mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 20.05.2024 : 18:10:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 145 146 147 148 149 [150] 151 152 153 154 155 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1751645 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #2235 : četrtek, 17.01.2008 : 22:15:35 »

Hehe, bodi vesela da nimaš kupčka bull-mix babnic in da ti vsi povprek ne ponujajo plačila zanje in te prepričujejo na veliko, da jih nikar ne steriliziraj...  Roll Eyes Angry Tole z dretjem in zmerjanjem je pa itak klasika. Najprej so vljudni, ko pa dobijo zavrnitev, se jim pa strga. Res kam gre ta svet...Huh
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2236 : sobota, 19.01.2008 : 11:26:26 »

Zavetišče je  p o l n o. Nekaj bo treba storiti.
Logiran

Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #2237 : sobota, 19.01.2008 : 13:00:55 »

A plakate se lahko nalima kamorkoli (kjer se seveda tudi drugače plaketira), a se rabi dovoljenje? Npr. na kakšni oglasni deski pred pošto/trgovino, pred trgovskimi centri? Ne bi rada, da bi imelo zavetišče kakšne probleme (ali bognedaj kazni), češ da so plakati tam, kjer ne bi smeli bit.
Logiran
timon
novinec
*
Sporočil: 20


« Odgovor #2238 : sobota, 19.01.2008 : 13:18:37 »

Smo mlada energična družina z dvemi otroki (6 in 8 let), ki rade volje posvoji manjšo psičko (tako, da bo dovolj prostora pod kovtrom). Psička bi živela še z našim posvojenim mačkonom Reksom, poletušo Mici in hrčico Mimi. V spodnjem nadstropju hiše, pa ji bil sosed naš posvojeni 12 letni Saf (Whippet - lastniki/posvojitelji so starši), s katerim si bi delila 1700 m2 vrta in se sprehajala Smiley po širnih poljanah in gozdu okoli naše rajske vasice Črni Potok pri Kočevju. Seveda mora biti strpna do drugih psov in živali, saj jih je na vasi ogromno (ovčarji, ovce, kokoši,...).
Če imate na razpolago kakšno psičko v zavetiču (primerno za nas), ji rade volje ponudimo dom, kot enakovrednemu članu družine. Sama ne bi bila nikoli, na morju pa imamo tudi hiško, tako da naše živalce vedno počitnikujejo izključno z nami. Najlažje bi jo posvojili med vikendom.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #2239 : sobota, 19.01.2008 : 13:25:32 »

Dajte poklicat Smetko na 051 30 44 35, ker se je veliko lažje takole zmenit po telefonu; pač ena drugo vprašata, kar vaju zanima, se zmenite za ogled - in upam da tudi posvojitev Smiley
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #2240 : sobota, 19.01.2008 : 13:28:28 »

Timon, v tej temi imate opisane vse kužke in muce, ki so trenutno v zavetišču, s slikcami vred. Kar se obiska zavetišča in posvojitve tiče, se je pa potrebno obrnit telefonsko na Smetko (Polono), ki je lastnica zavetišča. Tudi telefonska št. je na več mestih v tej temi.  Wink

Lp, pa upam, da najdete primerno psičko za vašo družino!  Smiley

Lp, 5ra
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #2241 : sobota, 19.01.2008 : 14:09:03 »

Če imate res take fajn pogoje, se bo Smetki od veselja smejalo, ko bo iskala ta pravega za vas - in glede na to, da njihove karakterje res pozna "v nulo", o tem, da BO pravi, sploh ni dvoma.
Skratka, hitro telefon vrtet!
P.s.: pa na uro pazit, da se ne kliče ravno ob 10h zvečer...
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #2242 : sobota, 19.01.2008 : 21:44:51 »

Berem in berem kaj vse se je dogajalo v zadnjem tednu...kot da me ni bilo en mesec Shocked Skoki stoji, Tili ima fensi roza oprsnico, afera telička, pa neoznačeni resasti shiranec itd. itd. in na koncu še važna hi-tech škatla za dudarje Smiley Polno dela torej - da povzamem: fajn  Smiley

Lp, Maja
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #2243 : sobota, 19.01.2008 : 22:04:52 »

Grem stavt, da samo v arhivu nisi nasla nic novega. Drugace pa - lepo te je imet nazaj  Wink
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #2244 : sobota, 19.01.2008 : 22:14:48 »

Kako da ne? Tili ima fensi oprsnico! Grin

Če povem po resnici - nekje v sredini tedna me je že fajn matralo dejstvo, da ne vem kaj se dogaja...in da nič ne delam. Zdaj pa - ko sem prebrala vse - bi se najraje odpeljala nazaj Cheesy In samo za informacijo - na 1320 m so mačke; sem namreč mislila da jih ni...pa višje tudi, skoraj pri vsaki smučarski koči. Lepo rejene, krasne, brez znakov mikrosporije, ampak seveda z popolnim kompletom jajčk. In res najbolje od vsega je to, da sediš na klopci, piješ čaj na 2500m višine, si misliš kako je fajn, da imaš vsaj en božji dan mir pred vsem s čemer se ukvrajaš vsak dan, okoli tebe sneg, smučarji...in med pancarji zagledaš mačka, ki ti na vsak način hoče dati buc. Prisežem, da sem skoraj jokala Smiley

LP, Maja
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #2245 : sobota, 19.01.2008 : 22:47:40 »

Caki, da odpres meil. Se bos res nazaj odpravila Smiley
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #2246 : nedelja, 20.01.2008 : 21:16:28 »

Jp, zavetišče je res POLNO -  še po stenah so!!!





lp, Katarina
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #2247 : nedelja, 20.01.2008 : 21:23:28 »

Jp, zavetišče je res POLNO -  še po stenah so!!!


Pa kakor da to že ni dovolj - na vsakega "neplišastega" Wink pride še en - PLIŠAST!!! Grin Grin





LP, Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2248 : nedelja, 20.01.2008 : 23:23:42 »

Hja. Že od 17.1.!!!! nisem sprejela nobene živali. Normalno, da jih je treba na steno obesit, lahko v kakšno krizo padem  Roll Eyes. Sicer je pa bilo do danes sprejetih 21 psov od 1.1. in komaj znese s karanteno (sem si morala s klinikami pomagat) in vsem ostalim. Takšnega meseca še ni bilo nikoli.
Sicer pa je nastal še en strošek, prav tako od 1.1. dalje. Če želim označit 21 psov s čipom, moram plačati 21 x 15€. Čipi so namreč za vse plačljivi od 1.1. dalje; in oni tam gor so "pozabili" na zavetišča. No, plačala sem čipe in psi bodo šli od tu seveda označeni in komaj čakam sestanek Sveta zavetišča prihodnji teden, ker se bomo morali končno dogovoriti z občinami za plačevanje cepljenja stekline, sterilizacije psic in po novem še plačevanja čipiranja.
Težko bo kaj drugače, če ne bodo/boste začeli občani oz. državljani zahtevati tisto, kar živalim po zakonu pripada: vsaka občina v tej državi je dolžna imeti sklenjeno pogodbo ali vsaj nekakšen dogovor, da se napiše naročilnico za posamezno žival. Dajte spraševat po svojih občinah, kako je s tem, kakšne pogodbe imajo in s kom... cookie je pripravila že zdavnaj predlog za spremembo pravilnika, pa zavetišče in društvo skupaj trenutno ne zmoremo biti niti toliko konstruktivni, da bi se lahko resno "spopadli" s tem. Vsak dan, ko grem spat, si rečem... jutri moram narediti nekaj na to temo. In jutri mine v znamenju bruhanja, driskanja, previjanja, telefonov; in ko že misliš, da boš šel spat, sredi noči vračaš psa lastniku v Domžale.
Ampak jutri je nov dan... nekaj naših bo S/K, pa Beyonce gre še enkrat na test, ker je ne morem nikakor "sestavit", pa obvestit moram našega dr. za kosti, da nam gre vse narobe.... ko bi vsaj lahko izklopila telefon za teden dni in zaprla vrata, da uredim misli in naredim kakšen plan, ki bi zdržal več kot nekaj ur.
Logiran

kvisnar
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 392


« Odgovor #2249 : nedelja, 20.01.2008 : 23:34:10 »

v petek je šlo nakazilo 25 eur za skokija - za čip pa še kaj zraven Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 145 146 147 148 149 [150] 151 152 153 154 155 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines