mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 18.05.2024 : 14:01:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 432 433 434 435 436 [437] 438 439 440 441 442 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1750993 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #6540 : sreda, 16.12.2009 : 16:01:53 »

Morda bi potrebovala, da ji pade kak cegu na glavo, da bi spregledala  Grin.

Saj pravim ene 10t € naj Smetki nakaže vsak mesec, kupi eno zemljo, postavi pesjake in najde posvojitelje. Če misli, da to reši problem.....

Se pa strinjam z Rossy, bluzi po svoje, ne odgovarja na naše poste. Jaz bi take kar blokirala. Ne rabim dvigovanja pritiska.
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #6541 : sreda, 16.12.2009 : 16:04:46 »

Se pa strinjam z Rossy, bluzi po svoje, ne odgovarja na naše poste. Jaz bi take kar blokirala. Ne rabim dvigovanja pritiska.
Res je, meni se je celo začelo dozdevati, da je tu le zaradi provociranja in ničesar drugega... Si pa želim, da to ne bi bilo res...
Logiran
AjkaNajka
otrok do 14 let
**
Spol: Ženska
Sporočil: 55


WWW
« Odgovor #6542 : sreda, 16.12.2009 : 16:08:42 »

Citat
ki ima tisti trenutek možnost posvojiti. Škoda, da se zavetišča spreminjate v taborišča smrti.

Ima potem zapuščen pes ali mačka na ulici enake možnosti, da predčasno umre, pa če pride v zavetišče ali ne.

Posvojitev je zate odvisno od trenutka?Huh
A tebe, kdo plačuje, da take neumnosti pišeš? Zbiraš za zavetišče?

Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #6543 : sreda, 16.12.2009 : 16:11:01 »

Res je, meni se je celo začelo dozdevati, da je tu le zaradi provociranja in ničesar drugega... Si pa želim, da to ne bi bilo res...
Se 100 % strinjam in če tema ne bi bila do amena resna, bi že začela s pobiranjem stav: ali peroksid ali pa zelena grupacija (pa ne mislim glih na carinike ali ekologe  Roll Eyes )
Kaj drugega si itak ne moreš misliti, ker bitje ne odgovori niti na četrtinko vprašanja. Adijo pamet.
Logiran
Dominika
midi
****
Sporočil: 393


« Odgovor #6544 : sreda, 16.12.2009 : 16:11:56 »

Škoda, da se zavetišča spreminjate v taborišča smrti.

Zdaj je pa mera polna. Očitno še nisi nikoli prestopila praga kakšnega tovrstnega taborišča (najbližji ti je Dachau pri Münchnu, ki je skoraj v celoti ohranjen) zato prosim, nehaj klatiti neumnosti. Osramotila si se že več kot dovolj.

Ko se boš ti odvlekla čez kak teden ali dva nekam drugam, upam da ne na kak drug forum, bomo tule še zmeraj ostali tisti, ki so nam zadeve jasne.  Zatorej resnično upam, da gre samo za provokacijo...

Več kot dovolj predlogov za izboljšanje stanja najdeš v postih pred mojim. Pa še mesec dobrodelnosti itd itd je...
Torej??

Dajmo nehat odgovarjat, če se strinjate. Ker tole je  bruham



Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #6545 : sreda, 16.12.2009 : 16:18:20 »

Dragi sogovorniki, če je zavetišče polno, in to zh ali katero drugo, bi se lahko začasno zaprlo - in tako nudilo živalim, ki so že tam več možnosti. Drugače pa je to hiralnilca, kjer so vsi obsojeni na smrt, če se slučajno ne pojavi dobra duša, ki ima tisti trenutek možnost posvojiti. Škoda, da se zavetišča spreminjate v taborišča smrti.

Ima potem zapuščen pes ali mačka na ulici enake možnosti, da predčasno umre, pa če pride v zavetišče ali ne.

Pa kaj je s tabo, a si s hruške padla al kaj?! Angry butnglavc butnglavc bruham
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #6546 : sreda, 16.12.2009 : 16:19:42 »

Provocira.
Logiran
Mateja4
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #6547 : sreda, 16.12.2009 : 16:24:21 »

Ja, meni se zdi podobno kot takrat, ko sem svojemu triletniku kaj dopovedovala, on pa je trmasto gonil svojo. Pač odnehaš in počakaš tistih 15 let, kolikor je potrebno, da dojame Cheesy
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #6548 : sreda, 16.12.2009 : 16:28:43 »

Dejte se raje skoncentrirat na te, ki so živi in potrebujejo pomoč (imate seznam in lahko kar začnete). Pustite take brezplodne debate in ne trošite energije. Živali nimajo čisto NIČ od tega.
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #6549 : sreda, 16.12.2009 : 16:32:23 »

Sem napisala že večkrat, pa bom še enkrat:

Brezdomnim živalim lahko pomagate le na dva načina: z DELOM ali z DENARJEM. Ni druge. Nakladanje, razkladanje, jeza, prepričevanje tu ni na mestu, saj so zadeve postale zelo težke in zahtevne le za nekaj ljudi.

POMAGAJTE!!
Kako? Tri vrstice nazaj vse piše.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #6550 : sreda, 16.12.2009 : 16:40:36 »

Meni se ne zdi brezplodno. Tud če je provokacija, tole berejo še kakšni podobno misleči. Če bo eden dojel in od zdaj naprej razumel kaj je problem, že ni pisanje v prazno. Prej bo folk dojel, prej bo kaj boljše. Čimveč je treba govorit o tem, da se še koga prepriča. Sami ne bomo zmogli, pa če delamo noč in dan in porabimo ves denar. Žal.
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #6551 : sreda, 16.12.2009 : 16:47:46 »

Dejte se raje skoncentrirat na te, ki so živi in potrebujejo pomoč (imate seznam in lahko kar začnete). Pustite take brezplodne debate in ne trošite energije. Živali nimajo čisto NIČ od tega.

Take debate imajo smisel. Se strinjam s Smetko:
Ker vsaka akcija sproži/zahteva reakcijo. Če pustiš stvari pri miru, ostane v ušesih le ena stran.
Logiran
anovak
novinec
*
Sporočil: 8


WWW
« Odgovor #6552 : sreda, 16.12.2009 : 17:01:14 »

Sem napisala že večkrat, pa bom še enkrat:

Brezdomnim živalim lahko pomagate le na dva načina: z DELOM ali z DENARJEM. Ni druge. Nakladanje, razkladanje, jeza, prepričevanje tu ni na mestu, saj so zadeve postale zelo težke in zahtevne le za nekaj ljudi.

POMAGAJTE!!
Kako? Tri vrstice nazaj vse piše.

Torej lahko pomagamo na ta dva načina. Eni z delom, drugi z denarjem. Kako pa naj z denarjem pomamo(jo), če tudi z našim denarjem nazadnje te iste živali nazadnje usmrtite? Mnogi bi darovali, a za življenje, ne za usmrtitev.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #6553 : sreda, 16.12.2009 : 17:03:10 »

Potem pa le pridi v ZH in odpelji domov tiste, ki bi drugače z našim (kaj sam prej rekla Wink ) denarjem bili usmrčeni.



Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #6554 : sreda, 16.12.2009 : 17:05:11 »

Predlagam, da temu bitju nehamo odgovarjati dokler bitje samo ne odgovori na vsaj eno samo samcato vprašanje, ki smo mu jih postavili, ker je prešlo meje vsakega zdravega razuma (če je sploh zdravo). PROSIM.
Logiran
Strani: 1 ... 432 433 434 435 436 [437] 438 439 440 441 442 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines