mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 12.05.2024 : 01:34:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nejka
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 65   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nejka  (Prebrano 172996 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #135 : ponedeljek, 18.10.2010 : 02:31:37 »

Nejka je prava faulenčina!!! Angry Angry Angry Jaz hočem vaditi, da bo punca kaj znala, ona mi pa zgasne v kletko in je potem tudi s priboljškom ne spravim ven. trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka trmoglavka Za kozlarije zganjat je energije več kot preveč, ko se je treba učiti, bi pa rit mala lenarila. trmoglavka Roll Eyes A-a, nič se ne bomo šli tako, bom jaz že našla način... Evil Evil Evil
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #136 : ponedeljek, 18.10.2010 : 08:05:09 »

Hehe, jaz pa sem v soboto v pasji šoli videla gospodično v živo (upam, da se nisem zmotila Lips Sealed)!
Mala je prava navihanka  Kiss Kiss .
Ja ja, sej vem, delala ne bi, norela pa takoj  ob prvi priliki (ali pa kar tako). Poznamo takšen pristop....
Naša je danes zjutraj skužila, da moj še spi, ko sem jo klicala v predsobo, in se je odločila, da bi šla na sprehod malo kasneje Evil -mislim, lenuščka naša stara Kiss. Komaj sem jo dobila iz košare.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #137 : ponedeljek, 18.10.2010 : 09:53:39 »

Hja, kaj jo pa matraš ob dveh zjutraj  Evil  Pa kdo je še videl jesti po 19. uri zvečer  Angry   Ccccccc, se boš morala vzeti rasno v roke, ker tole ni ničemur podobno  Tongue  In pa, kdo je rekel, da se v vrcu kaj dela  Huh  Mami, vse si pomešala  Cheesy Wink 
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #138 : ponedeljek, 18.10.2010 : 10:46:46 »

Hehe, jaz pa sem v soboto v pasji šoli videla gospodično v živo (upam, da se nisem zmotila Lips Sealed)!
Mala je prava navihanka Kiss Kiss .

Bi znalo bit, ja. Ta najbolj glasna, najbolj sitna in najbolj ne pri miru. Tongue Lips Sealed Upam, da nisi ti tista, ki jo je Nejka tako grdo oblajala. sram Undecided


Naša je danes zjutraj skužila, da moj še spi, ko sem jo klicala v predsobo, in se je odločila, da bi šla na sprehod malo kasneje Evil -mislim, lenuščka naša stara Kiss. Komaj sem jo dobila iz košare.

Hehe, faca starinarska. Kiss Smiley Ah, kje so tisti časi, ko sem morala psa zjutraj dejansko zbuditi za sprehod?! Cheesy Moj Živec je bil tudi takšna lenčina Kiss Kiss. Sem ga zjutraj (ob npr. 10.00, če navsezgodaj ni bilo treba vstati pevka) zbudila za sprehod. Me je pogledal, se pretegnil in nekaj blefiral, da je buden in da se spravlja iz košare. Ko sem prišla iz kopalnice, je spet spal kot bubica. Cheesy Grin Zlati so ti naši starinarji Kiss.


Hja, kaj jo pa matraš ob dveh zjutraj Evil Pa kdo je še videl jesti po 19. uri zvečer Angry Ccccccc, se boš morala vzeti rasno v roke, ker tole ni ničemur podobno Tongue In pa, kdo je rekel, da se v vrcu kaj dela Huh Mami, vse si pomešala Cheesy Wink

Pri nas se tiste 19.00 ure ne držimo, ker je mala prava suhica in jo je treba nujno malo poredit. pevka (Pa da ne bo kdo slučajno narobe raumel... Tongue Ne šparamo s hrano, ampak smo samo malo bolj slabo ješči, tako da se poslužujemo drugačnih metod rejenja... pevka pevka predaja) Sicer pa Nejka ni več v vrtcu. Angry To je že mala šola. Azn Grin V roke se bom pa morala vzet, ja. To pa vem. Tongue Lips Sealed Cheesy Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #139 : ponedeljek, 18.10.2010 : 12:57:16 »

Hm, ne spomnim se, da bi me nalajala. Se pa dobro spomnim, da je naredila vse skoraj super truper dobro  Cool - vsaj tistih nekaj minut, kar sem vas opazovala.
Tako, da... jst ne vem, kdo se noče učit....  Tongue Wink
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #140 : ponedeljek, 18.10.2010 : 20:44:13 »

Mi smo to lepotičko spoznali v petek na pasjem igrišču. Je prav uživala v divjanju z drugimi kužki.
Logiran
enaNika
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #141 : ponedeljek, 18.10.2010 : 22:24:07 »

Oprosti, Sonce, jaz bi se na tvojem mestu vprašala o kvaliteti priboljškov in nivoju ponudbe.  Evil Ker če ti misliš, da se za neki brezvezn briket ali žvečilno palčko splača delat piruete na trepalnicah... no ja, potem samo ti tako misliš.  Angry Drugič naj bo hrenovka na ogretem krožničku, servieta čez laket in servirano z globokim priklonom. To imaš ja blagovno znamko S'Horjula, ne moreš s takimi kar nekaj po domače!  Angry
  pevka  Wink

Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #142 : ponedeljek, 18.10.2010 : 23:26:27 »

Kje ima pa ona energijo in čas za vajo. Mora vendar kakšno ušpičit in potem razmislit kaj bo ušpičila naslednjič!  Wink  Evil  Grin
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #143 : ponedeljek, 18.10.2010 : 23:34:02 »

luna 7:  Shocked Shocked Shocked pevka pevka

pudelj: Super je to igrišče. V bistvu se Nejka samo tam toliko "zlaufa", da je potem vsaj nekaj časa mir v bajti. Se zagotovo še srečamo... Cheesy Afro

enaNika: Ena brezvezna posebna salama. Tongue Sem ravno danes skasirala en fajn ugriz v roko, ker sem mislila, da bo pograbila priboljšek, pa je na polno šavsnila proti veji, s katero sva se igrali, in seveda zgrešila oz. "pikirala" v moje prste. Angry Bo treba najti nekaj bolj zanimivega od vej ali pa tej S'Horjula pasmi res servirati na ogretem krožničku in z globokim priklonom. Mogoče bi takrat zaleglo... pevka pevka predaja
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #144 : torek, 19.10.2010 : 11:33:42 »

Pa kaj toliko razmišljate o teh priboljških - vrat od boksa zapri, ko boš hotela delat z njo, pa se ne bo mogla skrit Roll Eyes Grin pevka
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #145 : torek, 19.10.2010 : 11:42:46 »

Ampak res. Če zgasne v boks, naj notri tudi ostane in naj ji bo lepo dolgčas. In bo morala lepo prositi, če bo hotela tak privilegij, kot je delo s teboj. (pri naših to vedno vžge. Še sploh, če mora iz kletke gledat, kako nekaj narediš s tujim psom in on dobi  priboljške in pohvalo)
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #146 : torek, 19.10.2010 : 12:09:00 »

ej, sončica, sem ti že v mailu napisala, pa ti moram očitno še tukaj Roll Eyes Tongue: ne kompliciraj in ne prosi je za sodelovanje.
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #147 : torek, 19.10.2010 : 22:52:12 »

sram Saj vem, da kompliciram, ampak meni ta "preskok" z Živca, s katerim sem že skoraj telepatsko komunicirala in je ubogal s prve, na Nejko, ki ji moram kar naprej izganjati hudičke in črne riti, ni ravno enostaven. sram Potem pa raje kompliciram do onemoglosti, kot pa kaj kapitalno za*erjem. Tongue Roll Eyes


(pri naših to vedno vžge. Še sploh, če mora iz kletke gledat, kako nekaj narediš s tujim psom in on dobi priboljške in pohvalo)

Hehe, jaz imam "na voljo" samo enega psa... pevka pevka pevka predaja
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #148 : torek, 19.10.2010 : 23:19:41 »

izganjati hudičke iz črne riti

Tongue Roll Eyes
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #149 : petek, 22.10.2010 : 16:20:00 »

Nejka je bila danes cel dan takole: Evil Evil Evil Evil Evil, mat bi pa bila zdajle najraje takole: , pa mora na predavanje... Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 65   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nejka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines