mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 14.05.2024 : 14:53:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 350 351 352 353 354 [355] 356 357 358 359 360 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 969216 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5310 : sreda, 20.04.2011 : 16:13:51 »

Sefica jo mora se stestirat, ampak mislim da bo  Tongue Drgac pa je Muriott zlo trpezen in zlo rad dirka  Cheesy Lupckal se bomo na koncu  Cool  Prjatu iz krasa, ti lahko prides tudi macke lovit  Tongue
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #5311 : sreda, 20.04.2011 : 19:05:22 »

Kok je pa to en srečen pes, prav luštno ga je gledati. Čestitamo za travo in seveda čestitamo šefom za uspešen podvig. Gal pravi, da bi tudi travo:)) Luxu je pa vseeno, važn, da je hrana:))
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #5312 : sreda, 20.04.2011 : 20:00:04 »

Hehe, Flip, posrečen si do konca na tej travi  Grin  Kiss  kot da nekaj iščeš  Grin

Res vam privoščimo to travo (ki zgleda večja - širša, kot na prvi pogled  Smiley)
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5313 : sreda, 20.04.2011 : 20:07:15 »

Flip je bil cist presrecen, ko smo mu odprli vrata v atrij  Kiss Kot en otrok, ko mu das novo igraco.

V bistvu sta sefa najprej gledala stanovanje nad tem atrijem. Potem je pa sefica stopila na balkon in pogledala dol na atrij in je bilo fertik. Sef je kar zasvical  Roll Eyes Pa jo sef v avtu vprasa kaj zdaj? Sefica pa, spet se bos moral pogajati za ceno  Tongue Sef je dal vse od sebe, zaradi nas stirinoznih in uspelo mu je  Kiss Mi komaj cakamo  Cheesy
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #5314 : sreda, 20.04.2011 : 20:11:23 »

 bravo bravo Afro
Bravo Šef! Poglej ti to veselje!  Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #5315 : sreda, 20.04.2011 : 20:11:57 »

 Afro bravo šef  Smiley
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #5316 : sreda, 20.04.2011 : 20:46:55 »

Če pa tale filmček ni Flipov žegn, da sta se odločila prav, da sta kupila to stanovanje sem pa jaz papež Grin Super, čestitke!!
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #5317 : sreda, 20.04.2011 : 21:47:32 »

Važič, Flip! Smiley
Pa šefu takoj enga najbolj mastnega lubčka. 
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5318 : sreda, 20.04.2011 : 22:05:21 »

Bravo, Šefe Cheesy No, pupe, tole je pa krasen dokaz da so tile naši Šefi, čeprav kdaj smotani, v bistvu nenadomestljivi Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5319 : sreda, 20.04.2011 : 22:11:23 »

Ma super je. Jaz sem res presrečna, da mu je všeč. Za mačke bomo pa še videli  Roll Eyes  Vem pa, da bi moj Roki tu neskončno užival  Kiss  Žal, do trave nismo mogli prit, ko je bil še živ, ampak jo je zato Flip dobil. Mogoče pridemo kdaj celo do hiše z vrtom  pevka  Smo pa že s tem zadovoljni  Cheesy


Takole smo se zadevali s travo  vegi


Ko je bilo treba it, se nakako ni mogel odlepit od atrija. On bi kar tam ostal  Kiss  Molimo, da bo tako navdušen tudi Muriotti  Tongue  Sva si z Boštjanom oba dopust vzela naslednji teden, ravno zaradi Murija, da bomo kakšen dan bolj doma in skupaj, da ne bo mislil, da ga bomo kr tam pustili, reveža. Pa še pulta ne bo imel kar takoj, ker so rok dobave kuhinje prestavili  Roll Eyes  Hja, zanimivo bo  Evil

Bravo, Šefe Cheesy No, pupe, tole je pa krasen dokaz da so tile naši Šefi, čeprav kdaj smotani, v bistvu nenadomestljivi Wink

Včasih jim pa res kaj rata  Tongue Roll Eyes Cool 
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #5320 : sreda, 20.04.2011 : 22:17:31 »

Koliko je pa visoka ograja? Ker izdelava se mi zdi super, nikjer nič štrlečega, za kar bi se mačka lahko oprijela in si pomagala gor.
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #5321 : sreda, 20.04.2011 : 22:19:30 »

 Afro bravo veseli za vse vas  Cheesy Cheesy ... Flipko ves blažen  Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #5322 : sreda, 20.04.2011 : 22:33:55 »

Pomoje bo pa Muriju atrij velik del stresa odnesel, ker se ne bo 'dolgočasil' v tujem stanovanju, ampak bo imel kaj delat - ptiče štet in podobne nujne zadeve. Meni vse skupaj izgleda naravnost super, tudi za mačke. Itak jih najbrž ne misliš samih puščat zunaj ko te ne bo, pa kakih visokih zadev predvidevam da ne boš postavila ob ograjo, drugega pa skoraj ni možnosti da bi šlo kaj narobe. Čisto iz firbca - koliko pa je tale ograja visoka, ker izgleda kar precej?

Aja, saj na tole zelenilo se nista preveč čustveno navezala? Ker se mi zdi, da bi mu znalo nekaj pretit Evil.
Drugače pa tam na lesenem podestu že kar vidim eno uno plezalo iz ratana s poličkami za sončenje Tongue.

Še glede hiš - jaz tole takoj zamenjam - hiše je praktično nemogoče takole zatesnit, za mačke sploh ne, pa tudi sicer - če imaš še teren malo v nivoju moraš pravi zapor okrog in okrog naredit, da je res varno. Tule pa lepo od stene do stene tehle par m dilc in si rešen. Če bote kak podmladek naročali, velja enako. Mi smo imeli zadnjič strašno živčno iskalno akcijo dolgo skoraj celo uro, sem bila tik pred tem, da pokličem policijo, potem smo pa triletno smrkljo našli v sosedovi bajti, kamor se je odtihotapila, ker je baje 'iskala sladoled' (ker ji ga zlobna mama kljub večurnemu najedanju v nedogled ni hotla dat) butnglavc  jezen. Kaj bi dala za takle zatesnjen atrij, res!
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5323 : sreda, 20.04.2011 : 22:42:36 »

Afro bravo veseli za vse vas Cheesy Cheesy ... Flipko ves blažen Kiss

Res je blažen  Cheesy  Je danes imel čast dirkat v krogih skozi stanovanje, v eno sobo, drugo in skozi atrij pa spet noter  Cheesy  Šef se je samo za glavo držal in se spraševal, koliko časa bo ta parket zdržal  Tongue  Midva s Flipijem sva pa dirkala  Cheesy Grin

Koliko je pa visoka ograja? Ker izdelava se mi zdi super, nikjer nič štrlečega, za kar bi se mačka lahko oprijela in si pomagala gor.

Ograja je super. Skozi lahko prileti samo muha, spodnji del je dvigjen in lahko maček uide, ampak gremo po deske ta vikend in bomo zrihtali, še preden bojo mački zunaj, tako da bo mačkotesno. Višina je pa okrog dveh metrov. Je precej visoko, ampak bomo še vseeno pazili in bojo definitivno pod budnim očesom, da vidim, kako se bodo obnašali zunaj. Muri se doma sicer povzpne na kak pult, ampak da bi bil pa mahjen na višino pa ni toliko. Pleza pa tudi ne. Bom videla, kaj bo, ko bodo v atriju. Kar tako od tal pa dvomim, da lahko preskočijo. Jih bom malo poredila, potem pa res ni skrbi, da bi toliko teže skakalo čez  Tongue  Zunaj definitivno ne bodo, če nikogar ne bo doma. To ni šans! Ob steno ne bomo nič postavljali, tako da ne bodo mogli preskočiti. Kaj bodo dobili v atriju še ne vem, bomo pa uštimali tako, da bo varno in udobno  Wink  Vse za moje  Kiss

Ojoj FŽ, v sosedovi bajti  Roll Eyes  Še dobro, da je Piciko doma pustila  Kiss  Navihanka, še dobro, da ni bilo hudega, ker bi mamo tko fršlok  Kiss
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #5324 : sreda, 20.04.2011 : 22:49:20 »

Jaz mislim, da bi morala dobro zadelana spodaj biti varna. Z mesta moja mačka skočita največ dober meter visoko, če se da s čim pomagati, obvezno skačeta po nivojih (najprej stol, nato miza, nato še polica). Tako da če ni nič ob ograji, bi, mislim, moralo biti ok. V skrajnem primeru bi jaz zgoraj naredila še mrežast podaljšek, obrnjen navznoter na vrt, pa bi bilo tipi-top (modeli v temi mačjetesne ograje).
Super ste si zrihtali, vesela za vas. Cool
Logiran
Strani: 1 ... 350 351 352 353 354 [355] 356 357 358 359 360 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines