mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 10.05.2024 : 00:49:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: ROTTWEILER - čvek
Strani: 1 ... 139 140 141 142 143 [144] 145 146 147 148 149 ... 162   Dol
Natisni
Avtor Tema: ROTTWEILER - čvek  (Prebrano 479804 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #2145 : ponedeljek, 05.01.2009 : 20:21:54 »

Zala, Maik je mali psihopatek. Poglej dve ali tri strani nazaj kako mojo Shivo grize. Grin
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #2146 : ponedeljek, 05.01.2009 : 20:22:23 »

Kakšne fajn fotke-sploh pa te skupinske. Oxa me na mojega spominja, ko se nagne v drugo smer kot je pes, če se more skupaj slikat Grin
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #2147 : ponedeljek, 05.01.2009 : 20:25:35 »

no, ne samo, da so le meni všeč RW, ampak so očitno to ljubezen pridobile tudi ostale moje živali Roll Eyes Grin
http://www.moj-album.com/slike/92370/Kluv2BnAX2mS1hc3.v.jpg

Ooooo, Chick, no ja, saj ne vem kako se prav napiše, bom kar po domače - Čik-u so pa res všeč rw-ji. Pripelji ga kdaj s sabo, da jih spozna v živo. Cheesy

PS: Mi pa sprva nikakor ni bilo jasno od kdaj naj bi ti imela zajca doma. sram Roll Eyes Huh Grin

PPS: Zalarjeva, sem se tudi jaz nasmejala ko sem videla Oxo kako se nagiba - še malo bi Indy stegnila gofljo, pa bi se prevrnila kot kegelj, haha.
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #2148 : ponedeljek, 05.01.2009 : 22:11:00 »

Super slikice!!
Oli je pa krasna.. tisti repek mi je tako ušeč.. khm.. najbrž bo kr rep  Grin
Teja ta slikica od tvojih dveh ljubljenčkov ob sliki RW.. zakooon! Cool
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2149 : ponedeljek, 05.01.2009 : 22:23:35 »

Ampak tale dva rottija bi pa jaz prav rada spoznala. Malo za straho terapijo. Nikoli ne bom pozabila ulice, kjer sva r Rokijem ponavadi marsirala. Najprej en na levi, hud rotti, potem naprej spet na levi, zlo hud rotti, 2 hisi naprej, 2 rottija, psihota, skoz zaprta v pesjaku, na koncu ulice,na desni spet rotti, v pesjaku s samojedom, itak hud, na vrhu hriba, kjer je imel nekdo noje, 2 rotija z ogromno glavo, oba terorista. In vse to v rangu 1 km. Potem si lahko mislis, kaksen vtis je ob teh zverinah dobila deklica iz osnovne sole. Nujno rabim terapijo  Roll Eyes
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #2150 : ponedeljek, 05.01.2009 : 22:29:36 »

Ampak tale dva rottija bi pa jaz prav rada spoznala. Malo za straho terapijo. Nikoli ne bom pozabila ulice, kjer sva r Rokijem ponavadi marsirala. Najprej en na levi, hud rotti, potem naprej spet na levi, zlo hud rotti, 2 hisi naprej, 2 rottija, psihota, skoz zaprta v pesjaku, na koncu ulice,na desni spet rotti, v pesjaku s samojedom, itak hud, na vrhu hriba, kjer je imel nekdo noje, 2 rotija z ogromno glavo, oba terorista. In vse to v rangu 1 km. Potem si lahko mislis, kaksen vtis je ob teh zverinah dobila deklica iz osnovne sole. Nujno rabim terapijo Roll Eyes

Moonbeam, na fotki sta sicer moji psici, babi, ti pa povem, da bi bila tudi samca ista, če bi bila v mojih rokah. Wink

S Tejo sva iz NM, mislim da si lahko dovolim da te v imenu OBEH vabim na obisk ter hkrati terapijo. Prepričana sem, da ti bo dobro dela, saj so rottiji enkratni psi v pravih rokah. Wink

PS: Pa Flipa bi bili tudi veseli, hehe. Tongue
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2151 : ponedeljek, 05.01.2009 : 22:37:48 »

O super, NM pa ni dalec. S tem zdaj ste pa res obsojeni na nas obisk. Bomo kr par muh na en mah obiskali  Grin. In jaz bom koncno imela po dolgem casu srecanje s pridnimi rottiji. Tole bo prava terapija zame  Roll Eyes.
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #2152 : ponedeljek, 05.01.2009 : 22:41:51 »

Jaz sem bila v stiku samo z RW-jem takrat ko je bil v pasji šoli. Bil je fuul priden,.. samo kako ga je pa tip učil je bilo grozno. Cry

Uf.. Irina uživaj na terapiji.. vem, da ti bo dobro dela.. Roll Eyes Cheesy Cheesy
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #2153 : ponedeljek, 05.01.2009 : 22:49:13 »

Moonbeam, dobrodošla kadarkoli, moji kosmatinki obožujeta hiperaktivce. Vprašaj Tejo, Shivi in Oli sta najbolj zanimiva Maik in Tayos v njunih hiperakcijah. Cheesy

Nezzek, tudi na naši pasji šoli smo imeli veliko primerkov RW in vsi so delali z njimi na podoben način, kot ga opisuješ ti. Žal, kljub mojim prepričevanjim da prisila ni potrebna za dober kontakt s človekom oz za sožitje z vsemi ostalimi.

Uf.. Irina uživaj na terapiji.. vem, da ti bo dobro dela.. Roll Eyes Cheesy Cheesy

Nezzek, vabljena tudi ti, kadarkoli. Wink
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #2154 : ponedeljek, 05.01.2009 : 22:49:48 »

Jst sem imela to čast, da sem okoli 5 let živela z njimi. Ob priliki bom skenirala slike in jih pripopala. Wink RW so name naredili zelo velik vtis.
Nekateri pravijo, da je njihov progled zelo zastrašujoč, jst pa v njihovih očeh vidim le milino in lepoto.  Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2155 : ponedeljek, 05.01.2009 : 23:20:54 »

Ce ste vsi taki hiperaktivci, ubogi moj crnuh  Roll Eyes
Blago tistim, ki so gledali milino v oceh rottijev. Nikoli pa ne bom pozabila tistih dveh v pesjaku. Oba samca in verjetno nekastrirana. Sta se skor poklala med sabo. Ampak so se ju hitro znebili. Vedno cvikam ko vidim rottija. Pa Flipa hitr v narocje dam.  Grin
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #2156 : ponedeljek, 05.01.2009 : 23:32:02 »

Vedno cvikam ko vidim rottija. Pa Flipa hitr v narocje dam. Grin

Jao Irina, NUJNO potrebuješ terapijo mojih rw... Wink
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #2157 : ponedeljek, 05.01.2009 : 23:33:44 »

Uff.. NM je meni daleč glede na to, da me noben ne bi bil pripravljen peljat.. Roll Eyes
Sploh pa sem videla da Bella malo "cvika" ob večjem številu psov, ki so odločeni, da jo pozdravijo!! Grin Smiley Wink
Bom pa prilezla enkrat na tisti del..  Grin

Nezzek, tudi na naši pasji šoli smo imeli veliko primerkov RW in vsi so delali z njimi na podoben način, kot ga opisuješ ti. Žal, kljub mojim prepričevanjim da prisila ni potrebna za dober kontakt s človekom oz za sožitje z vsemi ostalimi.

Ja saj to.. potem je pa še meni razlagal, da moja ne uboga zato ker nima "trde roke". Mah.. koliko seem mu jaz pa inštruktorica razlagali.. samo on je itak pametn.. Roll Eyes Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2158 : ponedeljek, 05.01.2009 : 23:46:35 »

Ja nujno  Grin
Sam ce katera Flipija samo cudno pogleda... Roll Eyes  Jaz tudi grizem, sploh, ko je moj piscanec ogrozen. No pa sej, ce so Tejini preziveli...   Tongue  Al mate to kak pasji klan tm  Cheesy.
Eh, pa sej se sm hecam. Sam 2 rottija. To je vec kot 1. No vsekakor je 2 manj kot 3. 3 so ze krdelo. He he. Vsekakor pridemo  Smiley  Bom Miso s sabo vzela, bo ona red naredla in cuvala Flipa  Tongue

Drzte se vsi, pa se slismo Smiley
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #2159 : torek, 06.01.2009 : 00:08:30 »

Ja nujno Grin
Sam ce katera Flipija samo cudno pogleda... Roll Eyes Jaz tudi grizem, sploh, ko je moj piscanec ogrozen.

Sva že dve! Cool Roll Eyes

No pa sej, ce so Tejini preziveli... Tongue Al mate to kak pasji klan tm Cheesy.

Klan? Ja, klan, Sh in O sta glavni, hehe.  --------------------> Ne, moonbeam, hecam se. Smiley

Eh, pa sej se sm hecam. Sam 2 rottija. To je vec kot 1.

1 rw = rw. Moja dva = 1 rw. Tongue

No vsekakor je 2 manj kot 3. 3 so ze krdelo. He he. Vsekakor pridemo Smiley Bom Miso s sabo vzela, bo ona red naredla in cuvala Flipa Tongue

Komot vzameš še Mišo. moji kokoški se bojita mačk, hehehehehehe. Grin

Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
Strani: 1 ... 139 140 141 142 143 [144] 145 146 147 148 149 ... 162   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: ROTTWEILER - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines