mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 19.05.2024 : 01:54:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Strani: 1 ... 122 123 124 125 126 [127] 128 129 130 131 132 ... 137   Dol
Natisni
Avtor Tema: belgijski ovčarji - čvek  (Prebrano 298207 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #1890 : torek, 16.11.2010 : 20:00:25 »

 Grin Ce odmislim naso Sio (ki je btw. najbolj smesen pes na tem svetu) sem dobesedno padla v smeh, ko sem prvic v zivljenju ugledala velecenjenega Voltica  Grin Grin Tako simpaticne in smesne zmesnjavce namrec ze dolgo nisem srecala.
Vsekakor je Big Bird in bo to ostal tudi potem, ko bo zamenjal perje.  Grin
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1891 : torek, 16.11.2010 : 23:21:48 »

Voltaire je star 6 mesecev oz bo to soboto star 7, ima 60cm plečne in 17.5kg Smiley.

Uh, ampak je pa precej visok za svojo starost, jaz sem mislila da je star tam nekje do 9 mesecev.
Kolikšna pa je sicer plečna višina odraslih samcev, tam do 65 cm?

Je pa zelo lep! Kiss
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #1892 : sreda, 17.11.2010 : 02:03:08 »

Nuki, zadnjič sva z Gregsom imela celo razpravo, komu je Volt bolj podoben... Kandidati so bili:
Big Bird http://1.bp.blogspot.com/_9AMhjS5_c68/S8O24k2ppRI/AAAAAAAADYc/CvwKYPhTynE/s400/bigbird.png
Falcor http://1.bp.blogspot.com/_qZq5CWapz6s/TJeCCpeRudI/AAAAAAAACkY/Gb7z_w_KKZE/s1600/luck-dragon-falcor.jpg
Mravljinčar  Roll Eyes http://www.bluemacaws.org/images/blue214.jpg
Črni proteus  Cheesy http://www.zdruzenje-manager.si/storage/4709/Black%20Proteus%201%20-%20Rollin.jpg

Ugotovila sva, da je čisto odvisno od trenutne inspiracije  Tongue. Drugače pa odkar je na mesni dieti in dobi skoraj vsak dan vsaj en mesni obrok (Bear bi rekel Pure protein!), se je končno malo izpopolnil in ni več taka orglica, je pa še vedno mušje-kategornik. In najbrž bo še nekaj časa tako.

Ja, reakcija od Drejči na Volta je bila... taka, da če je ne bi poznala, pa če ne bi delila mnenja, bi skoraj lahko bila užaljena  Wink Grin. Volt je res pes, ob katerem ne moreš ostati resen, premore sicer vse plati, od resne sfokusirane do estetsko lepe, ampak pri skoraj vsaki se ti kotički ustnic kar sami zakrivijo navzgor.  Smiley Se pa strinjam - tale morončina bo ostal Big Bird tudi po tem, ko perja več ne bo  Cool.

Lynn - pa saj je star do 9 mesecev - v soboto bo 7  Evil. Za svojo starost ni več ogromen, je pa bil. Zdaj že skoraj 2 meseca ni velike razlike v višini, je pa zelo hitro zelo zrastel in je bil gigantski (zdaj je pa samo še velik  Tongue ). Odrasli samci naj bi bili veliki 62cm, kot je bil Sambo, vendar se tolerira do 4 cm plusa in veliko samcev je v tejle toleranci, torej veliko jih meri 64-66cm. Če bo torej zrastel še dva, tri cm bo meni ravno prav, čeprav je na začetku kazalo na več; radi ga bomo imeli, tudi če mene preraste  Wink. Manjka mu pa še cca 10 kg mase, ampak glede na izkušnje bomo do tega prišli čez kar nekaj mesecev. Je pa to res en zelo velik otrok, tako in drugače, midva se mu vsak dan smejiva, od njegovega štempljanja s surlo (nujno se mora pofočkat, ko gre mimo), odnosa s Tigrom, do tega kako ovinke z ročno polaga, njegove neverjetne domislice... Čeprav je šele otrok, je že zdaj pes in pol  Smiley.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1893 : sreda, 17.11.2010 : 12:55:24 »

Aha, po mojem bo kar velik, še kakšne tri centimetre bo sigurno zrasel!

A ga tudi kaj razstavljaš ko je tak lepotec? Wink
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #1894 : sreda, 17.11.2010 : 15:00:25 »

NE bo velik, NE bo vec zrasel, ohmmm.
Bambi, se vedno glasujem za Big Birda. Falcor je tibetanc, mravljincar je kak hrt, crni proteus pride pa v postev iz drugega razloga. Tongue Wink

PS: Bear was home schooled, said the tortoise. Tongue
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Chipa
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 63


« Odgovor #1895 : nedelja, 28.11.2010 : 22:22:29 »

GORAN ČUČKOVIĆ I ELI MAYKI KVALIFICIRALI SU SE ZA SVJETSKO PRVENSTVO BELGIJSKIH OVČARA U ORGANIZACIJI FMBB-a (SVJETSKOG SAVEZA ZA BELGIJSKE OVČARE) KOJE ĆE SE ODRŽATI U BELGIJI OD 1. DO 5. LIPNJA 2011.GODINE. ČESTITAMO!!!



Pogledajte fotografije sa priredbi HKBO-a  održanih 24.10.2010. godine na facebook grupi Hrvatskog kluba belgijskih ovčara.
****
Logiran
Chipa
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 63


« Odgovor #1896 : nedelja, 28.11.2010 : 22:55:49 »



Pogledajte objavljeni članak Hrvatskog kluba belgijskih ovčara sa priredbi održanih 24. listopada 2010. godine na internet stranici kluba. ****
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.319


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1897 : nedelja, 28.11.2010 : 23:06:45 »

Chipa, sem te ze opozarjala in brisala tvoje linke, ker jih vedno znova in znova objavljas. Nikakor noces razumeti, da tukaj ne mores objavljati povezav na vas klub, kjer objavljate vzreditelj in legla. Ce zelis objaviti rezultat in sliko, ok. Legel in povezav na vas klub tukaj ne bo. Nihce med vami ni vzreditelj na mojpes.netu in najmanj, kar se pricakuje, je korekten odnos do ostalih. Tole je komercialni portal in ne zastonj oglasnik.

Ponovno te pozivam, da preberes pravila na mojpesForumu. V kolikor jih ne nameravas upostevati, ti bo pisanje tukaj onemogoceno.
Logiran

Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #1898 : petek, 10.12.2010 : 18:32:54 »

Pogrešamo te, Nordek. Nekoč se spet srečamo...

http://www.youtube.com/watch?v=WPFG22wQz_0
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #1899 : petek, 10.12.2010 : 18:52:33 »

Krasen je bil  Kiss
Še meni je hudo, ko gledam fotke.
Logiran
uLa*
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #1900 : petek, 10.12.2010 : 22:04:44 »

Nordek  Kiss Kiss Zelo lep filmček!  Kiss

Vidim, da se Urška še ni pohvalila. Smiley ''mali'' Voltič je v Vrtojbi prvič nastopil v JH. V ringu sva se zelo zabavala, mislim da načelu s sodnico in na koncu pristala na super 3. mestu!!  Cheesy Bil ekstra priden in mislim da ga v JH-ju čaka še lepa kariera.  Grin
Pa še ena fotka s stopničk (by Nina Bešter):


ps Urška kdaj bomo pa tebe v SH-ju videli?  Roll Eyes Cool
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1901 : petek, 10.12.2010 : 22:10:25 »

Čestitke, bila sta super!!! Cheesy Cheesy Cheesy Tamali je pa itak za premečkat Wink

Hahaha, uLa* odlično vprašanje... Cool
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #1902 : sobota, 11.12.2010 : 19:12:09 »

Hvala, king-roy. Saj enkrat se bo vrnil tudi on  Smiley.

Ula, me veseli, da si se zabavala, kot rečeno ga imaš vedno na voljo, če le ne bova midva kje drugje bizi. Me veseli, da sta se ujela in da je izpolnil moja pričakovanja in bil... putrček  Wink. Na fotki sta pa oba super!

Ula in Neža, ne bosta verjeli, ampak sva s Slavi v Vrtojbi že bili na tem, da greva še midve v ring  Cheesy Tongue. Mogoče pa v Ljubljani... Prej pa en šnelkurz, da vsaj abecedo osvojim  Cheesy.

Danes sva z Voltkom šla na najin prvi canicross trening in je bil super priden, sem pričakovala, da bo naokrog bluzil, pa šnofal, ampak je vlekel čisto ves čas razen 100m vmes v en blag klanec že proti koncu proge. Nadpriden pupili!
Logiran
uLa*
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #1903 : sobota, 11.12.2010 : 19:25:58 »

Jaja super, super, res se ga bo dalo uporabit Wink Cheesy

Uuu komi čakam da vaju vidim v ringu, pa imata da razturata!  Cool

Priden papi Kiss Kiss (drugač pa itak, druga ni možno kot da je priden)
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1904 : sobota, 11.12.2010 : 21:30:25 »

Zelo sem vesela, da sem imela danes čast spoznati nadpridnega Volta in Urš(k?)o. Smiley Volt je... čudovit. Vsa tista njegova lepa, dolga črna dlaka... Človek bi ga kar premečkal po dolgem in počez. Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 122 123 124 125 126 [127] 128 129 130 131 132 ... 137   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines