mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 28.05.2024 : 06:53:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 ... 201 202 203 204 205 [206] 207 208 209 210 211 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 638201 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Dani
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.194


« Odgovor #3075 : sobota, 20.02.2010 : 19:43:45 »

Alti, ne imet samo v glavi, je treba spraviti v prakso. V vzrejne zadeve se jaz ne bi mesala, ker nimam kaj vec od osnovnega pojma, kar tudi priznam. V novo stvar bi midva lahko prinesla toliko literature o vzgoji in solanju, vkljucno z video posnetki, kot je 99 % kinoloskih strokovnjakov se ni videlo, kaj sele prebralo.  Za plus pa se skupnih vec kot 50 let dejanske prakse pri delu s psi Grin.  Je treba delati in ne samo lapati in teoretizirati, a ne.

Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #3076 : sobota, 20.02.2010 : 19:45:30 »

Že res vse to,sam vedno se sprašujem kako se nekateri lahko zadržijo,in sladko čvekajo in debatirajo,pa se vseprek opravičujejo,izmišljujejo,ko pa men že lasje fejst pokonc stojijo in otroke naženem spat pol pa veselo lajam v TV.Včasih bi desno roko dala za nastop pred kamerami v živo.
Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #3077 : sobota, 20.02.2010 : 19:46:35 »

Jaz vaju absolutno sto procentno podprem,tako glasno kot jasno.
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #3078 : sobota, 20.02.2010 : 19:52:11 »

Alti, ne imet samo v glavi, je treba spraviti v prakso. V vzrejne zadeve se jaz ne bi mesala, ker nimam kaj vec od osnovnega pojma, kar tudi priznam. V novo stvar bi midva lahko prinesla toliko literature o vzgoji in solanju, vkljucno z video posnetki, kot je 99 % kinoloskih strokovnjakov se ni videlo, kaj sele prebralo.  Za plus pa se skupnih vec kot 50 let dejanske prakse pri delu s psi Grin.  Je treba delati in ne samo lapati in teoretizirati, a ne.


čak, bo to drugi projekt, zdaj trenutno po službeni plati pomagam ustanavljat novo stranko in je že dejstvo da so me v to spravili po 15 letih politične abstinence preveč zame...včas se prašam če je plačilo sploh vredno napora. Boljš je delat promocijo Parnega Valjaka...tam samo snemam vržem na net in folk nori od veselja. Politka pa....


In isto je z kinologijo. komej sem nehal ker se mi je tako kot politika pred 15 leti zagabila tolk, da še vzrejat nočem več...pa ni šans da bom šel delat novo zvezo. Čeprav predpostavljam da bi bilo easy. Imela bi 10-20 clanov in to je to. Ker ostali itak raje delajo prek kzs ker je to udobno. Splloh dokler si tiho, te ni nikjer in plačuješ desetino kot en dninar.
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #3079 : sobota, 20.02.2010 : 20:00:26 »

Ali kdo ve kje je posnetek pogovora, ki je bil posnet s "pravno sluzbo" MKGP glede vrocanja in posiljanja odlocbe po faxu? Sem iskala, pa ne najdem ...

Info TV, oddaja Vroči stol, drugi del posnetka, 17:05 minuta
http://www.infotv.si/?p=novica&id=4566
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #3080 : sobota, 20.02.2010 : 20:03:07 »

Z lahkoto si predstavljam, kako bi odgovorni in krivi klonili, če bi nasproti njim stali s svojimi argumenti vsaj Jana, Alti, Smetka, Damayanti, Pridna, seveda bi vas lahko še kar nekaj naštela, vendar mislim, da bi tale sestava bila celo premočna, da z argumenti zmelje v prah vse pametnjakoviče, ki stojijo za grozodejstvi in se očitno sploh ne zavedajo kako grozljivo so Knught, Atos, Atlas in Joy trpeli.
Logiran
saba
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 153


« Odgovor #3081 : sobota, 20.02.2010 : 20:15:47 »

Ali kdo ve kje je posnetek pogovora, ki je bil posnet s "pravno sluzbo" MKGP glede vrocanja in posiljanja odlocbe po faxu? Sem iskala, pa ne najdem ...
Maja, bilo je na InfoTV, poišči posnetek njihove oddaje...
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.326


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3082 : sobota, 20.02.2010 : 20:22:56 »

 Grin

maja01, poglej na http://www.dzzz.si/pobuda/javna_vprasanja.html, kjer je o tem pod "okoliscine st. 2"
Na odlocbi o vrnitvi psov poglej 9. stran
Logiran

Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #3083 : sobota, 20.02.2010 : 20:25:42 »

Citat
ki stojijo za grozodejstvi in se očitno sploh ne zavedajo kako grozljivo so Knught, Atos, Atlas in Joy trpeli.  
To očitno ni pomembno. Sedaj se gre samo za stolčke.
Celo predsednik KZSja se je pokazal na TV, ampak pod njim ni pisalo tega "predsednik KZS". Ne moremo pričakovati, da bo morda on zagovarjal pravice teh psov...smo pričakovali preveč od njega...

Jaz si rajše roko odtrgam, ko pa še kdaj obkrožim LDS!
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #3084 : sobota, 20.02.2010 : 20:30:57 »

To očitno ni pomembno. Sedaj se gre samo za stolčke.
Celo predsednik KZSja se je pokazal na TV, ampak pod njim ni pisalo tega "predsednik KZS". Ne moremo pričakovati, da bo morda on zagovarjal pravice teh psov...smo pričakovali preveč od njega...

Jaz si rajše roko odtrgam, ko pa še kdaj obkrožim LDS!

Jaz ga itak nikol nisem Grin.. In ga tudi nikoli ne bom...pa lahko v akcijo pošljejo še 100 Komunajzarskih fosilov.
Logiran
saba
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 153


« Odgovor #3085 : sobota, 20.02.2010 : 20:35:59 »

Jaz ga itak nikol nisem Grin.. In ga tudi nikoli ne bom...pa lahko v akcijo pošljejo še 100 Komunajzarskih fosilov.
Jaz jih tud nisem, ampak jih je pa fejst prestrašu - dons so šli vsi  u luft zarad njegove izjave Cheesy
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #3086 : sobota, 20.02.2010 : 20:49:06 »

Podpis peticije, prevzem letakov in nakup majic bo možen jutri na stojnici Mačje hiše na CAC Celje !

Kontaktna oseba je moja malenkost, prepoznavna po majici z bulmastifi seveda, so pa tudi ostale punce na stojnici seznanjene Smiley
Logiran

Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #3087 : sobota, 20.02.2010 : 20:51:02 »

Kaj me lahko kdo razsvetli; kaj ima LDS ali katerakoli druga stranka tukaj za iskat? Sem mislila, da je to stvar kmetijskega ministrstva in VURS-a.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3088 : sobota, 20.02.2010 : 20:51:29 »

Zadnje dni sem bila v taki gužvi, da niti od daleč nisem uspela spremljati dogajanja.

Pa vendarle, napisala bi dve pripombi. Bolj splošni.

Prvič. Tisto, kar nekdo pove in tisto, kar nek medij prenese znata biti dve popolnoma različne stvari. Seveda, v okroglih mizah ni mogoče manipulirati, toda v ostalih prispevkih še kako. Upam si trditi da ne iz škodoželjnosti, ampak bolj iz pomanjkanja znanja o temi, ki se jo v prispevku predstavlja, pa še malo senzacionalizma pride zraven in eto. Par dni nazaj sem imela dve snemanji za dve informativni oddaji. Kolegi se še po tleh mečejo od smeha, ko se spomnijo, kakšni so bili končni izdelki, prikazani pri poročilih, in kakšne kombinacije vprašanj in mojih odgovorov so bile objavljene. To, da so me dejansko pri snemanju spraševali nekaj čisto drugega in potem stvari skup zaštrihali, to nobenega več ne zanima. Wink

In drugič. Ali je v zapisniku obdukcije, narejene po smrti Baričeviča mogoče zabeležena kakšna poškodba njegovega anusa?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.326


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3089 : sobota, 20.02.2010 : 20:57:14 »

Cats, iz pietete do pokojnika so ta podatek izpustili sram

Sicer se pa strinjam s teboj o cudnih prispevkih, ki nimajo veze s tistim, kar poves, ob cemer pripominjam, da v tej bulmastif zgodbi ni treba novinarjem skorajda nic vec kombinirati, ker tisti, ki tiscijo v kamero, skombinirajo vse ze kar sami Grin
Logiran

Strani: 1 ... 201 202 203 204 205 [206] 207 208 209 210 211 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines