mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 15.05.2024 : 15:12:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Strani: 1 ... 72 73 74 75 76 [77] 78 79 80 81 82 ... 174   Dol
Natisni
Avtor Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili  (Prebrano 371191 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1140 : ponedeljek, 20.06.2011 : 13:48:37 »

Torej hočete rečt, da potrebujemo mladička s karakterjem, primernim za agility Azn Azn
Žal bo tole oboje no go, tako pri meni, kot pri mojemu Tongue Smiley stop
Če bo kdaj še kakšen, bo star več kot pol leta in len kot fuks Cool Cool
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #1141 : ponedeljek, 20.06.2011 : 15:00:49 »

Ah kocka, ne kompliciraj. Smiley Pri meni je bilo tako, da do trenutka, ko sem jo spustil v ogrado sploh vedel nisem, kaj pomeni imeti naspidiranega psa, čeprav so me v Horjulu večkrat posvarili. Sem se od začetka kar malo sekiral, ker mi je zmanjkalo moči, Fifi pa še začela ni. Zbujal sem se nenaspan, s podočnjaki, imel sem muskelfiber, vse me je bolelo. No, sedaj, ko sem se navadil, pa si ne predstavljam, kako bi bilo, če bi bila Fifi lena zapečkarica. Sem ugotovil, da je športati prav kul, samo rabil sem nekoga, da me v rit brcne. Grin Sedaj bova začela še tečt, pa tudi če moja kadilska pljuča ven pljunem. Tongue Naspidiranci so zakon! No, če ali bolje ko bom mel pa jaz še enega, pa hočem imeti enako naspideranega, samo manj obsedenega z žogami, kot je tale moj hudiček, da ujamemo neko zdravo povprečje. Grin Evil
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #1142 : ponedeljek, 20.06.2011 : 15:14:24 »

Kocka - če me spomin NE vara  Roll Eyes nujno rabiš enega takega "bolj velikega", da se ti ne bo treba sklanjat, ko ga boš čohala?!?  Azn
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1143 : ponedeljek, 20.06.2011 : 15:40:08 »

Kaj naj rečem, jaz bi velikega, zalo kosmatega in zelo lenega psa. Od teh želja je realno, da se mi enkrat v daljni prihodnosti samo ena uresniči - da bo len. Vse ostalo je no go. Ja alexx, veliiik, da se ni treba sklanjat, to je zakon Grin Cheesy
Ker se v svojih letih kar precej dobro poznam in ker isti tiči vkup letajo, so lenoba, majhnost, ne preveč bujna odlakanost in ženski spol to, kar mi bi bilo najbolj na kožo pisano super
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #1144 : ponedeljek, 20.06.2011 : 16:06:54 »

kocka, ti povem, da se da tut med veliiikimi najti lenuhe Smiley Jaz npr. imam eno doma, ki je najbolj zadovoljna, če cele dneve poležava na toplem Tongue, in tudi relativno spodobne plečne višine (dobr, jaz se moram še vedno malo sklonit, ma ni hudega Tongue )
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1145 : ponedeljek, 11.07.2011 : 08:59:08 »

Evo, Missy ima svoje ovce spet na broju Cheesy
Bila je 14 dni v varstvu in enkrat eno od obeh varušk, tisto ki se ne spozna preveč na pse, fejst prestrašila. Je cel dan samo poležavala Undecided
No, na koncu se je izkazalo, da je bilo samo takooo pasje vročeeeee ljubezen
Zdaj pa se hladimo kakor vemo in znamo, se malo sončimo, veliko senčimo in se gremo dolgo vroče poletje!
En lep pozdrav vsem od Missy&co Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1146 : četrtek, 14.07.2011 : 12:35:01 »

Med zadnjim grmenjem se je naša strahopetka Missy prvič sama od sebe na polno stiskala k meni ljubezen veselje bravo
Ponavadi je bežala kam stran od nas, na svoje varne stopnice, tokrat pa ne Cheesy
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #1147 : četrtek, 14.07.2011 : 12:44:26 »

 bravo Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1148 : četrtek, 14.07.2011 : 12:53:57 »

Ona ni strahopetka, baba smotana  Angry Angry Misika je TEBI pomagala, da se v hlače ne podelaš, ko je začelo pokat, to je počela, pa še pod ceno lastne varnosti, herojka naša, ti pa tkole  Angry Angry Angry Takoj Poli kupit in prosit za odpuščanje!!  Evil
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1149 : četrtek, 14.07.2011 : 12:55:56 »

Poleg poli lahko dobi še Pivko posebno, tako!
Missy herojka!  Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1150 : četrtek, 14.07.2011 : 13:15:55 »

Nene, bomo rajš še kakšno nevihto zrihtal pevka
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #1151 : četrtek, 14.07.2011 : 16:41:30 »

Kocka, morda že danes zvečer Smiley Jaz ful upam, da bo. Da mi ne bo treba rož zalivat Tongue
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1152 : četrtek, 14.07.2011 : 21:39:53 »

Missy zmagovalka!
Še z dvignjeno glavo bo hodila med grmenjem, boš vidla, samo ona si na izi vzame, ker rabi čas - pa poli in pivko v mal manj simboličnih količinah, itak Tongue.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1153 : ponedeljek, 01.08.2011 : 09:13:35 »

Missy je bila ta vikend na morju, ki je zanjo nadgroznejša stva slaba prebava*r. Žal je plaža skalnata, tako da bi bil edini dostop v vodo direkten čof in tako z njenim kopanjem ni bilo nič. Pomoje itak ne bi bilo nič, tudi če bi ji rdeč tepih na mivki pogrnili Tongue. Namesto plavanja je trenirala cviljenje na obali in v tem je res zelo dobra bravo Afro predaja. Tudi suha salama in samota na obali je nista prepričala, da bi se vrgla v tisto mokro grozoto Evil
Bila pa je nadpridna, nadprijazna, nadkulska in ena tamala, ki bo čez par mesecev stara dve leti se je naučila novo besedo, ki jo je utrjevala neprestano. Isi, Isi, Isi, Isi, Isi.... To je bil ta vikend (poleg NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! in AMA - tj. SAMA  trmoglavka Evil) njena praktično edina beseda ljubezen, ker za druge ni bilo časa Tongue Tudi božala jo je, in to zelo lepo in z občutkom. Čist se je zaljubila v našo kosmatulo Cheesy
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1154 : ponedeljek, 01.08.2011 : 09:28:08 »

Edina napaka v vsem tem je, da je bila namesto poli salame, tam SUHA salama. Missy dobro ve!  Wink Tongue Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 72 73 74 75 76 [77] 78 79 80 81 82 ... 174   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines