mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 21.05.2024 : 01:35:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 377 378 379 380 381 [382] 383 384 385 386 387 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1751731 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #5715 : sreda, 30.09.2009 : 19:25:48 »

Poznam kar nekaj ljudi,ki so podobnega mnenja in bi se strinjala z Jano,samo lejga zlomka,jaz sem za njih "una ta blesava".
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #5716 : sreda, 30.09.2009 : 19:32:03 »

Danes smo imeli svet zavetišča. Bila sem pripravljena na najhujše, torej na oster boj za pravice tistih, ki bivajo v mojem zavetišču. Že to, da je sestanek sveta sploh uspel, je zgolj posledica tega, da sem zatežila do konca, ker se je na vabilo odzval približno promil občinarjev. Končna zasedba je bila številčna.

Nobenega boja ni bilo. Moji občinarji so soglasni v tem, da delamo odlično, da smo prerasli sami sebe, da bi želeli, da bi imela večje zavetišče in več kapacitet. Predlagali so, da se organizacijsko drugače obrnem, želijo si, da bi ustanovila zavod, katerega delni lastnik bi postali zato, da jim ne "uidem". Problemov je seveda cel kup, sem pa res zadovoljna, da je sestanek z občinarji potekal v konstruktivnem duhu. Mogoče pa še kaj bo iz nas  Tongue.
Logiran

Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #5717 : sreda, 30.09.2009 : 19:47:46 »

Čestitke Cheesy
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #5718 : sreda, 30.09.2009 : 19:49:55 »

Danes je pa res neka posebno dobra luna v luftu Wink
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.323


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #5719 : sreda, 30.09.2009 : 19:56:40 »

Tudi mene veseli, da gredo stvari pozitivno naprej. Ob tem drzim pesti, da mislijo resno tudi s financne plati pri "solastnistvu" drugacne organizacijske oblike zavetisca. Smiley
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #5720 : sreda, 30.09.2009 : 20:02:59 »

Ob tem drzim pesti, da mislijo resno tudi s financne plati pri "solastnistvu" drugacne organizacijske oblike zavetisca. Smiley

O ne ne, saj moram najprej ornk razmislit, če sem pripravljena za partnerje imet občine.
Logiran

king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #5721 : sreda, 30.09.2009 : 20:06:22 »

Ob tem drzim pesti, da mislijo resno tudi s financne plati pri "solastnistvu" drugacne organizacijske oblike zavetisca. Smiley

Zna pa biti zavod v španoviji z občino/državo malo dvorezen meč.
Vem za en primer (sicer v drugi branži), ko so po par letih odstopili od državnega solastništva in furali zadevo naprej privat, ker je bilo preveč neumne papirologije in nesmiselnega vtikanja v strokovno delo.

Ne dvomim pa,da se da zadevo tudi zelo dobro izpeljat in da bo tukaj vse čisto drugače.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #5722 : sreda, 30.09.2009 : 20:09:40 »

Danes smo imeli svet zavetišča. Bila sem pripravljena na najhujše, torej na oster boj za pravice tistih, ki bivajo v mojem zavetišču. Že to, da je sestanek sveta sploh uspel, je zgolj posledica tega, da sem zatežila do konca, ker se je na vabilo odzval približno promil občinarjev. Končna zasedba je bila številčna.

Nobenega boja ni bilo. Moji občinarji so soglasni v tem, da delamo odlično, da smo prerasli sami sebe, da bi želeli, da bi imela večje zavetišče in več kapacitet. Predlagali so, da se organizacijsko drugače obrnem, želijo si, da bi ustanovila zavod, katerega delni lastnik bi postali zato, da jim ne "uidem". Problemov je seveda cel kup, sem pa res zadovoljna, da je sestanek z občinarji potekal v konstruktivnem duhu. Mogoče pa še kaj bo iz nas  Tongue.

v tem "poslu" se hitro naucis vecino Pravilnikov, ZZZiv je itak biblija, pa se nekaj pravniskih mnenj spotoma poberes, da si ja pripravljen in obrozen z vsemi mogocimi informacijami, znanjem in sicer za to, da te tisti na drugi strani mize ne more obrnit ali prepricati v nekaj kar ne drzi (pravno gledano). Sem se veselila danes citiranja raznih clenov (hvalabohu, da mi je Dusko dal priloznost, da sem se tistih 1x vmes zadrla cez celo mizo tisti zloglasni "11.clen!" hvala Dusko Smiley), pa mi jih v celih dveh urah ni bilo treba, prej ravno obratno  Smiley Ocitno se res spoznava, da nekdo dela dobro in denar ni vrzen stran. Predvsem pa sem sokirana in popolnoma brez besede ostala takrat, ko je nekdo ze tretjic povedal, da je to stvar nas vseh in ne le zavetisca in da se ne da pac zamizat in upat, da bo problematika zapuscenih zivali zbledela.
Mrtev torej ni noben Smiley, st. poskodovanih na urgenci: 0, jakost kricanja: ni zabelezena, st. grozenj: ena mala micena Wink

Prijetno presenecena Smiley

Lp, Maja
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #5723 : sreda, 30.09.2009 : 20:15:53 »

Super, bravo, čestitam! Sem nadvse vesela za tak napredek s strani občin Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.323


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #5724 : sreda, 30.09.2009 : 20:19:07 »

Superca, res. Ko se zacne premikat v misljenju, se zacne zares premikat Smiley

Pri "financiranju" sem imela v mislih "placevanje racunov" tudi v jesenskih in zimskih mesecih, saj lahko sledimo, kako so obcinske malhe prazne ze tam sredi leta, macke in psi (tudi lastniki, ki jih zapuscajo) pa ne sprasujejo, ali je na obcini zanje se kaj cekinov ali ne. Prav tako za uspesno poslovanje zavetisca in oskrbo vseh pomoci potrebnih zivali ne more biti merilo, kako skreira cifre nek obcinski uradnik ze leto prej. Torej, pri morebitnih organizacijskih prenovah ti zelim taksne obcinske partnerje, ki ne bodo sredi leta rekli, da so pac ostali brez denarja in pocivaj do novega proracunskega obdobja, temvec bodo s polno odgovornostjo poskrbeli za svojo plat posla. Tudi potem, ko bodo na obcinske stolcke prihajali novi funkcionarji in uradniki.
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #5725 : sreda, 30.09.2009 : 20:49:05 »

A je bil slucajno Gremlin oddan?  Shocked
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #5726 : sreda, 30.09.2009 : 21:16:21 »

Ne, Škofjeločan, un tadrug, ne tamau. Gremlo je še tle  Smiley.
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #5727 : sreda, 30.09.2009 : 21:19:24 »

OK Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #5728 : sreda, 30.09.2009 : 21:26:53 »

Hehe, ni ok, k sem kura. Ne Škofjeločan, to je tamau, Kamničan je šel, uni, ki je imel tačko zlomljeno. No tko, zdaj je pa prav.
Logiran

Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #5729 : sreda, 30.09.2009 : 21:30:51 »

Super, lepo prebrat. Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 377 378 379 380 381 [382] 383 384 385 386 387 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines