mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 11.05.2024 : 08:50:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Mačja družina: Nikki (Sir Nickolas), Charr, Sky Silver, Mei Lin & Tia
Strani: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 ... 44   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mačja družina: Nikki (Sir Nickolas), Charr, Sky Silver, Mei Lin & Tia  (Prebrano 103438 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #435 : torek, 16.02.2010 : 13:44:34 »

Ma, mene stiska ze cel dan, ker nimam nobene informacije ze od jutra (ker imajo baje guzvo in me nihce me more povedati niti ce je se ziv, niti ce ima vrocino...), Tako da bom verjetno morala kar pocakati na popoldansko izmeno ali pa celo, da bom osebno po sluzbi sibala tja  bruham

Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #436 : torek, 16.02.2010 : 14:57:13 »

LooNee, pošiljam ti objem. Pomiri se, vse bo dobro.
Te pa razumem, kako se počutiš, ja...
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #437 : torek, 16.02.2010 : 18:09:05 »

LooNee, drži se!  Kiss Kiss Kiss Stiskamo pesti, kolkor se da.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #438 : sreda, 17.02.2010 : 00:15:41 »

No, kot sem rekla, me do 5h sploh nihce ni poklical in sem sele ko sem tja prisla in sla do njega in pogledala njegovo kartoteko, videla, kako je z njim...

Me je tako pojezilo to....ampak pustimo to zdaj....



Drugace pa, je imel mali danes zjutraj 38,8!  veselje bravo


Sicer ne vem, koliko jo je imel ob vecerni viziti, ker sem bila do zdaj odsotna, a ce bo jutri tudi brez vrocine, bo sel lahko domov!  veselje
Koncno....po enem tednu!

Je pa cisto shiran mali...prav grozno je shujsal, res pa je, da je sele vceraj zacel jesti. Po moje, bo ful bitreje okreval, ko bo enkrat doma.


No, so vse vase dobre misli in zelje nekaj zalegle Smiley



Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #439 : sreda, 17.02.2010 : 00:17:41 »

 Smiley Je čist prav, da te je jezilo, tisto minuto si lahko vedno vzamejo, tebe pa odrešijo muk.
sam, da je živ. Kiss
 
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #440 : sreda, 17.02.2010 : 00:20:27 »

Drzimo pesti se naprej. upam, da bo jutri ze pripravljena za domov.
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #441 : sreda, 17.02.2010 : 00:22:27 »

zakaj se tako slini....ima gobcek skoz moker....

Citat
je imel tudi vnete dlesni
Verjetno zato.
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #442 : sreda, 17.02.2010 : 09:13:14 »

Super!  Smiley

Odnosa veterinarjev pa raje ne bi komentirala...
(si pa kar predstavljam kako bi zgledalo, če bi bila na drugi strani telefona Gargamelca... al' pa jaz!)  Roll Eyes

No, samo da je boljše... in seveda držimo pesti, da gre danes domov!
(ni ga čez domačo oskrbo!)  Wink
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #443 : sreda, 17.02.2010 : 11:16:57 »

Ma, sej veterinarji niso imeli nic s tem, ker verjetno noben niti vedel ni za to, da sem klicala 2x. Je bila receptorka tista, ki bi morala klic posredovati...ali pa bi sla sama zadaj in pogledala na list, saj je veterinarski tehnik in valda zna prebrati koliko vrocine je imel...in kaj mi je rekla...da ona pa ne more hodit notri in da "pacientov" niti vidi ne...!!!!
Hallooo!?!?!? To rece meni! Pa sem v vseh teh letih vec casa prezivela zadaj, kot pa v cakalnici ali pa ambulantah in tocno vem kako stvari laufajo. In zanimivo, ko sem prisla tja, mi je ta druga receptorka ze kar na vratih rekla, da naj grem kar zadaj, da saj itak vem kje in kako...to ti vse pove....

Ta dogodek me je tako pojezil, da ce ne bi bilo tam Iris in Vanje, bi jaz pobrala kartoteke in me tam ne bi nikoli vec videli!


Ampak pustimo to temo....


Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #444 : sreda, 17.02.2010 : 11:21:37 »


Najpomembnejse je, da je bil Shine tudi vceraj zvecer in tudi danes je brez vrocine!!! veselje

Tako da gre danes ze domov!  bravo veselje

Sicer ga se vedno nekaj zelo matra gobcek, ker se sicer ful zapodi v hrano, je pa ne kaj prvec...Bi mislila, da bi bilo po enem tednu jemanja antibiotikov in ko vec cas dobiva tudi metakan bolje in ga ne bi tako bolelo, pa je imel vceraj dlesni se ful vnete....


No, vazno je zdaj najprej to, da pride domov in morda bo v domacem okolju tudi boljsi apetit imel, da si opomore in hitro okreva.


DOMOV GRE!  Cheesy Grin  veselje

Kar ne morem verjeti...po enem tednu!

 Smiley

Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #445 : sreda, 17.02.2010 : 12:06:58 »

Ma, sej veterinarji niso imeli nic s tem, ker verjetno noben niti vedel ni za to, da sem klicala 2x. Je bila receptorka tista, ki bi morala klic posredovati...ali pa bi sla sama zadaj in pogledala na list, saj je veterinarski tehnik in valda zna prebrati koliko vrocine je imel...in kaj mi je rekla...da ona pa ne more hodit notri in da "pacientov" niti vidi ne...!!!!
Hallooo!?!?!? To rece meni! Pa sem v vseh teh letih vec casa prezivela zadaj, kot pa v cakalnici ali pa ambulantah in tocno vem kako stvari laufajo. In zanimivo, ko sem prisla tja, mi je ta druga receptorka ze kar na vratih rekla, da naj grem kar zadaj, da saj itak vem kje in kako...to ti vse pove....

Ta dogodek me je tako pojezil, da ce ne bi bilo tam Iris in Vanje, bi jaz pobrala kartoteke in me tam ne bi nikoli vec videli!


Ampak pustimo to temo....



Aha, se mi zdi, da imava isto kliniko, pa tudi receptorka bi lahko bila ista.
Sem imela podoben primer, ko je moja Vivi tam ostala.

Važno, da je mucek v redu in da pride v domačo oskrbo.
 Kiss

Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #446 : sreda, 17.02.2010 : 12:42:41 »

O, končno ena dobra novica Cheesy
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #447 : sreda, 17.02.2010 : 14:46:50 »

cela vesela za odhod domov! Ma ja, doma bo vse lažje in boljše in hitreje in sploh.
Lupčke!
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #448 : sreda, 17.02.2010 : 15:16:05 »

Odlicno!
En mali nasvetek, ki bi morda pomagal pri hitrejsem zdarvljenju gobcka - mazi za s Cikaflogo gelom. Gre za gel, ki je narejen iz naravnih zelisc, ima nekaksen blag analgeticni ucinek in pomaga pri celjenju ran (ulkusi) in pri vnetih dlsenih. Dobi se v lekarnah (cloveskih).
m.
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #449 : sreda, 17.02.2010 : 16:37:10 »

Kako sem sele jaz vesela! Odvalil se mi je kamen od srca...ceprav sem previdna se, dokler ne bo cisto ok in spet malo pridobil na tezi.

maja01, hvala za ta nasvet...bom vsekakor probala...ze zaradi tega, ker je ze prisel z vnetimi dlesni...po 10 dneh jemanja antibiotikov (ker je imel tudi povecane bezgavke in malo znake nahoda) se je stanje izboljsalo in tudi zadaha ni mel vec. Potem je bil kastriran, dobil se eno dvodnevno dozo antibiotika, potem pa smo prenehali z njimi. A se je ze po kakih treh dneh zacel malo vracati zadah. Potem je bil pa se cepljen in cela panika zaradi reakcije in je ocitno tudi vnetje se vrnilo.

Res upam, da bo tale gel pomagal, ker ocitno se nekaj dogaja tudi v ustni votlini, da se mu tako ponavlja in vlece vnetje dlesni....

Doziranje pa kako...tako kot pise za ljudi? Namazes po dlesnih veckrat na dan?

Logiran
Strani: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 ... 44   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Mačja družina: Nikki (Sir Nickolas), Charr, Sky Silver, Mei Lin & Tia
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines