mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 22.05.2024 : 08:39:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Mogoče bi pa šlo?!
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mogoče bi pa šlo?!  (Prebrano 33823 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #180 : torek, 03.10.2006 : 12:03:31 »

Če bo ob 17h dež, nas ne bo.  Cry  Cry  Angry
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #181 : torek, 03.10.2006 : 12:10:42 »

Kako zdaj počakamo do tam 15h - 15.30 pa da vidimo kako se bo izteklo in potem prestavimo ali kako, nažalost v primeru da bo dež mojega ne bo, če ne bo ravno ploha pridem vsaj jaz
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #182 : torek, 03.10.2006 : 12:11:38 »

 Huh satin, kaj maš pa ti zaenga vremenarja? Tongue V Šiški tudi (še) ne pada. Grin
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #183 : torek, 03.10.2006 : 12:14:18 »

Ja punce, na Viču nič ne pada in tudi ne bo. pika.  Grin
Kje pa je Čad zemljepisno na Viču ali v Šiški ? ampak tudi v Šiški ne pada. Torej dežja ne bo.  Grin Grin

Pomeni se dobimo brez dežja  Smiley Smiley (manjka sonček)
lp Mojca


Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #184 : torek, 03.10.2006 : 12:21:33 »

Ja,ja blagor vam, k vam vaši kosmatinci hodijo na WC, kadar dežuje , al kako  Grin Grin

mojo moram jst glih tako ven peljat, pa nej pada kar hoče  Roll Eyes

dežja ne bo, če bo pa kej porosil majo pa pri Čadu za te stvari tudi streho  Cheesy

lp Mojca
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #185 : torek, 03.10.2006 : 12:26:45 »

Arončka mami mi dela v Šiški, pa je rekla da je že malo začelo, in pa da se še bolj oblači! sram Jo moram opozoriti da zdaj mora pa res na en pregled k optiku Wink Grin
No jaz sicer MOČNO upam da ne bo nič in DRŽIM PESTI Kiss Wink
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #186 : torek, 03.10.2006 : 12:30:20 »

liza-asta to ravno ne, v primeru da ne gre drugače pa moramo hoditi samo tam kjer dež ne more do njega torej pod okriljem strehe zelenega gozda Wink Cheesy Ok če ne gre drugače in se mora zmočiti se bo zmočil, seveda s tem da se bo otresal ob meni in me tako kaznoval Roll Eyes Lips Sealed Angry, se zna pa tudi pod marelo zrinit tako da je on na suhem jaz pa na mokrem Grin Cheesy
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #187 : torek, 03.10.2006 : 15:34:06 »

No pa se potem ob 17h vidimo pri Čadu, me ne bo za zgrešit jaz bom tista ki se bo nonstop pritoževala Lars to, Lars ono Cheesy Grin
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #188 : torek, 03.10.2006 : 15:57:46 »

No, če do zdajle ni dežja, ga pa še ene 2 urci ni treba.
Hitim domov po Lizo, pa k Čadu. Se vidimo, pa brez dežja. Bo pol ko bomo že doma, fajn zvečer, ha,ha so rekli vremenarji.
Že sanjam od korenčka - u barvah...oranžnih..
Mojca
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #189 : sreda, 04.10.2006 : 08:53:20 »

No včeraj je bilo lušno pa čeprav sva midva zamudila sram zaradi spleta okoliščin, sva pa punce in fanteta srečali na poti proti vrhu, tako da ima Lars zdaj en neuspel poskus ponovne osvojitve vrha Rožnika Cheesy Grin, pa drugič Wink No oni so se že vračali Cheesy Grin
Itak je bil najbolj vesel ker je spoznal nove prijatelje Lizo in Bobija, pa malo kasneje še Taro, seveda od Lize je bil čisto očaran Wink
Logiran
smrček2
rad pišem
****
Sporočil: 327


« Odgovor #190 : sreda, 04.10.2006 : 09:46:10 »

Me veseli, da ste se včeraj dobile in reke kakšno pametno. Upam, da se pridružim prihodnji teden, če bom kaj boljše- me daje hoja navkreber in dokler se mi vsaj približno ne zaceli polomljeno rebro, sva s Shyem bolj ravninska.
Kako gre? Cool
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #191 : sreda, 04.10.2006 : 09:57:05 »

No Satin
me veseli, da smo se spoznale (lastnice pesjanov) in pesjani med seboj, čeprav malo z zamudo.
Mi že dol grede, ti pa s svojim spremljevalcem šele gor... Shocked
upajmo, da bomo naslednjič, pardon BOSTE-bolj točni, ja ?  Wink Wink
Korenčka sem imela s seboj, pa spet ni blo prav nobenega zanimanja, ga bom mogla kar sama poglodat, ali pa ga bodo konji še bolj z veseljem kot pa jst.. Grin Grin

Bilo je fino, pestro, zabavno, edino Svrkica z Bobijem je bila povohana malo preblizu od velike, sicer krasne, ful kosmate črne pasje mrcine, ki pa ni bila preveč olikana-pa brez lastnika.... Bi mogla oba takoj u šolo !   Roll Eyes Roll Eyes  ane Svrka ?  Cheesy Grin

Tara in Liza pa itak uživata (pa še kakšno urco po uradnem delu, to nam je pa že skoraj navada) Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

Vsem, ki smo bli, pa vsem, ki niste bli LP Mojca
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #192 : sreda, 04.10.2006 : 10:04:51 »

Ja Smrček2, smo te pogrešale, pa nisem vedla za tvoja rebra...sem še komentirala. 2x na dan gre na Rožnik, zdaj, ko se zmenimo vaju pa s Shyjem NI ! Grin

SMO ŽE KR NEKI PRŠPARALE OD DIMA, A  Kiss Kiss Kiss horjulčki  Kiss Kiss Kiss
 
Je blo ok.
Od zadnjič imam slike, ti pošljem na mail ?

STE VIDLE PUNCE, DA NI BLO DEŽJA Huh  Cool Cool Cool
če rečem, rečem...

Vsem lp Mojca

Logiran
smrček2
rad pišem
****
Sporočil: 327


« Odgovor #193 : sreda, 04.10.2006 : 10:13:05 »

Pošlji mi na mail prosim- smrcek@siol.com
Zdaj pa tud če bi hotla, ne morem dim vlečt, preveč boli Tongue
Upam, da se kmalu vidimo Smiley
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #194 : sreda, 04.10.2006 : 10:21:47 »

Ampak punce nekaj je pa treba priznati, občutek brez cigaret je lepši. Sicer je tista mala živčnost k je potrebno kavo spiti brez nečesa v roki, ampak meni je posebej všeč to, da se zjutraj zbudim brez groznega okusa po dimu.
Logiran
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Mogoče bi pa šlo?!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines