mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 13.05.2024 : 23:11:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 328 329 330 331 332 [333] 334 335 336 337 338 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 969102 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4980 : nedelja, 20.02.2011 : 15:54:53 »

F.pri nas ni pomagal.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #4981 : nedelja, 20.02.2011 : 17:19:56 »

O, ko smo že pri ˝sralni˝ temi... je danes moja tamala šla kakat, pa je Missy kot vedno pridrsala za njo in skozi odprta vrata od kopalnice glavo not molela... Tamala pa reče: o Missy, a si prišla, ti pa tako rada kakce vohaš pevka Grin... smo se vsi režali še 5 minut potem Cheesy
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #4982 : nedelja, 20.02.2011 : 19:03:07 »

Mi smo pred veliko dilemo in mogoče nam lahko pomagate. Tako je. Gre se za kavč. Zdaj pa, če kupim večji kavč, obdržim vse živali, ker bo prostora za vse, ampak bo kavč dražji. Če pa kupim manjši kavč, bo manj koštal, jaz pa zamenjam živali za teacup velikosti (torej psa im mačko podarim in vzamem teacup žvadi) in je problem rešen. Zdaj sem pa pred dilemo, za katero opcijo se odločit??  Huh  Manjši kavč, menjat živali, večji kavč, obdržat živali in dat več denarja za kavč...hmmm  pevka
Večji kavč za manj denarja, tako boste vsi zadovoljni Smiley Gorje pa kupit kaj dražjega: šjor Sini je opremil čisto nov kavč s tatooji cca deset minut po tistem, ko je kombi dostave odpeljal  Roll Eyes Praska sicer ne (vsaj ne nalašč, no...menda), ampak med divjanjem je potrebno vsaske toliko zabremzati, ne  Cool
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #4983 : ponedeljek, 21.02.2011 : 10:07:18 »

Se strinjam. Mi imamo spraskanega v glavnem od laufanja, odrivanja in bremzanja. Kremplji se bolj redko zasadijo vanj, ampak je kljub temu že kar lepo načet.
 
Hej, a boš Boštjana tudi oddajala? Ker če morajo živali it, potem je še najboljše, da se znebiš kar vseh, da boš res imela mir.
Samo zdej ne vem, kaj bi v pogodbo napisala... pa tea-cup izvedbo tudi ne vem če boš kje dobila... recimo v Horjulu pasme 'desc' že ne držijo...
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #4984 : ponedeljek, 21.02.2011 : 10:22:10 »

F.pri nas ni pomagal.
Murioti ni navaden maček, to je pojoči maček.....zato to ni pomagalo.  Tongue Wink

Pri nas je zelo pomagalo omliti prihod novega muca, saj se ena od mačk ni znala braniti pred njim, druga pa je pretežno pihala. Smo ga pa uporabljali kakšna 2 meseca, potem pa ni bilo več potrebno. Imeli pa smo ga v kuhinji, da je "dišalo" še (čeprav nima vonja) malo proti predsobi in kopalnici, pa malo v sobo.

Moon, zapomni si tele nasvete, selitev se že bliža....  Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4985 : ponedeljek, 21.02.2011 : 10:37:50 »

Murioti ni navaden maček, to je pojoči maček.....zato to ni pomagalo. Tongue Wink

Pri nas je zelo pomagalo omliti prihod novega muca, saj se ena od mačk ni znala braniti pred njim, druga pa je pretežno pihala. Smo ga pa uporabljali kakšna 2 meseca, potem pa ni bilo več potrebno. Imeli pa smo ga v kuhinji, da je "dišalo" še (čeprav nima vonja) malo proti predsobi in kopalnici, pa malo v sobo.

Moon, zapomni si tele nasvete, selitev se že bliža.... Wink

Mi smo imeli F.skoraj 3 mesece. Ma niti malo ni bilo drugače. Res pa je, da bi mogoče ob prihodu drugega mačka pomagal, ker tole z vrati je pa velika stvar in glede na to, da je Muri eno tako majhno, trmasto bitje, itak da ne more pomagat  Tongue
Sem pa danes sanjala, kako je razbijal po vratih v novem stanovanju in da nismo nič spali tedne in tedne Roll Eyes  Ajme meni  Cool 
Ne mine dan, da ne bi tuhtala, kaj lahko naredim. Imam še kar nekaj časa, tako da mogoče pa kaj stuhtam  Tongue

Večji kavč za manj denarja, tako boste vsi zadovoljni Smiley Gorje pa kupit kaj dražjega: šjor Sini je opremil čisto nov kavč s tatooji cca deset minut po tistem, ko je kombi dostave odpeljal Roll Eyes Praska sicer ne (vsaj ne nalašč, no...menda), ampak med divjanjem je potrebno vsaske toliko zabremzati, ne Cool

To mi je itak jasno. Sicer ne bomo kupoveli nekega šrota, ampak najdražji pa tudi ne bo. Glavno, da bo umetno usnje in predvsem večji od dvoseda  Cool

Se strinjam. Mi imamo spraskanega v glavnem od laufanja, odrivanja in bremzanja. Kremplji se bolj redko zasadijo vanj, ampak je kljub temu že kar lepo načet.
 
Hej, a boš Boštjana tudi oddajala? Ker če morajo živali it, potem je še najboljše, da se znebiš kar vseh, da boš res imela mir.
Samo zdej ne vem, kaj bi v pogodbo napisala... pa tea-cup izvedbo tudi ne vem če boš kje dobila... recimo v Horjulu pasme 'desc' že ne držijo...

 Cool  no sej, moški so itak zamenljivi, tko da  Roll Eyes  Pri živalih pa vidim, da bo res težko dobiti teacup mačka in bo mogoče res bolje ostat pri večjem kavču in pevskem talentu  Evil 
 
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4986 : ponedeljek, 21.02.2011 : 10:56:30 »

Pol pa naj še kdo reče, da nimam teacup psa  Roll Eyes 
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4987 : ponedeljek, 21.02.2011 : 12:18:34 »

OOopa, ptičar se po novem že na krokodile spravlja Grin
Flipko, ti faca črna, daj zmeni se ti z Muriottijem, da nima smisla delat galame v novem stanovanju in šefici rihtat sivih las - tebe bo pa ja poslušal mulc pojoči Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4988 : ponedeljek, 21.02.2011 : 12:28:52 »

Ma Flip in Miša ne bosta delala galame. Tretji otrok jih bo  Evil  Včeraj, ko se je soseda selila, se je celo jutro drl. Ne me vprašat zakaj, ker danes se pa ni  Tongue  Drekula bo dobil kletko iz pleksi stekla, če bo preveč izzival svojo usodo, pol si pa ne bo mogel nosa poškodovat, tko kot v transporterju  Evil 
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #4989 : ponedeljek, 21.02.2011 : 12:41:49 »

Moon, a si že kdaj pomislila, če bi Muriju mogoče koristil kak sprehod na povodcu?
To je kar nekaj dodatnih težav in dela zate, ampak mogoče bi se pa razživel in sprostil svojo raziskovalno energijo in stres na sprehodih, kaj misliš?
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #4990 : ponedeljek, 21.02.2011 : 12:43:53 »

Npr. Muri in Flipi skupaj? Muri jaha Flipija.  Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4991 : ponedeljek, 21.02.2011 : 13:27:04 »

  Drekula bo dobil kletko iz pleksi stekla, če bo preveč izzival svojo usodo, pol si pa ne bo mogel nosa poškodovat, tko kot v transporterju  Evil 
Oblazinjeno (zaprti oddelek) Tongue Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4992 : ponedeljek, 21.02.2011 : 13:32:20 »

Muri the panik zunaj na povodcu  Shocked  Pa vi bi radi mene fentali al kva  Huh  Jaz ga dvignem v naročje in se približam odprtemu oknu pa je panika  Shocked  Če ga dvignem ob zaprtem oknu je ok, takoj ko pa sliši zunanji svet dejansko pred sabo, je čist hin  Roll Eyes  Tolk o tem.
Drugače pa, tko planiramo, da bo v novem še zunanji. Ga dam v ptičjo kletko, obesim ven in naj poje  Evil  

Oblazinjeno (zaprti oddelek) Tongue Evil

Točno tko, zvočno izoliran, oblazinjen  Evil 
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4993 : sreda, 23.02.2011 : 01:05:01 »

Miša in Muri sta naročila tole za rojstni dan  Roll Eyes 

http://habitathaven.com/images/lg/araura-4lg.jpg

Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #4994 : sreda, 23.02.2011 : 09:58:32 »

Uau  Cool A bo njuna želja uresničena ?  Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 328 329 330 331 332 [333] 334 335 336 337 338 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines