mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 14.05.2024 : 17:54:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 969226 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #285 : četrtek, 27.11.2008 : 23:02:12 »

ej, moonbeam - mi imamo tudi dost! kar naprej je nekaj, če ni nič, pa vsaj kdo bruha, ker preveč nori okrog ali se mi pa polula v posteljo... Angry

Ej sam to leto je za crknt  Angry. Pa 1 mesec pavze bi! Sam še v posteljo da mi začne kdo lulat pa bom res koga zbutala. Zdej sem pa že jezna  Angry.

moonbeam saj bo. Imate pa letos res smolo z obiski veterinarjev Undecided
Kdaj pa boste jutri v Velenju?
Jaz!

Verjetno popoldan. Spet v Velenju. Že četrtič ta mesec. Pa sej non stop tam visimo  Lips Sealed.
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #286 : četrtek, 27.11.2008 : 23:09:45 »

Verjetno popoldan. Spet v Velenju. Že četrtič ta mesec. Pa sej non stop tam visimo  Lips Sealed.

Obiskov Velenja vam pa res ne manjka Wink Če boste imeli čas se lahko oglasite  Wink
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #287 : četrtek, 27.11.2008 : 23:34:21 »

Tale "Mišina" lokacija je bila za vse vpletene res trd oreh.

Kakšen mesec nas je kar nekaj hodilo vse skupaj opazovat.Moonbeam je potem poskrbela za spektakualren ulov mladičev v dveh dejanjih,mamo in še enega muca-verjetno Mišinega očeta- sem ulovila na živolovko v namen s/k in izpustitve nazaj.

Tudi Mišina sestrica in bratje imajo zelo različno usodo:
Mišino življenje lahko izčrpno spremljate na mojpes.net,ena sestrica je bila posvojena v Velenje,
en bratec je ostal divji in je bil po kastraciji izpuščen k mojim staršem na vikend,kjer je sedaj taglavni,en bratec pa je invalid,s kar nekaj zdravstvenimi težavami in še zmeraj dokaj plašen.Ker se za evtanazijo nisem mogla odločiti,za življenje na prostem pa ni sposoben,je frajer še zmeraj pri meni in je taglavni v sobici začasnikov. 
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #288 : četrtek, 27.11.2008 : 23:50:07 »

Ojoj, a potem je še vedno invalid  Undecided. Nekako sem upala na srečen razplet  Kiss.
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #289 : petek, 28.11.2008 : 05:31:59 »

Saj je srečen.Je živ,sit in na toplem. Smiley
In še facko je,se prav heca z mano .

Ko bi ti vedela,koliko muckov njegovih mesecev,njegove generacije je do sedaj že končalo pod kolesi,v kakšnem gobcu,umrlo od posledic kuge,........
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #290 : petek, 28.11.2008 : 12:22:58 »

Moonbeam, par strani nazaj si imela težave s slikco, imenovano "čokoladnica". Tukaj je razlaga, zakaj. (Sem se spomnila nate, ko sem brala tisto tehnično temo, zato ti dajem povezavo sem, če je ti slučajno ne čekiraš; ker imaš vedno tako luštne slikce - da bomo videli vse Smiley).

Lp, 5ra
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #291 : petek, 28.11.2008 : 16:04:52 »

Moonbeam, par strani nazaj si imela težave s slikco, imenovano "čokoladnica". Tukaj je razlaga, zakaj. (Sem se spomnila nate, ko sem brala tisto tehnično temo, zato ti dajem povezavo sem, če je ti slučajno ne čekiraš; ker imaš vedno tako luštne slikce - da bomo videli vse Smiley).

Hvala Petra. Sem videla.  Wink. Vse že zapisano in memorirano  Roll Eyes.

Saj je srečen.Je živ,sit in na toplem. Smiley
In še facko je,se prav heca z mano .

Ko bi ti vedela,koliko muckov njegovih mesecev,njegove generacije je do sedaj že končalo pod kolesi,v kakšnem gobcu,umrlo od posledic kuge,........

Ja je lepo slišat, da je vsaj na toplem. Si ne predstavljam, kaj bi bilo z njem, če bi ostal zunaj.
Ja številke so res ogromne. Si niti ne predstavljamo. Pomaga pa, če šteješ tiste, ki so na varnem  Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #292 : petek, 28.11.2008 : 16:26:18 »

Smetka reklamacija....

A lahko pripeljem Flipa nazaj v Horjul,...














...da te prelupčka, dokler ti nos ne zmrzne   Roll Eyes   Grin

Slika 1: Tale mačka je od sile. Ona in wc papir. Tale prizor je stalnica. Sem se odločila, da si ga na strop obesim.  Cool
Slika 2: In kaj misli o dr.Philu in reševanju problemov Flip. Ja kaj pa drugega. Pozabila sem knjigo v kuhinji. A se lahko to meni zgodi? Ne, ne sme se. Uboga knjiga. Taboljša poglavja je ven popipal.  Huh
Slika 3: Tele očke me sploh več ne ganejo. Za oba bom nabavila kletko.  Lips Sealed


* skoljka.jpg (18.09 KB, 300x300 - pogledano 280 krat.)

* knjiga.jpg (24.1 KB, 300x300 - pogledano 263 krat.)

* flipi.jpg (23.08 KB, 300x300 - pogledano 275 krat.)
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #293 : petek, 28.11.2008 : 16:35:22 »

Hehe Flip, pogledat pa res znaš! Cool

Miša pa že ve kaj dela.. a veš mora pobrisat tisto vodo tam notri, da se ne bi kddo slučajno utopil!! Grin Wink
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #294 : petek, 28.11.2008 : 16:35:28 »

Irina, Flip se je očitno odločila, da ti pa res ne potrebuješ dr. Phila. Moraš ga razumet, no, saj ti samo dobro hoče. Tongue

Glede WC-papirja - kaj pa, če bi vi raje začeli školjko pokrivat? Ne bo treba papirja na strop obešat.  Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #295 : petek, 28.11.2008 : 16:43:34 »

Irina, Flip se je očitno odločila, da ti pa res ne potrebuješ dr. Phila. Moraš ga razumet, no, saj ti samo dobro hoče. Tongue

Glede WC-papirja - kaj pa, če bi vi raje začeli školjko pokrivat? Ne bo treba papirja na strop obešat.  Grin

Ja sej. Amapk mimgrede pustiš odprto, če slučajno noter kaj zliješ. Ponavadi je zaprta Roll Eyes. Ta mačka je tolk navihana. Ampak wc papir je pa njena strast. Kaj so za mišo nebesa? Zapret jo v sobo s 1000 rolcami in prit čez 2 uri nazaj  Grin Grin Grin

Zdej pa gremo počasi uho pogledat k vetu. Če nič drugega ga bom stehtala, da vidim koliko se je zredil  Tongue  Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #296 : petek, 28.11.2008 : 16:45:04 »

Aja, pa ne da delam reklamo ampak knjiga od dr. Phila je super  Wink
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #297 : petek, 28.11.2008 : 17:03:18 »

Aja, pa ne da delam reklamo ampak knjiga od dr. Phila je super  Wink

Bila.

To pravi tudi Flip Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #298 : petek, 28.11.2008 : 23:15:12 »

Bila.

To pravi tudi Flip Tongue

Ja bila. Sem jo ravno prebrala. In na vrsti je bil Boštjan, da jo prebere. A še kdo drug sumi tle zaroto  Angry.

Jeeeeeeeeeeeee. Sneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeg. Flip je navdušen. Danes je naskočil in pohodil prav vsako snežinko, ki nama je prekrižala pot  Cheesy Grin.
Na obisku pri dr.M. smo se obnašali po pričakovanjih. Divjak Lips Sealed. Najprej smo ugotovili, da smo se zredili za -1 kg , kar pomeni, da je prej tehtal 31,5 kg, zdaj jih pa ima 30,5. Ampak vsak dan ima malo več apetita in kmalu bomo dosegli maksimum  Grin. Seveda so nas bili vsi veseli. Flip je kot ponavadi pozdravil vso posadko v ambulanti in nadaljeval z deljenjem avtogramov, katerih so bili vsi veseli. In potem je sledil strah in trepet. V uho so mu porinili neko grozno stvar. Kako smo tuuuuuuuulili in stokali in jokali. To je taka cmera. Še dobro, da vsaj izgleda možato  Grin, vsaj dokler ga ne pipneš. Desno uho je super, levega pa je dr.M malo očistil in podmazal. Bobniča sta nepoškodovana, je pa bilo čisto malo rdeče levo uho. Amapk smo ga zatrli še zelo, zelo zgodaj. In ko sem včeraj poslušala Boštjana, kako preveč paničarim, je danes sledilo, ja še dobr, da sva šla, a ne Irina. Hja...Zdej sem pa že tako strenirana, da opazim že, če bolho kaj boli  Roll Eyes. Skratka, Flipi je ok. Zdravilo bomo jemali do naslednjega tedna in potem na kontrolo, za vsak slučaj.
Smo pa imeli danes spet akcijo. Tokrat smo reševali ježa na cesti. Boštjan je že kr navajen, ko se začnem dret, Boštjaaaaaaaaan, ustav. Pol me pa sprešuje, a je muca, al jež, al kaj? Ježka smo reševali. Malega. Ko sem ga spravljala s ceste, sem si pa predstavljala kako bi ga Flip želel pozdravit. Bogi revež, bi ga verjetno želel pohodit  Grin

Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #299 : petek, 28.11.2008 : 23:25:13 »

Oooo ježka.. Kiss Kiss Dobro, da ni končal pod gumo..


No pa ste le dočakali tale sneg a moonbeam! Wink Smiley Še dobro, da imamo črne (+malo bele/če lahko temu rečem bela) pse! Se jih vsaj vidi tam notri v snegu!! Cheesy Cheesy Grin Grin Sploh ko jih slikaš.. Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines