mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 12.05.2024 : 09:14:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 192   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sibirski husky  (Prebrano 434261 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Sky
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 74


« Odgovor #420 : četrtek, 10.11.2005 : 17:39:45 »

Aja, mi ne pise vec v profilu. Ups. Novo mesto.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #421 : četrtek, 10.11.2005 : 17:44:09 »

O malo daleč, mogoče pa kdaj pridemo v tisti konec na izlet  Cheesy Grin
Logiran
Sky
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 74


« Odgovor #422 : četrtek, 10.11.2005 : 18:46:47 »

Ali pa midva ...  Wink
Logiran
shivas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #423 : četrtek, 10.11.2005 : 20:14:22 »

Sky a maš kakšno slikco od tvojga huskyja? a tvoj je zuni?
 Smiley
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #424 : četrtek, 10.11.2005 : 21:12:49 »

Mam črnobelega samčka po imenu Lars z zanimivo kombinacijo očk eden je sinje plav, medtem ko je drugi napol plav napol pa rjav. Je pravi pasji gospod saj bo  ta mesec dopolnil 6 let ki pa se mu sploh ne poznajo. No tudi midva imava zanimive izkušnje z lovljenjem mišk po travnikih, kar pa je zanjga bolj zabava kot pa kaj resnega, sicer pa mu jih ne pustim da bi jih pojedel. Saj ga bom kmalu gor dala. Je pa naš ljubljenec in po malem tudi razvajenec. Grin
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #425 : četrtek, 10.11.2005 : 21:23:06 »

hoj hoj!
en lep pozdrav po dolgem času Wink sploh nism uspela pridt do neta da bi kaj napisala, ker imam polno dela s faxom Sad drugače pa živa super, predvčerajšnim sva na sprehodu naletele na ježa in ga je veselo nalajala in skakala okrog njega.ni ji bilo jasno kam se je skril in sploh ni hotela domov Smiley še včeraj je na istem mestu vse prevohala in ji ni bilo jasno kam je jež odšel Tongue
drugače pa tudi živa prevoha vse luknje, na sprehodu včasih kar skoči z gobcem v travo in voha za miškami... vendar ji potem samo rečem da greva naprej in da mir Smiley j da ne govorim o srnah in  zajcih ki jih vsakdan srečava na sprehodih. najprej njena preža in visoko naravnani uhlji, potem bi pa samo švignila v gozd če bi lahko... a nagon je nagon Smiley še posebno pri huskyjih, mislim da ga je težko umiriti, razen mogoče če živiš v mestu kjer ni srn, zajcev, kur,mačkov,... najbolj smešno mi je to, da se živa z našimi domačimi tremi mački najbolj razume, ko pa greve čez vas kjer je polno mačkov pa samo čaka kdaj bi katerega zagrabila za vrat Tongue z domačimi je pa največja prijateljica Smiley
urška, mislim da je najbolje da kanu naročite dvodelno uto, dimenzije ti pa ne morem povedati, saj sama veš kako velik je odrasel husky.lohk ti pa posljem slikico od moje ute ali ti pošljem moje dimenzije.samo mislim da je to stvar tvoje lastne odločitve kakšno uto boš imela za kana Smiley
za ta vikend se pa lahko zmenimo, sem cel vikend končno frej, samo se moram učiti ful za kolokvij. se bomo slišale...

lp Smiley živa + maja  Cheesy
Logiran
Sky
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 74


« Odgovor #426 : četrtek, 10.11.2005 : 21:23:45 »

Ja, moj je zunaj v pesjaku, hiško pa ima urejeno v drvarnici, ki se drži pesjaka. Upam, da si predstvljaš  Wink

http://www.moj-album.com/slike/1178575/WQEqiT7eOb4jM2t3.v.jpg
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #427 : četrtek, 10.11.2005 : 21:26:25 »

satin, lepo pozdravljena!!! Smiley
 sej mislim da so vsi naši kužki najbolj razvajeni Wink tudi moja živa ... dons je za spremembo spala v moji sobi in sva obedve spale do 7h kot dva polha, ziva pri mojih nogah zvita v klopčič, jst pa s skrčenimi nogami na 1/2 postle Tongue hehehehehe.... pa tud tko, valda da boš razvajal nekoga ki ga imaš rad...  še posebno s pasjimi priboljški  Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #428 : četrtek, 10.11.2005 : 21:28:19 »

Alba, Majchy a vidve bi šli pogledat v Vrtojbo?

jst verjetn ne ker se morm ful učit za kolokvij Sad
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #429 : četrtek, 10.11.2005 : 21:31:29 »

Lanabela ali imaš ti svojega notri ali zunaj?

se mi zdi da lanabela nima samo enega samojeda Tongue poglej si njen čudovit album slikc Smiley Smiley Smiley
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #430 : četrtek, 10.11.2005 : 22:12:16 »

Živjo Majchy! Tud jez mam z Larsom enak probelma znašima domačima mačkama se zelo dobro razume, medtem ko sosedovih ne more. Glede srn, ki jih je pri nas polno je pa tud ena bolj zanimivih zgodb. Včasih se moram prav presneto potrudit da ga odvrnem, včasih pa je tko trmast da kr po zadnjih dveh nogah hod s smrčkom ko z radarjem v zraku Cheesy
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #431 : četrtek, 10.11.2005 : 22:15:24 »

Glede delitve postelje si jo še dobro odnesla, moj si jo na koncu v celoti prisvoji, če mu seveda sploh uspe priti do nje. Sicer pa mu ne paše biti preveč v stanovanju ampak je raje zunaj, kjer ima tud svoj pesjak.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #432 : četrtek, 10.11.2005 : 22:39:57 »

Ja razvade, Alba je od operacije vsakodnevna gostja sobe. Na posteljo ji sicer ne dovolim, ima pa svojo dekco na tleh.

Miške so pa itak standardna animacija  Cheesy Cheesy
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #433 : petek, 11.11.2005 : 00:24:43 »

Včasih se moram prav presneto potrudit da ga odvrnem, včasih pa je tko trmast da kr po zadnjih dveh nogah hod s smrčkom ko z radarjem v zraku Cheesy

hehehhe...poznam to ja Smiley isto je pri živi...kr vsa je živčna, pa ko zavoha srno sam čaka kdaj jo bo zagledala, kot volk ki lovi hrano, čist pade notr Smiley potuhne se k tlem, pa začne vlečt mene za sabo, potem jo pa pokličem pa nič, in potem jo potegnem nazaj, ona pa na zadnje tace. šele s kšnim priboljškom jo pol odvrneš stran od dogajanja, včasih pa še to ne...
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #434 : petek, 11.11.2005 : 00:28:42 »

Glede delitve postelje si jo še dobro odnesla, moj si jo na koncu v celoti prisvoji, če mu seveda sploh uspe priti do nje. Sicer pa mu ne paše biti preveč v stanovanju ampak je raje zunaj, kjer ima tud svoj pesjak.

ja sej živa pa zvečer prov rada pride v mojo sobo, parkrat na teden. ampak potem zjutraj tud komaj čaka da ji odprem garažo da smukne ven.pol pa najprej lulat, potem pa direktivo v pesjak pa skok na uto in je zopet kraljica v svojem gradu... hehehehehehe... sploh če mam ful preveč toplo v sobi ji ne paše bit notr. zato mam ponavad kadar je notr še okn odprt, sam pol mene zebe...hehehhe... Wink
Logiran
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 192   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines