mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 12.05.2024 : 05:00:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nejka
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 65   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nejka  (Prebrano 173000 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #225 : sobota, 27.11.2010 : 09:22:58 »

  Buča zlata....
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #226 : ponedeljek, 29.11.2010 : 03:13:03 »

Dokaz, da je možno premakniti tudi najbolj trdno kmečko vzgojene betice. Cheesy Cheesy Cheesy (In da je včasih vredno veljati za najbolj tečno in zoprno babo ever (in z določenimi pregovarjanji najedati že tudi sam sebi Tongue). Roll Eyes)

[slika je izbrisana]
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #227 : ponedeljek, 29.11.2010 : 03:28:43 »

(Za tiste, ki ne veste: Asta je sicer v pesjaku in pride v stanovanje (pravzaprav samo v mojo sobo) samo takrat, ko sem jaz (sama Tongue) doma. Tale slika je pa nastala pred kratkim, in sicer takrat, ko me ni bilo doma, pa tudi ta soba na sliki ni moja soba. Cheesy Brez dvoma se premikamo... Cheesy Cheesy Cheesy Pa moram jo še malo pohvaliti: ta zgaga s slike je v soboto naredila izpit A - sem tudi mislila, da bo bolj misija nemogoče, ampak je šlo. Cool)

(Pa še nekje se je moje nerganje obrestovalo: Sem vsaj 8 mesecev prepričevala domače (beri: se kregala in šla na živce že sama sebi Roll Eyes), da ograja mora biti, če želijo imeti Asto spuščeno, pa sem že izgubljala upanje, da bom kdaj dočakala to ograjo. No... Danes sem izvedela, da je 3/4 parcele že ograjene. Cheesy Cheesy Cheesy Sicer (zaenkrat) ne bo ravno Neli proof Grin, bo pa Asta in Nejka proof. In to je zame (zaenkrat Evil) dovolj... Smiley)
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #228 : ponedeljek, 29.11.2010 : 09:27:51 »

Sunce ti rumeno Evil Tongue, tukaj eni slabo vidimo (ker smo že mal v letih, ane Roll Eyes Tongue) - dej nehi tale drobnopis uporabljat, ker rabim skoraj lupo, da ga preberem, al mam pa oči ko riba napihovalka, da kej vidim Lips Sealed Lips Sealed

Pridne zmehčane kmečke betice Cheesy Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #229 : ponedeljek, 29.11.2010 : 09:38:40 »

Na nove zmage! Bravoooo za Astico! Kiss Cheesy

(jaz sem tudi kratkovidna, Sonce - daj to pisavico malo porihtat, preden Sindikat zaropota Cool )
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #230 : ponedeljek, 29.11.2010 : 09:42:11 »

Nejka ima najhitrejši "prostor" in to V SNEGU! Dokazala v soboto. Afro bravo

K
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #231 : ponedeljek, 29.11.2010 : 10:49:17 »

Pridne zmehčane kmečke betice Cheesy Kiss

Cheesy

Na nove zmage!

Točno tako! Afro

Nejka ima najhitrejši "prostor" in to V SNEGU! Dokazala v soboto. Afro bravo

Cool Se vsaj nekje pozna, da res vadiva. Tongue veselje


Bom upoštevala želje glede pisave. predaja predaja
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #232 : ponedeljek, 29.11.2010 : 10:58:22 »

Bravo! Za vse - za (občasno) notranjo Asto, za A izpit, za ograjo pa sploh Smiley!
Jaz se jo še trudim izposlovat (grrrr) in mi je že tooolk živcev požrla Roll Eyes...

Nejka, carica, čestitke za prostor Tongue!
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #233 : ponedeljek, 29.11.2010 : 11:32:39 »

Na nove zmage! Bravoooo za Astico! Kiss Cheesy

(jaz sem tudi kratkovidna, Sonce - daj to pisavico malo porihtat, preden Sindikat zaropota Cool )
A dejte no... jst se slepim z dvema tipkama: ctrl in kolešček na miški... pa pol vse vidim-še več kot je treba.... a res ne poznate te ukane lastne sebe?  Tongue Roll Eyes Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #234 : ponedeljek, 29.11.2010 : 16:53:16 »

A dejte no... jst se slepim z dvema tipkama: ctrl in kolešček na miški... pa pol vse vidim-še več kot je treba.... a res ne poznate te ukane lastne sebe?  Tongue Roll Eyes Wink
N-Č potuhe dajat mladini Tongue Kar naj lepo razločno piše za nas, tastare kratkovidneže Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #235 : torek, 30.11.2010 : 00:39:47 »

Nejka ima najhitrejši "prostor" in to V SNEGU! Dokazala v soboto. Afro bravo

To pa je hvalevredno! Cestitam, obema.
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #236 : torek, 30.11.2010 : 10:52:34 »

Hvala vsem za čestitke. Smiley

Jaz se jo še trudim izposlovat (grrrr) in mi je že tooolk živcev požrla Roll Eyes...

Undecided Saj bo. Jaz sem nagovarjala za to ograjo res ob vsaki priložnosti (tako prijazno, pa v hecu, pa na hard, zjutraj navsezgodaj, pa pri kosilu in za lahko noč... V bistvu skoraj nisem imela več upanja, pa sem še kar vztrajala. Cool Evo, zdaj pa končno bo. veselje Cheesy (Samo še namig: Je k odločitvi verjetno malo pomagalo tudi to, da je oče na našem dvorišču stopil v ogromen dr*k, ki ga je pridelal eden od vaških psov. Evil Evil Evil pevka pevka (Pa jaz tukaj nisem imela prstov zraven, da ne bo pomote. predaja Ko bi le prej vedela... Evil))

A dejte no... jst se slepim z dvema tipkama: ctrl in kolešček na miški... pa pol vse vidim-še več kot je treba.... a res ne poznate te ukane lastne sebe? Tongue Roll Eyes Wink

Nope, jaz tega nisem vedela, z računalnikom nisva ravno na "ti". Roll Eyes Hvala za namig! Smiley Bom upoštevala pri nadaljnjem pisanju... Evil pevka
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #237 : torek, 30.11.2010 : 11:52:02 »

Nope, jaz tega nisem vedela, z računalnikom nisva ravno na "ti". Roll Eyes Hvala za namig! Smiley Bom upoštevala pri nadaljnjem pisanju... Evil pevka
Čaki, čaki, kmalu boš imela tudi ti toliko let kot mi, tastari, zelo kmalu Angry Angry Cool
Ta današnja mladina, c, c, c,  Roll Eyes Tongue
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #238 : torek, 30.11.2010 : 12:04:35 »

Nope, jaz tega nisem vedela, z računalnikom nisva ravno na "ti". Roll Eyes Hvala za namig! Smiley Bom upoštevala pri nadaljnjem pisanju... Evil pevka

Ne pisanju, .... pri gledanju.....  Grin
Pa ti tega res še ne rabiš, no.... Razen pri pregledovanju drobnega tiska... Evil
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #239 : torek, 30.11.2010 : 12:46:53 »

Ne pisanju, .... pri gledanju..... Grin
Pa saj to je hotela povedat - da bo še vedno pisala na drobno, ker si itak z lahkoto sami povečamo Angry To je čista in direktna provokacija....
A ne vidiš ti tistih rogov tam zraven?
Logiran
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 65   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nejka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines