mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 15.05.2024 : 07:20:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: King Charles Španjel in Cavalier King Charles Španjel - čvek
Strani: 1 ... 279 280 281 282 283 [284] 285 286 287 288 289 ... 305   Dol
Natisni
Avtor Tema: King Charles Španjel in Cavalier King Charles Španjel - čvek  (Prebrano 529021 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #4245 : sobota, 31.12.2011 : 21:25:11 »

Itlam hvala, tudi tebi vse najlepše v novem letu! Cheesy

Yaris, lepa čestitka! Cheesy

IN LEPO PRAZNUJTE VSI SKUPAJ Z VAŠIMI KAVALIRČKI! Kiss Cheesy
Logiran
yaris
midi
***
Sporočil: 133


« Odgovor #4246 : nedelja, 01.01.2012 : 19:36:50 »

Mi pa uživamo v "zimskem" vremenu Cheesy  Roll Eyes


* DSC_1423-a.jpg (48.37 KB, 300x300 - pogledano 448 krat.)
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #4247 : nedelja, 01.01.2012 : 20:01:54 »

Iiiiiiiii, to je pa najlepša slikica od Rozi!!!! Cheesy Cheesy Kiss Kiss Joj, kako mi je všeč, Rozi je krasna Kiss, tudi moj Bonči obožuje žoge in Poppy isto!!! Cheesy Cheesy veselje

Kako je pa Rozi prenašala kaj pokanje petard? Jaz moram moja dva pohvalit da se čisto nič ne bojita, smo se normalno sprehajali, še ognjemet smo gledali skupaj, tako da sem vesela da se Poppy nič ne boji ker je drgač bolj nežna dušca samo je pogumen tako kot Bonči in tudi če kaj poči se nič ne prestraši.... Azn
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #4248 : nedelja, 01.01.2012 : 21:49:44 »

Da povem še od mojega Bončija, da se kar dobro drži, ponoči sicer kašlja, ampak do zdaj ni imel nobenega napada, danes sta se s Poppyjem lovila zunaj, samo je bolj stal in ga gledal, ker se hitro utrudi, sicer pa je kar ok... Sem zelo vesela zanj, še 5 mesecev in bo dopolnil 11 let, moj Bonči...
Logiran
yaris
midi
***
Sporočil: 133


« Odgovor #4249 : ponedeljek, 02.01.2012 : 16:30:12 »

Hvala Lynn :* Tvojim štirinogim prijateljem pa tudi en koš :* :* :*

Rozi se s petardami ne razume najbolje. Dokler smo v hiši še gre, če pa zunaj kaj poči, je takoj konec sprehoda. Bi šla kar v prvo hišo ali avto, samo če bi ji kdo vrata odprl. No, saj bi hitro konec, se mi zdi, da je bilo lani še huje. Revica celo na sprehod ni hotela ene tri dni. Sad
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #4250 : sreda, 04.01.2012 : 03:42:35 »

Nove slikice od Poppyja... Kiss Smiley

...Poppy na snegu


in ko je sneg že skopnel... Wink

Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #4251 : sobota, 07.01.2012 : 18:43:33 »

...skopnel pa je v enem dnevu, a ne...  Sad

Lep je Poppy, zelo  Kiss Boniju želim pa samo zdravja, vse drugo že ima  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4252 : torek, 10.01.2012 : 05:04:25 »

Slučajno sem nekje naletela na link do oddaje Živa Smiley In poglej, poglej v njej nastopa kar pet kavalirčkov Wink A jih poznate, so tudi tule na forumu?
http://www.rts.si/video/3449/Ziva_sreda_4_januar_212_1_del
Logiran

Unikatne tablice in portretki
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #4253 : četrtek, 12.01.2012 : 16:03:07 »

Poznam jih, ker nekatere tudi razstavljam, mislim pa, da ni nobena od lastnic članica. Wink
Če želiš pa ti lahko napišem imena psov. Smiley
Logiran
yaris
midi
***
Sporočil: 133


« Odgovor #4254 : sreda, 18.01.2012 : 22:14:10 »

Moja princeska od blizu Kiss Kiss Ko smo očitno brez večjih posledic preživeli manjšo zastrupitev, smo zopet na starih poteh   veselje veselje veselje


* Rozi.jpg (48.08 KB, 300x300 - pogledano 238 krat.)
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4255 : četrtek, 19.01.2012 : 00:06:47 »

Poznam jih, ker nekatere tudi razstavljam, mislim pa, da ni nobena od lastnic članica. Wink
Če želiš pa ti lahko napišem imena psov. Smiley
Hvala, Neža Smiley Saj sem pozneje ugotovila, da sem vsaj dva od njih tudi že videla v živo, ne da bi to vedela. Nessie sem celo počohala Smiley V bistvu sem bolj po naključju "padla" v tole temo, zaradi oddaje, pa ker včasih pokukam k Lynn in njenemu Bončiju in Poppyju.
Nessie in Nina sem videla v Vrtojbi (pa ne bi vedela, da sta to ona dva, če ne bi kasneje med FB slikcami od Urške videla še imen), bolj sem pomislila, če je Rozi tale s foruma Smiley Včasih je Lynn v svoji temi prilepika še kakšno slikco od Rozi, pa me je takoj spomnilo, ko sem videla oddajo Wink

Luštne žverce so tile kavalirčki, vsem, ki razstavljate želim še veliko uspehov, tistim, ki tekmujete tudi, seveda pa vsem skupaj obilo zdravja in veselja Smiley No, jaz sem sicer s srcem pri bolj velikih psih ampak za firbec in zaradi lepih fotk, vas bom pa še kaj obiskala v tej temi Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Lissa
rad pišem
****
Sporočil: 311


« Odgovor #4256 : četrtek, 19.01.2012 : 20:02:35 »

O Rozika Smiley Krasna kot vedno.

Midva se pa že kar dolgo nisva nič javila. Hja, mi uživamo kot vedno.Tale letošnja zima je bolj mila, tako da noriva naokoli s kolesom. Chilly ima toliko energije, da naju vedno gledajo kot vesoljca ko tak mali "cucek" na polno laufa ob kolesu  Tongue Oja, teli tamali so lahko pravi hiperaktivčki  Smiley
Prejšno nedeljo sva bila na ljubljanski razstavi in je bilo res veliko kavalirjev, se vidi da jim je priljubljenost močno narastla. Vedno več jih je. Ste šli kaj pogledat? Razstavljalo se je kar nekaj meni zelo všečnih kavalirjev. Tale Nino je pa meni sploh čudovit.  Kiss
Razstavljal se je tudi en king (Zorro, če ga poznate  Wink ). Do sedaj mi kingi niso bili preveč všeč, ampak tale Zorro je pa... eno tako malo luštno bitjece  Cheesy
Logiran
yaris
midi
***
Sporočil: 133


« Odgovor #4257 : četrtek, 19.01.2012 : 20:37:49 »

Mi smo bili v soboto in se nagledali in načvekali kot že dolgo ne.   Cool Cool 

Videla polbratca od Rozi prvič v živo, nabrala cel kup nasvetov, nagledala sem se lepih kavalirjev in kavalirk, pa drugih kužkov tudi Wink in odšla domov s polno glavo lepih vtisov.

Tudi name je Zorro naredil izreden vtis in sem definitivno spremenila mnenje o kingih. To se eni tako simpatični kužki, da ni za povedat. Pravi cukrčki  Kiss Kiss.
Logiran
Iza in Lego
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 76


WWW
« Odgovor #4258 : petek, 20.01.2012 : 17:50:01 »

Tale letošnja zima je bolj mila, tako da noriva naokoli s kolesom. Chilly ima toliko energije, da naju vedno gledajo kot vesoljca ko tak mali "cucek" na polno laufa ob kolesu  Tongue Oja, teli tamali so lahko pravi hiperaktivčki  Smiley

Jaz si moram najprej gorski bicikel nabavit pol bova šla pa v akcijo. Tongue rolerji so pa tudi spustili dušo, tako da bo treba spomladi kaj kupit.
Lego ima vsak mesec več energije, zdaj niti 3 ure hoje, večinoma v hrib ni več dovolj.

Se pa lahko pohvalim, da je Lego po 3 letih dela začel prinašat in se igrat z žogo, tudi na popolnoma neznanem terenu in v družbi psov. Cheesy

Pa da še tukaj prilepim posnetek najinega teka, gotovo eden najboljših do zdaj in to že na tretji tekmi v A3 Cheesy
http://www.youtube.com/watch?v=PD2Q18n4hPA

Pa še najin prvi nastop v A3
http://www.youtube.com/watch?v=SLITgKELUUA
Logiran
SplashofLove
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 56


WWW
« Odgovor #4259 : sobota, 21.01.2012 : 18:36:18 »

Pozdravček vsem na forumu in njihovim kosmatim lepotcem!

S fantom sva se poleti odločila, da kupiva kavalirčka in prejšnji teden končno našla pravo psičko za naju! Komaj čakam, da bo mala lepotička tekala po najinem stanovanju Cheesy

Predstavljam vam najino Metaxo Smiley
http://ovchka.blogspot.com/2012/01/its-so-fluffy-im-gonna-die.html

In seveda se kmalu oglasim z vprašanji in našimi prigodami Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 279 280 281 282 283 [284] 285 286 287 288 289 ... 305   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: King Charles Španjel in Cavalier King Charles Španjel - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines