mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 17.05.2024 : 06:03:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 183 184 185 186 187 [188] 189 190 191 192 193 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1750669 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2805 : četrtek, 17.07.2008 : 00:39:46 »

Hvala.
Logiran

TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #2806 : četrtek, 17.07.2008 : 07:52:10 »

Glede na vse načrte, ki jih imamo glede zbiranja stvari za Horjul, bi te zelo motila z Juniorjem v nedeljo dopoldne - prinesem mafine Smiley?
Če bo Stevi šel peskovnik v avto, ga dobite že v petek, Junior je rekel - ja valjda gre k Živi, pesek in igračke pa v nedeljo. Bo ok?
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #2807 : četrtek, 17.07.2008 : 09:13:17 »

Povejte mi, prosim, ali je letos mačje leto ali je vedno tako?
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #2808 : četrtek, 17.07.2008 : 10:06:22 »

Ne, samo jih bo letos nekaj več preživelo.
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #2809 : četrtek, 17.07.2008 : 12:18:36 »

Horjulski mačjak...

...pomeni veliko dela, ker mačke so pač mačke. Ampak! Ko odpreš vrata, pred teboj stoji cca 5 mladičev, pod vodstvom Čiha seveda  Smiley Zborček pozdravi "Mijauuuuu!", eden od oranžno belih s tem mijauuu misli prav resno in takoj zahteva čohanje, hrano, nekaj že pač. Mici drema na mačjem drevesu in mi nameni tisti njen tipičen pogled "jst sem huda"...ampak u bistvu ni, lepotička  Smiley Cca 4 koraki naprej in na levi zagledam preostanek mladičev, ki se gužvajo na radiator-postelji in se raztegujejo in pretegujejo v vse možne smeri. Ponavadi je takrat ravno pravi čas za božanje mačjih bušijev in tamali zadovoljno brenčijo  Kiss

Čili se med tem mota med nogami, Čih pa kalkulira pod katerim kotom je optimistično skočit na moje rame...dejansko zelooo nežen muc, ki pa včasih pozabi, da ni več Smetkin dudar, ampak velik mačji fant. No ja, na moje rame se še vedno uspe zahakljat in potem sledi crkljanje z mojim veselim ušesom  Smiley Čvekica je na svojem koncu in ji ni preveč všeč, če se kdo od malih spravi na njen rep...ali pa na njeno blazino, ampak recimo da so že podpisali nek kompromis. Ves ta čas slišim iz drugega dela tipično mijavkanje našega Tigra: "halooo, jst sem tudi tuki...pridi sem že, no!" in na poti tja mi sledi cel bataljon malih mačjih vragcov, ki samo čakajo na priložnost, da mi kaj sunejo iz roke ali se kam obesijo. Na mačjem plezalu poleg Tigra ta čas ravno odpira učke mala Pici, se pretegne in počaka mirno tam, da jo fajn počoham za ušeki. Čih med tem že gloda vrečo za smeti in sledi tipični: "Čih! Neeeee!!!! Fuj to!!!!!", seveda pa ga tamali zvesto opazujejo in  se pridno učijo vseh spretnosti velika učitelja...fajn  Smiley Nebodi-jih-treba so glasni kot sam vrag, dokler jim mama Smet ne prinese spasiranega piščančka...in nadstropje nižje tudi Tiger tuli toliko časa, dokler tudi sam ne dobi malo piščančje juhice. Njami! Čih mi med tem uspšno preluknja vrečo z peskom, Šnapi se ne pusti odgnati iz sesalca in Mici ni niti malo všeč, da se mora premaknit (Groza!), ker bi jst zmešana ženska hotela tam okoli posesat. Mičko je prvi pri umivalniku, ko jim točim vodo in rad čofota naokoli. Če ne drugače, mi zvrne skledo, da pride pod pipo  Smiley Ga obrišem z birsačo, katero odložim za manj kot 5 min in že je na njej Čveka, ki se ji ne zdi prav nič kaj smešno, ko hočem brisačo dobiti nazaj  Tongue

No, mačjak se je v teh dneh potrojil - dobesedno. Ta pojav v stroki imenujemo "šo šrauf". In prav v vsakem od treh mačjakov čaka na nove domove en kup mačk. Škoda je, ker so nekatere v zavetišču že res dolgo...in smo jih videli odrašati le oskrbniki in ne lastnik. Čisto vsak ima svoj unikat karakter in me vsakič nasmeji. Celo Čih  Smiley
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #2810 : četrtek, 17.07.2008 : 14:56:41 »

Tole je pa tko lepo napisano, Gargamelca! Mislim da sem fasala neko vnetje oči ravnokar  Cry Ja, škoda da jih ne vidi rast tudi kdo drug...
Vam želim, da kmalu pristane pred Horjulskimi vrati kako vesoljsko plovilo z vsaj 50 tapravih posvojiteljev! In če za koga od njih zmanjka mačkov, n'č skrbet - Smet sigurno kje še kako 14-krat XXS pošiljko skriva Lips Sealed.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2811 : četrtek, 17.07.2008 : 15:23:54 »

No, mačjak se je v teh dneh potrojil - dobesedno. Ta pojav v stroki imenujemo "šo šrauf".

 Grin Grin Grin

Halo, posvojitelji moji. Čisto resno mislim... menda ima vsak od vas prostor za še vsaj enega našega. Če imate taprave horjulčke doma, bomo (vsaj po nekaj dneh, no) nadvse zadovoljni z novo družbo. Nekam bodo morali... evtanazirala jih ne bom, spustit nazaj jih ne morem...
Logiran

the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #2812 : četrtek, 17.07.2008 : 15:38:45 »

Ogledi na domu in tam, kjer je vse v najlepšem redu, postaviš na mizo pred njih spisek trenutnih varovancev s slikami....

Nevem...saj pomoje se hecam Roll Eyes Bi bili pa vsi veseli skupaj s tabo, če bi se res opogumili vsi tisti, ki sedaj morda le razmišljajo. Številke so namreč vrtoglave Lips Sealed
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #2813 : četrtek, 17.07.2008 : 22:35:35 »

Polona - rešil sem Dani in spraznil Gali ampak zdej moram pa spraznit še svoj avto. Že malo zraka primanjkuje, kam bi šel pa peskovnik iz Višnje gore pa itak nimam pojma. Če bo šel v avto bomo že nekako...

Skratka, se lahko jutri popoldan (med peto in šeto) oglasim in samo predam zadeve?

A
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #2814 : petek, 18.07.2008 : 08:42:20 »

steva, lahko pa kakšne stvari predaš meni in jih zapeljem gor v nedeljo, pa naredimo prostor za peskovnik. v nasprotnem primeru, pa bom Kajo prosila za kombi
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2815 : petek, 18.07.2008 : 08:44:12 »

No, upam, da vam ga uspe stlacit v avto. Grin
Logiran

TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #2816 : petek, 18.07.2008 : 08:44:48 »

iu kok dela za en peskovnik Cheesy
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2817 : petek, 18.07.2008 : 08:46:14 »

Lahko prideš, jasno.

Ej, meni malo ni jasno, kam naj bi peskovnik dala?
Logiran

TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #2818 : petek, 18.07.2008 : 08:47:24 »

Hja, toooo ej pa tvoja stvar Smiley nekam ob severno steno Smiley bo treba petletno krajinarko vprašat Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2819 : petek, 18.07.2008 : 08:49:19 »

Ne resno no. Imam pse, samce. Imela sem tudi peskovnik pred leti, pa je bil cel poscan. In sem morala ne vem koga dobit, da mi ga je s kombijem odpeljal. Nekak ne bi, da se zgodba ponavlja.
Logiran

Strani: 1 ... 183 184 185 186 187 [188] 189 190 191 192 193 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines