mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 17.05.2024 : 01:14:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Igre in zaposlitve  |  Tema: Igrače
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 12   Dol
Natisni
Avtor Tema: Igrače  (Prebrano 47756 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Peibie
rad pišem
****
Sporočil: 319


« Odgovor #45 : sreda, 14.05.2003 : 10:06:04 »


Citat

Me pa zanima, če Mozart požre malo nitk od špage, ne celo naenkrat, tako, da špaga počasi zgine, ali je nevarno za psa?
 

Naceloma sicer ne bi smelo biti kaj hudega, ce se ne zgodi slucajno, da bi se mu nitka navila okoli korena jezika in zategnila. To je pa lahko zelo nevaren hec, ker zacne jezik zatekati, psa po hitrem postopku peljes k veterinarju, kjer so prepricani, da gre za alergicno reakcijo na kaksen pik ali kaj podobnega, ker se nitke ne vidi, dajo kortikosteroid - nic, le slabse, dajo adrenalin - nic, le slabse, pes umre. Resnicna zgodba, zal.

Mojca
Logiran
Floki
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 131


« Odgovor #46 : sreda, 14.05.2003 : 15:07:26 »

Mefisto, ne vem, mogoče ste imeli pa prezrelega  Huh Moj je tudi preizkusil tehniko metanja, med drugim je nekajkrat zadel tudi mojo nogo  Angry , pa je kar trajalo, da je počil. A je bil vaš mogoče naluknjan?
Logiran
DeeDee
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 111


« Odgovor #47 : sreda, 14.05.2003 : 15:22:29 »

To s kokosom je pa treba čimprej sprobat, ker se mi zdi res super ideja! Trenutno je Luna totalno navdušena nad prazno plastenko od vode (tista večliterska od Spara), ki ima ročaj. Notri sem ji nasula še nekaj briketov, da fino ropota in včasih tudi kaj ven pade Grin Za vlečenje pa ima "vrv" iz skupaj zavezanih nogavic ali starih cunj.
Aja, nov kong ima res zelo močan vonj po gumi, ampak čez kakšen teden skoraj povsem izgine. Je pa res, da nekaterim kužkom pač ni všeč in konec. Luni je bil na začetku všeč le, če je bila hrana notri, drugače ga še pogledala ni. Zdaj ga pa kar sama prenaša in meče naokoli.
Blazno ji gre na otročje zadnje čase... Grin Roll Eyes
Logiran
Tosa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 309


« Odgovor #48 : sreda, 14.05.2003 : 15:37:28 »

DeeDee hvala za informacije o kongu. Sem prečekirala vse kar tam piše in se mi zdi ful zanimiva stvar. Bom šla mal po trgovinah pofirbcat. Se mi pa zdi zelo interesantno, da majo psi tko radi te plastične flaše (večina pove, da so nori nanje). Tudi moji dve sta totalno navdušeni nad tem. Seveda je še bolj zanimivo, ko ropota (meni seveda malo manj, a če tko uživajo, je pa tut zame veselje jih gledat Smiley ). Je pa plastična flaša napolnjena z briketi podobna fora kot Kongo, a?! sam "mal" manj trpežna... Grin
Moji psički imata pa doma plastično žogo, v katero nafilaš brikete, posladke, ipd. Pa potem ven leti, če se žoga pod nekim kotom zakotali. Moji dve dami sta popolnoma navdušeni nad tem! Starejša, seveda, le kadar notri ropotajo briketi Cool Grin, mlajša pa tudi, če je žoga prazna (je grozno živčna, ker žoge ne more zagrabit z gobcem-je prevelika in pretrda). Je pa pri nas tko kot pri večini-da razno razne gumijaste, piskajoče stvari ODPADEJO (že prvi dan grejo v "večna lovišča"). LP
Logiran
toby
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 135


« Odgovor #49 : četrtek, 15.05.2003 : 14:48:23 »

Hej hov!

Nekaj mesecev nazaj sem že pisala o Tobekovih igračah.
Še vedno mu je najljubša prazna plastenka od vode in svojo pasjo žogo ima še vedno - že dve leti!!!Ne vem,če bom še kje našla kaj tako trpežnega.In dovolj velikega za njegov gobec!
Moram pa ga tudi pohvaliti...spet smo mu dali nogometno žogo,kakšen mesec nazaj in je ni uničil!Tako skrbi zanjo,nosi jo po celem vrtu s sabo, v hišo,včasih spi z njo...Malo jo je požulil ampak to ni nič v primerjavi,kaj je včasih naredil s takimi žogami....
Tukaj pa je Tobek s svojo žogo...:http://www.mojpes.net/razno/slike/toby.html
Logiran
brin
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 178


« Odgovor #50 : petek, 16.05.2003 : 11:13:17 »

Hoj Toby,ful ma tvoj šnavcer dobro žogo. A mi  jo prodaš?D Grin Grin Midve sva se že pred časom pogovarjale o tej žogi, ki si jo kupila v Kopru. Pa je tam nimajo več. Prav tako pasje žoge take veličine ni nikjer v Sloveniji. Našla sem jo samo na Amazonu, pa v Londonu sem jo enkrat našla - pa je nisem kupila, kar mi je danes ful ful žal. Edino kar najdeš v SLO,so male žogice za pse - malo večje od teniške žogice. Jaz bi pa rada veliko, npr. velikost odbojkarske žoge.
Ima kdo idejo, kako priti do take žoge (razen preko Amazona, kje plačaš 3x večje stroške poštnine kot je sama žoga vredna).
Logiran
toby
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 135


« Odgovor #51 : petek, 16.05.2003 : 13:59:36 »

Hej hov!

Brin - na teh slikah je Toby z navadno nogometno žogo,ki sem jo včeraj tako hvalila...pravzaprav njega,kako je v treh mesecih še ni uničil.
No,res je še ni uničil....ampak sem prej prišla domov in je ni več na dvorišču...zgleda,da mu je padla v potok,ki teče mimo dvorišča...in je šla papa.Uf,sem jezna! Angry
Tisto pasjo žogo,o kateri sem ti že pred časom pravila,pa ima res še vedno.Neuničljiva,ravno prav velika - nekje kot rokometna  žoga.Ob priliki grem pogledat,če se jo v Kopru še dobi...
Logiran
brin
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 178


« Odgovor #52 : petek, 16.05.2003 : 14:16:45 »

Toby, če jo res kje najdeš, bom prav vesela.....Je ni za dobiti nikjer.
Logiran
Floki
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 131


« Odgovor #53 : petek, 16.05.2003 : 15:41:13 »

Mislim, da sem takšne malo večje videla v Tukanu na Brdu, ampak me že nekaj časa ni bilo tam. Preveri, mogoče pa bo kaj.
Logiran
bezi
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 43


« Odgovor #54 : petek, 16.05.2003 : 18:54:32 »

Halo!
Moj Karuzo(tudi nemska doga) pa ima najrajsi koserkaske zoge.
Na parceli mu jo moram skozi brcati in metati,da jo prinasa nazaj.Ful je nor na te zoge.
lp
Logiran
toby
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 135


« Odgovor #55 : petek, 16.05.2003 : 19:50:38 »

Juhuhu...žogo našli in rešili iz potoka!! Cheesy Cheesy
Tobek že nori z njo po vrtu kot pravi fuzbaler! Grin
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #56 : sreda, 28.05.2003 : 22:01:03 »

zanima me, katera igrača je bolj trpežna in "praktična"; osmica ali "aportek (iz blaga)"? a obstaja kakšna igrača, ki bi jo lahko imel pes ves čas ob sebi in je ne bi uničil?
Logiran
nikar
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 38


« Odgovor #57 : ponedeljek, 07.07.2003 : 09:15:17 »

Oj!
Zanima me ali vaši psi, svoje igrače poskušajo razgristi. Moj Bon vseko novo igračo takoj razgrize. Vse žoge, ježke in tako naprej razgrize takoj ko mu jih damo. Ali mu naj igrače damo samo takrat kadar ga lahko vidimo, kajti če mu jih pustimo v hiši, popoldne najdemo le še ostanke.
LP
nikar Huh
Logiran
Tinka
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 65


« Odgovor #58 : ponedeljek, 07.07.2003 : 09:20:09 »

Nikar, dobrodosla v pasjem svetu razturavanja igrac  Grin Grin. Mozart bo star 15 mesecev pa se vedno vsako novo igraco razturi v dobre pol ure. Jaz mu jih pustim. Ne vem sicer koliko je to vzgojno  Roll Eyes, ima pa on ful veselja  Cheesy s tem.

Ti pa priporocam, da se v pasji trgovini zmenis za popuste pri kupovanju igrac  Wink.

lp, tina

Logiran
erika
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 504


« Odgovor #59 : torek, 08.07.2003 : 09:24:50 »

Pozdravljena!

Ja, tudi pri nas grejo igrace na prafaktorje, he, he in to v razmeroma hitrem casu. Je pa nekaj, igrace so iz razlicnih materialov. Poskusi kupiti igraco iz lateksa ali pa kaksno debelo vrv, to se pri nas obnese. Aja pa tudi konga imamo se vedno, je kar trpezen.
Ce kuza pusti ostanke igrac pri miru, potem mu jih lahko puscas. Drugace je, ce se loti ostankov igrac in jih zacne jesti, to pa sigurno ni dobro zanj.

                              lp erika
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 12   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Igre in zaposlitve  |  Tema: Igrače
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines