mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 07.05.2024 : 02:00:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Tema: PRVA RAZSTAVA
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: PRVA RAZSTAVA  (Prebrano 54118 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #75 : torek, 09.03.2004 : 17:33:20 »

Verjetno sva z Lizo podrli rekord v tem,koliko imeti s seboj,ko sva bili na Hrušici,samo sem potem ugotovila,da pravzaprav ni treba celega tovornjaka sabo jemat Grin Roll Eyes
Sva pa imeli s seboj:
-dve razstavni vrvici
-navadno vrvico in ovratnico
-posodo za vodo
-dve steklenici vode
-ježka
-žogico
-pribor za nego (glavnik,krtačo,škarje,klešče za nohte,rokavico,krpico...)
-dve vrsti priboljškov
-malico zame Cool
-malo hrane za lizo
-"razstavno mizico" (sva imeli kar navadno zložljivo mizo Grin)
-ogromno debelo odejo za Lizo
-brisačko za čez mizo
-dva stola
-velik dežnik,ki je bil proti soncu Grin
-rodovnik
-knjižico o cepljenjih
-potrditev prijave
-denar
-beležko za kakšne informacije,telefonske..
sva nameravali vzeti tudi boks,pa ga takrat še nisem dobila,potem pa sva ga imeli na Ljubljanski razstavi in morem reči,da zelo prav pride,samo da sva midve kupili prevelikega (če kdo potrebuje velik boks lahko pogleda pod temo oprema)
Drugače pa obvezno VELIKO DOBRE VOLJE!!!
-
Logiran
ninci
gost
« Odgovor #76 : torek, 16.03.2004 : 17:04:29 »

hehe Smiley
Res je da sem do sedaj raztavljala samo ne eni razstavi, smo pa tudi mi takrat vlačili sabo boga in pol. Sploh če si prvič ne veš čisto točno kaj vse naj bi mel, vzreditelj je rekel rodovnik pa knjižico o cepljenju. No pa smo imeli še stole pa deko, pa posode, pa hrano pa ....
Uf mislim da vsem novim in malo manj novim razstavljalcem ti spiski kar prav pridejo  Wink

Lp nina
Logiran
Ssidney
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 41


« Odgovor #77 : torek, 20.07.2004 : 20:22:33 »

Oj!
Mene pa zanima, s koliko meseci gre lahko psiček na razstavo? Če se mi prav zdi, s štirimi (v ameriki, kolikor je meni znano s 6) za v puppy class? A je v redu za psička, če ima že kot majhen za razstave razstavno vrvico ali to ne nudi dovolj kontrole in je zanj neprijetno? Meni imajo najboljše razstavne vrvice v Mr. Petu (take bele so). Sicer to ni za v to temo, moram reči, da so tudiigrače zelo ugodne v Mr. Petu. Mi ne bomo kupovali boksa, ker je predrag (velik pes), pase nam ne zdi, da ga rabimo. Morem pa priznati, da še nimamo psa, a ga bomo kmalu kupili (v bistvu še skoten ni, pa že načrtujem razstave Roll Eyes Grin). Za prvih nekaj razstav ga ne bom jaz handlala, bomo vprašali vzeditelje, ker so s svojo psico povsod v bližini, če ni breja Smiley.
Lp, Ss
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #78 : sreda, 21.07.2004 : 12:14:19 »

Ssidney:Katero pasmo pa imas?

Ja je odvisno kdaj lahko psa prijais na razstavo(iz razstave v razstavo je drugacno)nekje je omejitev 3mesece nekje pa 4. V ameriki imajo omejitev 6mesecev,

Ne vem katero pasmo imas zato ti glede razstavne vrvice ne morem svetovati, lahko pa ti povem da lahko ze takoj uporabis razstavno vrvico.

Razstavne vrvice je najboljse, ce kupis na razstavah saj so veliko ceneje, kot ce bi kupil v trgovini(ce pa to ne so pa vsaj kvalitetnejse ter imajo vecjo izbiro) Wink

Ce nimate denarja za boks, kako ga imate pa za psa Huh

Ja je najboljse, da prosis vzreditelje, da ti pokazejo kako to gre Wink

Lp,Pia

p.s.:Ce bos imela cas lahko prides pogledati na razstavo v Trbovljah Wink

Logiran
Simon_in_Bay
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 662


« Odgovor #79 : sreda, 21.07.2004 : 20:57:30 »

Pia_in_Co. saj SSidney ni napisala da nimajo denarja, ampak da ne bodo kupili boksa, ker se jim zdi predrag in ker ga ne bodo rabili Wink. Mislim, da če nisi res fanatik za razstave in ne hodiš na vse razstave ga tudi ne rabiš, ker so res dokaj dragi, če bo pa ugotovila, da ga bo rabila, ga bo pa kasneje kupila, je pa res, da se bo starejši pes težje navadil na boks (tako kot se sedaj naša privaja Undecided).
Lp
Logiran
Ssidney
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 41


« Odgovor #80 : četrtek, 22.07.2004 : 08:32:32 »

Simon_in_bay ima prav. Res ne mislim, da bomo rabili boks. Hvala za nasvet pri razstavnih vrvicah. V Trbovlje bomo najverjetneje prišli, če pa ne, bomo pa sigurno v MBu. Katera pasma? To lahko zaslediš v drugih temah Grin, sicer boš pa zvedela, ko bo kuži že doma, pa bom dala slikce gor (sam ne vem, kam naj jih uploadam, ker se sonyjeve slike nočejo pokazat, ker jih jezaščitu Cry Undecided Angry).
Lp, Ss
Logiran
bajki
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 249


« Odgovor #81 : četrtek, 22.07.2004 : 08:41:45 »

Ssidney, če boš veliko razstavljala ti box pride prav, da lahko daš navihančka v njegov kotiček, ti pa lahko v miru počvekaš in spoznaš nove forumce! Cheesy
Ti pa čisto potiho prišepnem, da jaz box imam, pa je Bajki raje z mano, kot sam v boxu!  Wink
Mamo pač scrklančka! Kiss

lepo se mejte!
Lili
Logiran
Ssidney
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 41


« Odgovor #82 : četrtek, 22.07.2004 : 12:18:37 »

Ja ja.Saj box bo prišel, če ga bomo rabili in se zares ukvarjali z razstavami. Na začetku pa mislim, da ga ne rabiš ravno najbolj. Smiley
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #83 : četrtek, 22.07.2004 : 15:05:14 »

Ssidney:Ker pac ne spremljam vseh tem mi res ni jasno katero pasmo imas...Undecided

Se strinjam s Simonom,starejsi pes se bo tezje privadil na boks. Saj boks je uporaben tudi drugace ne samo na razstavah Wink Cheesy  

Lp,pia
Logiran
Ssidney
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 41


« Odgovor #84 : četrtek, 22.07.2004 : 17:18:41 »

Aja, še nimam psa. Ko bo pri nas, bo mdala fotke v forum Wink Smiley.
Lp, Ss
Logiran
mya
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 66


« Odgovor #85 : nedelja, 25.07.2004 : 16:49:25 »

Ssidney: Kdaj pa ga dobiš? Ali bo samček? Smiley
Hehe...mene tudi zanima katere pasme bo Roll Eyes Lahko namigneš na temo kjer je to napisano? Wink Smiley


Lp, maja
Logiran
Ssidney
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 41


« Odgovor #86 : sobota, 14.08.2004 : 10:14:17 »

Dobim ga/jo (bomo se videli in se posvetovali z vzrediteljem-vsi bi rajsi samca, ampak je samicka baje bolj pridna, vdana...) cez cca. 2 meseca. Pasma pa naj malo pocaka  Grin Cheesy Tongue, hehe Wink
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #87 : četrtek, 19.08.2004 : 09:52:36 »

Dobim ga/jo (bomo se videli in se posvetovali z vzrediteljem-vsi bi rajsi samca, ampak je samicka baje bolj pridna, vdana...) cez cca. 2 meseca. Pasma pa naj malo pocaka  Grin Cheesy Tongue, hehe Wink

A dobiš morda rodezijskega grebenarja?  Huh Huh


Lp
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #88 : četrtek, 19.08.2004 : 10:43:05 »

Dobim ga/jo (bomo se videli in se posvetovali z vzrediteljem-vsi bi rajsi samca, ampak je samicka baje bolj pridna, vdana...)

A-a vsi hocejo samicke Wink  Grin
Logiran
Ssidney
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 41


« Odgovor #89 : četrtek, 19.08.2004 : 16:49:58 »

Po cem pa to sklepas, Jessy Huh Smiley?
Pia: oprosti, ne razumem Roll Eyes sram Tongue Grin...
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Tema: PRVA RAZSTAVA
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines