mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 15.05.2024 : 09:44:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 132   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda  (Prebrano 337374 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #375 : torek, 21.02.2012 : 13:16:31 »

@Xena, bova z Rokom prijavnice objavljala v njegovi temi Smiley Zdaj računava na izdatno pomoč vremenarjev in maškar, da bodo koooooončno pregnali zimo, tam enkrat marca pa naj se Seminarji začnejo s polno paro Cheesy
PS: Posebej zate bo Roko izvedel predavanje o "Teritorjali Abrambi", da se bo Profesorca No Jinx malo odpočila Grin
Bom šparala glas za "fuuuuuuuuj" za primer, če mu bojo tudi tvoje hlače všeč

He he, super, se veselim VSEGA naštetega! Cool Roll Eyes
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #376 : torek, 21.02.2012 : 13:20:56 »

PS: Posebej zate bo Roko izvedel predavanje o "Teritorjali Abrambi", da se bo Profesorca No Jinx malo odpočila Grin
Bom šparala glas za "fuuuuuuuuj" za primer, če mu bojo tudi tvoje hlače všeč
Mislim, da mu ne bodo, ker zna Xena vsaj tako resno in jezno pogledat kot NoJinx Tongue Smiley.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #377 : torek, 21.02.2012 : 13:57:20 »

SD, itak boš tudi ti zraven prišla za vabo Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #378 : torek, 21.02.2012 : 14:51:34 »

@Xena, bova z Rokom prijavnice objavljala v njegovi temi Smiley Zdaj računava na izdatno pomoč vremenarjev in maškar, da bodo koooooončno pregnali zimo, tam enkrat marca pa naj se Seminarji začnejo s polno paro Cheesy

PS: Posebej zate bo Roko izvedel predavanje o "Teritorjali Abrambi", da se bo Profesorca No Jinx malo odpočila Grin
Bom šparala glas za "fuuuuuuuuj" za primer, če mu bojo tudi tvoje hlače všeč

Saj je res boljše, da ostanem doma (pa čeprav se od vaju z Rokotom meni ni treba čisto nič odpočiti   Smiley  Kiss ), ker drugače bom spet sabo prinesla slabo vreme ...  Lips Sealed
Pa nujno rabite SD ali pa luno7 sabo, ker drugače bo Xena, tako kot jaz, mislila, da saj do ljudi ni pa Roko čisto nič hud, ker bo do nje zagotovo ravno tako prijazen kot do mene.  Roll Eyes
Pa ne Xena ne jaz ne gledava grdo, a je prav!  Angry  Tongue

SD - fantastične fotke!
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #379 : torek, 21.02.2012 : 15:44:53 »

Ti ne boš N-Č doma ostala a je prou! Ker če ti ne prideš, tudi G. Pes ne pride in NVMP in potem preveč kave ostaja in pasji priboljški tudi in sploh ... in jaz nimam nobenga, ki bi me malo za ušesa in nobenga, ki be me preljubčkal zaprau Cheesy. Jaz pa rabim malo Stroge šole in Francoze tudi, ane Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #380 : torek, 21.02.2012 : 16:47:43 »

Saj je res boljše, da ostanem doma (pa čeprav se od vaju z Rokotom meni ni treba čisto nič odpočiti   Smiley  Kiss ), ker drugače bom spet sabo prinesla slabo vreme ...  Lips Sealed
Pa nujno rabite SD ali pa luno7 sabo, ker drugače bo Xena, tako kot jaz, mislila, da saj do ljudi ni pa Roko čisto nič hud, ker bo do nje zagotovo ravno tako prijazen kot do mene.  Roll Eyes
Pa ne Xena ne jaz ne gledava grdo, a je prav!  Angry  Tongue

SD - fantastične fotke!
No Jinx, ti si imela samo boljše hlače od najinih s SD....  Wink Evil Tongue Grin
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #381 : torek, 21.02.2012 : 16:49:46 »

SD, super slike! Se srčno priporočam za kakšen paketek po mejlu?
Boni...lovska duša... tako je bila utrujena, da je resnično nisem še viedal take... pa sva kar nekaj že prehodile in pretekle. Nos ji je po mojem pregorel. Čist se ji je odpelal... V zadnjih metrih je celo opazila, da obstajajo tudi drugi psi... Sad Smiley
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #382 : torek, 21.02.2012 : 19:16:53 »

SD super fotke! Res je bil lušten dan Smiley In Jagica je od mene vzela priboljšek, tralala  veselje
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #383 : torek, 21.02.2012 : 20:18:59 »

A vi vidite tisti zadeti pogled od Boni na predpredzadnji fotki?!?!  huh Shocked Shocked Kot da je lihkar enga skadila....šele zdaj sem videla. Uboga moja lovska duša...  Roll Eyes Roll Eyes  ljubezen
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #384 : sreda, 22.02.2012 : 13:23:28 »

Ti si sploh predstavljat ne moreš, kaj se ji je dogajalo Wink Cool
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #385 : sreda, 22.02.2012 : 17:09:02 »

Bejbe, čestitke za takšno nedeljo, le kakšen pustni dodatek sem pogrešala. Toliko črnuhov na kupu res ne vidiš
pogosto  Cheesy in čeprav sta Bitko in G.Pes popolnoma različna, ju na fotkah sploh ne ločim  predaja. Še srača, da sta
bila zraven Roxy in Jagi, drugače bi mislila, da ste bile med domorodci v Afriki  Tongue

Super fotke in super babji hepening  Afro
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #386 : sreda, 22.02.2012 : 22:08:13 »

Bejbe, čestitke za takšno nedeljo, le kakšen pustni dodatek sem pogrešala.
stop Pa sej se je Jagi našemila, mamaF je pa tud mela domače krofe na mizi. Tongue


Toliko črnuhov na kupu res ne vidiš pogosto  Cheesy in čeprav sta Bitko in G.Pes popolnoma različna, ju na fotkah sploh ne ločim  predaja. Še srača, da sta
bila zraven Roxy in Jagi, drugače bi mislila, da ste bile med domorodci v Afriki  Tongue
A drugič pride tudi Čara? Sam mora spremljat Rokotove razpise seminarjev Wink.
 

Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #387 : petek, 24.02.2012 : 09:45:54 »

Konec je z mano Lips Sealed, vdam se predaja, vsak čas me bosta fentala  ... Cimra mata že v kadi, jaz pa bom naslednja. Kaj mi drugega še preostane, kot da čakam in se prepustim usodi ... pa sanjam o pravkar končanem žuru na mišjem polju  

Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #388 : petek, 24.02.2012 : 10:03:03 »

O jagi, pujsika, veš pust je že mimo Tongue Kiss.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #389 : petek, 24.02.2012 : 11:21:26 »

Poglej poglej pujsiko... Kiss Kiss  Grin z razštelanimi nogami, tole ni pa nič g.Trump podobno...Predvidevam, da še žviš, pa črn cimer tudi...
Logiran
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 132   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines