mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 12.05.2024 : 08:10:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Mačja družina: Nikki (Sir Nickolas), Charr, Sky Silver, Mei Lin & Tia
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 44   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mačja družina: Nikki (Sir Nickolas), Charr, Sky Silver, Mei Lin & Tia  (Prebrano 103453 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #135 : sreda, 14.10.2009 : 22:13:55 »

Sožalje vsem, ki ste ga imeli radi  Cry
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #136 : petek, 16.10.2009 : 11:45:30 »

Mi se drzimo...komaj da  Cry Cry Cry

Hvala vsem, ki ste v mislih z nami in se posebej hvala Heleni in Iris za vso podporo...  Kiss


Verjamem, da bo en dan pocasi bolje....

 Cry Cry Cry

Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #137 : nedelja, 18.10.2009 : 14:02:35 »

Življenje pri nas se počasi, počasi vrača v normalne tire in trudim se, da zaradi lastne bolecine ne trpijo ostale živali. Na srečo ta tragični dogodek vsaj na njih kot kaže ni pustil kakšnih posledic...  Cry


Naš mali Charrči še vedno driska....celo bolj kot je prej...
Sedaj je bil en teden na stomorgyilu in vebac pasti, a na žalost ni prav dosti pomagalo Sad, ceprav naj bi stomorgyl pokril kar 90 % vseh bakterij in glivic in ne vem česa vse.
Charr ima sedaj še bolj tekočo drisko.
Zaenkrat nadaljujemo s pasto, čez vikend pa je tudi na RC sensitivity control dieti.
Če se do jutri stanje ne izboljša, pa imamo nalogo ujet ta njegov kakec, da ga pošljemo še na mikrobiologijo.
Upam, da se mu bo stanje popravilo, in da ne bo potrebno še s čim ga pitati..... Revček je bil v svojem kratkem življenju že prevečkrat na antibiotikih.

A kot vedno do zdaj, se on ne da in je pravi borec...mali ima še vedno energije kot prej, enako je tudi apetit popolnoma normalen. Je pa tudi največji divjaček od vseh. Vsaj njemu se očitno zdi, da tale mala driska ni nič posebnega.
Srček moj mali  Kiss Kiss Kiss


Logiran
Muca Liza
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« Odgovor #138 : nedelja, 18.10.2009 : 17:16:31 »

Če kot mladič ni bil cortkan (kar težko verjamem) je postal prav prelep mačkom. Smiley
Logiran
bvovk
rad pišem
****
Sporočil: 410


« Odgovor #139 : nedelja, 18.10.2009 : 17:40:17 »

LooNee, nasa prejsnja mucka je tudi imela vecne driske in nobeni antibiotiki niti vebac pasta niso nic pomagali. Opazila sem, da vsakic, ko smo poskusili z novo vrsto hrane, je bilo krajsi cas malo boljse, prav hitro pa se je spet poslabsalo. Drugace pa kot opisujes: apetit normalen, mackica zivahna, ni bilo videt, da bi se kaj slabo pocutila. Vsaj pol leta je trajalo, preden smo izvedeli, da gre za alergijo. Prebava se je uredila z RC Sensitivity Control/ Hills DD.
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #140 : torek, 20.10.2009 : 14:56:34 »

LooNee, nasa prejsnja mucka je tudi imela vecne driske in nobeni antibiotiki niti vebac pasta niso nic pomagali. Opazila sem, da vsakic, ko smo poskusili z novo vrsto hrane, je bilo krajsi cas malo boljse, prav hitro pa se je spet poslabsalo. Drugace pa kot opisujes: apetit normalen, mackica zivahna, ni bilo videt, da bi se kaj slabo pocutila. Vsaj pol leta je trajalo, preden smo izvedeli, da gre za alergijo. Prebava se je uredila z RC Sensitivity Control/ Hills DD.

Mi nismo toliko casa cakali, smo kar po dveh tednih sli na RC Sensitivity Control in zgleda da pomaga...sicer se nadaljujemo s pasto, tako da ne vem se ali je za izboljsanje "kriva" pasta ali hrana, a glede na to, da je prej tudi jedel kuhanega piscanska in kitten brikete, bi lahko bili briketi problematicni...

Bomo pocakali, kaj pokaze cas....

Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #141 : torek, 20.10.2009 : 15:15:24 »

Sky,

pogresamo te...  Cry Cry Cry



 Kiss







Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #142 : torek, 20.10.2009 : 15:15:58 »

Kiss
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #143 : torek, 20.10.2009 : 15:27:40 »

 Kiss
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #144 : torek, 20.10.2009 : 15:32:02 »

 Cry Kiss
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #145 : petek, 23.10.2009 : 12:46:24 »

Nas mali Charr (ki ful raste in sploh ni vec tako mali Smiley), je ze veliko bolje.
Je sicer še vedno na Vebacu in Sensitivity Control, ampak ima ze lepo formiran kakec.

Ce bi me kdo videl, kako zaslodujem ubogega macka in ga "pod rit" gledam, vsakic ko gre na wc in kako se potem veselim ko je kaka"lepa", bi itak mislil, da sem cisto ubrisana....no, saj v bistvu sem Grin

Mali se naprej pridno je, edino kar imam blazno veliko dela je njihovo hranjenje, ki zgleda kot baletna koreografija. Vsak ima svojo posodo in svojo hrano in po prvih dveh minutah, kot na ukaz, vse zamenjajo mesto in se prestavijo pred sosedovo posodo. In potem jaz, ne bodi ga treba, spet vsakega macka postavim pred svojo skledo, kjer gospodici lepo pridno papcajo spet kaksni dve minuti, nato pa spet sledi rosada in plesna koreografija se odvija naprej....  Roll Eyes

No, kadar Charr uspe prevec sosedove hrane ukrasti, ima spet malo bolj tekoco kako, tako da bomo ocitno se kar nekaj casa lepo na dieti.


So pa vsi naci macki ocitno ugotovili, da se bliza zima in se je treba pripraviti na zimsko spanje in postimati zaloge, ker so NON-STOP lacni.  Grin
Jim dam za jest in grem cez kako uro v kuhinjo in seveda pridrvi cel trop in se dere in mjavka in drgne ob noge, kot da ne bi jedli ze cel teden. 
Hudicki mali  Evil



Charr



Logiran
Bourbonka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 108


« Odgovor #146 : petek, 23.10.2009 : 12:50:30 »

O, ma te blazinice si pa garant pobarvala (ali pa našminkala).
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #147 : petek, 23.10.2009 : 13:05:01 »

LooNee, oprosti, šele danes sem videla...moje iskreno sožalje za Sky-ja... Cry Cry Cry
Logiran
bvovk
rad pišem
****
Sporočil: 410


« Odgovor #148 : petek, 23.10.2009 : 14:13:05 »

Ce bi me kdo videl, kako zaslodujem ubogega macka in ga "pod rit" gledam, vsakic ko gre na wc in kako se potem veselim ko je kaka"lepa", bi itak mislil, da sem cisto ubrisana....no, saj v bistvu sem Grin

jaz te pa cisto razumem. tudi ena od mojih je imela drisko in sem mogla mozu v sluzbo telefonirat, tok sem bila vesela prve klobase.  Roll Eyes super, da sensitivity control pomaga!  Cheesy
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #149 : sobota, 24.10.2009 : 00:08:55 »

O, ma te blazinice si pa garant pobarvala (ali pa našminkala).

Hahaha...so kar take kot so...imamo pa same razlicne...ene crne, ene rjace in dvoje bolj in malo manj roza Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 44   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Mačja družina: Nikki (Sir Nickolas), Charr, Sky Silver, Mei Lin & Tia
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines