mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 18.05.2024 : 00:32:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 615 616 617 618 619 [620] 621 622 623 624 625 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1750831 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #9285 : sreda, 29.06.2011 : 13:26:02 »

Jaz sem prav vesela za vse macje bibe, se bolj bom, ko jih pridejo iskat tapravi posvojitelji.  Kiss

Bodo pa vedno tisti, ki bodo na nek nacin poskusali zasenciti veselje do uspeha, ker dobro vedo, kaj bo sprozilo njihovo nepotrebno namigovanje. To je tko, kot da bi imel otrok v redovalnici same 5 in vmes eno 1. Vedno se bo nasel stars, ki bo tezil otroku za eno enko, ce je bilo treba te enke in s tem povzrocil slabo voljo ocitno zelo uspesnega otroka. Pa je tega treba. Itak da ne, ampak taksne cvetke pac so med nami  Cool  Sem pa vesela, da v tem primeru taksna cvetka ni povzrocila skode in se vsi, ki so spravili te mace gor, zavedajo uspeha, ki ga vidi vecina  Kiss
Logiran
lama
novinec
*
Sporočil: 17


WWW
« Odgovor #9286 : sreda, 29.06.2011 : 13:27:58 »

 Sleepy mislim da bi ti eno preprosto vprašanje smetki dalo lep odgovor zakaj se pičipokiji niso šteli v "statistiko" umrlih/preživelih. Ne bi bilo treba tukaj na tako nazoren način citirat in komentirat smetkinih postov. Meni je zgledalo kot da si zelo ponosna da si "odkrila napako" in si komaj čakala da lahko to objaviš. Če imata s smetko nedorečene stvari in če imaš upravičen razlog da se vtikaš v njeno delo potem ne mencaj kot mačka okoli vroče kaše ampak povej konkretno kaj te moti in to razrešita. Mislim da tukaj ni pravi kraj za podj***** in naslajanje.   Ekipi in smetki pa SVAKA ČAST MAJSTORE  Afro    
Logiran
Sreda
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 627


« Odgovor #9287 : sreda, 29.06.2011 : 13:35:15 »

Sleepy, vse teme so vidne vsem in vsak je do sedaj lahko videl, koliko jih je preživelo in koliko ne. Brez tvojih navedkov bi ravno tako svet še vedno stal. V bistvu ves čas samo obračaš besede in iščeš neke napake ki so bolj kot ne lapsusi. Ko ti pa nekdo nekaj reče, pa najprej začneš obračat njegove besede in spraševat kje je to napisano. Vedno eno in isto. Od kar sem na forumu, so debate, kjer si ti udeležena popolnoma enake. A se še nisi naveličala utikat v vsako stvar? Žalostno.
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #9288 : sreda, 29.06.2011 : 13:40:55 »

Eni pa imajo svoj dan danes..

Prosim, če ne pišete daljših tekstov, če lahko svoje mnenje strnite v čimkrajše, po možnosti enostavčne povedi, po možnosti dajte tudi vsak stavek v svojo vrstico, prosim, če v enem sporočilu postavite samo eno vprašanje in ne več. Ker nekateri težko razumejo daljše tekste in morajo potem citirati vsako besedo posebej in na vse odogvoriti s kratkim stavkom, ker več kot to že težko napišejo. Ker pa to terja svoj čas in ker bi vsi radi videli, da se zadeva neha, prosim, če lahko upoštevate zgoraj napisano, da bo Sleepy lahko čimhitreje citirala in na hitro odgovorila na vsako besedo pa da bo prej konec.
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #9289 : sreda, 29.06.2011 : 13:50:00 »

tamcek dej se prosim nauci citirat. Tako zgleda, kot da sem tisto tam napisala jaz, pa jasno nisem.

lama narobe ti je zgledalo. Misliš lahko, lahko se pa tudi motiš Smiley V Smetkino delo se nisem vtaknila, je bil pa post res namenjen njej in brez mencanja.
A nisem povedala kaj me moti? Sem prepričana da sem, morda pa res ne tule.

Bodo pa vedno tisti, ki bodo na nek nacin poskusali zasenciti veselje do uspeha, ker dobro vedo, kaj bo sprozilo njihovo nepotrebno namigovanje.

Mhm, se strinjam. Povsem.  Smiley

Res je Sreda, bi, kot bi stal brez kakšnega drugega navedka. Ampak če ste pozabili - akcija - reakcije, vedno. Tako do tu, kot od tu naprej.  Smiley

Sasenka jaz imam pa drug predlog - če v postu spustiš Sleepy, ni nobene potrebe, da ti Sleepy odgovarja. Še bolje bi bilo, če bi izpustili še vrednostne sodbe in žalitve. Vse, kar sem želela povedat, je bilo napisano v prvem današnjem postu in ni imelo nikakršne zveze z zmanjševanjem uspeha. Smiley
Logiran
tamcek
rad pišem
****
Sporočil: 367


WWW
« Odgovor #9290 : sreda, 29.06.2011 : 14:08:56 »

tamcek dej se prosim nauci citirat. Tako zgleda, kot da sem tisto tam napisala jaz, pa jasno nisem.

Pa kaj si ti iz vrtca ušla? Tudi, če je prišlo do manjše napake (no pa smo spet pri spotikanju ob tiskovne napake), mislim, da vsi vedo kaj si napisala ti in kaj jaz.
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #9291 : sreda, 29.06.2011 : 14:19:12 »

Eh... Ne, nisem ušla iz vrtca in sanja se mi ne kdo so vsi in še manj kaj vedo. Tudi ne vem pri kakšnem spotikanju ste vi. Kar vidim je tole:

In kaj si želela povedat s tem?


Jaz vedno povem točno to kar mislim. Podnapisov pri meni ni. Če sem nerazumljena, se ne sekiram, razkuri me pa, če nekdo prešteva mačke (ali katerokoli drugo žival), ki jih je rešil nekdo drug in kontrolira, če so objavljeni statistični podatki pravilni. Jaz nisem v službi na Statističnem uradu in me prav en k.... briga, če se nekdo, ki reši nešteto pomoči potrebnih, zmoti v eni številki ali pa je mogoče celo narobe interpretiran od nekoga, ki samo čaka, da bo našel kakšno tujo napako na papirju, pardon, na monitorju.
Miceki so pa po slikah sodeč resnično daleč najlepši naokoli.

Kaj pa ti vidiš?
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #9292 : sreda, 29.06.2011 : 14:29:25 »

Sleepy, a si na dopustu Smiley ?
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #9293 : sreda, 29.06.2011 : 14:30:12 »

S taksnim namigovanjem in opozarjanjem na napake osebe, ki je druzbeno koristna in dela dobro, priljubljenost ne pade, ampak je ucinek ravno nasproten in se podpora tej osebi se bolj okrepi. Zato je dokazovanje mnozici o malenkostnih napakah, ki podpirajo to osebo, brezplodno in neucinkovito in vnasajo samo nemir in jezo med ljudi. Bo treba najt Smetko pri kaksnem hujsem grehu, kot je napaka v stetju in interpretaciji statistike, da bodo doloceni povzrocili manjso priljubljenost te osebe, ki pa zna bit vcasih vodilo teh debat  Cool
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #9294 : sreda, 29.06.2011 : 14:30:58 »

Bi nehali? Lepo prosim.

A je sploh bilo treba začet?

Buhnedaj še kam kakšno št. ne da bi šla skozi 5x revizijo javno objavit.
Tko. Iz napak se učimo, baje. Fuj in fej.
Nekateri bomo določenih številk vedno veseli, pa čeprav pomanjkljivo prikazane.


 bruham



In drugače, kako ste vsi?
Upam, da vas današnja vročina ne matra preveč  Smiley
Logiran

tamcek
rad pišem
****
Sporočil: 367


WWW
« Odgovor #9295 : sreda, 29.06.2011 : 14:35:54 »

Eh... Ne, nisem ušla iz vrtca in sanja se mi ne kdo so vsi in še manj kaj vedo. Tudi ne vem pri kakšnem spotikanju ste vi. Kar vidim je tole:

Kaj pa ti vidiš?
A si ti kdaj slišala za pregovor "kdor dela, greši"? Ali si ti čisto nezmotljivo človeško bitje ali pa nimaš kaj delati in se spotikaš ob tiskarske škrate? Veš kaj: pametnejši odneha, zato : Afro
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #9296 : sreda, 29.06.2011 : 14:42:35 »

No, ker ste glih vse zbrane v tej temi, imam eno vprašanje: Kako spravit v banjo=kad psa, ki je težji od tebe in ga ne moreš dvigniti, ima probleme s kolki in ga bolijo zadnje tace pa tudi sprednje niso najmočnejše. Tudi v avto ne more več skočit in ji dvigujem rit tukaj bi morala pa celo dvignit ker se nima kam opret s sprednjimi tacami. Si sam doma, pes je pa nujno potreben kopanja.
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #9297 : sreda, 29.06.2011 : 14:48:11 »

O ja, se zmotim. Se tudi opravičim in ne žalim drugega, ker vidi očitno. Svoje besede si položila v moj citat, kamor ne sodijo, namesto opravičila je prišlo pa tole:

Pa kaj si ti iz vrtca ušla? Tudi, če je prišlo do manjše napake (no pa smo spet pri spotikanju ob tiskovne napake), mislim, da vsi vedo kaj si napisala ti in kaj jaz.

Tudi če?  Smiley

Kako presentljivo...  Smiley

No, ker ste glih vse zbrane v tej temi, imam eno vprašanje: Kako spravit v banjo=kad psa, ki je težji od tebe in ga ne moreš dvigniti, ima probleme s kolki in ga bolijo zadnje tace pa tudi sprednje niso najmočnejše. Tudi v avto ne more več skočit in ji dvigujem rit tukaj bi morala pa celo dvignit ker se nima kam opret s sprednjimi tacami. Si sam doma, pes je pa nujno potreben kopanja.

A to pomeni, da nimaš tuš kabine al pa vrta? A da ji nekako nardiš stopnico za gor stopit pa ne gre?
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #9298 : sreda, 29.06.2011 : 14:49:40 »

Poklices nekoga, ki bi z veseljem prisel in ti jo pomagal dati v bano 
 Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #9299 : sreda, 29.06.2011 : 14:51:14 »

Moraš celo skopat ali le določen del? Če le določen del, potem škaf, pa voda in mokre cunje, pa bo. Bolje kot nič.
Logiran

Strani: 1 ... 615 616 617 618 619 [620] 621 622 623 624 625 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines