mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 14.05.2024 : 10:53:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 253 254 255 256 257 [258] 259 260 261 262 263 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 969186 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3855 : nedelja, 20.06.2010 : 21:48:32 »

O kriza Vixen  Roll Eyes  Še dobro, da si ga našla tko mimgrede  Roll Eyes   Mene kap vsakokrat, ko berem vaše zgodbe  sram   Mi se zdaj preštevamo večkrat na dan, kr tko in mislim, da bo to še trajalo nekaj časa. Naše mace, naši zakladi  Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3856 : torek, 22.06.2010 : 16:20:11 »

Mi imamo nov TALENT  Lips Sealed  Namreč, naša črna gospoda, najmanjša seveda, se je odločila, da osvoji odpiranje vrat. Ta podvig mu je seveda uspel.
Okrog 6.se zbudim in malo obrnem glavo na desno in kaj zagledam pred sabo? Smejoč tigrast obraz, kako strmi v mene in brni kot podivjan traktor  Grin Na roki je ležala Miša in veselo predla, na obrazu pa izraz, a me vidiš, jaz sem tle, noter sem  Smiley  Pa dvignem glavo in še en smejoči mačke, tokrat ČRN, leži pri nogah in se mu fajn zdi, da je tukaj  Tongue  Nimam pojma, kdaj sta prišla noter, ker ju nisem slišala, vem samo to, da vrat nisem odprla in da se niso odprla sama. Muriju je že včeraj ratalo tole s kljuko, tko da mislim, da je danes samo ponovil zadevo. Bomo videli jutri  Roll Eyes  Če je to res, že imam načrt, kako o zatret v kali. To pomeni, nova kljuka+okroglo=  Evil

Tole si pa o vsem tem mislijo Črna Gospoda  Cool


* muri_razmislja.jpg (27.93 KB, 300x300 - pogledano 353 krat.)
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #3857 : torek, 22.06.2010 : 16:47:19 »

Oooooo, vidim, da napredujete in sledite nasim mackam  Tongue

Ko je imela nasa tecka trmoglavka dost, da je ne spustimo noori in ji odpremo vrata, takoj ko ona popraska  Roll Eyes, se je odlocila, da si bo vrata zacela sama odpirati.
In zdaj imamo se en nov varnostni mehanizem....vedno zaklepamo vrata za seboj, pa ceprav je treba samo dol postarju vrata odpret, drugace imas takoj macko na stopniscu, ki ji seveda sledi se cel trop radovednih mack  butnglavc



Zdaj, ko ima vas Muri izkusnje z potepanjem, mo bo treba se dodatno omejiti kake "sprehode" sredi noci ven iz stanovanja  Evil

Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3858 : torek, 22.06.2010 : 17:14:57 »

Ammm, vhodna vrata se pri nas zaklepajo, tko da to ne bo problem, bo bolj za v spalnico, ker mace ne spijo pri nama zvečer in Muriju se zdi to nedopustno, Miša pa itak samo sledi, takoj ko se kaj odpre  Tongue
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #3859 : torek, 22.06.2010 : 22:35:56 »

Muriju se zdi to nedopustno...
Muri, gorenjska sekcija mačjega sindikata te 100% podpira in ti stoji ob strani!
Na barikade - vse mačke v vse spalnice!!!!!!  Evil bravo
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3860 : torek, 22.06.2010 : 22:55:37 »

Muri, gorenjska sekcija mačjega sindikata te 100% podpira in ti stoji ob strani!
Na barikade - vse mačke v vse spalnice!!!!!! Evil bravo

Aha, malo sutra  Cool  Ko 7 kg hodi in poskakuje, ker on ima v navadi take odskoke delat, po tebi, tole združevanje v splanici ni več tko romantično. Pa ko ti druga lisica prste prepikuje, ker se ji zdi ful zabavno čepet ob postelji in čakati, da kak prst ven pogleda, tudi ni zabavno  Tongue  Zato pa, CATS ARE NOT ALLOWED IN MY BEDROOM.  Evil Evil Evil  Vsaj tu hočem mir, oziroma sem se zadovoljila za mir od 24-6 potem se pa tko začne kikirikanje  Tongue   6 ur spanja si pa zaslužim in mi pripada-piše v posvojitveni pogodbi (no, to bi jaz dodala  Tongue)   Cool
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3861 : torek, 22.06.2010 : 22:57:49 »

Vsi, ki ne dovolite mačkam v spalnice, ste skrajnje nesramni  Angry Angry Angry Pri nas ne samo, da jima je dovoljeno, še zaželeno je, da sta tam - pa kaj naj naredim, če nočeta  predaja pevka
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3862 : torek, 22.06.2010 : 23:01:05 »

Vsi, ki ne dovolite mačkam v spalnice, ste skrajnje nesramni  Angry Angry Angry Pri nas ne samo, da jima je dovoljeno, še zaželeno je, da sta tam - pa kaj naj naredim, če nočeta predaja pevka

Se zahvališ nevemkomuže za ta blagoslov     
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3863 : torek, 22.06.2010 : 23:04:34 »

Blagoslov je že, da hočeta spat vsaj tri ure v kosu  Afro po noči, da smo si na jasnem, ker po dnevi lahko tudi 11 brez premora  Evil In, da se stepeta le enkrat, ob ene štirih, če mi ju rata ločit in enega zapret v spalnico  Evil In da, če on ostane zunaj, poje le kratko pesem od cca 15 minut ob ene šestih  Evil

A čem nadaljevat?  veselje
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3864 : torek, 22.06.2010 : 23:08:03 »

Cats, kaj naj ti rečem, bo treba začeti vzgajati mačke in ne pustiti, da mačke vzgajajo tebe Roll Eyes Evil  Čist preveč jih razvajaš  Tongue  Zdaj me pa lahko sindikat obesi  Evil   Hehe  Cool 
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #3865 : sreda, 23.06.2010 : 08:16:19 »

Cats, kaj naj ti rečem, bo treba začeti vzgajati mačke in ne pustiti, da mačke vzgajajo tebe Roll Eyes Evil  Čist preveč jih razvajaš  Tongue  Zdaj me pa lahko sindikat obesi  Evil   Hehe  Cool
Hehe.
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #3866 : sreda, 23.06.2010 : 10:06:46 »

Cats, kaj naj ti re�em, bo treba za�eti vzgajati ma�ke in ne pustiti, da ma�ke vzgajajo tebe Roll Eyes Evil� �ist preve� jih razvaja�� Tongue� Zdaj me pa lahko sindikat obesi� Evil� �Hehe� Cool


Ah...tudi jaz sem vcasih tako mislila...dokler me macki niso postavili na trdna tla Tongue  Roll Eyes  Evil

 Wink
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #3867 : sreda, 23.06.2010 : 10:23:30 »

Šele zdaj vidim, kolk mam jaz pridne mačke.  Kiss
Če grem slučajno ponoči na wc, me prav grdo gledata, ker motim njun veličasten nočni počitek.  Roll Eyes

Ob 5.30 pa samo vrata od spalnice odprem in dvignem rolete v dnevni sobi, ko je na programu vrabec TV in imam mir do 7.00, ko pa je že skrajni cajt za zajtrk.  Roll Eyes

Če pa takrat ne vstanem, me pa Ajša grize za prste na nogah.
 Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #3868 : sreda, 23.06.2010 : 11:38:06 »

Ob 5.30 pa samo vrata od spalnice odprem in dvignem rolete v dnevni sobi, ko je na programu vrabec TV in imam mir do 7.00, ko pa je že skrajni cajt za zajtrk.  Roll Eyes
Kateri program pa gledajo pozimi
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #3869 : sreda, 23.06.2010 : 11:43:44 »

Kateri program pa gledajo pozimi

He, he je pa še bolj pester program, ker imam direkt pred oknom ptičjo hišico in na programu so: sinička tv, lišček tv, vrabec tv, zelenci tv, taščica tv....

 Grin
Logiran
Strani: 1 ... 253 254 255 256 257 [258] 259 260 261 262 263 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines