mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 14.05.2024 : 01:42:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 112 113 114 115 116 [117] 118 119 120 121 122 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 969141 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1740 : nedelja, 15.03.2009 : 21:15:20 »

Ubogi Flipi. Še dobro, da jih ni dobil na jeziček.

Ne, na jezik res ne. Jih je pa imel cele tačke in cel spodaj na khm  Roll Eyes  sem našla enega. Tako da smo imeli pravo reševalno akcijo  Grin

Takole je pa zgledal petelin, ki nas je napadel, ker je Flip oprezal za njegovimi kurami  sram. Tole s perjadjo ne gre nikamor. Enostavno se ne premaknemo. Samo sliši ptice pet in je cel nor. Danes je bil pravi izziv iti mimo 15 kur na eni strani in 10 na drugi. Pa vse so se razbežale, Flip pa cel nor. Takrat ostali svet zanj ne obstaja. Celo lajajoče psičke ni videl, ker se je fokusiral na plen  Undecided


* petelin.jpg (30.74 KB, 300x300 - pogledano 266 krat.)
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1741 : četrtek, 19.03.2009 : 14:49:41 »

Tele ježe pa tudi mi dobro poznamo  Angry pa najraje gre tja, kjer so, da ima potem celo dlako na sebi zafocljano.  Roll Eyes Pol pa trgamo dol, pa še dlako sproti cufamo in cukamo... Roll Eyes tud na tistem premoženju njegovem jih je že imel  Tongue

Joj, to pa verjamem, da je smotano, če je preveč vroč na ptiče... Undecided Bučka ne zanimajo, ga pa toliko bolj zanimajo psi  Angry Ne veš, kaj je boljše...

Hmmm, kaj če bi si za kakšen dan sposodila papagaja, pa naj ga malo povoha in naj se ga naposluša. Kaj misliš, da bi bilo ? A se prav spomnim ene fotke, kjer je pa Roki slikan, in na njemu je papagaj ?  Smiley On pa ni bil vroč na perjad, kaj ne ? A je bil spolh na kaj ?

LP vsem, Flip  Kiss, Miša  Kiss in črni panter Muri  Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1742 : petek, 20.03.2009 : 13:47:55 »

Branka, Roki je bil mešanica drugačnih pasem, zato ga pa perjad ni toliko zanimala. Seveda je poskušal, ampak nikoli, da bi letal za njimi. S papagajem sta pa bila skupaj samo, ko smo bili mi poleg  Cool.

Tale naša mačkasta dvojica je za crknt. To bi se igrala cel dan. Najbolj smešen je Muri, ko ga luna zagrabi. Najde najmanjšo, miniaturno, za pod lupo pogledat smetko na tleh in potem se z njo preganja po celem stanovanju  Cheesy. Včasih imaš občutek, kot da se mu je malo zmešalo in da lovi svojo senco. Miša seveda ob takih popadkih sede na hodnik in ga čudno gleda, kako šiba sem in tja mimo nje. Ko ima pa dost, mu pa za vrat skoči  Roll Eyes. In potem se spremenita v kotalečo kepo  Cheesy.

Muri je še vedno najbolj lačen maček na planetu. Je pravi jedec. Meso je pa itak za znoret dobro. Kakšne glasove spušča takrat  Shocked.

Večeri se niso nič kaj spremenili. Njegove uverture za spanje so še vedno. Vsak dan ista zgodba. Vrata se zvečer zaprejo in Muri pove Miši glasno zgodbico za lahko noč (beri:tuli v luno, mijav, mijav, spuste me noter, mijaaaaaaaav  Grin). Ta zgodbica traja 5 minut, potem pa zaspi. Odkar je tu pri nas, spi zunaj, izven sobe. Razvajena rit se ne da in še vedno vztraja, da bi ga noter spustili spat  Roll Eyes. Še dobro da po 5 minutah neha  Tongue.

Drugače je pa to tak neverjetno crkljiv maček. Celo nosit se zadaj že pusti. S svojimi pobegi se je že tudi umiril. Zdaj čakamo na ponovitev.  Cool  Gruli še vedno, ta naša črna grlica  Smiley.

Flipi je ratal še večji klovn  Grin. Tolk ga je fajn gledat veselega. Zunaj je več v zraku kot na tleh in hopsa okrog kot konjiček. To je taka afna. Na pse nič več ne laja, oziroma se na moje opozorilo odzove in je tiho. Tek ob kolesu obožuje  Cheesy. Na rolerjih zgleda kot podivjan mustang.
Kar se pa naših ptic tiče. Malo se mi zdi, da se je začel zavedat, da je fajn, da jih ne preganja, ker potem sem jaz jezna. En tak milimetrski napredek. Ta teden smo se celo družili z labodi in čičali na obali. Seveda je najprej želel zaplavat  Huh, pa mu ni ratalo. Ogromno časa in truda vložimo v učenje okrog vsega kar leti in se premika. Ni vrag, da nam ne rata.

Takole pa zgleda labodja druščina na jezeru  Smiley


* labodi.jpg (40.49 KB, 300x300 - pogledano 380 krat.)
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1743 : petek, 20.03.2009 : 18:47:24 »

moonbeam vi pa uživate doma.. vsi po vrsti. Skupaj ste pa super celota in vam res nikoli ni dolgčas Kiss
Pa čim več vragolij pisat, da nam ne bo dolgcajt.. Cool
Vsem pošiljam po enega Kiss Kiss Kiss Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1744 : petek, 20.03.2009 : 19:13:20 »

Ena cvetka danasnjega tedna.
Irina se odloci, da bomo danes za kosilo jedli bedra od piscanca. Bedra v vrecki dam na pult v skledo in se spravim ven s Flipom. Pozabila zapret vrta od kuhinje. Pridem domov, odklenem vrata, mack nikjer. Ponavadi se zakampirajo pred vrata, da komaj noter prides. Klicem Misa, Muri, nikjer nobenega. Pred mano pa dve podobi, Smetka s cikom, Helena s pogodbo, kako sem lahko izgubila oba macka. Divjam po stanovanju in vidim v kuhinji razbit kroznik in bedra na tleh. Grem v sobo pa slisim eno grlico pod posteljo. Ven pokuka crna glava za njo pa se Misa. Bedra so ostala nedotakjena, macke pa pod posteljo. Smo pregledali tacke in ni bilo nic porezanega. Skratka, kuhinja je za macke v moji odsotnosti prepovedana, za Flipa pa ostali del stanovanja. Kdo bi jih vse zadovoljil   Tongue
Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #1745 : petek, 20.03.2009 : 20:32:21 »

Grin Grin Vam pa res ni nikoli dolgčas....
Logiran
kobilica
rad pišem
****
Sporočil: 261


« Odgovor #1746 : sobota, 21.03.2009 : 08:53:55 »

Na rolerjih zgleda kot podivjan mustang.

Ha, ha, ob tem stavku bi si človek z lahkoto predstavljal Flipa na rolerjih.  Grin Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1747 : sobota, 21.03.2009 : 10:02:46 »

Ja skor je res zgledalo, kot da je on na rolerjih. Ko je pa na kolesu je pa tolk priden, da moras gledat ce je res Flip. Se vsake tolk ustavis in prestejes bele prste na tackah Cheesy Tongue

Na Flipu sem nasla klopa  Undecided. Presneti pujsi zavaljeni in ampule za okras... Moon jezna...  Angry
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #1748 : nedelja, 22.03.2009 : 21:46:22 »

Kar se klopov in ampul tiče, sem tut jst  Angry !

Skrajni čas je, da se spet srečajo terapevt, lipicanec in sreča na vrvici! Bomo organizirali srečanje ... kmalu! Wink
Pozdravčke!
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1749 : ponedeljek, 23.03.2009 : 00:18:14 »

Skrajni čas je, da se spet srečajo terapevt, lipicanec in sreča na vrvici! Bomo organizirali srečanje ... kmalu! Wink
Pozdravčke!

Ja srečanje  Tongue. Bo treba spet kakšno laufarijo zrihtat. Nas skoz nekaj mapadajo in se derejo. Rabimo terapijo nujno  Roll Eyes


Flipi se je danes potepal po Opatiji. Vse je ok, dokler te ne napade pes brez lastnika  Angry. K sreči ni bilo lukenj in poškodb. Irina si je skor ramo izpahnila, ker je v steno skočila, ampak to sploh ni važno. Glavno, da je Flipi cel. Si bo treba nujno kak poper nabavit. Da o nadležnih lajajočih cuckih ne govorimo.

Slika 1: Flipi je opazoval morje iz višine  Smiley
Slika 2: Tudi leva smo našli, ki se je čist too much svetil  Tongue
Slika 3: Morje je bilo fino fajn, sploh luknje kopat, ker voda mora nekam odtečt  Cheesy
Slika 4: Takole je pa na koncu opazoval valove, ki so butali ob steno  Roll Eyes

Sem pa ugotovila, da bo tale vaja s pozornostjo zunaj čist preveč  Undecided. Sploh noče biti pozoren zunaj. Pa da se razumemo, v stanovanju vadimo pozornost že več kot 1 mesec in gre super. Zunaj pa vse odpove in noče pogledat v oči. Čist preveč je vsega zunaj. Ajajajaja...  Huh


* razgled.jpg (37.59 KB, 300x300 - pogledano 294 krat.)

* lev.jpg (44.33 KB, 300x300 - pogledano 282 krat.)

* morje.jpg (49.54 KB, 300x300 - pogledano 305 krat.)

* strah.jpg (36.38 KB, 300x300 - pogledano 298 krat.)
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1750 : ponedeljek, 23.03.2009 : 00:40:50 »

Moonbeam, a ste že probali fejst lačni zunaj na hrano delat?
Al Flip ni nikol dosti lačen, da ne bi perjadi podil, namesto ji v oči zijal Grin?
Leeepe slikce, še lepši Flipko, ni kej. Kiss (tistle gor je pa hec, da me slučajno ne najdete in zbutate Tongue)
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1751 : ponedeljek, 23.03.2009 : 07:54:10 »

Sem pa ugotovila, da bo tale vaja s pozornostjo zunaj čist preveč  Undecided. Sploh noče biti pozoren zunaj. Pa da se razumemo, v stanovanju vadimo pozornost že več kot 1 mesec in gre super. Zunaj pa vse odpove in noče pogledat v oči. Čist preveč je vsega zunaj. Ajajajaja...  Huh

Počasi, počasi..... Smiley

Katarina
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #1752 : ponedeljek, 23.03.2009 : 09:58:15 »

Sam res, Moon, kam se ti tako mudi!? Grin Tongue

Počasi bo, boš vidla. Prvo samo en pogledek, potem spet noben, potem dva pogledka,... potem bo pa že nadležno, ko bo skoz vate buljil Wink Sej bo Smiley
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1753 : ponedeljek, 23.03.2009 : 10:30:34 »

Moonbeam, a ste že probali fejst lačni zunaj na hrano delat?
Al Flip ni nikol dosti lačen, da ne bi perjadi podil, namesto ji v oči zijal Grin?

Flip pa ptice gre skupaj. Flip pa hrana  Lips Sealed. Se mi zdi, da včasih vzame samo, da se me reši, ker ima potem druge opravke  Roll Eyes

Počasi, počasi..... Smiley

Katarina

Sam res, Moon, kam se ti tako mudi!? Grin Tongue

Počasi bo, boš vidla. Prvo samo en pogledek, potem spet noben, potem dva pogledka,... potem bo pa že nadležno, ko bo skoz vate buljil Wink Sej bo Smiley

Sej me gleda, doma  Grin. Doma bi po cel dan strmel v mene. A bi lahko še malo zunaj, prosim  Roll Eyes. Bo prej šole konec, preden se bo on spomnil pogledat  Grin. Kaj pa če bi prestavili šolo v stanovanje  Roll Eyes.
V soboto je videl v šoli dve ptici, ki se podite čisto na drugem koncu in ušesa skoraj dvignil od pozornosti. Potem je bil tu še samojed, ki se je šel agility in skakal nekaj, on pa tega ni smel in je bil spet užaljen, pozornost pa na višku. Da ne govorimo o čmrlju, ki je brenčal za njem ob ograji, pa je spet skoraj ušesa dvignil  Grin. Ne vem kakšne glasove naj jaz spuščam, da bo name pozoren zunaj  Roll Eyes. Pozoren je samo v dveh primerih. Če se gremo lovit s palico ali pa če skače čez ovire. Pol je pa super duper noro pozoren, ko je akcija. A se njemu da sedet v krogu in čakat, da vsi ostali okrog njega lahko delajo tisto, kar bi on želel, on pa tega ne sme? NE   Grin. A naj začnem čivkat?  Cool  Glava se dvigne kot strela proti žvorgolečim glasovom v grmovju. Razmišljam o perjati kapi ki dela, čiv, čiv  Grin. Pa da ne boste mislili, da se hecam. Si bom enega goloba na glavo privezala, pa bomo imeli pozornost  Tongue.
Logiran
Micika
rad pišem
****
Sporočil: 445


« Odgovor #1754 : ponedeljek, 23.03.2009 : 10:50:23 »

Si bom enega goloba na glavo privezala, pa bomo imeli pozornost  Tongue.

Tole bi bil pa zihr biiiiingooooo Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 112 113 114 115 116 [117] 118 119 120 121 122 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines