mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 10.05.2024 : 03:52:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: ROTTWEILER - čvek
Strani: 1 ... 84 85 86 87 88 [89] 90 91 92 93 94 ... 162   Dol
Natisni
Avtor Tema: ROTTWEILER - čvek  (Prebrano 479819 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #1320 : petek, 16.05.2008 : 19:31:44 »

emmm, da ne bo kdo resno vzel, fortuna, ccc Roll Eyes, pa bo psa peljal na osteotomijo lobanje Huh

 Roll Eyes Grin  Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1321 : petek, 16.05.2008 : 19:49:36 »

So tisti, ki se sprašujejo. In ko vprašajo, dobijo odgovore in potem razumejo.
So pa spet tisti, ki prav radi provocirajo in ne vem, če se ti (ki jih ne bom imenovala), ki dajejo takšne neumne pripombe, trenutno ne režijo nam, ki zagovarjamo resnico. Po mojem si še kdo reče, no pa jim dajmo še tole kost za glodat in napišimo kakšno neumno. Potem pa iz udobnega stola berejo naše komentarja in se režijo. Kako je mene groza, ko samo pomislim, da so takšni zunaj. Pa niso to Rottweiler-ji. To so tisti na dveh, katerim je duševna hrana, njihov projekt, neumnosti kvasit po svetu in blefirat.
Mar mi je za takšne. Sej škodo tko ali tko delajo sebi. Upam pa, da so sami brez štirinožcev, ker si ne zaslužijo njihove družbe!!!

Jaz vem kaj imam, kot tudi vsi tisti, ki imajo res radi živali. In ko se začnejo pritoževat sosedi, kako se moj pes ob 24 zvečer sprehaj s svojo posodo po stanovanju in da jih to moti, se lahko samo nasmejem. Ja kaj bodo pa drugega našli. Mogoče bi jim pa morala povedat, da se ob 24. zvečer tuširam in šetam po stanovanju jaz in da pes spi kot top  Grin  A bi to razumeli? Ne. Ja še dobro, da posodo potem pospravi nazaj na svoje mesto, tako da se jaz zjutraj ne spotaknem Cheesy

Radi jih imejmo  Kiss
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #1322 : petek, 16.05.2008 : 20:03:10 »

Skratka, ves cas imejte eno oko na lobanjah vasih dragih kosmatincev in ukrepajte takoj, ko se kaksna buska pojavi.

Jana, ne sekiraj se, te bo že kdo "potolažil". Mene je nazadnje nek "pametni mimoidoči", ko mi je razlagal o rasti kosti v možgane. Pa sem bila ravno razpoložena za ruganje in sva nato družno buljila v lajlino betico, če se kaj "čudnega vidi". No, potem me je poučil, da vsekakor se bo to zgodilo preden bo dopolnila 3 leta. Pa sem si kar "oddahnila" (in komaj zadrževala horunski smeh), ko sem mu prišepnila, da je psica že šla čez ta tri leta. No, od takrat je minilo že kakšni dve leti, pa se še vedno nisem spotaknila ob ogromno kost, ki naj bi izraščala tam nekje, tako da pomoje je moja medicinski fenomen  Tongue
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #1323 : petek, 16.05.2008 : 20:28:55 »

Haha, prmen je skos zravn, tud takrat ko sm na velki potrebi, lollol.

Katja, a je tvoj pes bovn ko ima tako steklene oči, veš da lahko popade? Aja, pa se mi zdi, da ma tud tvoj RW roge, sam dobr je treba pogledat, pa dobr domišlijo uporabt, pa bo. Grin

Ma, če bi loh slike limov gor fortuna, bi jo jaz dal z otrokam. Eh pa kdaj drugič.
Aja še to, pri sosedu imajo ovčarja, pri drugem sosedu pa konja. Kaj se zgodi? Uživata ob na fertik, ko ovčar liže penis konju. In je lastnik konja zadovoljen ko hudič, pravi da se bolje jaha Grin Grin lol. Ampak, to pišem čisto resno, je pa tudi smešno, kako sta res oba zadovoljna + lastnik.

ajt se ga čujemo.

Aja, palcica, pa moj Schvarc se kar razume s konji, tudi poniji, se lovijo in uživajo - sam hudiča k Schvarc noče nobenga ugriznt, da bi ga dal v klobase Wink

Grin Grin
Dobro poglejte. Steklene oči in rogje Tongue Grin
Že rastejo.  Tongue Grin

Logiran
saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #1324 : petek, 16.05.2008 : 20:35:49 »

Jaz sem slišala še hujšo enkrat... Da tem nevarnim pasmam možgani začnejo zatekat, ko so starejši. In zato ratajo agresivni  Tongue

Ja lej kakšno glavo ima že moja pitbullka od zatekanja, res...


Sorry za offtopic, hehe  Smiley

Aja palcica kdo je tebe biologijo učil v osnovni šoli?  Grin
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #1325 : petek, 16.05.2008 : 20:38:37 »

saska a tukaj mačko hoče pojesti ? Tongue Grin
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #1326 : petek, 16.05.2008 : 20:39:50 »

Pa še ena od našega zaspančka Kiss
Ko te takole pogleda  Cheesy
Logiran
saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #1327 : petek, 16.05.2008 : 20:42:09 »

saska a tukaj mačko hoče pojesti ?
Seveda, lej kakšne steklene oči ima in koliko pene okoli gobca Smiley
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #1328 : petek, 16.05.2008 : 20:52:26 »

Sem še eno slikco našla.
Žal je nemorem povečati, sem že mela pomanjšano shranjeno na netu.
No na njej pa je Megy in Žrebiček Wink

Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1329 : petek, 16.05.2008 : 20:58:18 »

Pa še ena od našega zaspančka Kiss
Ko te takole pogleda Cheesy

Verjetno čaka, da pride na vrsto za wc Cheesy Tongue
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #1330 : petek, 16.05.2008 : 21:00:08 »

Verjetno čaka, da pride na vrsto za wc Cheesy Tongue

Grin vedno dela take žalostne poglede, ko kaj mora.
Tukaj je mogel sedet in počakat. In potem je žalosten, ker on bi veliko raje bil vedno zraven Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1331 : petek, 16.05.2008 : 21:29:49 »

joj ta pogled še kako poznam Smiley  Roki je tudi kot klop. Ko ostane pred wc se vrže dol pred vrata, da jih skoraj dol ne spravi, pa tako izdihne, kot da se mu godi največja krivica na svetu.  Smiley
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1332 : petek, 16.05.2008 : 21:31:43 »

Drage moje (in en dragi moj Grin) ste me pa res spravile v smeh. S temi vasimi kilerji vam res ne more bit dolgcajt.  Wink Sem pa tudi jaz pri svoji najmlajsi zacutila, da ji nekaj raste. Verjetno bodo to res rozicki, saj siperkam ne recejo zastonj, da so vragci. Grin Grin Grin

Moji predniki so uspesno pobijali golazen okrog domacij, jaz pa z njimi prijateljujem. Mislim, da se vsi obracajo v grobovih:


Ubila ga bom, macka presnetega! Cool


Moja druga posast ze 15 let zivi z mackami, papigami, zelvami, hrcki, cincilami, morskimi prasicki, tudi ovce so ji zelo blizu...




In pri njej moram vedno pazit, da mi katerega od njih ne prelize do smrti! Grin Roll Eyes

Se opravicujem, da smetim z nerotvajlerskimi slikami. Sem pa prepricana, da bi popolnoma enake slike dajala gor, ce bi imela rotweilerja. Smiley Ce moja siperkica ne poskusa fentat morskega prasicka, verjamem, da ga tudi rotweiler ne bi. Razen, ce bi se ponesreci nanj vsedel! Wink

Srecno z vasimi kilerji! Grin lp
Logiran

ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #1333 : petek, 16.05.2008 : 21:35:53 »

Razen, ce bi se ponesreci nanj vsedel! Wink


Saj samo to je razlika. Da so težji in da lahko ponesreči pohodijo manjšo žival.
Pa še to tako znajo pazit in biti nežni Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1334 : petek, 16.05.2008 : 21:36:53 »

Tele slike so pa pa nore.  Cheesy Grin Wink
Kaja najbolje da priznaš, da so to nagačeni psi  Grin Grin Grin  in da je vse kar se premika golazen na tleh Tongue :
Logiran
Strani: 1 ... 84 85 86 87 88 [89] 90 91 92 93 94 ... 162   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: ROTTWEILER - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines