mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 19.05.2024 : 14:14:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 189 190 191 192 193 [194] 195 196 197 198 199 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1751342 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #2895 : četrtek, 24.07.2008 : 10:34:25 »

Živjo!

Ne jaz ampak od prijateljice starši so zadnjič prišli k vam v zavetišče z zelo dobrimi nameni. Odšla je žalostna in močno užaljena saj ste se  baje nanjo drli kot na nevem koga, ker ni vedela za uradne ure.
In to samo zato pišem, ker bo napisala prijavo.
Lp
Grin Ej, ampak jaz se lahko res samo še smejem. A bi lahko, plis  Roll Eyes, ko že piše prijave, še napisala prijavo proti trgovini, kjer nikakor ne razumejo, da jaz pač hočem it v nakupe ob 10 ih zvečer?
Hec pa tak  Grin

Uradne ure se res ena čudna reč in res jih je težko razumet, če ne veš kaj termin uradne ure sploh pomeni.    In res je zelo nujno zaposliti kašno službo s tako kršitvijo kot je spoštovanje uradnih ur. Samo naj gospa to počne za svoj denar. Mojega (davkoplačevalskega) namreč nikar trošit za kaj takega, lepo prosim!

Koprsko zavetišče je recimo ekstremno veliko odrto za obiskovalce, ampak če prideš poleti po 20uri so vrata zaklenjena in pač ni nikogar, ki bi ti povedal, da uradnih ur takrat ni! Hm....  Undecided... a v tem primeru bi bila tudi prijava na mestu? Stvar je namreč natanko ista, samo da v Kopru nihče razen psov in kašne mačke ne živi v zavetišču.

Res bi blo nadvse fino, če bi imeli ljudje malček več občutka še za kaj drugega kot le za svoje lastne potrebe in želje...

Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #2896 : četrtek, 24.07.2008 : 10:53:18 »


Res bi blo nadvse fino, če bi imeli ljudje malček več občutka še za kaj drugega kot le za svoje lastne potrebe in želje...


Nikar bit zahtevna Sleepy.
Logiran

Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #2897 : četrtek, 24.07.2008 : 10:58:10 »

hehe, jaz sem pa misnla, da svojih pričakovanj ne morem bolj oklestit ....  Undecided  Roll Eyes
Vidim da bo treba nazaj domov na svoj planet  Tongue

Btw, a kdo ve kdo je egoist?

Egotist: a person more interested in himself than in me.
Ambrose Gwinett Bierce

Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #2898 : četrtek, 24.07.2008 : 11:06:04 »

Meni res ni jasno, da se nekdo odpravi na pot v obisk ene ustanove, brez da se pozanima ali je le-ta odprta. Ni mi jasno. Za parke, muzeje, razstave, trgovino itn. skratka vsako malenkost nam ni težko skočiti na net ali telefon, za zavetišče pa!? Crazy people Huh
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #2899 : četrtek, 24.07.2008 : 11:17:11 »

Meni res ni jasno, da se nekdo odpravi na pot v obisk ene ustanove, brez da se pozanima ali je le-ta odprta.

A veš, zakaj ne? Ker je večina takih obiskovalcev še vedno prepričana, da je glavna in skoraj edina želja vsakega zavetišča LE, da čimprej odda čimveč živali in imajo zatorej "potencialni" posvojitelji vso pravico priti kakršnikoli in kadarkoli, samo da so, saj bodo vendarle vsaj eno žival humano rešili pred trpljenja polnim življenjem v zavetišču, oz. še kakim hujšim koncem. In buhnedaj, da bi ob tem odgovarjali še na kaka sumničava vprašanja s strani zavetišča! Evo, to se podi po glavi kar mnogim, žal.

Katarina
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.319


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2900 : četrtek, 24.07.2008 : 11:19:16 »

Hja, saj komentarja dejansko nimam, ker je takle nemogoce komentirat.

Imam pa vprasanje, ce morda tramontana ve, kaj namerava prijaviteljica dosect s prijavo? Da bodo od zdaj naprej zivali ob nedeljah po kosilu za cesto cakale, ce pride spet morda ta gospa mimo? Je treba pol za priveze ob cesti zbrat, saj ne gre, da je zraven se zadircna lastnica, zvali pa ne morejo kar tko bezlat okrog. Jih je treba na ogled postavit v nemotecem nacinu za ogledovalce.
Hm ..., lohk bi mogoce nardil police, pa jih gor zlozil. Kot v stacun ...

Kako ze recejo ... da je stranka kralj. Sam stranke tle niso bejbe v spicakih, ki ne vedo, da je nedelja se za kraljice miske gospodov dan Tongue Cool

Katarina, se v celoti strinjam, da je tocno tako. Bi rekla, da v glavah vec kot 90% prebivalstva. Ni pa Polona dolzna se matrat in jim dopovedat, da so v zmoti.
Logiran

tramontana
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 82


« Odgovor #2901 : četrtek, 24.07.2008 : 11:44:56 »

Nevem kaj bo dosegla s prijavo.
Prijavila pa ne bo zato, ker psov ni videla ampak ker je Polona ni lepo povedala ampak se je baje začela dreti ko zmešana.
Polona sory jaz kolikor tukaj berem vidim da si super oseba, tu povem samo kar sem slišala.

Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #2902 : četrtek, 24.07.2008 : 11:47:12 »

tramontana in glede na to, da te ni bilo tam ne mores za 100% trdit da se je to res zgodilo, ane?

Vse preveckrat ljudje, ki ne dobijo tistega kar zelijo, obrnejo zgodbico o tem kaj se je zgodilo sebi v prid.

Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #2903 : četrtek, 24.07.2008 : 11:50:29 »

Jaz dvomim da se je kdo začel dret kot zmešan. Imajo pa sigurno prizadet ego, ker so verjetno pričakovali drugačen odziv (kot je Xena opisala), samo men res ni jasno kaj mislijo napisat v prijavo? Oseba nas je odslovila s preveliko jakostjo? Grin

Ampak res ni smešno. Se ljudem krona malo postrani postavi pa že krilijo z rokami in letijo na inštitucije prijavljat, ko pa sosed tepe ženo in ima zunaj psa neoskrbljenega in kup mačk se jih pa to ne tiče.
Logiran
Dominika
midi
****
Sporočil: 393


« Odgovor #2904 : četrtek, 24.07.2008 : 11:56:40 »

Jaz temu rečem: naj se gredo igrat v drug peskovnik...na na na na na......... Tongue
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #2905 : četrtek, 24.07.2008 : 11:58:19 »

Prijavila pa ne bo zato, ker psov ni videla ampak ker je Polona ni lepo povedala ampak se je baje začela dreti ko zmešana.
Grin Grin Grin you must be kidding me


Polona sory jaz kolikor tukaj berem vidim da si super oseba, tu povem samo kar sem slišala.
Če tukaj kaj bereš, potem bi lahko prijaviteljici razložila (če res ne ve) kaj so uradne ure, kaj kulturen pristop in kdaj in kako se gre v zavetišče.....  Undecided Pa saj ne morem verjet, da je odraslemu človeku te stvari sploh treba razlagat....
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #2906 : četrtek, 24.07.2008 : 12:00:58 »

Močno dvomim, da bo kdo sploh kaj tožil, ker tako ali tako bi bilo brez podlage. Razen če je užaljen ego dobra podlaga Roll Eyes
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2907 : četrtek, 24.07.2008 : 12:08:02 »

Saj ne gre za super osebo ali pa pač ne super osebo. Odnos ljudi z mano in s tem, kakšna sem, nima popolnoma nobene veze. Drla se nisem na nikogar, bom pa zagotovo uradnim veterinarjem v primeru, da me bo kdorkoli buzeriral zaradi tega, ker je užaljen, toliko časa sedela na glavi, da bo prijavitelj plačal za lažno prijavo. Zagotovo, na to se lahko prijaviteljica zanese.
Logiran

binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #2908 : četrtek, 24.07.2008 : 14:28:51 »

tramontana in glede na to, da te ni bilo tam ne mores za 100% trdit da se je to res zgodilo, ane?


Jaz pa lahko 100% zatrdim, da se to ni zgodilo.
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2909 : četrtek, 24.07.2008 : 14:38:30 »

Ma za vsako figo, če koga kdo užali pa res ni treba take scene delat. Sicer pa, nekateri so malo preveč občutljivi in imajo prepričanje, da se jim bodo vsaka vrata odprla.  Jaz sem tudi zadnjič stala pred pošto ob 22. pa ni bilo nikogar, da bi mi odprl...  Tongue

Imam pa vprašanje. Smetka, kaj pa če bi pred vhod postavila tako super veliko, iz lufta vidno tablo, s pravili, obiski, uro... pač karkoli. Tako bi gostje že preden bi zvonili lahko prebrali in bi jim bilo mogoče pol bolj jasno. Mogoče bi jim pa bilo...  Roll Eyes   
Logiran
Strani: 1 ... 189 190 191 192 193 [194] 195 196 197 198 199 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines