mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 31.05.2024 : 17:48:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 606 607 608 609 610 [611] 612 613 614 615 616 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1754085 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #9150 : nedelja, 19.06.2011 : 16:59:10 »

Kje si dobila to?
Ja, takšen ograjen prostor ima Dogs Trust. Jih sterilizirajo in kastrirajo, pa presodijo, koliko in kateri so lahko skupaj, da se ne bi pretepali. V ogrado vstopajo samo, ko opazijo, da je kdo bolan. Hrano jim dajejo tako, da ljudi sploh ne vidijo, če ne želijo. Stroške opravičujejo z raznimi behaviorističnimi raziskavami.
Logiran

Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #9151 : nedelja, 19.06.2011 : 17:09:41 »

Oh, nimate me  Tongue.

What a relieve. Mamo pa zato kakšnega psa  Tongue
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #9152 : nedelja, 19.06.2011 : 19:18:08 »

Nisem nikjer dobila, samo logično se mi je zdelo.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #9153 : nedelja, 19.06.2011 : 19:20:33 »

Triptofan sem omenila prav zato, ker gre za naravno zadevo

Ne, to sem mislila, ker sicer jo bom s kefirjem začela futrat Smiley.
Logiran

Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #9154 : ponedeljek, 20.06.2011 : 09:10:56 »

Aja, brat je dobil pri Frankotu.
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #9155 : ponedeljek, 20.06.2011 : 09:30:13 »

Mi gre blazno na živce pametovanje, ko pride do takšne situacije... pa ko se primerja z nesocializiranimi 8 tednov starimi mladièi (ki mimogrede zagotovo nikoli ne bodo povsem obièajni) ali pa so ljudje preprièani, da oni bi pa gotovo zmogli drugaèe, samo zadosti èasa in potrpljenja in ljubezni in kaj jaz vem èesa vsega je potrebnega. Ni res, vedno se ne da - in takrat, ko se ne da, gre po mojem preprièanju za navadno muèenje zaradi bog ve kakšnih egotripov.
sram sorry, dolga lajtunga. Kdo pa je koga primerjal? In kdo so ti ljudje? Mislim tako, da ne namiguješ preveč...  predaja

In kako veš, da ni res in kaj ni res? Iz vsakega psa se verjetno res ne da nardit oboževalca ljudi, so pa druge možnosti. Če jih ni pri tebi ali se ti z njimi ne strinjaš, ali rezultat ne bi bil tak, kot bi iz kaj vem kakšnega razloga očitno moral bit, da ne bi bili psi označeni za neobičajne (bere se kot da bi bilo to kaj slabega Roll Eyes)  (ali je druge možnosti morda težko zagotovit), to še ne pomeni, da jih ni.
Se pa povsem strinjam, življenje živali v ZH je v tvojih rokah, predvsem po 30. dnevu bivanja v zavetišču.   
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #9156 : ponedeljek, 20.06.2011 : 10:12:22 »

Teren prejšnji teden...Žal se je opevana mačja svoboda za tega tigra slabo končala.





Logiran

ironcat
rad pišem
****
Sporočil: 448


« Odgovor #9157 : ponedeljek, 20.06.2011 : 10:20:07 »

O, groza. Bogi maček Cry
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #9158 : ponedeljek, 20.06.2011 : 10:28:26 »

Visoka cena za "svobodo" je tole. Oh revež no Sad
Logiran

SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #9159 : ponedeljek, 20.06.2011 : 11:45:08 »

 Lips Sealed Cry Edina tolažba, da je bil najden (upam, hitro) in rešen muk za razliko od tistih, ki čakajo ...
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #9160 : ponedeljek, 20.06.2011 : 16:08:54 »

pi*da, večkrat se sprašujem zakaj take slike med reklame ne vržemo Tongue
na TV pa naj vsi vidijo in naj VSAK pomisli kaj se je lahko zgodilo z njegovim mačkom, ki je izginil jezen
mi gre na živce ko so zadeve skrite očem in to vidimo le tisti, ki se problematike zavedamo Angry

p.s. dajte mi rečt da je vsaj hitro šel tale tiger Undecided
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #9161 : ponedeljek, 20.06.2011 : 16:45:41 »

Ko smo ga pobrali, je bil še zelo živ. Koliko časa je trajalo od poškodbe do klica pa ne vem natančno, ampak hudo stara poškodba ni bila.
Logiran

tamcek
rad pišem
****
Sporočil: 367


WWW
« Odgovor #9162 : ponedeljek, 20.06.2011 : 18:51:29 »

pi*da, večkrat se sprašujem zakaj take slike med reklame ne vržemo Tongue
na TV pa naj vsi vidijo in naj VSAK pomisli kaj se je lahko zgodilo z njegovim mačkom, ki je izginil jezen
mi gre na živce ko so zadeve skrite očem in to vidimo le tisti, ki se problematike zavedamo Angry

p.s. dajte mi rečt da je vsaj hitro šel tale tiger Undecided
Pa res! Zakaj to vidimo samo tisti, ki nam je mar? Undecided Zakaj tega ne bi videli predvsem tisti, ki mislijo, da je muc za ven, da miške lovi in da je samo "potrošna roba"? jezen Ali pa, da bi to videl moj sosed, ki mačke ne da sterilizirati, ker jo noče prikrajšat za materinske užitke, kljub temu, da sem ga že večkrat poskušala prepričati. butnglavc V tri pisane marjetice! jezen
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #9163 : torek, 21.06.2011 : 10:12:59 »

Zakaj?
Zato ker svet vodi elita, ki se je ta problematike ne tiče, zato bruham in zato ker se folk obrača stran in predvsem zatiska oči. tega pa navadni smrtniki že ne bodo gledali.
jaz sem pred leti probala kaj spremenit, je šel filmček s takšnimi fotkami (seveda ni bilo stalno sama negativa Tongue ) na projektor, pa hm... nič sprememb...
Bi z navdušenjem nadaljevala, pa ni za verjet- delo je popljuvano, češ da tega pa OTROCI že ne smejo videt!!! jezen

zdaj imam v glavi da bi takšne stvari šle v reklame z udarnimi slogani... ampak to je samo v moji glavi, bi moral nekdo kaj narest, pa upat da mu ne odtrgajo glave vsi pametni starši...
(aja, klanje v filmu, kri pa vse to, to pa ni problema gledat Huh )

p.s. to je čisto resno vprašanje- a ne bi moglo it med reklame (ma ne mi rečt da sem prevelik optimist)?

se spomnite tiste ''reklame'' za afriko, otrok, shiran do kosti in mrhovinar ob njem čaka... ? Tongue mislim da so bili letaki, plakati v tem smislu...
Logiran
tamcek
rad pišem
****
Sporočil: 367


WWW
« Odgovor #9164 : torek, 21.06.2011 : 10:53:00 »

Zakaj?
Zato ker svet vodi elita, ki se je ta problematike ne tiče, ...
Ampak, res! Ali je že kdo videl, da bi kakšna velika, dobrostoječa firma sponzorirala zavetišča ali društva proti mučenju živali? Kolikor jaz vem, sponzorirajo samo šport, kulturo itd., skratka tam kjer se obračajo veliki denarci. Sramota! No, da ne bom naredila krivice: najde se tu in tam še kakšna donacija za kakšno bolnico in otroke revčke, kar je sicer hvalevredno (seveda imajo pa tudi tukaj koristi v obliki olajšav itd.). Verjetno je kriva tudi država, ker za podporo zavetiščem, podjetja verjetno ne dobijo nobenih olajšav. Ali se pač motim?
Logiran
Strani: 1 ... 606 607 608 609 610 [611] 612 613 614 615 616 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines