mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 12.05.2024 : 16:14:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jaz, BINDI (in moja rudniška banda)
Strani: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 ... 45   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jaz, BINDI (in moja rudniška banda)  (Prebrano 98693 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #495 : torek, 13.05.2014 : 22:33:35 »

čarka, prekrasen vrt imaš ljubezen
Jaz sem se včeraj pasla po prijateljičinem vrtu, ki mu ni konca, in prinesla domov dve košari sadik veselje. Danes sem intenzivno sadila, ampak preden bo tako lepo cvetoč … Undecided
Pa palčka imam tudi Grin (po zaslugi prijateljic s čudnim smislom za humor Evil), ampak je skrit, ker žvižga in sta mi ga psa enkrat skoraj ubila Lips Sealed
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #496 : četrtek, 15.05.2014 : 08:51:55 »

Vrt je prečudovit. Kiss Kiss
 A to, da bi pse oddala, ker hodijo po travici pa nisi še nič razmišljala? Shocked
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #497 : četrtek, 15.05.2014 : 09:04:51 »

Vrt je prečudovit. Kiss Kiss
 A to, da bi pse oddala, ker hodijo po travici pa nisi še nič razmišljala? Shocked
bamfel!  Grin Grin Grin Grin Grin  Tongue Evil
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.310


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #498 : četrtek, 15.05.2014 : 09:18:19 »

Hehe,
A veš kako je bil mož ogorčen, ko sem začela vlačit stvari k bajti    Grin, sploh, ko sem mu povedala za palčka  butnglavc , zdaj pa že tudi sam poskrbi, da jih jeseni ne zebe, da gredo vse žvale po prvi slani pod kap in jim tako tudi podaljša življenje  Kiss

Priden! Smiley
Palčkov načeloma tudi jaz ne maram, ampak takele žvale, kot jih imate pri vas, bi pa takoj posvojila in poskrbela, da bi jim bilo pozimi in poleti prijetno Grin Wink
Logiran

mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #499 : četrtek, 15.05.2014 : 11:57:00 »

Vrt je prečudovit. Kiss Kiss
 A to, da bi pse oddala, ker hodijo po travici pa nisi še nič razmišljala? Shocked
Pa luuuulajo po travci, pa dlako odmetavajo, halooooo Shocked Evil Saj niti pesjaka nimajo pri tej hiši! Shocked

Bamfel Grin Grin si pa upaš (ampak grem stavit, da je tudi Čarka, tako kot vsi mi, neNormalni, kdaj podoben predlog že slišala od kakšne brihtne sosede butnglavc
Logiran

Unikatne tablice in portretki
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #500 : četrtek, 15.05.2014 : 12:32:13 »

Bamfel Grin Grin si pa upaš (ampak grem stavit, da je tudi Čarka, tako kot vsi mi, neNormalni, kdaj podoben predlog že slišala od kakšne brihtne sosede butnglavc

Upam, da je kristalno jasno, da sem se norca delala.
 Sicer ne paše v to temo, je pa  zapis posledica včerajšnega prepucavanja nekega ljubitelja živali, ko je prišla tema pogovora na prometno nesrečo, ki se je zgodila čisto blizu nas, v kateri je bil žrtev konj. Obup, česa je sposoben  en folk. Shocked
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #501 : četrtek, 15.05.2014 : 12:43:32 »

Itak, je bil hec prav razumljen, saj neNormalni se zastopimo Afro Kiss

Ampak res - "a vi pa psa ne nimate v pesjaku, a kar pustite, da po travi lula, a veste, da trava potem nikoli več ne zraste?"  butnglavc (to je bilo resnično slišano s strani ene tetke, ki seveda ne verjame, da naš pes še sc*t na dvorišču noče, kaj šele kaj drugega in da ga tudi zaradi lulanja peljemo "v divjino" na sprehod večkrat dnevno ...)


Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #502 : četrtek, 15.05.2014 : 12:46:49 »

a kar pustite, da po travi lula, a veste, da trava potem nikoli več ne zraste?"  butnglavc

Uf, a veš kolk ljudi tako misli....nemorš verjamet! huh  Pa drugač zgledajo čist normalni...
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #503 : četrtek, 15.05.2014 : 13:01:24 »

Prekrasen vrt, res prekrasen  ljubezen Uuu, kako lepa nevestica, in okolica na sploh.  Cool
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #504 : četrtek, 15.05.2014 : 13:21:01 »

Kakšen lep vrtek!  bravo bravo
Uta za človeke je da best!
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #505 : četrtek, 15.05.2014 : 14:02:36 »

Uf, a veš kolk ljudi tako misli....nemorš verjamet! huh  Pa drugač zgledajo čist normalni...
Saj so normalni Evil Grin Če bi bili neNormalni, kot smo mi, bi itak vedeli, da trava vedno zraste, četudi je posc***. Zakaj že so najbolj gosti šopi trave ravno na kakem vogalu, kjer se obvezno ustavljajo vso okoliški pasji samci? Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #506 : četrtek, 15.05.2014 : 18:20:20 »

Poleti, v suši, res ratujejo rumeni fleki na travi, ampak samo naši redko lulajo po travi, razen Pickota, ki pa ima čisto vodeni urin  Wink
Drugo pa je, če pride kak pasji gost. Temu se pa kar strga od vseh vonjav  Grin in takrat se vse kotičke res obilno zaliva, mož pa potem spira s kanglami vode  huh

Ampak, saj zato pa trava je, da se jo matra, predvsem čim več s kosilnico  Cool
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #507 : sreda, 21.05.2014 : 10:05:25 »

Pri Čarki je ful lepo, reeeees, taka res čisto taprava štimunga za kofetkat, ampak to ni odvisno samo od lepote, pač pa tudi (predvsem?) od vsebine. ljubezen super Pridna sta, ZELO! Kiss

Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #508 : četrtek, 05.06.2014 : 21:27:44 »

Moram, ampak res, pohvalit mojo Bindičko  Kiss

Zdaj, ko je bolj vroče in je Čara tudi drugače počasnejša (da o sebi ne govorim  Roll Eyes), se sprehajamo bolj penzionersko.

In četudi mlajša brkata dama nič ne prostestira, ker je njej na travniku itak največja fora nepremično strmeti v tla in prisluškovati ter ovohavati, če so doma kakšne podzemne zveri  huh, se mi zdi prav, da ostane v formi.
Zato 3-4x/teden odkolesariva cca 4-5km, tako, lahek pasji kas. In zdaj sva na stopnji, da brez povodca, na poleg, teče ob kolesu, ne pogleda niti levo, niti desno, upočasni, ko ji rečem, se na povelje na prehodu za pešce ustavi ...  bravo objem

Seveda, če moje oko sokolovo vidi, da ni (pasjih) motenj, takrat pa je na štriku in če je vmes kolo, se tudi počuti "varno" in jih (sploh manjše) skoraj spregleda 
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #509 : četrtek, 05.06.2014 : 21:31:34 »

Bravo Bindi in Čarka  bravo Afro
Logiran
Strani: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 ... 45   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jaz, BINDI (in moja rudniška banda)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines