mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 15.05.2024 : 20:30:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: ˝Zelo zabaven sprehod˝
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 22   Dol
Natisni
Avtor Tema: ˝Zelo zabaven sprehod˝  (Prebrano 81419 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #150 : sreda, 04.05.2005 : 14:18:51 »

Kako bos uzival na sprehodih, ce se ti pa s 100m lastnik dere "saj ne bo nic naredil", proti tebe pa laufa ca. 40kg cucek? Ja ok, razen ce ti je vsec metanje psov v Idrijco. Grin

Ne ni letelo nate Wink Ja, vem kako je s temi sprehodi. Jaz imam včasih oči obenem še na hrbtu se mi zdi Grin, da kontroliram moje 4 kg Grin

LP,
Diana
Logiran
Babalu
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.214


« Odgovor #151 : sreda, 04.05.2005 : 14:29:18 »

Mel res nimamo nic proti manjsim psom in imas prav pes je pes ne glede na kile.Zakaj pa pol lastniki z manjsimi psi na pustijo da se recimo povoha z velikim psom-saj pes je pes!!!Tudi lajat normalno nehajo,ko se v miru prevohata.
Drugace pa se moj igra celo raje z majhnimi kot npr.mopsi:se veselo valja pred njim,manjsi pes pa skace po njemu Cheesy
Baguska tvoja izkusnja je prav grozna!!Tudi pri nas hodijo po cesti z nepripetimi psi kao ces sej se bo pes odmaknil...kaj pa ce se ne Sad .Jaz tako po Rozni vozim kot polz.
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #152 : sreda, 04.05.2005 : 14:33:51 »

Baguska tvoja izkusnja je prav grozna!!Tudi pri nas hodijo po cesti z nepripetimi psi kao ces sej se bo pes odmaknil...kaj pa ce se ne Sad .Jaz tako po Rozni vozim kot polz.


Ravno ta konec sem imela v mislih. Wink
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #153 : sreda, 04.05.2005 : 14:40:13 »

Zakaj bi se pa morali psi med sabo ovohavati, ce jim ni do tega?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Ozzy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 545


WWW
« Odgovor #154 : sreda, 04.05.2005 : 14:40:26 »

nanook, sam moj primer ni taksen...bom opisala situacijo.
Kuza je spuscen, vidis od dalec blizajoce jeznoriteze in ga privezes. Gres naprej in kuza se odloci kakat. Kot vesten lastnik imas v eni roki nezapet fleksi (moja malomarnost), z drugo pa poskusas odtrgat vrecko, da bos pobral njegovo zapuscino. V tem se tvoj kuza ze zave prihajajocih prijateljckov in zacne hiter tek dokler ti ne opazis Wink. Hitro vstavis in ta sunek me je pa res na zalost kar malo naprej potegnil. Psa znam nadzorovat, res pa je, da zelo mocno vlece ko vidi kaksnega kuzonkota s katerim bi se rad igral. No, ko bo dovolj zrel, da se bo lahko odrekel nedovoljeni igri, bo ze lepo hodil poleg, sam ima komaj 5m. Sploh pa je bil komentar neprimeren, ker so njeni psi ogrozali mojega, ne moj njene Smiley
Mel nikakor. Nadvse jih obozujem, sploh ta kosmate, ampak ne strinjam pa se z njihovo vzgojo in dolocenimi lastniki. Njihov pes nikoli ne laja in renci ce sreca drugega psa iz izzivanja in agresije, ampak samo zato, ker se boji. Absurd. Moj maltezan nikoli ni rencal na nikogar, pa je tudi bil ze napaden... Se mnogo takih iskric je. Kaj bi ta punca naredila, ce bi moj kuzon rencal in lajal na njeni civavi. Sigurno se niti sama nebi izognila kaksnemu udarcu s torbico.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #155 : sreda, 04.05.2005 : 14:40:56 »

Psom in/ali lastnikom-ni do tega, da bi se njihov pac ovohaval z drugimi psi.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #156 : sreda, 04.05.2005 : 14:42:26 »

Citat
Sploh pa je bil komentar neprimeren, ker so njeni psi ogrozali mojega, ne moj njene

Ce ju je imela na vrvici in ju ni pustila k tvojemu, potem tvoj pac ni bil ogrozen.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #157 : sreda, 04.05.2005 : 14:45:00 »

Nanook zakaj pa ne  Undecided Huh Še vsak moj pes se je vedno hotel z vsakim povohat... Huh Undecided
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #158 : sreda, 04.05.2005 : 14:47:16 »

Ja, moj pa ne. In zato, ker se moj noce povohati s tvojim, se tvoj NE BO povohal z mojim.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Ozzy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 545


WWW
« Odgovor #159 : sreda, 04.05.2005 : 14:48:35 »

en je bil spuscen, drugi pa na dolgem fleksiju in ja...ce bi jaz mojega spustila na vrvici blize, bi moj jih fasal ne njena, ker je moj kar se tega tice se mali butlcek. Je ze bil ugriznjen od enega njenega, zato ju tudi klicem jeznoriteza;) hihi. Pa sta takrat onadva prisla do nas in ne mi do njiju Wink.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #160 : sreda, 04.05.2005 : 14:50:56 »

Ga pac ne spustis blize. Ce ga pa un napade, ga pa v Idrijco vrzes. Wink Cheesy
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #161 : sreda, 04.05.2005 : 14:56:48 »

Ja potem pa res ne vem.. Jaz sem vedno mislila da imajo v krvi da se hočejo med sabo spoznat. In tako so mi celo življenje govorili in me učili in še vsak moj pes mi je dal jasno vedeti in kazati, da si želi spoznat ostale pse. OK. Nevedna sem. Sicer pa ga nikoli nisem spustila h kakšnemu psu, če lastnik ni pustil. Ker tudi psa nisem še nikoli srečala takega, ki se nebi hotel povohat. Roll Eyes Ne vem, meni se to ne zdi nič narobe. Ali pač? Huh
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #162 : sreda, 04.05.2005 : 14:58:50 »

Ja, moj pa ne. In zato, ker se moj noce povohati s tvojim, se tvoj NE BO povohal z mojim.

Ne vem, kakšen je vzrok, da je tako pri vama, Nanook. Pri nas je tako, da se moji nočeta pozdraviti s Koker španjeli, ker imata obe slabo izkušnjo s to pasmo in podobna štorija je z Dalmatinci in ne marata psov, mlajših od sebe, ki so jih lastniki kot mladičke sprehajali v naročju, da jim kdo ne bi kaj naredil, zdaj, ko so zrasli, so pa popolnoma nesocializirani in zoprni cucki.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #163 : sreda, 04.05.2005 : 14:59:23 »

Ja, odvisno koga vprasas. Nekak naj bi po neki teoriji imeli v krvi do smrti braniti teritorij svojega krdela...
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #164 : sreda, 04.05.2005 : 15:02:02 »

Zakaj pa pol lastniki z manjsimi psi na pustijo da se recimo povoha z velikim psom-saj pes je pes!!!Tudi lajat normalno nehajo,ko se v miru prevohata.

Verjetno tudi zato, ker so (smo) mnogi že imeli slabe izkušnje s stavkom: "saj moj ne bo nič naredil".

Moje mnenje Wink

LP,
Diana
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 22   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: ˝Zelo zabaven sprehod˝
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines