mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 12.05.2024 : 06:47:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nejka
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 65   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nejka  (Prebrano 173002 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #300 : četrtek, 03.02.2011 : 21:33:45 »

Me je firbec matral, kako bi Nejka reagirala, če bi me kdo napadel. In sva z mojim polovičkom simulirala napad... (Ne vprašat, kako je bilo to za videti, ker je bilo sram Lips Sealed ...)

Najprej sem bila žrtev jaz in mi je moja lubica Kiss Kiss Kiss takoj priskočila na pomoč - je bevskala v napadalca in bi verjetno tudi uščipnila Tongue, če bi napadalec vztrajal. Potem je bil pa žrtev še moj poloviček in Nejka toliko, da ni zehala zraven... Tudi trznila ni. Azn Cool Ne morem povedati, kako sem bila ganjena in kako sem bila ponosna na svojo lubico. Kiss Kiss Kiss Res... Nepopisno lepi občutki... Nejkica moja, zlata si! Kiss

Zdaj pa obljubim, da takšnega vedenja pri njej ne bom več vzpodbujala in da na forumu ne bom več pisala takšnih kozlarij. Lips Sealed Roll Eyes
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #301 : četrtek, 03.02.2011 : 21:42:58 »

Saj to sploh niso kozlarije, po moje. Nekaj obrambnega vedenja bi pa po moje moral imeti normalen pes, no.
Moj ni normalen. Pred dvema letoma me je napadel nek tip sredi gozda (pozneje se je izkazalo, da kaznjenec na pogojnem izpustu s 2,97promila alkohola v sebi), pes je bil oddaljen recimo 10 m in ni ničesar videl niti slišal, butnglavc ker je bil preveč zaposlen z vohanjem neke trave, da bi zaznal, kako me nek psihopat vleče v grmovje. Na srečo se je ok končalo, vsi pa so me spraševali, če mi je pomagal pes.
Nejka,  Kiss
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #302 : četrtek, 03.02.2011 : 22:08:54 »

Potem je bil pa žrtev še moj poloviček in Nejka toliko, da ni zehala zraven... Tudi trznila ni. Azn Cool

Tvoj bi sigurno vedel povedat, da si slaba igralka in da je bilo Nejki kristalno jasno, da ne misliš resno Tongue
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #303 : četrtek, 03.02.2011 : 23:26:36 »

Hehe, tocno to je rekel. Pa sva potem poskusila se 1x - tokrat po njegovih navodilih. Sem mahala, da se je kar kadilo, in on je krical, da je slo cez usesa, Nejkica pa nic. Hladnokrvna mrcina, ki bi mi verjetno se na pomoc priskocila, ce bi ji pomignila. (smesko hudicek in smesko, ki se rola in rezi Tongue) Tukaj sploh ni dvoma: Nejkica, moja mala, zlata lubica, tocno ve, kdo je gazda No1. (smesko s spegli Tongue)
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #304 : petek, 04.02.2011 : 01:11:45 »

Magari tepst in ropat... ni važno kaj delava, moja že ve zakaj je tega treba, si misli Nejka Grin.
Se ji šteje v plus, ker jo je v bistvu sama ljubezen do tebe. Ona je 'v dobrem in slabem' do šefice precej dobesedno vzela Tongue.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #305 : petek, 04.02.2011 : 08:48:10 »

sonce rumeno, najti bi morala tretjo osebo za napad, morda bi potem Nejka branila tudi tvojega. Pomoje ga ni zato, ker si ga napadla ti, ki si njena taglavna šefica in tvoje vedenje je zanjo očitno zakon.
Je pa res lepo, da te brani  Wink
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #306 : nedelja, 06.02.2011 : 21:26:54 »

Pasje borbe na Mencingerjevi..  Lips Sealed  In že fejst zlajnan izgovor "kaaj, to je pa prvič, še nikoli ni naredil(a) tega".  sram  Oprosti, ampak res ni. Saj, še 15 minut pred incidentom je nič hudega slutečemu beaglu (ki jo je prišel pozdravi, a je ona že čakala na nov met žoge) pokazala, kake bleščeče zobke ima - "see.." - a pri tem je tudi ostalo. Pa vem, da se zna tudi repenčiti, ampak tole danes je pa preseglo vse meje. Še zdaj Nejko slišim v glavi. Saj sem ti rekla, pravi Stitch, jaz pa direkt Lilo, vsa naivna... No, od zdaj naprej jo bom pač predstavljala kot "hudo", ko bo imela žogo pri sebi. Res ni nedolžno zgledalo.

Drugače me je pa Nejka res presenetila. Smo se šele tretjič srečali, pa je bila zelo sproščena, ne le zaupljiva do mene, ampak tudi sicer. Itak da jo malo razganja, saj ni edina, normalno za njena leta. A napredek je res očiten, bravo!  Kiss
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #307 : ponedeljek, 07.02.2011 : 17:15:32 »

Vesoljka, zaradi tistega včeraj se pa ne sekirati, ker sem bila veliko kriva jaz. Si mi povedala, da je "ljubosumna" na žoge, pa sem Nejko vseeno direkt gledala, ko ji je prav žogo iz gobčka kradla. butnglavc Mislim... Bebec jaz, kaj drugega ne morem reči. Včasih imam reflekse ko crkjen koj. Tongue sram Lips Sealed Bi res morala potegniti Nejko stran, ko se ji je začela sukati okoli gobčka, tako da bi bilo opravičilo tudi z moje strani povsem na mestu. Je pa sicer tudi Nejka mene presenetila... Sem jo prvič slišala "zarežati" nazaj. Kaj takega?! Shocked Shocked Shocked Ponavadi je samo počepnila in čakala, da bo konec; sem res prvič doživela, da bi se dejansko branila, če bi ravs še trajal. Pa zdaj ne vem ali se naj tega veselim ali naj me skrbi. Takšnega vedenja res nisem vajena - Živc je tako vedno samo čakal, kaj bo, se ni nikoli postavil zase, Nejka pa še tudi ne do sedaj... Undecided Huh Tongue Mislim... Ne vem ali je to pač zaradi malo večje samozavesti in lahko takšno vedenje dopuščam ali pa bi ji bilo treba takoj krilca pristriči. Undecided Bo treba našo tršico spet malo zagnjaviti... Tongue predaja
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #308 : ponedeljek, 07.02.2011 : 19:57:05 »

No, sej, splet nas povezuje, a ne ... butnglavc
Potem pa ugotovim, da nisem samo soseda vesoljke, ampak tudi Nejke in Živca. Nekam znana mi je Mencingerjeva ... Undecided
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #309 : ponedeljek, 07.02.2011 : 21:06:33 »

Jep, le da Sanču (še) ni sprašila riti  Tongue Prvo srečanje je bilo pa res zabavno, sploh ko sva se predstavili po vzdevkih (A si ti slučajno Sonce rumeno, jaz sem Vesoljka!), si je kak mimoidoči res mislil, da sva planet zgrešili  Grin Včeraj sem se s svojo ravno vračala z žoganja, Nejka je pač dvakrat večja in enkrat mlajša, pa se pozna, če se dvakrat okrog obrne, zavzame malo več prostora, ki je Lucy tako zelo pomemben zaradi njene žoge… Jaz sicer nisem opazila, da bi ji Nejka hotela vzeti žogo (tako da te malo potolažim – ti imaš vsaj slow-motion reflekse, jaz pa še opazila nisem tega). Drugače pa si je Nejka v nekem trenutku premislila stokati na ves glas in se hrabro obrnila nazaj. Saj je imela upravičen razlog, moja si res preveč dovoli, zato je bila pa kregana. Ampak, ko bi vsaj kaj pomagalo… je bil pogled spet zalepljen na žogo. Takrat res nič ne sliši, je čist trda. Je že zjutraj protestirala nad sicer dolgim in s soncem obsijanim jutranjim sprehodom, gledala, če bom »kaj« privlekla iz žepa in potem vsakič razočarano mimobežne palčke prenašala. Pa se ne dam.. Azn

Nejka pridna si  Kiss
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #310 : ponedeljek, 07.02.2011 : 21:09:37 »

Ma ne dramatiziraj zaradi babjega ravsa, tisti, ki se poznajo, se redko zares stolčejo ...  Wink
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #311 : sreda, 09.02.2011 : 14:09:20 »

No, sej, splet nas povezuje, a ne ... butnglavc
Potem pa ugotovim, da nisem samo soseda vesoljke, ampak tudi Nejke in Živca. Nekam znana mi je Mencingerjeva ... Undecided

Hehe, očitno nas res splet povezuje. Roll Eyes Tongue Dobro, da vem, bom bolj pozorna na morebitne Sančote v okolici. Wink Cheesy

je bil pogled spet zalepljen na žogo. Takrat res niè ne sliši, je èist trda.

Še dobro, da je obsedena "samo" z žogami. Lahko bi bilo veliko huje...

__________________

Sicer je pa Nejka včeraj prvič videla morje (megleno morje Angry) in je bila  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy veselje veselje veselje vegi super vegi Cheesy Cheesy... Prav ni vedela, kje bi začela raziskovati, tako navdušena je bila... Cheesy Sračka mala. Kiss
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #312 : sreda, 09.02.2011 : 18:36:05 »

Hja, zakaj pa niste na morje prišli v soboto, saj se ve da je ob nedeljah tu doli sama megla Grin
Ne vem, kje ste bili, ampak za raziskovanje obale je moji Mori npr najljubši del od Debelega rtiča proti Italiji - ni, da ni  Afro
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #313 : sreda, 09.02.2011 : 19:46:56 »

Hehe, moksa, hvala za namig, bomo upoštevali za naslednjič (včeraj smo šli po obali od Simonovega zaliva proti Piranu; ko smo bili že skoraj na cilju, je padla komanda, da gremo nazaj Shocked Angry; in šmo šli - jovo na novo plezat čez skale butnglavc predaja ).
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #314 : sreda, 09.02.2011 : 19:54:58 »

Pri nas cuvanje zgleda takole...
irina, te bom jaz branil. Ma sam se priblizaj ti stvor. Vse zobe ti ven zbijem, pohodim, ugriznem, grrr... Medtem zrastejo dve grbi, pihamo in grdo gledamo. Potem pa odpovemo napad, ker je samo smetisar z vozickom in metlami v zrak  Roll Eyes Tolk o cuvaju  Grin
Logiran
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 65   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nejka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines