mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 20.05.2024 : 04:10:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 ... 162 163 164 165 166 [167] 168 169 170 171 172 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 636295 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #2490 : torek, 16.02.2010 : 19:37:26 »

čak mal...kdo je zdej oživljal in ponesrečenca prenašal? policisti ?...Zakaj so bili pa potem tam reševalci? Oz dva reševalna vozila?( aja drugi za varnost policistov)

Tudi una teorija od Klavdije ni zgrešena... pes ponavadi ko trga stresa plen... Torej bi trije psi z plenom pobrisali vso tisto mlakužo krvi... če je izkrvavel... pa vendar na sliki je presenetljivo čist.... Azn


ja sej to smo se menili včer zvečer, ko sem rahel dvom v avtentičnost fotk imel, ker je odsotnost krvi, pa vse tiste odtrganine kažejo da bi morala bit spod mlaka krvi za velik lambar napolnjen.

Pol  pa  danes dobim najprej POTRDITEV da so avtentične slike, pol pa tako pojasnilo kje je kri....Mislim kwaaaa???
Sej ne da bi verjel ravno, če bi Goršek rekel, da to niso slike pokojnega in da je fotošop. AMpak tako pojasnilo...Zgleda kot da polcija to snema da na une snuff strani objavljajo. Pridejo, spucajo truplo, naštimajo lučke, še mal popudrajo in "Action"...slikaj miki. Mogoče se da kje dobit to krvaveče truplo v zadnjih izdihljajih celo, ko govori "ne, ne", pa so prodal vse skup...

Zdaj niti v neumnost policajev ne verjamem več.
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #2491 : torek, 16.02.2010 : 19:40:07 »

Mislm..

A sedaj bo pa policist pred tri pse skočil s kredo v roki in pred premikom risal položaj poškodovanca pred njegovim premikom...
ne, najprej bo pred tremi podivjanimi psi spucal in nudil prvo pomoč, pol bo šele une tri jagal...
dej ti mal preden pišeš nuporabi možgane.

Da ti pomagam: najprej so enega počli in je ekipa šla za hišo, vmes so ppa že "pomagali"
Logiran
T.R.U.
rad pišem
****
Sporočil: 275


« Odgovor #2492 : torek, 16.02.2010 : 19:40:36 »

10. člen - Kraj izvršitve kaznivega dejanja

« 9. člen | 11. člen »
(1)    Kaznivo dejanje je izvršeno tako na kraju, kjer je storilec delal ali bi bil moral delati, kakor tudi na kraju, kjer je nastala prepovedana posledica.
(2)    Za poskus kaznivega dejanja se šteje, da je bil izvršen tako na kraju, kjer je storilec delal, kakor tudi na kraju, kjer naj bi po njegovem naklepu nastala ali bi lahko nastala prepovedana posledica.
Logiran
T.R.U.
rad pišem
****
Sporočil: 275


« Odgovor #2493 : torek, 16.02.2010 : 19:45:32 »


dej ti mal preden pišeš nuporabi možgane.

Da ti pomagam: najprej so enega počli in je ekipa šla za hišo, vmes so ppa že "pomagali"
dej ti mal preden pišeš nuporabi možgane.

Citat
Da ti pomagam: najprej so enega počli in je ekipa šla za hišo, vmes so ppa že "pomagali"

... se mi zdi, da tudi tebi manjka nekaj dejstev in zato preveč fantaziraš.
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #2494 : torek, 16.02.2010 : 19:48:13 »

Evo Pravniška država.
Ko ne znajo napisat: Kraj kjer se je KD zgodilo.

tko imamo pa pravniško leporečenje, kot da zakone odvetniki pišejo, da je jasno, da ga bo lahko izvršil.

haha.

Kraj kaznivega dejanje je kraj kjer bi moral delati. Alaja...to je presumpcija da bi nekdo storil ampak ni...ni dejanja ni Kaznivega dejanja. Zato pride v poštev sum na naklep. In pol pri naklepu....

Ma sej se mi ne da. Ker zaenkrat uživam v pritožbah na odločbe DURSA. V kriminal še nisem zašel, hhahaha
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #2495 : torek, 16.02.2010 : 19:49:16 »

dej ti mal preden pišeš nuporabi možgane.

... se mi zdi, da tudi tebi manjka nekaj dejstev in zato preveč fantaziraš.
To na kar sem repliciral ni pomanjkanje poznavanja dejstev. Raj svoje preberi.
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #2496 : torek, 16.02.2010 : 19:59:28 »

če bi pa rada:

ko je en mrtev al pa živ, se poslika, če je možno tudi označi s kredo. Ko se ve da so storilci še vedno zmožni nasprotovati policiji gre ena ekipa za njimi, ena zavaruje kraj dogodka, če so živi imaš kar hitro zraven medicince ki naložijo in odpeljejo. NIKOLI pa polcija ne nudi prve pomoči tako da premika poškodovanca ampak zgolj osnovno, kot npr imobilizacija, zaustavitev krvavitve, umetno dihanje, morda tud defibrilator ampak to samo v filmih. Za vse ostalo je pristojna medicinska služba.

in verjem, sem v življenju imel večkrat treninge policijskega dela v teh primerih, tako v vojski kot v pravosodju, še posebej so nas drkali po uboju sodnika v zagrebu v sodni palači. To so osnovni varnostni principi in policija je fejst trenirana da to opravi zaradi skrbi za varnost državljanov in za ohranitev življenja žrtve...pa tudi storilca ne ustrelijo v glavo razen v resno hudem silobranu, ker ga hočejo na konc živega dobit. Ne bi sedaj 350 strani literature citiral.

In ko smo pri ohranitvi storilca pri življenju: ko so te pse uspavali in TAKOJ evtanazirali, so prekršili to pravilo. In kasneje ko so (čeprav zanikajo) hoteli takoj še skremirat...ja tole smrdi po eni policajsko vursovski navezi. Sploh ko vemo kdo so tu akterji in kdo odgovorni na visokih položajih in povezani med sabo
Logiran
T.R.U.
rad pišem
****
Sporočil: 275


« Odgovor #2497 : torek, 16.02.2010 : 20:01:08 »

To na kar sem repliciral ni pomanjkanje poznavanja dejstev. Raj svoje preberi.

..ja pol pa vse ti veš in si bil na kraju in sedaj samo udrihaš levo in desno?

Sklepam, da pišeš o objavljenih okoliščinah s strani uradnih organov, oziroma na podlagi izjav predstavnikov teh organov. Vse to je pomanjkljivo in zato ti dopušča fantaziranje.

Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #2498 : torek, 16.02.2010 : 20:04:11 »

oh joj...ja ok, fantaziram. Nisem bil tam, poslušam pa izjave odgovornih, poznam postopke, poznam osnove prava, sledim celi zgodbi
ja, seveda. Maš prav. Sem tipičen paranoiden fantast z nagnjenostjo k teorijam zarote.
Ti si pa verjetno baričevičev pacijent.
Logiran
T.R.U.
rad pišem
****
Sporočil: 275


« Odgovor #2499 : torek, 16.02.2010 : 20:08:24 »

če bi pa rada:

Rad (Robert)

...čestitam. Ti imaš akcije že vnaprej odigrane.

Ostane mi le še upanje, da ta akcija ni bila odigrana v celoti (vsaj glede na tvoje razumevanje poteka).
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #2500 : torek, 16.02.2010 : 20:12:10 »

kot vidiš iz poteka je zaradi amaterjev v izvebi bila odigrana tako slabo, da bo v celoti odigrana v nasprotju z prvotnim scenarijem...če kdaj sploh bo
Logiran
T.R.U.
rad pišem
****
Sporočil: 275


« Odgovor #2501 : torek, 16.02.2010 : 20:13:15 »

Ti si pa verjetno baričevičev pacijent.

Nisem, tudi poznam ga ne.

Tako kot ti bi se rad dokopal do resnice in pravice. Rad bi jasne odgovore od odgovornih.
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #2502 : torek, 16.02.2010 : 20:15:18 »

in po drugi strani...morda so pa napake delali (čisto premaknjeno in fotografirano truplo na primer) da bi preusmerili interes javnosti...evo pa mam spet paranojo da tu nekaj smrdi.

Logiran
T.R.U.
rad pišem
****
Sporočil: 275


« Odgovor #2503 : torek, 16.02.2010 : 20:18:14 »

Se mi zdi, da je tole še najbližje resnici:

Citirano.# INSIDER # Ta afera do obisti razgalja vso gnilobo in plesen, ki se je naselila v vseh slojih slovenske družbene elite. Sprašujem se zakaj so tiho moralne avtoritete slovenske družbe dr. Tine Hribar, dr. France Bučar, dr. Veljko Rus in ostali, ki so postavili temelje nove slovenske države, katero pa kot požrešne podgane razjedajo razni vplivni lobiji ter formalna in tajna društva, ki so se kot kancerogena tvorba prisesali na sistem in izčrpavajo to državo in narod ter jo s svojimi pohlepnimi in nemoralnimi dejanji peljejo v ekonomski ter moralni propad. Te povampirjene elite namesto tega, da bi skrbele za razvoj celotnega sistema z ropanjem proračuna, velikim vplivom in divjo privatizacijo ustvarjajo nemogoče ekonomske razmere, kar bo slovenijo pahnilo v v brezizhoden položaj in zopet bomo postali hlapci. Ali smo zato ustvarjali to državo? Čas je da tvorci slovenske države sestopijo iz akademskih sfer na realna tla, njihova dolžnost je, da se oglasijo, kajti njihov glas šteje in ljudstvo jim verjame. Čas je za akcijo, da se odplakne te nesnaga iz vplivnega prizorišča, da se vzpostavi zakonodajni in pravni sistem, ki bo odpravil sistemske nepravilnosti ter začel sankcionirati vse akte nezakonite privatizacije, omogočil vsem nosilnim institucijam, da bodo neovirano začele opravljati svoje delo in radikalno presekale centre moči iz ozadja in vpliv tem povampirjenim elitističnim kanibalom, ki srkajo kri lastnega naroda. ........ konec citata.

Citirano "alpino":
INSIDER zadel si v bistvo problema. Sedaj je trenutek za razkrinkanje skorumpirane politike,leve, desne, levosredinske, desnosredinske, kaonacionalne, bele, rdeče, črne, zelene, roza, itd., za razkrinkanje nosilcev naropanega družbenega kapitala, ki so se družno z odvetniki, pravniki, uglednimi profesorji, znastveniki in manipulantskimi prepisovalci in prilagojevalci zakonov združili v roparskem pohodu, kako izigrati pravni red.

INSIDER-jev članek bi moral biti stokrat kopiran in stokrat ponavljan tukaj in povsod, na vsaki oglasni deski, panoju, kjerkoli v Sloveniji, na izložbah, na drevesih parkov, drevoredov, v vseh medijih,na letakih, ki bi prekrili ulice in opozarjali na zatohlost, ki jo brezsramno povzroča naša gnila, samozvana in samovšečna "elita". Realnost pa je kruta, INSIDER-jev članek bo pozabljen pred zoro jutrišnjega dne, vampirji so se in se bodo potuhnili za le nekaj trenutkov, nato pa spet pričeli svoj mrtvaški ples...konec citata

Podpis
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2504 : torek, 16.02.2010 : 20:19:01 »

Bravo POP TV, ker ne odnehate   bravo
Pahor in ˝njegovi˝ poslanci  bruham bruham

Sodba, ki je sodila, da zakon ne more veljati na nazaj in je preprečila evtanazijo, je pa čisti konstrukt. Saj ne gre za ˝čisto˝ retroaktivnost, ampak se samo nanaša na pse, ki so že imeli nasilno zgodovino pred sprejetjem zakona in je bila ta evidentna in evidentirana jezen
Dekan PF ima jajca, da je to povedal javno!! BRAVO super bravo
Logiran
Strani: 1 ... 162 163 164 165 166 [167] 168 169 170 171 172 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines