mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 06.05.2024 : 02:42:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Pupa, Binko in Drejka
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pupa, Binko in Drejka  (Prebrano 38540 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Rnata
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


WWW
« Odgovor #75 : sobota, 27.02.2010 : 13:30:41 »

Da ne bo kdo mislil, da zna samo Veliki uporabljat MOJO posteljico:


Vas zanima, kako je tu not?


Fajn!


Lp od nartbolj lepih štirih učkov na svetu!

Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #76 : sobota, 27.02.2010 : 13:31:52 »

A veš, da sta si tale tvoja dva ful podobna??
Logiran
Rnata
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


WWW
« Odgovor #77 : sobota, 27.02.2010 : 13:41:07 »



(se samo meni zdi, al sta si res vsak dan bolj podobna?  Shocked )


Jap, vem že dolgo! Sploh, ko zavzameta hkrati čisto identične spalne pa igralne pa sralne pa fehtalne poze!  Kiss
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #78 : sobota, 27.02.2010 : 14:17:50 »

A se že boljše razumeta?
Logiran
Rnata
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


WWW
« Odgovor #79 : sobota, 27.02.2010 : 16:23:46 »

Hm, kaj pa vem, najbrž se imata na en svoj poseben način čist rada.
Je pa vse odvisno od muhastega razpoloženja Binkota. Kak dan je prijazen, skupaj spita, se igrata..., kdaj drugič pa je pravi "pain in the ass".  Angry  Tečen, ljubosumen, smotan. Še dobro, da je miška mala tak sonček. Jo nažene s postelje, je Pupa čez dve minute nazaj.  Cool Jo nažene znova, je čez minutko nazaj. Cool  In tako dalje, dokler Veliki ne kapitulira  predaja Pa naj še kdo reče, da smo ženske muhaste, vremenske itd.

Se pa blento sploh ne zaveda, kolk bolj zdrav in bolj maček je, odkar ima družbo. Bolj aktiven, spet igriv, manj len, še umiva se veliko več kot prej, ko se sploh ni. Roll Eyes
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #80 : sobota, 27.02.2010 : 17:25:56 »

Pupa je itak nekaj čisto posebnega Kiss
Logiran
Rnata
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


WWW
« Odgovor #81 : sobota, 27.02.2010 : 20:40:28 »

Čista resnica!
V Mačji hiši lahko posvojite krasne muce. Ampak žal ne tudi najboljšo muco na svetu. Ste zamudili in je namreč že oddana!
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #82 : sobota, 27.02.2010 : 22:00:02 »

Ja, in sicer meni   Evil Tongue

Ampak tvoja dva sta tudi krasna, ni kaj  Kiss Kiss Pa ubogi Pero, še oni bi si morali en sindikat zrihtat zaradi trpljenja
Logiran
Rnata
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


WWW
« Odgovor #83 : nedelja, 28.02.2010 : 09:32:53 »

Pero ni čisto nič ubogi!
Pero je ena velika baraba in hud zunanji sovražnik. V neusmiljenem boju proti Perotu se pod skupno zastavo združijo vse razpoložljive notranje sile in pozabijo vsa morebitna nesoglasja. Živela OF!
Logiran
bvovk
rad pišem
****
Sporočil: 410


« Odgovor #84 : nedelja, 28.02.2010 : 18:33:49 »

živela OF! perota je sigurno izučilo!  Tongue
Logiran
pipikus
rad pišem
****
Sporočil: 314


WWW
« Odgovor #85 : nedelja, 21.03.2010 : 16:13:32 »

kaj kej dogaja pri vas ? lp PIPI- BELA  Wink
Logiran
Rnata
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


WWW
« Odgovor #86 : ponedeljek, 22.03.2010 : 18:38:11 »

No, lepo, da se še najde kakšna subtilna duša na tem svetu, ki ji ni vseeno.

Dogaja se veliko, pa prav nič dobrega. In še huje, prihodnost se kaže še v temnejši luči in žarki upa svetijo vse redkeje skozi mrakobno nebo mojega trpljenja.  Edina misel tolažbe, ki jo še uspem uzreti v vsesplošnem mrku, je misel na sotrpine, katerih pretresljive zgodbe najdem na teh in podobnih kaosrečnih (cinizem brez primere!) straneh.

Ker se tule javljam prvič, naj povem, da nikakor ni v moji moči strnjeno in na manj kot Vojna in mir formatu opisati vsa grozodejstva, vse nepravičnosti in, naj kar povem mišu miš, zločine, ki jih vsakodnevno doživljam v svojem trpečem življenju. Zato podajam le  najnovejši primer, ki je srcu rane vsekal krvave:

Rojstni dan
Se zadnjič tastara bebavo reži (kar je, mimogrede, kar pogost izraz na njenem obrazu) in razlaga vsem, da zdaj je pa ona midi. !? Si je za rojstni dan baje častila nek paket. Jaz sicer nisem videl nobenega paketa, samo neko zeleno vizitko, kjer je narisan, prosim lepo, PES!!! in z napako! napisano njeno ime. In za to je celo plačala! In bila celo vesela!  butnglavc In sedaj sama sebe slepi, da je midi! Dajte no, vsak, ki jo vsaj malo pozna, dobro ve, da je že dolga leta MAKSI! Maksi težka v vsej možnih pojavnih oblikah!

Zdaj pa nagradno vprašanje:
Star sem 7 človeških let in 40 mačjih. Koliko rojstnodnevnih maksi, midi ali vsaj mini, mikro, nano, piko paketov sem bil v teh letih deležen ob rojstnih dneh?
Nagrada je kopija mojega nartaboljšega rojstnodnevnega paketa.

Drugače pa štala vsesplošna itak. Al je v službi, al v šoli (ja pri teh metuzalemskih letih  Evil ), al hodi po kao sestankih in pride domov hudo smrdeča po drugih  trmoglavka  in si še upa razlagat, kako so ti drugi lušni, pa pridni, pa prijazni, pa zabavni..., al pa nekega Bogega hodi gledat, mu piščančke in konzerve nosi in se mu prilizuje. Mene pa k... gleda! A bi lahko, prosim, še mene kdo hodil gledat, se mi prilizovat in mi nosit konzerve (piščanca ni treba, hvala)? Prosim!? Sem namreč bog med bogimi.  Sad

Za konec samo še to: Moje ime je Binko Veliki, ali eventuelno Binko Kralj! Kdo je tale Bunkl, Bunklj, Živčko, Blento o katerem včasih tastara naklada, pojma nimam. Mogoče kateri od tistih lušnih, pridnih, zabavnih in splohinoh Drugih!












Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #87 : ponedeljek, 22.03.2010 : 18:43:42 »

Bunkec, jst te čist razumem Kiss
Logiran
avena
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 106


WWW
« Odgovor #88 : ponedeljek, 22.03.2010 : 20:32:58 »

Ja Binki, saj te razumemo, ti si največji mačji revež, kar jih je 
Logiran
Rnata
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


WWW
« Odgovor #89 : ponedeljek, 22.03.2010 : 20:59:17 »

 jezen  jezen jezen
Binko Veliki!!!
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Pupa, Binko in Drejka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines