mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 17.05.2024 : 23:49:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 435 436 437 438 439 [440] 441 442 443 444 445 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1750823 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #6585 : sreda, 16.12.2009 : 18:46:16 »

Logiran

sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #6586 : sreda, 16.12.2009 : 18:47:43 »

A dej, Smet, ta je ful prelepa zanjo, kakšno rit dej.
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #6587 : sreda, 16.12.2009 : 18:52:10 »

Ojoj, kako tole bogo mače mučijo v tejle hiralnici  Grin
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
monikab
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 117


« Odgovor #6588 : sreda, 16.12.2009 : 18:59:08 »

Se mi zdi, da je anovak jezna nase, ker je verjela v prijazno zavetišče. Prijaznega zavetišča ni, tako kot ni prijazne klavnice. Prijazen je lahko samo dom, ki ga imaš. Topel in tvoj. DOM.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #6589 : sreda, 16.12.2009 : 19:11:21 »

frigga, jaz tudi mal sumim, kam spada tole ženšče. Oni ponavad ogromno slame mlatijo in filozofirajo, naredijo pa nič.


Anovak, saj se vsi strinjamo, da bi bilo idealno, če bi tudi ti 4je še vedno bili med nami. To je menda jasno. Še vedno (razen glupega predloga o zaprtju zavetišča) pa od tebe nobene ideje, kako to narest. In nobenih odgovorov.

Pa da si tako predrzna in namiguješ da so psi imeli vedenjske težave zaradi ljudi ki tule pišejo?! Zaradi ljudi ki so za njih skrbeli, jih hranili, božali, učili, imeli radi? Ne zaradi tistih, ki so jih imeli na ketnah, jih tepli, jim futrali pomije in jih odvrgli na cesto?! Ne, v tvojem svetu so psi v zavetišče prišli kot rožice in so jih potem gor zjebal al kako misliš? Vrjetno izključno zato ker ful radi špilajo Boga in jih vozijo na injekcije. Da si drzneš, ej.

No, Čuri te še vedno čaka. Sigurno jo bo tvoja brezmadežna aura spravila v blaženi trans, še preden boš stopila skozi vrata bo zaznala tvojo čisto dušo in miroljubno srce in odlebdeli bosta v sončni zahod.


Ko te bo ugriznila, se boš pa zbudila, ja.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #6590 : sreda, 16.12.2009 : 19:15:44 »

No, Čuri te še vedno čaka. Sigurno jo bo tvoja brezmadežna aura spravila v blaženi trans, še preden boš stopila skozi vrata bo zaznala tvojo čisto dušo in miroljubno srce in odlebdeli bosta v sončni zahod.

Ko te bo ugriznila, se boš pa zbudila, ja.

Jest pa s kamero na drevesu  Cheesy  pa takoj na YouTube. Prosim, prosim, a lahkooo? Tongue
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Dominika
midi
****
Sporočil: 393


« Odgovor #6591 : sreda, 16.12.2009 : 19:20:28 »

No, zdaj mi je pa popolnoma jasno, kaj predstavlja naša sogovornica:   mešanico neke vrste vernice, verjetno New age pripadnica,   borka za svobodno življenje vseh in po vsej verjetnosti v življenju razočarana oseba, ki je rahlo zgubila stik z realnostjo.

Zaključek te zgodbe: potem pa pride Božiček in nas vse popelje v svet brez bolečin in tja, kjer je vsem lepo.....živalim in ljudem.

Japajade.

anovak, moja miselna slika  je ta trenutek

***************

Ampak off topic ZH in ostalih hiralnic: bi se zmenili malo za biznis? Delam z ljudmi in bi mi te miselne slike prišle prav, ko postanem popadljiva....takrat res potrebujem pomoč oz.nasvet!
Kontakt kar na moj ZS, ker se tule v tej temi ne bom več oglašala.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #6592 : sreda, 16.12.2009 : 19:24:03 »

Se mi zdi, da je anovak jezna nase, ker je verjela v prijazno zavetišče. Prijaznega zavetišča ni, tako kot ni prijazne klavnice. Prijazen je lahko samo dom, ki ga imaš. Topel in tvoj. DOM.

anovak je jezna, ker ona ne more, jaz bi pa morala.
Primerjava je pa popolnoma neprimerna. Za druge ne vem, jaz se do njih vedem, dokler so tu, kot da so moji. Z vsem, kar temu pojmu pripada.
Logiran

Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #6593 : sreda, 16.12.2009 : 19:29:17 »

In tukaj ste večinoma ženske bolj popadljive od najbolj popadljivih psov.

Ni čudno, da so v zavetiščih nekateri prestrašeni in popadljivi: PSI ZAZNAVAJO MISELNE SLIKE in slutijo prisotnost smrti, podobono kot živali v klavnicah. S takim popadljivim nastopom, kot ga imate tu večinoma  vse, drage dame, ni čudno da prestrašite (tudi) pse - potem so pa za evtanazijo?

sorry, men je tole anovakovo pisanje že tolk debilno, da se morem smejat 



Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #6594 : sreda, 16.12.2009 : 19:30:44 »


Primerjava je pa popolnoma neprimerna. Za druge ne vem, jaz se do njih vedem, dokler so tu, kot da so moji. Z vsem, kar temu pojmu pripada.

Vemo  Kiss
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #6595 : sreda, 16.12.2009 : 19:32:24 »

Jaz bi jo pa malo na teren s seboj vzela. Nekje je treba začet delat, da ne bo samo neumnosti pisala (ta "anovak").  butnglavc
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #6596 : sreda, 16.12.2009 : 19:47:57 »

Anovak, ne morem verjet! Imam trenutno prašičjo gripo, pa ti lahko zagotovim, da ni niti pol toliko svinjska in boleča od tehle tvojih svinjskih obtoževanj. Zanima me, zakaj se nisi oglasila v nedeljo, PREDNO so bili evtanazirani in jih prišla rešit?! Celo soboto in nedeljo so v Horjulu dežurali z namenom posvojitev živali! Si morda ti prišla mimo in vsaj poskušala koga od njih odpeljat?? Ooornk svinjsko, res.

Pred malo manj kot mesecem sem Smetko vprašala, če mi da Hano v začasno varstvo. Odgovor: ne. Imaš majhnega otroka, Hana pa grize vse povprek, ne zaupa prav nikomur, delno in pogojno meni. A za takega psa ti misliš, da 'vidi slike' Shocked?? Da rabi samo malo pozitivnih misli Shocked? Ja zakaj pa je potem nisi ti na daljavo pozdravila s svojimi 'slikami'  Roll Eyes? A ne bi tudi ti potem morda rajši kake pozitivne miselne slike poslala ženskam na hrib kot pa tolkle kil dreka - po tvoji logiki punce verjetno grizejo tudi zaradi tvojih grdih miselnih slik?

Priporočam da obiske sekte nadomestiš z družbeno koristnim delom ali še boljš s kakim strokovnim obiskom  Angry Angry.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #6597 : sreda, 16.12.2009 : 19:50:05 »

anovak ali karkoli ze - vprasal/a si

zakaj se zavetisce, ki je polno, (zacasno) ne zapre? Ne vem, ce ti je to ze kdo odgovoril:

Ker se mi res ne da lepo razlgat trenutno, bi ti rada povedala, da pomoli nos v Pravilnik o zavetiscih pa zakon o zasciti zivali, preden se kaj natipkas v to temo. Ali pa dojami - ti je bilo napisano ze veckrat - da ima ZH pogodbe z XY obcinami (pogodbe!!!!!! POGODBE!!!!!), na podlagi katerih je dolzno sprejeti nujne primere in jih oskrbeti.
V primeru, da je res polno, mora uradni inspektor izdati odlocbo za najdene zivali, ki ne morejo v zavetisce, da se jih nastani v drugem zavetiscu na stroske pristojnega. In kaj bi potem naredila, ko bi v tistih drugih zavetiscih te zivali po 30 dneh usmrtili? Zato da bi ti, ki jih danes ni vec, ostali zivi. A to pa ni igranje boga?

Daj zresni se.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #6598 : sreda, 16.12.2009 : 19:52:53 »

Ej ubistvu je ful žalostno. Taki ljudje živijo mirne vesti v prepričanju da rešujejo svet s svojo ''pozitivno miselno sliko'' in podobnim. Škodijo nikomur ne (fizično mislim, o tejle škodi tule ne bi) ampak ne naredijo pa nič konkretnega da bi res kaj izboljšali.

Anovak, dej povej, kako tisti mački ki zdajle povožena crkuje in zmrzuje ob cesti pomaga, če si jaz zdajle narišem eno FUL lepo miselno slikico hortenzij ki jih kolibriji obletavajo? Lahko dorišem še oblake v obliki puhastih srčkov, če jo bo zarad tega kaj manj bolelo, pa kakšno pikapolonico če ji bo zarad nje nehala kri pljuča zalivat. Res, daj nam povej kako naj s pozitivo rešimo svet. Nas je tule dost, da skupaj narišemo eno lepo fresko, ki bo sigurno nahranila eno manjšo afriško državico.

Ni nič slabega v pozitivi. Če se pa tu ustavi tvoja dejavnost, pa počenega groša ni vredna.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #6599 : sreda, 16.12.2009 : 19:58:46 »

anovak je jezna, ker ona ne more, jaz bi pa morala.
Primerjava je pa popolnoma neprimerna. Za druge ne vem, jaz se do njih vedem, dokler so tu, kot da so moji. Z vsem, kar temu pojmu pripada.

Točno tako!

Una s preluknjanim kondom je pa svetovna.

Mogočepa pripadakaki sekti? Kaki orto idiotski?
Logiran
Strani: 1 ... 435 436 437 438 439 [440] 441 442 443 444 445 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines