mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 15.05.2024 : 04:27:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Lulanje na sto načinov  |  Tema: Kolikokrat ponoči ven???
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kolikokrat ponoči ven???  (Prebrano 28177 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #75 : četrtek, 18.01.2007 : 19:36:55 »

Ali lahko pes(zlati prinašalec)spi ko je še mlladidiček(oz prve 3 tedne)spi notri na kocah potem pa ga "preselimo"? Huh

Pes, ko je star 3 tedne ne more spat na kocah, zato, ker ga ne moreš dobiti pred 9 tedni starosti. Pri 3 tednih komaj spregleda, če že!!!
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #76 : četrtek, 18.01.2007 : 19:39:07 »

Drobtinica bravo!
Alya13 berejo ta forum tudi starši?Dobro bi bilo.
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #77 : četrtek, 18.01.2007 : 19:49:26 »

Jaz mislim, da lahko Alyo samo pohvalimo. Praktično vsak dan je tu, čeprav še niti niso našli vzreditelja. Mogoče bo še preteklo nekaj časa, preden kužka dejansko dobijo. Do takrat se bo veliko naučila, saj je k zadevi pristopila zelo odgovorno. In če ima to odgovornost po starših, potem se nimamo česa bat  Smiley Bi pa res bilo super, če bi se tudi starša malo oglasila tu...

Logiran
Nikolina
otrok do 14 let
***
Sporočil: 121


« Odgovor #78 : četrtek, 18.01.2007 : 20:09:51 »

Meni se tudi zdi,da vpraša vse kar jo zanima,brez sramežljivosti.
lp Smiley
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #79 : četrtek, 18.01.2007 : 20:12:00 »

Lovethor, z vsem spoštovanjem, ampak vzemi si čas in preberi njene poste.
In če je zate to pristop do bodočega odgovornega lastništva višavca, beagla ali ZP ali psa, potem naj bo. Zame je to navadno smetenje resnih, ponavljam resnih tem, v katerih pa se nekateri trudijo pomagati, ampak očitno neuspešno, ker se vprašanja ponavljajo iz teme v temo. In stokrat je bilo že napisano, da je prva stvar v pasji abecedi branje pasjih priročnikov.
Ne, jaz tej 11-letni punčki popolnoma nič ne zamerim, v želji po psu pač sprašuje vse mogoče. Zamerim pa staršem (in zame niso popolnoma nič odgovorni), ker ne kontrolirajo, kaj, kje in kdaj njihova deklica surfa po internetu in forumu.
Najbolj pa se bojim, da bi si resnično umislili psa. Lahko rečem samo: Bog mu pomagaj"
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #80 : četrtek, 18.01.2007 : 20:24:22 »

drobtinica, ne razumi me narobe. jaz sem samo želela poudarit, da Alya ravna zelo odgovorno, celo bolj od nekaterih odraslih ljudi - še jaz sem šla po psa na vrat na nos. V vsem ostalem pa se strinjam s teboj.
Logiran
Alya 13
otrok do 14 let
****
Sporočil: 300


« Odgovor #81 : četrtek, 18.01.2007 : 20:34:33 »

Pes, ko je star 3 tedne ne more spat na kocah, zato, ker ga ne moreš dobiti pred 9 tedni starosti. Pri 3 tednih komaj spregleda, če že!!!

Ne mislim da bi ga pri 3 tednih kupili!Prve tri tedne ko je pri meni!
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #82 : četrtek, 18.01.2007 : 20:37:18 »

Alya, kaj praviš, na to, da bi starša malo povabila na forum?
Logiran
Alya 13
otrok do 14 let
****
Sporočil: 300


« Odgovor #83 : četrtek, 18.01.2007 : 20:40:30 »

Nevem če bi šla,mislita da prehitevam saj imam še 1mesec do tega! Angry Ampak jaz tega ne mislim saj bomo prej morali seveda vzreditelja obiskati!Ali ne mislite tako!?
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #84 : četrtek, 18.01.2007 : 20:41:09 »

Seveda.O psu je že preden ga imaš potrebno vedeti vse.
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #85 : četrtek, 18.01.2007 : 20:47:38 »

Kaj pa je en mesec? Nula v primerjavi s tem, da boste dobili novega družinskega člana za naslednjih 8 do ne vem koliko let.
Logiran
ulpi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 244


WWW
« Odgovor #86 : četrtek, 18.01.2007 : 20:48:05 »

Alya ce tvoja starsa mislita da je 1 mesec prezgodaj za pripravo na psa, pol definitivno ne vesta v kaj se spuscate. To kar si napisala je samo potrditev tega kar se meni skozi spremljanje tvojih postov ze cel cas dozdeva. In to je, da je pes predvsem tvoja velika otroska zelja in sta ti tvoja starsa pripravljena ustrect, brez da bi kaj dosti o pseh vedela in zelela znati.
V bistvu te razumem, ker sem v tvojih letih imela podobne zelje kot ti. In zdaj ko imam svojega psa, razumem zakaj mi ga starsa takrat nista dovolila.
V bistvu je res tecno brat ena in ista vprasanja. Delujes kot da te vse ful zanima, nasvete pa ne upostevas. Ce bi jih, pol ne bi bilo tvojega zadnjega vprasanja.
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #87 : četrtek, 18.01.2007 : 20:56:51 »

Tole bo izven teme (no saj je bilo že kar nekaj postov iz teme).

Samo eno vprašanje. Čisto osnovno, ali tvoji starši sploh vedo, da si želiš psa?
Logiran
Alya 13
otrok do 14 let
****
Sporočil: 300


« Odgovor #88 : četrtek, 18.01.2007 : 20:57:38 »

Ja Wink
Logiran
Stella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 295


« Odgovor #89 : četrtek, 18.01.2007 : 22:37:20 »

Se strinjam s tem kar je napisala ulpi. Alya, delujes kot da te vse zanima ampak ce bi te resnicno zanimalo bi se malo potrudila in poiskala po forumu, v knjižnici, kjerkoli. Tako pa postavljaš ena in ista vprašanja in ko dobiš odgovore nasvetov ne upoštevaš. Mislim, da smo te vsi že malo siti.
Če starša niti pokukat nočeta na tale forum, potem s psom še malo počakaj, ker še niste pripravljeni nanj! Čeprav se ti zdi to zdaj neverjetno je velika možnost, da se boš kužka kaj kmalu naveličala in ti bo odveč in če starša ne bosta pripravljena poskrbeti zanj se mu zelo slabo piše! Tega si pa seveda ne želiš, da bi katerikoli kuža trpel, kajne?
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Lulanje na sto načinov  |  Tema: Kolikokrat ponoči ven???
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines