mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 15.05.2024 : 10:34:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Strani: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 ... 174   Dol
Natisni
Avtor Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili  (Prebrano 371183 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #525 : četrtek, 10.12.2009 : 23:37:57 »

Hehe, smo jo precmokali podolgem in počez. Hvala Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #526 : ponedeljek, 14.12.2009 : 10:32:18 »

Danes pa sneži, trililili!!!!

Sedi!


Išči!


Missy!


Išči jazbeca! 


Dej tačko!


Dej drugo tačko!



 Wink Cheesy Cheesy Cheesy Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #527 : ponedeljek, 14.12.2009 : 10:33:38 »

Poglej no, kako milo gleda, snežna kraljična Kiss Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #528 : ponedeljek, 14.12.2009 : 10:58:21 »

ojoj, tistole "daj tačko" pa "drugo tačko" me je pa mal sunlo -  ajoooooj, pri nas mamo pa tačke zamenjane!  Shocked
Klinc, na - to ma pa pes od tega, če šefla z levo roko žlico drži!  Wink Grin
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #529 : ponedeljek, 14.12.2009 : 10:59:14 »

Na zadnji fotki je pa kot 'Marija in sedem žalosti'... pa kaj me mučiš s temi tacami, kaj ne vidiš, da imam svojo tazadnjo na mrzlem in mokrem.  
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #530 : ponedeljek, 14.12.2009 : 11:22:05 »

O Missy ima pa rada snegec  Cheesy  Kiss mi ga imamo tudi!!! Popoldanski sprehod bo sigurno poslikan  Smiley
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #531 : ponedeljek, 14.12.2009 : 11:35:21 »

Kako je fletna! Kiss Kiss Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #532 : ponedeljek, 14.12.2009 : 12:10:40 »

Na zadnji fotki je pa kot 'Marija in sedem žalosti'... pa kaj me mučiš s temi tacami, kaj ne vidiš, da imam svojo tazadnjo na mrzlem in mokrem.   
Ja, pa še res je Grin Grin. Iz tople dekce na mraz. Brr in bljak Angry. Ampak dirja pa rada po snegu Kiss.
Gotovo bodo vsi vaši kosmatkoti danes fuuul uživali na sprehodu Cheesy
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #533 : ponedeljek, 14.12.2009 : 12:14:18 »

kocka, tebe Missy uboga, ima dober odpoklic ?  Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #534 : ponedeljek, 14.12.2009 : 15:56:08 »

A ker ni na štriku Roll Eyes Tongue?
Brez panike, fotkana je na domačem vrtu, kjer je okol in okol ograja, visoka toliko, da je bila za bernca in kraševca Azn
V zares varnem okolju (npr. na Mengeškem polju, kjer je odličen pregled nad terenom) in ob obvezni stalni prisotnosti sira ali Poli pa jo tudi spustim Smiley  Takrat je odpoklic odličen. Če se približuje kakšen pes ali kaj drugega jo privežem, se pa to vidi na daleč, ker je sama ravnina.
Sicer je pa res vedno na štriku.
Moram pa jo kar pohvalit, da je sicer zelo pridna in pride, ko jo pokličem, definitivno pa nima 100% odpoklica.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #535 : ponedeljek, 21.12.2009 : 09:27:03 »

Moj: A misliš, da bi bilo treba kaj zakuriti v spalnici. Mene tko zebe, ko grem spat... Roll Eyes
Jaz: Ne, saj je Ok, se pokriješ, pa je.
Moj: Ja... ampak, Micka je navajena bit na toplem, v spalnici je pa tko mraz Huh.
Jaz: Ne, sej je Ok, saj spi čist normalno celo noč.
Moj: Ampak jaz bi jo kar malo z dekco pokril, da je ne bi zeblo. Pomoje jo ful zebe ponoči Grin.
Jaz: Pa saj ma dlako. Lahko pa spi na hodniku, kjer je bolj toplo, tako kot je zadnjič, ko smo pozabili nesti posteljo v spalnico in ji je blo čist OK. Je spala celo noč.
Moj: Aaahmmmm... pa ne no, jaz bi jo rajš pokril z dekco, pa da spi pri meni v spalnici, da ne bo revca sama na hodniku, pa da ji bo toplo vegi vegi
Takle mamo Evil Evil Kiss Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #536 : ponedeljek, 21.12.2009 : 10:06:31 »

Kocka, d'best, tole me je pa nasmejalo!
Da niste vi uni Gorenci iz vicev, da si upate pri minus 20 spat brez kurjave (pes je pa zato, da vam noge pogreje Grin)?
Mi smo imeli včeraj -18C - stene so kar mraz sevale in to kljub temu, da je centralna ves čas delala na polno.
Kakorkoli, Missyka je živ dokaz, kako pasji kožuh ogreva človeška srca Kiss.
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #537 : ponedeljek, 21.12.2009 : 11:12:11 »

Moj: A misliš, da bi bilo treba kaj zakuriti v spalnici. Mene tko zebe, ko grem spat... Roll Eyes
Jaz: Ne, saj je Ok, se pokriješ, pa je.
Moj: Ja... ampak, Micka je navajena bit na toplem, v spalnici je pa tko mraz Huh.
Jaz: Ne, sej je Ok, saj spi čist normalno celo noč.
Moj: Ampak jaz bi jo kar malo z dekco pokril, da je ne bi zeblo. Pomoje jo ful zebe ponoči Grin.
Jaz: Pa saj ma dlako. Lahko pa spi na hodniku, kjer je bolj toplo, tako kot je zadnjič, ko smo pozabili nesti posteljo v spalnico in ji je blo čist OK. Je spala celo noč.
Moj: Aaahmmmm... pa ne no, jaz bi jo rajš pokril z dekco, pa da spi pri meni v spalnici, da ne bo revca sama na hodniku, pa da ji bo toplo vegi vegi
Takle mamo Evil Evil Kiss Kiss


hahahaha...ful dobra!  Grin Grin

Meni so najboljse ravno take scene, kjer se tisti, ki se je najbolj bunil proti zivalim na zacetku (najveckrat tule na forumu se mi zdi, da so to moski partnerji (z seveda izjemami, da ne bo kdo hud Smiley), potem pa jih najbolj skrbi, da revcke ne bi zelbo, ali pa da ponoci ne bi bili osamljeni in podobno  Roll Eyes Tongue Evil 


Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #538 : ponedeljek, 21.12.2009 : 12:19:41 »

Da niste vi uni Gorenci iz vicev, da si upate pri minus 20 spat brez kurjave (pes je pa zato, da vam noge pogreje Grin)?
Ne. Micka ne sme na posteljo Tongue.
Saj potem je sledilo še nadaljevanje:
Jaz: ...najbolj da jo kr v poteljo vzameš. Ampak samo na tvojo polovico, da je ne bo zeblo revce. Pravzaprav ne, če jo vzameš v posteljo, se bom jaz izselila iz spalnice.
Moj: A res, kam pa, a v kabinet?

Hehe, o tonu glasu, ko je bilo izrečeno zadnje vprašanje, pa raje ne bi Evil predaja
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #539 : ponedeljek, 21.12.2009 : 12:47:59 »


Moj: A res, kam pa, a v kabinet?

Hehe, o tonu glasu, ko je bilo izrečeno zadnje vprašanje, pa raje ne bi Evil predaja

Opa!
Kocka, maš srečo, da ni rekel "Na hodnik ... saj je zadost toplo ..."  Grin Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 ... 174   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines