mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 21.05.2024 : 21:25:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Nik a.k.a. Čik, Frik, Bunka, Baraba, Niki, Cuki,... pa še marsikaj :)
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 43   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nik a.k.a. Čik, Frik, Bunka, Baraba, Niki, Cuki,... pa še marsikaj :)  (Prebrano 98018 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #60 : ponedeljek, 15.12.2008 : 17:12:12 »

Starša sta zopet ponosna na Nika, ker je imel en voluhar ponovno nesrečo, da je prišel na naš vrt in ga je Nik opazil in opravil z njim.
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #61 : ponedeljek, 15.12.2008 : 17:31:50 »

Nik.. kake pa zganjaš.. Shocked
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #62 : ponedeljek, 15.12.2008 : 18:07:20 »

On je naša mačka in mamini tulipani so varni, ker ga imamo Smiley
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #63 : ponedeljek, 15.12.2008 : 18:17:55 »

Hehe on čuva svoj vrt pred vsemi zajedalci.. škoda, da nisem prej vedela.. pri nas je bil dolgo voluhar pod travo, potem so bile pa tam take luknje.. Roll Eyes Tongue
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #64 : ponedeljek, 15.12.2008 : 18:35:55 »

Ja, ti kar pokliči drugič, bo on vse zrihtal! Grin A tvoja pa nič tega ne zrihta? Nič nč mačkasta?
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #65 : ponedeljek, 15.12.2008 : 19:11:32 »

Mah kje pa.. ona samo mačke, ptiče in pa sosedove želve "obrajta".. drugo je ne zanima..
Je pa smešno, ker se mrtvega ptiča zelooo boji..  Grin Smo malo probali kakšne lovske zasnove ima.. Tongue Wink

Ej a veš, da res pokličem, če se še kdaj pojavi! Wink
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #66 : ponedeljek, 15.12.2008 : 19:28:26 »

Tele sosedove želve pa zihr težko ulovi, a ne? Pa mrtve ptiče tudi! Grin No tale moj pa naj ne bi bil lovec pa očitno ima neke zasnove, hehe. Ravno prav da ne teče za vsem, ampak škodljivce zrihta okrog bajte! Wink
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #67 : ponedeljek, 15.12.2008 : 19:49:46 »

Hehe sosedove želve so spleh smotane, ker se za ograjo skrivajo.. pa tako nesramno počasi se premikajo.. Roll Eyes Tongue Grin
Mrtvi ptiči pa sploh neveš kako so grozni..  Roll Eyes Tongue Wink Cheesy

No tale moj pa naj ne bi bil lovec pa očitno ima neke zasnove, hehe. Ravno prav da ne teče za vsem, ampak škodljivce zrihta okrog bajte! Wink

No ko bi bilo pri naši tako.. pa je ravno obratno.. srno zna poiskat volharja pa ne!! Grin Cheesy
Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #68 : ponedeljek, 15.12.2008 : 20:06:41 »

No ko bi bilo pri naši tako.. pa je ravno obratno.. srno zna poiskat volharja pa ne!! Grin Cheesy
hehe  Grin . to sem pa že "v živo" videla na travniku.. Če je ne bi nezzek zadnji hip prijela za ovratnico bi ona stekla za srno in jo preganjala.  Grin  Cheesy  Grin  Cheesy
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #69 : ponedeljek, 15.12.2008 : 20:18:00 »

Ti se kar smej..  Tongue sram
Jaz pa brez glasilk ostajam, ko se derem: "Belaaaa... NEEEE!!!! PRIDIII!!! Shocked" Ona pa gleda ali bi šla za srno, ali bi prišla pi tist miligram sira.. Roll Eyes Smiley

Nik Bella ti pošilja en veliik koš  Kiss Kiss Kiss Jaaz pa tudi. Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #70 : torek, 16.12.2008 : 00:19:06 »

Aaaaa Niki.  Grin  Super varuh za tulipane. Pol grejo kile sigurno hitro dol  Roll Eyes. kako pa kaj dieta? A sta še pridna, al se grešita zdaj ko bodo prazniki  Wink?
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #71 : torek, 16.12.2008 : 01:18:44 »

Dieta je super (no zanj malo manj Tongue ). Pregrešiva se pa ne. Če pa že se (sem mu kupila bikovko pa prašičje uho-ne vem če se ravno pregrešiva s tem no Smiley ), je pa treba zakopat tja, kamor mama zasadi tulipane Grin . Tam je zemlja najmehkejša. No sej, ne pusti, da bi tulipane voluhar uničil, raje on skoplje čebulice ven Grin . Si morte mislt kako je mama vesela tega! Ko je bil še mlad, je prišel mimo tulipana in samo cvet odgriznil in izpljunil.  ::)Mama pa norela potem pa zasajala nove in nove  Tongue . Smotko.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #72 : torek, 16.12.2008 : 08:35:11 »

Niiik, bravo, kar voluharja si ujel. Lep, pa še koristen Kiss (no dobr, pustmo tiste malenkosti s čebulicami od tulipanov - to itak ni omembe vredno Roll Eyes).
Ampak res, da takale velika mrcina ujame voluharja, to pa ni kr tko Shocked  Smiley
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #73 : torek, 16.12.2008 : 10:10:47 »

Pa veš koliko jih je že? Ga je nekaj časa nazaj oče peljal do lukenj na naši travi, ki jih je voluhar naredil (od takrat gre spet lahko na travo-je imel prepoved, ker je toliko uničeval. Seveda je vseeno bil gor, ko nas ni bilo doma-se je videlo po poležani travi Tongue ) in mu kazal naj ga dobi v svoje kremplje (kot mačku Grin ). S tem voluharjem je imel oče velike težave- je postavljal bombe, ga je lovil, dal je v zemljo tisto, ko vibrira in naj bi šlo voluharju na živce in naj bi šel stran,...pa ni pomagalo, še vedno je na veliko uničeval. No in kaj se je potem zgodilo? Nik ga je ponoči dobil in zjutraj je bil voluhar na terasi mrtev, oče pa je zrastel od ponosa (mu je rekel, da če že čuvaj ni, je pa vsaj za nekaj koristen Tongue ). Jaz nisem mogla verjet, očitno je pes vedel, kaj oče hoče od njega. Je že preveč naključij, da bi rekla, da ni razumel kaj mu govorimo.
Vsak dan me kaj preseneti, tele naše živalce so tako brihtne. Kiss
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #74 : torek, 16.12.2008 : 10:23:08 »

Se vidi, da je malo huskyja Wink. Je prav fino, ko si takole brez miši in voluharjev.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 43   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Nik a.k.a. Čik, Frik, Bunka, Baraba, Niki, Cuki,... pa še marsikaj :)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines