mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 10.05.2024 : 11:20:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: ROTTWEILER - čvek
Strani: 1 ... 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 ... 162   Dol
Natisni
Avtor Tema: ROTTWEILER - čvek  (Prebrano 479838 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #690 : četrtek, 14.12.2006 : 11:42:09 »

Kako lepo Smiley
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #691 : četrtek, 14.12.2006 : 11:44:38 »

Nič dodati.

O Fortuna, dobrodošla nazaj, so ti porihtal PC?

Izven teme: jaz ji še vedno nisem postrigla nohtov, ker se giljotine boji kot hudič križa. Rata takšna poskakujoča pujska.
Logiran
Schvarc
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 131


« Odgovor #692 : torek, 26.12.2006 : 01:27:55 »

No rotvajlci in ostali, ki berete to temo. Želim Vam SREČNO ZDRAVO in VESELO NOVO LETO, z vašimi najbolj prisrčnimi kosmatinci, ki so vedno vaši in samo vaši. Jaz svojega nebi nikoli zamenjal za ... nič na svetum, ker je samo svoj in moj. Psi so ZAKON, pa naj si bodo kakršni koli, so psi in imajo ČUSTVA tako kot mi in ostale živali.

ČAW
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #693 : četrtek, 28.12.2006 : 11:30:16 »

Kako kaj vaši psi prenašajo to pokajoče novoletno vzdušje? Angry
Pri nas se Mike tako zelo boji pokov,da ni res...
Megy pa to še kar nekako prenaša. Wink
Je pa danes lumpa prevrnila novoletno jelko ampak na srečo se ni nič urezala,ker so se jasno okraski razbili Roll Eyes
Logiran
Zivc
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #694 : četrtek, 28.12.2006 : 14:18:30 »

Ha, ha. So prikupno štorasti, tile kosmatinci!

Bull obožuje ognjemete. Mislim tiste domače. Najprej z očki spremlja raketo, ko pa se razpoči in vse nekaj svetlika, potem včasih zatuli "v luno". In takoj zopet gleda, kje gre naslednja v luft. Zaenkrat nobenih problemov.
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #695 : četrtek, 28.12.2006 : 15:03:47 »

Imaš pa srečo.Našadva pa vedno,ko je konec pokanja začneta zavijat...Ne vem zakaj.Ko en začne začne še drug in potem zavijata in zavijata...Včasih tudi sredi noči Roll Eyes
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #696 : četrtek, 28.12.2006 : 19:04:10 »

Moja ne zavija, niti ne podira božičnih smrekc, ker je nimam iz preventivnih razlogov.
Se je pa spravila zaradi pokanja v kopalnico ali pa na hodnik, ušeska nazaj, prav smili se mi. Ponavadi sicer zaprem vsa okna, ampak čez dan res ne morem. Ja, nimam kaj, neustrašen in grozo vzbujajoč rottweiler.
Logiran
Stellka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 66


« Odgovor #697 : nedelja, 31.12.2006 : 10:25:35 »

Jaz mam srečo pri moji Stelli. Če res močno poči samo mal glavo obrne potem pa mirno vohlja naprej.

Prejšnja kužica je bla pa prava boječka, revica. Bala se je pokanja, grmenja, na koncu že dežja, ker je mislila da bo grmelo.... Tko da je bila okoli novega leta v kopalnici, kjer je imela radio, da ni tok pokanja slišala, pol ko je bila starejša, je pa bila tak čas na pomirjevalih, ker je bilo sice prehudo.

Vsem skupaj želiva lepo preživete praznike, vašim kosmatincem pa predvsem mirne. V novem letu pa čim več lepih "pasjih" trenutkov.

LP do naslednjega leta Smiley
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #698 : nedelja, 31.12.2006 : 10:31:59 »

Vsem skupaj želiva lepo preživete praznike, vašim kosmatincem pa predvsem mirne. V novem letu pa čim več lepih "pasjih" trenutkov.

Prijazne želje vračamo z našega konca.
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #699 : nedelja, 31.12.2006 : 18:38:44 »

No še enkrat lepo preživite današnji zadnji letošni večer.
Moja novoletna želja je čimveč toplih in ljubečih domov za živali.
Med drugim si želim,da takoj v januarju najde nov dom tudi tale lepotička.
Rottweilerka Dakar iz zavetišča Horjul.

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,8699.0.html

lp
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #700 : ponedeljek, 01.01.2007 : 01:39:51 »

Živjo!
Kako ste kaj preživeli novo leto?
Mi v redu,psi malo prestrašeno ampak zdaj so Mike,Megy in Tar že ok in že normalno ležijo na postelji in gledajo tv.
Mike je ob pokih kar uglušel si mu kaj rekel je kar ignoriral nato pa se skril pod mizo kamor se mu je pridružila tudi Megy.Potem pa je zašumela vrečka s pasjimi piškoti in sta takoj prišla Grin
Tar pa niti nevem,ker je bil v spalnici.Ko sem prišla k njemu je spal na postelji.Zgleda se ni tako slišalo kot dol v dnevni sobi Smiley
lp
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #701 : ponedeljek, 01.01.2007 : 09:41:18 »

Jaz sem bila na silvestrsko večerjo povabljena k staršem, a sem jo morala vzeti s seboj, ker je bila pri nas norišnica. Pa sem se med božičem hvalila, kako je mirno.
Od 22 naprej, ko smo bili že doma,  sem vse zaprla, okna, rulete, no pa se je dalo zdržati do pol treh, ko je utihnila zadnja petarda. Pa sem ob polnoči malo pokukala ven, ognjemetov je bilo toliko, da svet ne pomni. Rakete so letele po avtomobilih, po strehah, upam, da ni komu šla kakšna še v stanovanje (svoj balkon moram  še preverit).

In upam, da so topničarji ponoči pokurili vse zaloge.
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #702 : torek, 09.01.2007 : 22:42:06 »

Drobtinica si Aishiki že postrigla kremplje? Grin
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #703 : sreda, 10.01.2007 : 08:28:56 »

Ne, ne morem, ker ne pusti. Vsi nasveti, ki ste mi jih nekateri dali (hvala) so padli v vodo. Giljotinice niti na daljavo ne sme videt in očitno jo bom lahko dala na kakšno licitacijo  Wink  Wink
Sem jih pa postrigla sosedovi psički, zdaj se je pa bojim srečat, ker me lahko ugrizne  Angry  Angry
In me je prosila tudi soseda iz naslednjega bloka, ki ima nemško dogo, pa se še odločam. Rezultat mučenja tega prelepega Barona je lahko trojen: ali bo imel še vedno dolge nohte, ali me bo ugriznil ali pa recikliral z ogromno količino sline.
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #704 : sreda, 10.01.2007 : 10:23:04 »

Sori, da se jst malo umešam...sem bila pri veti z mojo Lizo (ki ni rotti), pa sem spotoma prosila, če ji porežejo krempeljce (beri kremplje), ker strašno praska po parketu...pa mene..pa je rekla, da sploh niso predolgi..čeprav se na meni pozna, kot bi imela doma kakšne ptiče in ne psa...se pač vidi, da je "baba" ima naravno dolge nohte..ji lahko samo še nalakiram..pa se odločam še za barvo...tako, da mogoče tudi tvoja rottika sploh nima predolgih, pa se tebi samo zdi..kot se meni..
lp Mojca
Logiran
Strani: 1 ... 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 ... 162   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: ROTTWEILER - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines