mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 03.05.2024 : 21:12:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: Naravna prehrana
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: Naravna prehrana  (Prebrano 30740 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #90 : sreda, 10.09.2014 : 22:05:29 »

Ni dokazov. So testirali brikete, pa niso nasli psov ali mack.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Dymler
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 61


WWW
« Odgovor #91 : sreda, 10.09.2014 : 22:44:18 »

Ni dokazov ?
http://wepets.wordpress.com/2013/04/01/4ds-in-your-commercial-pet-food/
Logiran
Dymler
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 61


WWW
« Odgovor #92 : sreda, 10.09.2014 : 22:45:40 »

Ni dokazov. So testirali brikete, pa niso nasli psov ali mack.

http://truthaboutpetfood.com/historical-basis-for-illegal-waste-in-pet-food
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #93 : sreda, 10.09.2014 : 23:18:04 »

Jaz bi bila pa vesela, če bi mi kdo v tej temi napisal definicijo "naravne hrane".
Potem pa še definicijo "nenaravne hrane".

Kakšno vprašanje Roll Eyes
Tisto kar sama nabereš in ujameš vendar.
Torej: ko gresta z Rokotom zjutraj lulat, si on ujame miš, ti pa zase skoplješ kake koreninice ipd.
Tako se lahko popolnoma naravno in poceni prehranjujeta.
No, zdaj veš Cheesy  Tongue  Wink
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.305


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #94 : sreda, 10.09.2014 : 23:57:48 »

Kristusove gate, kolk trgajo tele reference Cool


About Natalia Corres
"Tech-preneur", Artist, Writer, and Consultant - Natalia is the owner of "Whole Earth Pets", a professional pet services company and enjoys the challenge of building or improving things - whether processes, teams, projects, or a way of seeing or being. She is available as a speaker, consultant, or mastermind group facilitator and is open to new experiences and learning new and old ideas.

vir klik


Susan Thixton
A New Cookbook for Dogs and Cats Takes Out the Guesswork:
Thanks in large part to the pet food recalls of 2007 and 2012, there has been a growing interest in homemade pet food.
Thus, Susan Thixton, a Florida-based pet food activist and founder of the Web site Truth About Pet Food.com , decided to come up with homemade pet food for her large brood of dogs and cats.
She ultimately joined forces with Indiana veterinarian Dr. Cathy Alinovi, a certified veterinary food therapist, to write “Dinner PAWsible: A Cookbook of Healthy Dog & Cat Meals,” a comprehensive, self-published recipe book and nutritional guide to home cooking for pets released in September 2011.

vir klik

O taprvi je škoda karkoli rečt, o tadrugi pa: Ja, če je treba domačo kuharsko buklo prodajat, potem menda ne bo reklamirala briketiran pasji futer, al kako?

Tukaj te ljudje sprašujejo za znanstvene raziskave. To pomeni, da neodvisni znanstveniki, ki ne delajo za fabriko pasjega futra in ne prodajajo domačih pasjih kuharic, in niso gospodinje, ..., temveč so v kakšnem neodvisnem raziskovalnem inštitutu kakšni doktorji znanosti s področja, kamor take zadeve spadajo, ki se nekaj let šetajo po laboratorijih, potem pa napišejo članek, ki temelji na njihovih raziskavah in lahko izsledke kakšen drug znanstvenik preveri (v laboratoriju, ne pa v kuhni ali pa v knjigarni). Imaš kaj?
Logiran

natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #95 : četrtek, 11.09.2014 : 00:23:50 »

Kristusove gate, kolk trgajo tele reference Cool

About Natalia Corres
"Tech-preneur", Artist, Writer, and Consultant - Natalia is the owner of "Whole Earth Pets", a professional pet services company and enjoys the challenge of building or improving things - whether processes, teams, projects, or a way of seeing or being. She is available as a speaker, consultant, or mastermind group facilitator and is open to new experiences and learning new and old ideas.

vir klik

Susan Thixton
A New Cookbook for Dogs and Cats Takes Out the Guesswork:
Thanks in large part to the pet food recalls of 2007 and 2012, there has been a growing interest in homemade pet food.
Thus, Susan Thixton, a Florida-based pet food activist and founder of the Web site Truth About Pet Food.com , decided to come up with homemade pet food for her large brood of dogs and cats.
She ultimately joined forces with Indiana veterinarian Dr. Cathy Alinovi, a certified veterinary food therapist, to write “Dinner PAWsible: A Cookbook of Healthy Dog & Cat Meals,” a comprehensive, self-published recipe book and nutritional guide to home cooking for pets released in September 2011.

vir klik

......


She is available as a speaker, consultant, or mastermind group facilitator and is open to new experiences and learning new and old ideas.

  .... se moram nehat režat, ker bom drugač zbudila pol LJ.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #96 : četrtek, 11.09.2014 : 00:35:27 »

Kakšno vprašanje Roll Eyes
Tisto kar sama nabereš in ujameš vendar.
Torej: ko gresta z Rokotom zjutraj lulat, si on ujame miš, ti pa zase skoplješ kake koreninice ipd.
Tako se lahko popolnoma naravno in poceni prehranjujeta.
No, zdaj veš Cheesy  Tongue  Wink
Aaaaaaaaaaaaaaaaa, to je to!

Ampak ... kakšne spešl kratice pa obstajajo za to? Da ne bo izpadlo totalno kmečko, saj veš Tongue Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #97 : četrtek, 11.09.2014 : 00:55:27 »

Kako tega ne veš? NFfALB vendar! Natural Food for All Living Beings!  huh
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #98 : četrtek, 11.09.2014 : 07:44:49 »

Tale je na podobnem "nivoju" kot unidve, ampak veliko bolj zabaven (in celo poda vir!):
http://terriermandotcom.blogspot.com/2010/08/are-there-dead-dogs-and-cats-in-dog.html

Citat
As a species, we like to scare ourselves, and we like to amuse ourselves, but we hate to take responsibility for our own actions and much prefer to blame the great and mysterious THEM.

And so our dogs cannot be dying early and tragic deaths because we selected deformed, defective and diseased breeds and then overfeed and under-excercised them.

It must be the food. It must be the dog food companies.

Those bastards!

Kakor vem Susan Thixton v tistem prispevku ne govori o psih in mackah v pasji hrani.

Po eni strani razumem odpor do 4D v pasji hrani, tudi meni to ni vsec in zato pac izbiram kvalitetne brikete, ko izbiram industrijsko hrano, po drugi strani mi pa ne gre v glavo hvalisanje, kako je tipcek ali tipica... ne, sori, bo kar tipcek, na poti domov ob cesti pobral truplo neke zivali (roadkill) in doma ves srecen "plen" ponudil psu. In po tretji strani ne zastopim, a surovarji mislite, da v "naravi" snicli visijo po drevesih, izbrani kosi ali kaj? Dead, Diseased, Dying, and Disabled animals so taprve na meniju.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Dymler
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 61


WWW
« Odgovor #99 : četrtek, 11.09.2014 : 08:25:11 »

Res je eno je povoženo ,drugo je pa evtanazirano.
In tiste evtanazirane živali mlejejo v industrijsko hrano.
Pomeni vse živali. Od psov, mačk, goveda,drobnice itd...
Pa vseeno mislim ,da je bolje če je žival povožena in gre za hrano kot pa evtanazirana.
Logiran
Dymler
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 61


WWW
« Odgovor #100 : četrtek, 11.09.2014 : 08:31:47 »

Jana znanstvene neodvisne raziskave za pasje brikete ?
Kaj se ti sanja kaj fojtrajo vse ljudem npr. mc donald ?
Preveč plačujejo ,preveč zaslužijo ,da bi odnehali.
Vemo ,da za te lobije ni vredno človeško živlenje nič ,kaj šele pasje.
Hranijo nas lahko z tem kar te ne ubije takoj ubija te počasi.
Za pse je enako oz še slabše.
Briketi so mc donald za psa.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #101 : četrtek, 11.09.2014 : 08:32:43 »

Nikjer izrecno ne zapise, da gre za macke in pse v pasji hrani.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.305


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #102 : četrtek, 11.09.2014 : 09:00:29 »

Dymler, videt je nad tabo ves chemtrails, pa je mogoče bolje, da šibneš nazaj v jamo, med potjo rukneš enga zajčka in ob naravni malici počakaš, da napad učinka kemije in črnih misli mine.
Mal heca Smiley

Žal mi je, da vidiš vse tako črno.

Logiran

kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #103 : četrtek, 11.09.2014 : 09:16:36 »

Sem reeeees na hitro preletela teh 7 strani.
Glede na to, kako Dymler vztrajno namiguje, da se nekateri tukaj ukvarjate s prodajo briketov samo zato, ker jih zagovarjate kot ok hrano za svoje pse, in ker ljudje pri svojih izvajanjih tako pogosto izhajamo iz sebe se mi seveda po analogiji takoj pojavi misel... bi mogoče rad Dymler postal en slovenski strokovnjak in svetovalec s področja ˝naravne pasje hrane˝ in bi to svoje znanje in tako hrano tržil med vedoželjne lastnike psov, ker tako hrano pač tako vztrajno in intenzivno zagovarja.
In od vas vztrajno zahteva/pričakuje raznorazne linke, da bo imel na pladnju servirane reference take in drugačne vrste, da bo lahko z njimi utemeljeval pro in kontra argumente za svoj novi biznis. Tralala, analogija je res  Evil
Logiran
Dymler
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 61


WWW
« Odgovor #104 : četrtek, 11.09.2014 : 11:41:30 »

Sem reeeees na hitro preletela teh 7 strani.
Glede na to, kako Dymler vztrajno namiguje, da se nekateri tukaj ukvarjate s prodajo briketov samo zato, ker jih zagovarjate kot ok hrano za svoje pse, in ker ljudje pri svojih izvajanjih tako pogosto izhajamo iz sebe se mi seveda po analogiji takoj pojavi misel... bi mogoče rad Dymler postal en slovenski strokovnjak in svetovalec s področja ˝naravne pasje hrane˝ in bi to svoje znanje in tako hrano tržil med vedoželjne lastnike psov, ker tako hrano pač tako vztrajno in intenzivno zagovarja.
In od vas vztrajno zahteva/pričakuje raznorazne linke, da bo imel na pladnju servirane reference take in drugačne vrste, da bo lahko z njimi utemeljeval pro in kontra argumente za svoj novi biznis. Tralala, analogija je res  Evil




Moja narava dela nima veze z tem. Tako ,da ne bom nič prodajal.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: Naravna prehrana
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines