mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 17.05.2024 : 22:42:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 360 361 362 363 364 [365] 366 367 368 369 370 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1750821 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #5460 : petek, 31.07.2009 : 12:34:47 »

držim pesti in pošiljam lepe misli za vse, 4 in 2 nožce Kiss
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #5461 : petek, 31.07.2009 : 12:37:20 »

Itak da bo. Teta Glu mu pošilja koš zdravilnih lupčkov Kiss Kiss Kiss
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #5462 : petek, 31.07.2009 : 13:00:19 »

031 629 103 - Vesna

Vsi, ki vam je Plava laguna za Bežigradom blizu in bi radi kaj spravili do Horjula, lahko prinesete k meni in bom odpeljala gor.

Še vedno velja, do nadaljnega. Sem precej blizu Galija in če imate kaj več stvari, ni treba prostorsko obremenjevat trgovinice ampak lahko zapeljete do mene. Sem pa za prevzem dobra samo ob delovnih dnevih do cca 15h. Nisem iz Ljubljane zato popoldan ne morem prevzemat stvari v Ljubljani (lahko pa v Logatcu)

Upoštevajte samo to, da imam twinga in noter ne grejo ravno vse stvari, ki bi si jih človek zamislil prepeljat v Horjul - toliko o upanju na to, da ima vixi velik avto  Roll Eyes
Logiran

fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #5463 : petek, 31.07.2009 : 18:31:04 »

FŽ: znešene kure bi vam farmarji  mogoče celo pošenkali, samo bi jih morali sami potolči in očediti.

O marička, Lanabela, nasmejala si me do kričanja Shocked Grin Shocked Grin!
Samo ob misli na to, kako FŽ potolče kakih 500 kur in jih potem skrbno čedi... hahahehohuhu, saj vem da ni smešno, ampak tale slika mi nikakor noče iz glave.

Se bi poskusili kje zmeniti, da nečedno delo spravljanja ubogih pipik v kurja nebesa opravi nekdo namesto nas... Razen če se katera javi seveda. V tem primeru bi perje lahko dali na liciracije za povštre... Se opravičujem, sem ravno razpoložena za črn humor Lips Sealed. Lanabela, saj vem, da je bilo mišljeno dobronamerno, ampak za kak tak poseg imam jaz kakih 17levih rok, ne le dve in to kljub temu, da vem, da morajo horjulski psi in mačke pač nekaj jest. Undecided
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #5464 : petek, 31.07.2009 : 20:48:33 »

Zaklali bi vam jih že mogoče, ampak čistiti bi jih morali pa res sami. Je pa res nagravžno delo. Drugače so se pa včasih (verjetno se še) dobili poceni piščanci in deli purana (zlasti so bile ugodne krače)v trgovinah od Jate.
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #5465 : petek, 31.07.2009 : 22:30:51 »

Smetka je CARICA. Čist resno.
Logiran

Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #5466 : petek, 31.07.2009 : 22:54:05 »

Se opravičujem, ampak se nisem mogla vzdržati komentarja - klanje ubogih kokošk, grozno! sram Lips Sealed
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #5467 : sobota, 01.08.2009 : 07:40:45 »

Se opravičujem, ampak se nisem mogla vzdržati komentarja - klanje ubogih kokošk, grozno! sram Lips Sealed

Bi bilo bolje, ko bi se vzdržala. Naši bolni psi so trenutno na dieti, jedo piščanca in riž. Imaš kak drug predlog, s čim naj jih hranim? Ne rabim odgovora.

Pri nas še nismo ok. Včeraj se je sesula še ena Najkica, ki je že bila ven iz hudega. Tudi tisti drugi še ni ok.
Logiran

fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #5468 : sobota, 01.08.2009 : 08:20:50 »

Lej Lynn, jaz ga ne jem, ker vem, da lahko živim brez. Oni ne morejo in tu nobena romantika ne pomaga.
Smešen mi je bil pa Lanabelin stil - ima čisto posebnega tule na forumu, pove tako direkt, da te včasih malo kap in se ji kar moraš smejat, ampak neutemeljeno pa skorajda ni.

Verjamem da je mislila čisto zares - končno mora res tudi to nekdo narest.
Uboge dejansko so, ja. Še najbolj zato, ker živijo v pogojih da te kap. Tisto na koncu je le en mali delček njihove zgodbe. Sad


Lupčka sesuti Najkici Kiss Cry
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #5469 : sobota, 01.08.2009 : 09:08:25 »

Drugače so se pa včasih (verjetno se še) dobili poceni piščanci in deli purana (zlasti so bile ugodne krače)v trgovinah od Jate.

Zdaj je to pod PP in ni več tako zelo ugodno, kot je bilo.
Cene so pa tako:
Krače puranov 2,31 eur/kg
Sregno zg. del 3,35 eur/kg
3 fileji (pakirano po cca 3kg) 3,99 eur/kg
Večjo količino je fajn naročiti vnaprej.
Logiran
JoyNuskaUla
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 66


« Odgovor #5470 : sobota, 01.08.2009 : 09:33:49 »

Pozdravljeni,

v imenu starejše gospe iz Kranja, ki potrebuje pomoč se obračam na vas.

Za kaj gre.

Gospa živi v atrijskem stanovanju, na Gubčevi ulici 2, v Kranju. Ker je znana, da živalim nikoli ne reče ne je njen atrij posta pravo odlagališče malih muckov. Nekaj časa je šlo. Z iskanjem novih domov. Zdaj pa je prijateljev znancev...., ki bi mucke želeli enostavno zmanjkalo. Tako trenutno skrbi za 10 mačkonov. Število se bo kmalu povečalo, saj je ena izmed odvrženih muc breja. Dva muca (sterilizirana, oz. kastriran) sta njena, ostali pač vedo kje je topel kavč in kvalitetna hrana.

Sama sem ji predlagala, da se obrne na Mestno občino Kranj in jih prosi za pomoč pri kastraciji, sterilizaciji mačk. Tako bi preprečila tisto, kar je najhuje - nezaželjene mladičke.

Odgovor MO Kranj je bil, da občina nima denarja?!

Lepo prosim za odgovor, je to res? Je kje veterinar, ki bi nudil kakšen količinski popust? Plačilo na obroke? Oziroma imate kakšno idejo kaj storiti v dani situaciji. Gospa ima namreč skromno pokojnino in si fanančnega  stroškov vseh kastracij, sterilizacij ne more privoščiti.

Lep pozdrav.

Nina Žepič
Logiran
Mei Tashi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 194


« Odgovor #5471 : sobota, 01.08.2009 : 09:40:19 »

Mogoče se je pa Lynn želela javit, da bo ona kupila zalogo že zaklanih in očiščenih piščancev za horjulske pse  Huh  Roll Eyes

p.s.: Xena, res je, nisi edina s takim mnenjem.

p.p.s.: Se opravičujem za OT in tudi mene lahko brišete.

Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #5472 : sobota, 01.08.2009 : 10:40:35 »

Tule gre vse narobe. Druga Najkca, ki je tudi že bila ven iz vsega hudega, je pred kako uro in pol padla v šok. Smo jo uspeli priklicat nazaj in je kritična. Druga Najkca je malo bolje, tretji Najkec tudi. Trenutno torej še vedno (in spet) trije kritični.

Po piščance je šla včeraj (kot že nekajkrat ta teden) king roy v štacuno. Dobila je zaklane in spucane in jih plačala.

Občina Kranj je res ustavila oskrbo, ker ni denarja. Če kdo pride do kakšne ideje, kaj storiti, lahko še meni pove.
Logiran

missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #5473 : sobota, 01.08.2009 : 10:46:53 »

... jaz sem naredila akcijo v službi in prosila, da se pogleda za vse stvari, ki bi jih imel kdo za licitacije.. to so moje zmožnosti in način...
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #5474 : sobota, 01.08.2009 : 11:47:31 »

Mogoče sem kje spregledala, ampak kakšnega piščanca kupujete? Celega ali "po delih?
Logiran
Strani: 1 ... 360 361 362 363 364 [365] 366 367 368 369 370 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines