mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 10.05.2024 : 10:11:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: ROTTWEILER - čvek
Strani: 1 ... 130 131 132 133 134 [135] 136 137 138 139 140 ... 162   Dol
Natisni
Avtor Tema: ROTTWEILER - čvek  (Prebrano 479836 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
rottweil
novinec
*
Sporočil: 20


WWW
« Odgovor #2010 : torek, 02.12.2008 : 11:11:55 »

Zdravo,fortuna,kuža  vedno lepše stoji in mislim,da je to tko kot je bz napisu in bo vse u redu,sicer je pa tko ,ko se pes usede malo obrača levo  tačko , je reku tud vet,da je to čist normalno,pa sej zdaj to skorajda ne počne več  tko da je to to Wink Wink Wink
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #2011 : torek, 02.12.2008 : 20:07:32 »

Zakaj pa ne poveš kako je psu ime Huh
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2012 : sreda, 03.12.2008 : 11:08:47 »

Ja, ampak res... Undecided zakaj ne napišeš rodovniškega imena psa ?
Logiran
duka
novinec
*
Sporočil: 2


« Odgovor #2013 : sreda, 03.12.2008 : 15:15:15 »

 Undecided pa kaj ste se zapičli v tega lastnika (rottweil) Angry ? Ljudje so veseli svojega pasjega prijatelja in lepo skrbijo zanj! A nimate kaj druzga za delat,ko za računalnikom sedet in sam čakat da koga zaj***** Angry,  pejte ven na zrak in pomagajte mučenim in zapuščenim štiri nožnim prijateljem! Boste več koristnega nardile,kot da se sam vtikate tam, ko vas nič ne briga! Na terenu se izkažite z vašimi vezami in zberite denar za azile in hrano Angry,zdaj ko je hladno!
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.310


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2014 : sreda, 03.12.2008 : 15:20:11 »

Uf, hudo, kaksen izpad. Si osebno prizadet ali te boli kaj drugega pri vprasanju o imenu rottweilerjevega psa?
Ce sem odkrita, mi sploh ni vazno, kaksno ime nosi pes in od kod je. Mi je pa vazno, da se ljudje navadijo, kaj rodovnisko ime psa sploh je. Ne bos verjel, duka, da jih je ogromno, ki o tem nimajo pojma, opletajo pa na vse mogoce nacine z imeni psarn, vzrediteljev in vsakega, ki pride mimo. Tudi rottweil. Pa mu je bilo ocitno medtem povedano, da je ime objaviti lahko nadvse skodljivo.

Hm ..., kaksno vezo ima vprasanje o imenu nekega psa z resevanjem zivalovarstvene in zavetiske problematike? Sploh ves, kje si se oglasil?
Logiran

duka
novinec
*
Sporočil: 2


« Odgovor #2015 : sreda, 03.12.2008 : 17:30:23 »

Ne nisem osebno prizadet! Me pa moti, da se v vsak drek obregnete, tam kjer vas nič ne briga. Rade bi zvedle za katerga psa gre,da bi ga lahko prjavle zarad odrezanga repa.
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #2016 : sreda, 03.12.2008 : 17:37:14 »

Ah kakšne pribijaš no. Zanima nas rodovniško ime,ker smo skoraj prepričani, da pes sploh nima rodovnika in si je rottweil to zmislil.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #2017 : sreda, 03.12.2008 : 17:41:49 »

Prijavile, kam? Pri nas je še vedno dovoljeno rezati repe rodovniškim psov tistih pasem, kjer to določa standard. Prepovedano je rezati ušesa.
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #2018 : sreda, 03.12.2008 : 17:53:28 »

No no Duka, umiri konje. Skačeš v luft kot da si osebno prizadet v tej temi. Sploh, ker si se samo zaradi tega prijavil.

Rottweil ima dve možnosti - ali pove ime psa ali ga pa ne. Če ga ne pove, ga pač ne. Njegova stvar.

Sama sem mnjenja da psičku pri njem/njih nič ne manjka, všeč mi je tudi to, da se je kot novi lastnik oglasil na forumu z vprašanjem ali dvema. Sama bom na vsa nadaljnja vprašanja tudi rada odgovarjala, nikakor pa ne bom rinila v njega z nečim, kar njemu ni po godu.

Rottweil, uživajte z malim. Kmalu ne bo več knedeljček, ampak pravi pes. Smiley

PS: Sem vesela, da je s tačko vse ok. Smiley

Lp.
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.310


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2019 : sreda, 03.12.2008 : 18:19:06 »

duka, nihce ni nikogar silil, da sploh kaj pove, je pa sam rottweil prisel sem in napisal ime psarne. Ker lastnik psarne ni clan mojpes.neta z ustreznim paketom, je bilo ime zbrisano, zato sem pozvala rottweila, da napise rodovnisko ime. Ce je to Muri, ok, ce pa je to Muri + priimek (beri psarna), pa tudi ok.
Da rezanje repov rodovniskim psom ni prepovedano, bi lahko preveril ali prebral na prejsnji strani pred izpadom. Ne vem pa, o kaksnem dreku pises. Je glede rottweilovega psa kaksen drek? O tem pises samo ti in nihce drug. Bos kaj vec pojasnil, ali si se prijavil samo zaradi drekanja?

Ja, lepo, da se je rottweil oglasil, lepo, da ima novega mladega psicka in upam, da se bo oglasil se kaj, predvsem pa mu zelim, da bo z njegovim novim prijateljem srecen in zadovoljen.
Logiran

rottweil
novinec
*
Sporočil: 20


WWW
« Odgovor #2020 : sreda, 03.12.2008 : 21:56:11 »

Ohoho,lep pozdrav

1.ne vem zakaj je tako pomembno ime psa,jz sem pač samo po kakšn nasvet pršu pa ste iz tega naredil cel halo...
2.(zalarjeva)pes ima rodovnik in to vrhunski,če pa ste prepričani da ga nima naj ga pa nima ,a ne?
3.jst upam da nisem koga užalu oz. prizadel
4.pa če bom še kdaj rabil kak nasvet ,upam ,da bo krajši kot so bili teli zadnji...hvala
lepo se imejte Wink Wink Wink
Logiran
rottweil
novinec
*
Sporočil: 20


WWW
« Odgovor #2021 : sreda, 03.12.2008 : 22:00:11 »

 in pa seveda hvala fortuni za lepe želje Wink Wink ;)pa ne se tok kregat
Logiran
tadeja_n
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #2022 : sreda, 03.12.2008 : 22:43:43 »

Če je vrhunski rodovnik, zakaj potem ne poveš imena? Pač zanima me, kaj je fora... Huh
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.310


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2023 : sreda, 03.12.2008 : 23:39:40 »

A ni hecno, kako eni cvilijo, kot da jih za rep vlacis, ko jih vprasas po imenu psa. Hm ... res izjemno zanimivo. Moji psici je ime Barletta di Capo Rizzuto, po domace Bali, al pa Barletka, al pa Butara ..., pac kakor nam v danem trenutku ustreza. Ampak, ime ima v resnici samo eno in tega dejstva ne spremeni nic, cetudi tukaj cvilim, kot brezrepi macek, ko me kdo vprasa po njem, ali pa ga je treba kje napisat, al pa ... Hja, je pa res, da se nekateri branijo z vsemi stirimi napisat ime kaksnega od psov iz neke vzreje na kaksen forum. Nobenega problema ni napisat imena psarne, z njim opleta vsak z velikim navdusenjem, imena psov so pa res silno skrivnostna.

Kakorkoli, sploh me ne zanima ime tega psa in lepo prosim, ce ga nihce ne napise, da ne bi slucajno kdo dobil se kaksen izpad.

fortuna, kako sta tvoji pesjanki? Cakajoc na nov sneg? Wink Smiley
Logiran

Sreda
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 627


« Odgovor #2024 : četrtek, 04.12.2008 : 09:11:34 »

A lahko še jaz napišem ime svoje psice, da se mal pohvalm? Cheesy No sej bi, ampak ga ne vem na pamet, rodovnik je pa doma Smiley
Mislim, da je bila želja po imenu psa bolj iz radovedne narave, oz. ker je tu kar nekaj poznavalcev pasme in ne nekega zasliševanja.
Logiran
Strani: 1 ... 130 131 132 133 134 [135] 136 137 138 139 140 ... 162   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: ROTTWEILER - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines