mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 16.05.2024 : 14:09:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 73 74 75 76 77 [78] 79 80 81 82 83 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 788057 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1155 : ponedeljek, 02.01.2012 : 02:23:30 »

Aponi, papica je bila tako fina, da je bilo po Rokovem in Bajkinem mnenju skoraj potrebno še plastično posodico pojest, da ne bi šla v nič niti drobtinica Grin

Balkota in njegovo papico pa smo takoj po fotkanju preselili na višje mesto, sicer bi mu pasja požeruha še to pojedla Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1156 : sreda, 04.01.2012 : 23:07:06 »

Juhuhu, pa nam je uspelo - srečanje z bratcem Borom, namreč Cheesy

Seveda je bilo vreme, kot se za obiske pri nas spodobi  Sad , oblačno in kilavo, ampak nam ni odneslo dobre volje Smiley
Z Jasmino, Borčkom in posebno gostjo, Asko 2005, ki je tokrat namesto svojih dveh kosmatincev s sabo prinesla ogrooooomen fotoaparat Cheesy smo se dobili točno opoldan in se cele štiri ure potikali naokoli po gmajnah. Ponovili smo traso našega "forumskega spomladanskega" sprehoda, ker so bili vsi drugi tereni zaradi dežja zadnje dva dni blatni in spolzki. Bratca sta se lepo spoznala in se nadivjala, kolikor jima je duša dala, vmes pa lepo hodila na povodcih Smiley Oba se rada lovita, oba znata zelo vljudno žicati Grin, Roko je v igri morda malo bolj zgovoren in glasen kot Bor (ga je ves čas nekaj priganjal in komentiral Tongue), sicer pa sta si res zelo podobna Kiss Oba hitra kot veter in Aska2005 ju je komaj lovila s svojim fotičem Grin

Mene je Borček povsem očaral, taka nežna, krhka postavica je in zelo milega značaja ljubezen. Naš Roko izgleda proti njemu pravi "robavs" in predrznež Tongue Oba sta zelo pridkana, kljub zanimivim vonjavam divjadi sta nas tudi spuščena lepo ubogala na klic in se nasploh vzorno obnašala. No, ja ... Roko je moral bratcu seveda razkriti še nekatere skrivnosti slastnih svežih živalskih drekcev po travnikih  Evil, ampak tudi tu smo ju uspešno "krotile".

Ob koncu sprehoda smo odšli še do nas domov na topel čaj, no, tu se je hvala Rokovi pridnosti končala, saj je v trenutku, ko smo stopili proti vratom, začel težiti in odganjati bratca  Angry Smotko smotan  Angry

Mah, se nismo kaj dosti sekirali, meni se ni ravno dalo delati "socializacije na domačem pragu", ker sem bila jezna, pa sem ga skupaj z Miškom (ki pa bi bil baje kar izziv za Borovo potrpežljivost) umaknila v mojo "pisarno", da sta v miru in tišini skupaj premišljevala o tem, kako se lepo sprejema goste. Prav nič hudega jima ni bilo.
Z Borom, Jasmino in Asko2005 pa smo popile čaj, se še v miru malo načvekale in kmalu je prišel čas za slovo.
Zelo sem vesela vašega obiska, punci in lepi bratec ljubezen ljubezen pa hvala za darilca Kiss

Fotomaterial bo, če bo Aska2005, ki je zelo kritična do svojega dela, zadovoljna s fotkami. Ampak vsaj po eno fotko v temi od bratcev bo dala, sigurno, toliko sva jo z Jasmino uspeli prepričati Smiley
Ko boste videli fotke naših dveh divjakov, boste pa lahko spet malo fauš Grin

Logiran

Unikatne tablice in portretki
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #1157 : četrtek, 05.01.2012 : 07:58:32 »

No pa naj bo Wink Evil

Med tem, ko Bora ni motilo, da sem "strašila"s fotičem, Rocco rajši skrival se za bratcem (očitno tako kot moja malenskost, ne rad se fotka Grin Evil)


občasno se mu uspelo skriti Grin


kdo bo prej Smiley


Borček


bratca Smiley


brez komentarja Wink Grin Evil


Nadaljevanje pa mogoče še sledi Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1158 : četrtek, 05.01.2012 : 12:27:47 »

Ulala, kako postavna fantiča! Cool
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1159 : četrtek, 05.01.2012 : 13:20:13 »

Aska2005, super krasne so! Hvala. hvala, hvala ljubezen Jap, tako postavni so trzinski fantje Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #1160 : četrtek, 05.01.2012 : 13:36:09 »

Res sta postavna pasja frajerčka Cheesy

mamaF, me veseli,da so ti všeč Smiley
Logiran
JasSab
midi
***
Sporočil: 174



WWW
« Odgovor #1161 : četrtek, 05.01.2012 : 17:37:04 »

Pa se je izpolnila moja želja  Smiley včeraj sem spoznala mamoF in njenega lepotca Rokija  ljubezen . MamaF hvala ti za izkazano gostoljubje, hvala za darile  Cheesy, hvala da si nas popeljala naokrog,... bilo je nadsuper, bratca sta norela, midva z Borom sva bila totalne crke včeraj, Bor je po vhodu v stanovanje takoj osvojil svojo posteljo in se ni premaknil, dokler ga jaz nisem peljala še enkrat ven, da vsaj lula, če bi bilo po njegovo, bi kar nadaljeval z izvajanjem joge . 
Navdušena sem nad sprehajalnimi potmi pri vas, za razliko od naših kranjskih polj  Wink Roki je še kaj naučil bratca  Grin , je pa Roki res bolj zgovoren, ves čas je nekaj dopovedoval svojemu bratcu  Wink . Hvala vsem za družbo! Seveda aski2005 tudi za fotografije, meni so super, tudi ti moraš biti zadovoljna!

MamaF in Roki čudovita sta!
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #1162 : četrtek, 05.01.2012 : 23:31:11 »

Nadaljevanje Smiley

šibamo Smiley


poziramo  Smiley





in valjamo Wink


Konec nadaljevanja Grin

MamaF, no pa je več kot samo ena Wink Evil sram
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1163 : četrtek, 05.01.2012 : 23:39:51 »

Oooo dve bratski gazeli  Cheesy 
Roko, fajn žurko si si naredil  Azn
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1164 : četrtek, 05.01.2012 : 23:50:08 »

@Aska2005, te so pa še lepše ljubezen Wauuuu, dobro ti je uspelo Cheesy

@Moon, tole sta po mojem dva hrta zamaskirana v neko kvazi ovčarsko kožo Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1165 : petek, 06.01.2012 : 09:45:04 »

Čudovit sprehod ste imeli, pesjanoma se smeji do ušes in še čez  Kiss Cheesy! Sta si pa podobna bratca, res.  Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1166 : petek, 06.01.2012 : 10:30:41 »

Kok fejst bratca Cheesy. In kok fejst druženje vegi
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1167 : petek, 06.01.2012 : 12:09:22 »

Kocka, a ne da so Trzinci samo fejst fantje Wink Kaj pravi Missy na to? Tongue

@Luna7, res sta si zelo zelo podobna Smiley Še glas imata podoben, no, Bor je bil bolj tih sicer, ampak pri meni doma pa, ko se mu je zdelo, da je zunaj vidil senco mačke ali nečesa podobno "privlačnega" je potiho zanjuril na popolnoma enak način kot Roko Smiley Pa ko je od blizu videl mojega ogromnega moža je tudi nekaj potiho povedal in se potem raje stisnil k Jasmini, srček nežni Kiss
Sicer pa se gibljena na enak način, enako "polagata ovinke", enako veselo skočita pokonci, ko ni treba več pozirat na "prostoru", skratka prava bratca.

Je pa očitno res, da drži tisti "kakršen gospodar, takšen pes" Tongue Sva z Asko2005 ugotavljali, da ni čudno, da njena malamutka Aska dosti komentira, ker je tudi Šefica klepetulja, pri nama z Rokom je bilo to tudi takoj vidno Grin, Borova Jasmina pa deluje taka umirjena, nežna punca in seveda je tudi Borček tak Smiley

Pa Bor se ne boji petard, Roko pa močno in Bor je baje daleč bolj gostoljuben in nič čuvajski na svojem, tu zna pa Roko pokazat tudi svojo "žleht" plat.
Čohata in stiskata se pa oba kot dve mazici ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #1168 : petek, 06.01.2012 : 12:12:11 »

Joj kako fajn ste se imeli Cheesy

Enkrat se bomo pa še mi podali v te konce, ker okolica je pa ravno pravšnja za naše šnoflje  Azn pevka
Logiran

mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1169 : petek, 06.01.2012 : 12:22:57 »

Jaaaaaa, vi kar - idealno za lovce, take in drugačne Smiley
Ampak boste seveda za tiste bolj "dovzetne" morali obvezno povodce našrimat. Včaraj je moj wannabe lovec črni laufal za prelepim srnjakom. No, na srečo je dobil njegovo sled šele, ko je srnjak že zdavnaj odšibal na drugi konec, pa je lajajoč šprintal ene dva kroga po sledi v bistvu nazaj proti srnjakovemu "izhodišču", potem pritekel proti meni in pridno ubogal na "prostorrrrrr", da sem ga takoj pripela na povodec, sama sreča, ker je takoj nato samo par metrov za Rokovim hrbtem iz grmovja skočila še srnica in odšibala naprej, veliki lovec pa je v tistem trenutku ni niti opazil, ker sem mu za nagrado pod nos tiščala priboljške. Šele, ko je bila srna že zdajnaj mimo, je zaštekal, kaj se je zgodilo, a razen navdušenega vohljanja sledi mu na povodcu kaj drugega ni bilo več dano Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 73 74 75 76 77 [78] 79 80 81 82 83 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines