mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 17.05.2024 : 10:50:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 598 599 600 601 602 [603] 604 605 606 607 608 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1750715 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
all
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 216


WWW
« Odgovor #9030 : sreda, 25.05.2011 : 10:05:21 »

So me slike tako zalostno naredile,da sem za moment res upala, da se kaj da narediti. Upam, da ni izpadlo kot zafrkancija. Zdaj ga ne boli vec. Sad Kiss
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #9031 : sreda, 25.05.2011 : 10:49:07 »

No, če kdo tam okrog Savske ceste pogreša velikega krem mačka z daljšo dlako - niso ga ukradli. Enako velja za siamsko mačko, ki je bila skoraj na istem mestu par dni prej. No tadva se vsaj matrala nista.
Logiran
tamcek
rad pišem
****
Sporočil: 367


WWW
« Odgovor #9032 : sreda, 25.05.2011 : 11:42:05 »

Toliko o tem kako "gospe in gospodične iz Horjula" malo manj kot kradejo živali (tako očitno mislijo nekatere dame v temi psičke Tine-Špicle). Upam, da si pogledajo tudi take slike na tem forumu in doumejo, da nikomur ni v interesu ali v užitek reševati take situacije in gledati take grozote.
Tistim, ki trdite, da ste imele slabo izkušnjo s Polono: jaz boljših izkušenj ne bi mogla imeti (pa me z njimi povezujeta samo dve posvojenki in veliko, veliko koristnih nasvetov, ki mi jih je Polona dala). Mogoče je pomemben pristop!
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #9033 : sreda, 25.05.2011 : 12:24:21 »


Tistim, ki trdite, da ste imele slabo izkušnjo s Polono: jaz boljših izkušenj ne bi mogla imeti (pa me z njimi povezujeta samo dve posvojenki in veliko, veliko koristnih nasvetov, ki mi jih je Polona dala). Mogoče je pomemben pristop!

Podpis! Prav tako dve posvojenki (čeprav je bila v načrtu samo ena  Tongue); od prvega telefonskega pogovora dalje dober občutek - da je na oni strani prava oseba, ki točno ve, kaj dela.  Nasveti za oddajo treh malih grehkov, ki so se povsem nenačrtovano pojavili dva meseca po posvojitvi  Shocked Cool, so bili pa sploh neprecenljivi in danes so vsi trije v super domovih.

Skratka: ne grize. Niti slučajno. Je pa mogoče res malo odvisno od pristopa... Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #9034 : sreda, 25.05.2011 : 12:32:15 »

Saj ce imas vsaj malo soli v glavi, pa ce si vsaj malo odprt za kaksen nov nasvet, potem glih slabih izkusenj ne mores imet. Smiley
Logiran

an-ja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 255


« Odgovor #9035 : sreda, 25.05.2011 : 12:36:26 »

Mogoče pa dobimo vsi samo zrcalno sliko pri Poloni - odraz nas samih?

Jaz jo spoštujem. In podpiram.
In vse na hribčku in njihovo delo.
No, pa veliko večino ostalih tudi.
Ampak eni mi grejo pa pošteno na živce.
Logiran
DarthLady
novinec
*
Sporočil: 13


WWW
« Odgovor #9036 : sreda, 25.05.2011 : 18:20:48 »

Toliko o tem kako "gospe in gospodične iz Horjula" malo manj kot kradejo živali (tako očitno mislijo nekatere dame v temi psičke Tine-Špicle). Upam, da si pogledajo tudi take slike na tem forumu in doumejo, da nikomur ni v interesu ali v užitek reševati take situacije in gledati take grozote.
Tistim, ki trdite, da ste imele slabo izkušnjo s Polono: jaz boljših izkušenj ne bi mogla imeti (pa me z njimi povezujeta samo dve posvojenki in veliko, veliko koristnih nasvetov, ki mi jih je Polona dala). Mogoče je pomemben pristop!


Ok, smetim ampak, tisto mojo objavo ste zgleda razumeli čist narobe. Gospe in gospodične se je mogoč slišalo pokroviteljsko, zaničevalno ampak ni bilo mišljeno tako.
In še enkrat, pa zadnjič... Nimam čisto nič proti nikomur v zavetišču Horjul, ker spoštujem kar delajo/delate in imam osebno same dobre izkušnje.

Zdaj upam, da se nehate obešat na to.

Želim vam čim manj takšnih primerov, kot je ta.

Lp, Nina.
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #9037 : četrtek, 26.05.2011 : 08:09:33 »

Če je kdo zgrešil najzabavnejši način pomoči Horjulčkom... : KLIK Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #9038 : četrtek, 26.05.2011 : 08:44:54 »

Nina, jst ne vidim, da bi se kdo na tvoje besede obešal. Post vzami kot post oz. mnenje drugega (s katerim se strinjaš ali pa tudi ne), pa je. Tko na izi...  Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #9039 : četrtek, 26.05.2011 : 08:48:44 »

Če je kdo zgrešil najzabavnejši način pomoči Horjulčkom... : KLIK Wink
Logiran

SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #9040 : petek, 27.05.2011 : 11:35:14 »

Če tudi noč po žuru ne boste mogli spati, lahko poslušate nočno gostjo Polono na 1. programu nacionalnega radia - par minut po polnoči z nedelje na ponedeljek Smiley.
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #9041 : petek, 27.05.2011 : 17:17:36 »

Saj prideš pogledat Polona? Če bo panika zaradi bib jih pripelješ sabo, pa ti jih rihtam, da boš imela malo cajta na off (malo za šalo, pa malo zares hehe) Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #9042 : petek, 27.05.2011 : 19:35:19 »

Hehehe...a kar vse? K kombija glih nimam 
Logiran

Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #9043 : petek, 27.05.2011 : 19:40:34 »

Bomo pa še kombi zrihtal Cheesy . Eno rundo bi ti pa med predstavo uspela narest (pa ne vem a naj se ob tem dejstvu smejem al jokam), glede na število...
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #9044 : petek, 27.05.2011 : 21:59:58 »

Huh sram , ker ne zmorem pisat pod slikice "3 sesnih" mladičev, me vseeno zanima, kako lahko pridejo črvi tako hitro do 1 dan starega mladička? Shocked
Miške bibaste, upam, da se boste izvlekle. Smetka, vam vsem pa kapo dol! Cool Kiss
Pri nas je treba poleti in spomladi pazit na vsako najmanjso ranico (vidis mini tanke bele crtice), ker so sicer se isti dan crvi.  Sem jih ze veckrat iz rane ven pobirala (me vse srbi ko to pisem), kadar je luknja globja (od kakega ugriza npr.) imamo pa sprej ki ga naspricas v ali na rano (isti sprej za celjenje ran), crvi pocrkajo in "priplavajo" na vrh, da jih lahko ven poberes. Treba je veckrat ponavljat. Kadar ima zival globoko rano, iz nje kljub temu da naj bi bila suha po malem krvavi ali izteka krvav gnoj in je nateceno so ziher crvi, cetudi gre za ozko luknjo in po malem ti od znotraj zrejo zival.
Polona, tej spreji se dobijo v Sloveniji? V Sloveniji sploh nikoli nisem videla cesa takega in nisem nikoli rabila. Ce rabis ti v kratkem zrihtam kakega, ko pridem domov.
Logiran
Strani: 1 ... 598 599 600 601 602 [603] 604 605 606 607 608 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines