mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 18.05.2024 : 01:12:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 ... 132 133 134 135 136 [137] 138 139 140 141 142 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 636043 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #2040 : sobota, 13.02.2010 : 11:46:41 »

Mene pa zanima, če kdo ve, če so Zoro R. tudi kremirali.
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #2041 : sobota, 13.02.2010 : 11:48:50 »

tako kot so zelo na hitro kremirali tudi Baričeviča.

No, to sem spraševala...
Torej - če je policija takoj sumila na kaznivo dejanje, kar spolna zloraba je- tudi B.S.ne bi smeli tako hitro pospravit.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #2042 : sobota, 13.02.2010 : 12:02:07 »

Glede spreminjanja peticije bi jaz nekaj pripomnila. Pa ne da izzivam kak kreg. Tole sestaviti skupaj ni bilo enostavno. Tudi mislim, da je peticija jasno razumljiva in dejasnko so ljudje že pričeli s podpisi. Zato se mi zdi malo neumno, da bi zdaj dali ven še eno in potem še eno itd.. Dejstvo je, da je Jean prosila ljudi naj se javijo in pomagajo sestavljati peticijo.
Glede na to, da nameravamo tole dati v DZ, mi je pa sploh neumno, da se zdaj karkoli spreminja ali da se podpisujeta 2 peticiji na podobno temo. Ker če bo spletna peticija drugačna, potem ne morem reči, da so lahko eni in drugi podpisi sešteti.

Klavdija pa brez zamere.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.316


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2043 : sobota, 13.02.2010 : 12:06:18 »

V Info TV oddaji je VŠČ bluzila, da v porocilu ni zlorabe. To je bilo 10.2.2010 zvecer. Imela je neuradno porocilo v rokah, ker je rekla, da ga je dobila po faksu. Kaksen papir je imela v resnici, zakaj je tako rekla, ce so 11.2.2010 objavili poskodbe vseh treh psov povsem natancno? Je bil to papir, na katerem so bile opisane poskodbe, ali kaj drugega? Je govorila na podlagi mnenja tistega tipa, ki je po TV (prosim, ce nekdo pomaga najt posnetek) razlagal o alergijah in takih nesmislih?

Zakaj VČŠ ni rekla na Info TV, da so v porocilu cudne zadeve, ko je vedela, da bo prislo na dan, kaj pise v porocilu. Je se vedno upala, da ne bo prislo vse ven? Jo kdo drzi za vrat, pa je nekdo tretji zajebal in dal nalog, da se da vse v javnost? Najprej sum, potem vsi potrjujejo sum, ona izjavlja 10 dni, da ni suma, da niso raziskali, da mora dat za preiskavo nalog policija, v resnici naj bi policija rabila za tak nalog vet. inspektorja, da potrdi sum. Policaji, ki so prisli na kraj dogodka, so videli, kar so videli in poklicali vet. inspektorje. Ti so ugotovili sum in to povedali policajem. Policaji so mal mozgali in nagruntali, da suma ni, torej ni treba preiskovalnega sodnika obvestiti o nicemer drugem, kot o tem, da so trije psi sredi ljubljane pozrli cloveka. Hm... prav zanimivo. Zdaj kar naenkrat vsi opletajo s tem sumom.

Glede Baricevicevega kremiranja me najbolj zanima, ali so vzeli kaj za ugotovitev njegovega DNK. ker sicer je vse se vecja farsa. Zakaj bi policija zdaj preiskovala naprej, ce nimajo DNK za primerjavo? Bodo sorodnike analiziral za DNK? Najprej je bilo verjetno, da je bil tam se nekdo in bi lahko iskali tistega po DNK s predmetov, ki so jih nasli. Zdaj menda tistega drugega sploh ni nikjer (pravi policija), torej cemu zdaj sploh raziskovat? Ko pa se delajo stroski, kot pravi VURS. Tole je huje kot vse kriminalke slavne Agate skupaj. Razlika je v tem, da je ona vedno nasla vse kriminalce. Tukaj pa sploh ne ves, kdo vse je kriminalec. Na koncu bodo najbrz uradno to kar psi, ne glede na to, kaj raja misli.
Logiran

missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #2044 : sobota, 13.02.2010 : 12:07:00 »

Meni se zdi pa neumno in skrajno neokusno to, da moramo mi tule skupaj spravljati dokaze, dejstva, vsa 'rekla-kazala', da mora Jana zbirat kronologijo dogodkov, da bi do dejstev prišli! Čigava naloga je to, vas vprašam? Mar naša? Kam gre naš denar v vse inštitucije, ki bi morale opravljat to delo? Ljudi moji, jaz postajam iz dneva v dan vse bolj jezna.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.316


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2045 : sobota, 13.02.2010 : 12:11:45 »

Ja, upam, da vas je vec takih, ki vam podatki ne gredo skupaj in vas more tlacijo, ker ne veste, ali so bad guyi uradniki, ali so policaji, ali je sodstvo (tozilci in preiskovalni sodniki, pa seveda sodniki visje), ali so ministri, ali elita, ali pa se najbolj mi, ki sploh razmisljamo o tem in iscemo povezave. Cakam, da nam prepovedo pogovarjat se o tem, ker ni v interesu drzave, ali pa je celo predrago, ker jih silimo za raziskave porabljat davkoplacevalski denar. Jebemti sveca. Noro res.
Logiran

Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #2046 : sobota, 13.02.2010 : 12:15:08 »

Glede Baricevicevega kremiranja me najbolj zanima, ali so vzeli kaj za ugotovitev njegovega DNK. ker sicer je vse se vecja farsa. Zakaj bi policija zdaj preiskovala naprej...

Zato me je zanimalo, če so Z.R. tudi kremirali. Ker je bilo nekje rečeno, da naj bi ponovno reiskali ali kakorkoli že okoliščine njene smrti. Če je v neki vazi, potem je tudi ta izjava za na Luno.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #2047 : sobota, 13.02.2010 : 12:15:46 »

reiskali = preiskali. Se opravičujem.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.316


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2048 : sobota, 13.02.2010 : 12:18:58 »

Grozno me mori se nekaj. Po raznih podatkih pravnikov naj bi ministrstvo grobo krsilo zakonodajo ob vrocitvi odlocbe za vracilo psov, ki so jo poslali kar po faksu na Gmajnice. Naj bi bilo tam cel kup stvari izjemno hudo narobe. Kaj zdaj? Ocitno nic, ker imajo na vladi tono porocil raznih komisij, ki vsa pravijo, da ni bilo popolnoma nobenih napak v postopku. Poleg ministrovega porocila tako pravi tudi upravna inspekcija.

Zdaj se sprasujem, ali so vsi pravniki te drzave, ki niso zaposleni pri eminentnih odvetniskih firmah in ne delajo v javni upravi, manjkali na predavanjih, ko so jemali "vrocanje uradnih papirjev"? Ali gre za kaj drugega in je sirina vsega se mnogo vecja? Morda bi se lahko s to vrocitvijo malo igrala tudi odvetniska zbornica. Sicer gliha vkup striha, pa vendar naj bi vse jemali enako. Torej pravnico ministrstva in tiste, ki pravijo, da vrocitev ni bila prava, se manj vrnitev psov pol ure po poslanem faksu.
Logiran

saba
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 153


« Odgovor #2049 : sobota, 13.02.2010 : 12:27:36 »

sessa..ampak jaz sem mislila, da bi tale internetna varianta peticije bila bolj dobesedna. Odstop Špeličke, odstop Pogačnika al kaj je že... In anvest kar se je psom dogajalo - poročilo obdukcije. Taka spletna peticija zaokroži po celem svetu , naj ljudje zvejo....
Klavdija, besedilo peticije naj ostane eno samo, ker to drugače meče slabo luč na snovatelje ene in druge peticije, predvsem v smislu neenotnosti.
Lahko pa pripraviš sremno besedilo peticije, v katerem bodo razlogi za njen nastanek in namen same peticije, bolj podrobno razloženi.
Tvoja pomoč bi bila tudi zelo dobrodošla pri objavljanju peticije v elektronski obliki na spletni strani, ki si jo objavila.

Sama se javljam za administratorja, za obdelavopodatkov, brisanje podvojenih podpisov in podobno.

Si zraven? Če ja, potem se oglasi na Jeanin mail, ki je bil v tej temi že večkrat objavljen.

Bodimo zgled naši upravi in delujmo enotno in ne trošimo energije za več enakih stvari, ki imajo enak cilj.
Logiran
Zoia
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 717


« Odgovor #2050 : sobota, 13.02.2010 : 12:28:25 »

Vprašanje glede peticije - verjetno lahko sama še razširim razpredelnico, če bi dobila več kot 25 podpisov?
Logiran
sessa
rad pišem
****
Sporočil: 447


« Odgovor #2051 : sobota, 13.02.2010 : 12:28:38 »

V tujini je B. očitno pravi heroj, saj so ga psi pobili potem, ko je zapravil 4 leta, da jih je rešil pred smrtjo  Shocked

http://news.sky.com/skynews/Home/World-News/Dog-Mauling-In-Slovenia-Doctor-Killed-By-Bullmastiffs-He-Spent-Four-Years-Trying-To-Save/Article/201002115541747
Logiran
sessa
rad pišem
****
Sporočil: 447


« Odgovor #2052 : sobota, 13.02.2010 : 12:29:28 »

Vprašanje glede peticije - verjetno lahko sama še razširim razpredelnico, če bi dobila več kot 25 podpisov?

to tudi mene zanima. Lahko se drugi list s podpisi večkrat sprinta?
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #2053 : sobota, 13.02.2010 : 12:34:49 »

V tujini je B. očitno pravi heroj, saj so ga psi pobili potem, ko je zapravil 4 leta, da jih je rešil pred smrtjo  Shocked

http://news.sky.com/skynews/Home/World-News/Dog-Mauling-In-Slovenia-Doctor-Killed-By-Bullmastiffs-He-Spent-Four-Years-Trying-To-Save/Article/201002115541747

Ta clanek je bil napisan 3. februarja, se pravi dan po napadu. Ce pogledas komentarje, zdaj ljudje ze opozarjajo avtorja besedila, naj popravi clanek.

Lahko pa tudi v urednistvo kaj napisemo?
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #2054 : sobota, 13.02.2010 : 12:34:53 »

Glede spreminjanja peticije bi jaz nekaj pripomnila. Pa ne da izzivam kak kreg. Tole sestaviti skupaj ni bilo enostavno. Tudi mislim, da je peticija jasno razumljiva in dejasnko so ljudje že pričeli s podpisi. Zato se mi zdi malo neumno, da bi zdaj dali ven še eno in potem še eno itd.. Dejstvo je, da je Jean prosila ljudi naj se javijo in pomagajo sestavljati peticijo.
Glede na to, da nameravamo tole dati v DZ, mi je pa sploh neumno, da se zdaj karkoli spreminja ali da se podpisujeta 2 peticiji na podobno temo. Ker če bo spletna peticija drugačna, potem ne morem reči, da so lahko eni in drugi podpisi sešteti.

Klavdija pa brez zamere.

Vi že veste kako in kaj....
Logiran
Strani: 1 ... 132 133 134 135 136 [137] 138 139 140 141 142 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines