mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 22.05.2024 : 13:05:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Strani: 1 ... 209 210 211 212 213 [214] 215 216 217 218 219 ... 245   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita  (Prebrano 429936 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #3195 : petek, 07.02.2014 : 00:29:42 »

Šnapi je že sicer fuul neješča in surovo meso se je pri nas že prej valjalo tako dolgo, da sem ga zavrgla, sicer bi se pokvarilo. Še požeruh ne pada nanj, tako da bomo to vseeno dali v skrajno rezervo. Tudi zaradi psov, ki bi bila pripravljena mizo postaviti na glavo, če bi na njej zavohala kaj od ostankov mesa.
Sem malo pogledala - ZiwiPeak divjačina bi bilo super, ampak spet ima ribje olje. Pa en Farrado z zajcem in jagnjetino je za mačke, ampak se grozno težko dobi.

Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #3196 : petek, 07.02.2014 : 03:24:07 »

kaj pa almo nature briketi? maš raco, purana, zajca.
mogoče bi pa prenesla tudi taste of the wild.
al pa N&D ovca?
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #3197 : petek, 07.02.2014 : 10:05:46 »

Almo nature moram še preučiti, hvala. Velika večina ostalih znamk,  ki so deklarirane kot drugobeljakovinske, so navadno zavajanje jezen jezen ker dodajajo veeelikiiim količinam piščanca še minimalne količine druge beljakovine, povečini samo do5 odstotkov, za povohat, niti ne za okus.
Če je alergija na piščanca, odpade vsa ostala perutnina v celoti. raca in puran se še dobita, nista primerna, žal.  Treba je najti čisto xy meso. Ribe so v takih primerih običajno ustrezne, a Šnapi jih ne sme niti zavohati.
Ostajamo na d/d, bi bilo pa fajn imeti kakšno užitno alternativo.

Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #3198 : petek, 07.02.2014 : 11:25:56 »

Almo Nature je šit za alergike, TOW tudi, N%D je prebogat z vsemi dodatki, sem pa našla Trainer z zajcem. Bo treba poskusit.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #3199 : petek, 07.02.2014 : 11:28:27 »

Ni nujno, da odpade vsa perutnina. Gusar recimo obvezno kozla po piščancu, puran in raca pa mu čisto nič ne škodujeta.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3200 : petek, 07.02.2014 : 11:37:57 »

Sančova, poglej še Bozito. Oni imajo losa in take čudaške zadeve.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #3201 : petek, 07.02.2014 : 12:29:34 »

Animonda Integra - konj in kenguru
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #3202 : petek, 07.02.2014 : 13:01:51 »

Bozita ima celih 5% losa. Jih čuvajo in ne privoščijo mačkam.
Rava, kje pa najdeš Animondo Integra? Na zo... so samo konzerve s kengurujem, Integra nima nič za skozlance.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #3203 : petek, 07.02.2014 : 13:35:20 »

vrečke so.
piše tole:

Hrana se sestoji iz enega samega vira beljakovin in ogljikovih hidratov ter s tem zmanjšuje tveganje povečanja občutljivosti na hrano in alergije.

Integra Sensitive je bila razvita v skladu z zgoraj navedenim dejstvom; proizvajalec se je resnično potrudil, da zagotovi okusno hrano, v kateri bodo mačke uživale:

Uporablja le en vir živalskih beljakovin - kenguruja ali konja
Uporablja le en vir ogljikovih hidratov - amarant
Narejena s čistim sončničnim oljem (dragocenim virom nenasičenih maščobnih kislin) za sijoč kožuh in zdravo kožo.
Zelo okusna in lahko prebavljiva.
Priročna 85 g vrečka omogoča, da postržete mačke s prehransko občutljivostjo, s primerno količino.
Zaradi uravnotežene sestave, je Integra Sensitive tako visoke okusnosti in se dobro absorbira skozi življenje občutljivih mačk.
 
Sestavine:
Kenguru in Amarant: Meso in stranski živalski proizvodi (95% kenguruja), zrna (2% amarant), minerali, olja in maščobe (0,5% žafranike)
Konj in Amarant: Meso in stranski živalski proizvodi (95% konj), zrna (2% amarant), minerali, olja in maščobe (0,5% žafranike)


videla sem na nemški spletki zoo+
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3204 : petek, 07.02.2014 : 13:36:08 »

Poglej potem Herrmann's organic konzerve (dobiš na z-hitu):

Citat
Konj, (vratovina, prsi, stegno, hrbet, trebuh), jušna osnova. Vsaka vrsta beljakovin izvira izključno iz surovin navedene živali.

Konjsko meso ni od žrebeta, odstavljenega od kobile zaradi pridobivanja kobiljega mleka!

govedina:
100% organsko goveje meso (srce, pljuča, jezik, grlo - v različnih deležih), mesna osnova

Piščanec:
100% organski piščanec (prsi, vrat - v različnih deležih), mesna osnova

Puran:
100% organski puran (prsi, vrat - v različnih deležih, mesna osnova)

Jagnjetina:
100% organska jagnjetina (srce, pljuča, jezik, grlo - v različnih deležih), mesna osnova

Riba:
100% organski ribji file

Dodatki:
Po zagotovilu proizvajalca hrana ne vsebuje dodatkov.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #3205 : petek, 07.02.2014 : 18:38:15 »

Hvala Kiss, za konzervice vem, samo pri nas ne gredo preveč pa še mačka ima samo še pol zob v gobcu.
Ja, vsekakor so rešitev, če ni primernih briketov, tako kot doma kuhano/surovo meso.
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #3206 : petek, 07.02.2014 : 18:56:33 »

Boga mačica, a ona je pol več ali manj lačna al kako, če ne sme nič jesti???  Shocked
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #3207 : petek, 07.02.2014 : 19:23:18 »

Ne, ni lačna, je pa izključno na svojih briketih, ki jih poje v dovoljšnji količini samo enkrat na dan, ko ji dajem iz roke. Roll Eyes Roll Eyes Je pa fuul dobra novica, da danes rdečice po obrazu ni več bravo bravo, stanje se umirja, torej je bilo najbrž res krivo tisto bliskovito namakanje jezika v Jacotovo piščančjo konzervo. Njemu bi pojedla, ko ji pa kupim njeno dietno d/d konzervo (ki je čisto prevelika in seveda draga, 3 ojrčke), jo pa pol zmečem stran ali dam mačku, ker jo dvakrat še malo pomlaska, potem pa ne bi več. Angry
Ne vem, če ni naša vetka včeraj skrivaj dala našemu seniorju kakšnih poživil v rit namesto cepiva, ker je čisto naspidiran in same kozlarije počne. Evil Evil Dve uri po cepljenju sem ga naklestila, ker je delal same pi... in mi je čisto prebil prag tolerance (ki jo imam pri svojih prej preveč kot premalo).
Ajde, dobro, vseeno sem hepi, me je fuul skrbelo, kako bo, zadnje dve leti ga nisem več cepila.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3208 : petek, 07.02.2014 : 19:37:43 »

Sančotova, ja kaj pa izgubiš, če greš kupit pač govedino/zajca/karkolipačlahko v mesnico, meso narežeš na kose, zapreš mačko z mesom pač nekam, kamor druge živali ne morejo, da tam sama ali pač tebi iz roke poje? če en dan ne bo jedla, bo pa drugi dan sestradana in bo po mojem prav vesela mesa. Pač kupiš še kake vitaminske dodatke zraven, če te dodatki (ki jih sicer briketi vsebujejo) skrbijo.
To je pa ja najbolj kamot in najbolj naravna hrana, kar jo lahko najdeš za enega alergika, če hraniš s surovim/kuhanim mesom si pa res lahko 100%, da ni nekih alergenov zraven Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #3209 : petek, 07.02.2014 : 19:38:57 »

Sančko in Šnapka  Kiss Tudi mi smo veseli  objem
Logiran
Strani: 1 ... 209 210 211 212 213 [214] 215 216 217 218 219 ... 245   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines