mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 12.05.2024 : 17:16:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Dan odprtih vrat
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 11   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dan odprtih vrat  (Prebrano 35155 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #30 : sreda, 05.04.2006 : 17:47:18 »

Ni panike, saj je itak še vedno tu. Sem lahko samo vesela, da je bila toliko časa z mano.

No, kaj ste pa ostali utihnili...
Logiran

Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #31 : četrtek, 06.04.2006 : 08:46:22 »

Najbrž vsi študiramo schnel kurze pasjih trikov!  Grin
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #32 : četrtek, 06.04.2006 : 18:18:05 »

Jest razmišlam, ker bo nekaj jij imelo prednost 'domačega psa', kakšne priboljške s sabo prinest, da jih bom zmedla med njihovimi predstavami in tako sama vsaj malo boljše izpadla  Grin Grin. Hec na stran komaj čakam. Lahko bi se šli tudi fucat, kar je sicer velikonočni običaj, nekaj tolarčkov bi pa vseeno zbrali za zavetišče.
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #33 : torek, 11.04.2006 : 14:57:07 »

Se kdo javi za vzet Shy-a v roke in ga poskusit navadit na povodec  Tongue Grin?
Logiran

Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #34 : torek, 11.04.2006 : 19:39:36 »

Okej, razumem  Cheesy Smiley. A se kdo javi vsaj za skrtačit ga  Grin?
Logiran

aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #35 : torek, 11.04.2006 : 19:45:58 »

Okej, razumem Cheesy Smiley. A se kdo javi vsaj za skrtačit ga Grin?

Se jaz javim Grin Grin
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #36 : torek, 11.04.2006 : 20:53:53 »

tkole, dost je blo heca.... Cheesy

No takole, pred vami je uradno povabilo/obvestilo o "Dnevu odprtih vrat" v zavetišču Horjul. Seveda so v tokrat vrata ODPRTA le simbolično, saj bi v nasprotnem primeru to pomenilo,  da bi imeli obiskovalci le eno zadolžitev in to je - poloviti vse kosmatinčke, ki bi si ta odprta vrata z veseljem po svoje razlagali.

ZAVETIŠČE HORJUL – DAN ODPRTIH VRAT

1/ DATUM
nedelja, 7.5.2006, ob 11.00

2/ PROMETNA UREDITEV
Ker je parkirnega prostora (pre)malo, se je potrebno organizirati tako, da bo do zavetišča prišlo čimveč ljudi s čimmanj avtomobili! Ob nedeljah je vedno dovolj parkirnega prostora pred podjetjem METREL v Horjulu. Prosimo Vas, da si prihod organizirate tako, da vas pride v enem vozilu čimveč in če bo potrebno, bomo za tiste, ki boste pustili avtomobile pred Metrelom, organizirali prevoz.

3/ PRIJAVE
Čeprav pojem »dan odprtih vrat« pomeni, da lahko pride vsak in kadarkoli, vas prosimo, da se predhodno prijavite do 25.4.2006 na mail herkul@siol.net (mama Repka, oz. Xena). V načrtu imamo namreč poleg delovnih aktivnosti tudi nekaj družabnih in bi bilo zato zelo zaželjeno, da je število obiskovalcev znano prej.

4/ DELOVNE AKTIVNOSTI
- sprehajanje in nega kužkov
- pomladansko čiščenje in urejanje pesjakov ter okolice, vse v veselem, sončnem duhu!

5/ DELOVNI PRIPOMOČKI
Prosimo, da s sabo prinesete :
-         kakšne grablje (ni potrebno vsak svoje),
-         kakšno metlo,
-         ter kakšne delovne/zaščitne rokavice.
Če ima kdo varilni aparat, naj ga prosim prinese.

6/ DRUŽABNE AKTIVNOSTI
-         učenje psov razne trike  Grin
-         srečelov - prosimo, da v ta namen prinesete s sabo darilce simbolične vrednosti, naj pa vam ob nakupu maksimalno deluje domišljija in smisel za humor Cheesy
-         izbira najboljšega/najbolj humornega/najbolj izvirne prostega spisa, pesmice, slogana, risbe....- vse na temo Zavetišče Horjul Smiley
-         športne aktivnosti, ki bodo odvisne od vremena, razpoloženja in polnih želodčkov

7/  HRANA IN PIJAČA
Za hrano in pijačo bo poskrbljeno, če pa kdo želi, pa lahko tekmuje v kategoriji »najbolj slastna sladica«!
 
V primeru slabega vremena se dogodek prestavi za en teden.

ZELO SE VESELIMO SREČANJA Z VAMI!

Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #37 : torek, 11.04.2006 : 22:02:03 »

Sliši se super  Cheesy Bomo si rezervirali nedeljo,naročili sončka in upam,da mi uspe prit  Smiley

Je Piška še frej?Če do takrat še ne bo oddana(sicer držim pesti da bo),bi jo z veseljem kak trikec naučila(me je v nedeljo čist prevzela s njenimi lubčki  Kiss )

lp,
Nina
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #38 : četrtek, 13.04.2006 : 08:19:39 »

Fajn, Shy komaj čaka  Grin, Piška je pa tudi frej.

Še to smo pozabili povedat: lastniški psi naj ostanejo doma.
Logiran

Sanny
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 336



« Odgovor #39 : četrtek, 13.04.2006 : 09:25:16 »

A bi šel še kdo iz Celja??
Hm, kaj pa "šnel kurz" za tiste, ki nimamo pesjankote? Se da dobit tudi kakšnega takšnega, ki me ne bi nosil po zraku in da bi obrabila podplate, ko bi dirkala za njim?? Smiley
Logiran

Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life, Confucius
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #40 : četrtek, 13.04.2006 : 10:33:24 »

Smetka kaj pa Zorro ali pa Bridge sta že zasedena!? Sta me oba čist obsedla, sicer upam da bosta oba čimprej v svojih novih domovih čeprav ne vem zakaj še nista k sta fanta tolk fletna pa srčka, pa...... sej ne najdem vseh presežnikov za njiju in ostale k so pa naj naj naj...., če pa bo slučajno kakšen takrat še tam bi se pa priporočila za enega da mal povadva s kakšnimi trikci. Pa če rab še kakšn krtačenje se tud priporočam... Smiley Wink
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #41 : četrtek, 13.04.2006 : 12:29:05 »

Zagotovo bo vsak od vas lahko dobil tistega, s katerim se že sicer najbolj razumete. Meni se včasih zdi, da imajo neomejene količine energije, kar pomeni, da bo ena ura ukvarjanja z vsakim posebej za njih itak premalo in ne bodo imeli nič proti, če bodo "krožili" in se ves dan z nekom pojali okoli. Srečkoti, jih že vidim, kako bodo zaspali na koncu dneva  Cheesy.

Če ima kdo od vas kakšen nagobčnik, naj ga za ta dan prinese s sabo. Ker jih bo veliko zunaj in ker ne dovolim niti najmanjšega pretepa, pod kontrolo pa ne bom mogla imeti vseh, bodo malo vadili tudi to...Jaz jih sicer imam kar nekaj, ampak za vse mi jih bo pa zmanjkalo...
Logiran

Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #42 : četrtek, 13.04.2006 : 17:57:10 »

Je nagobčnik lahko najlonski?(tist črn) Nekje doma imam enega(za bernko),torej 4-ka velikost se mi zdi in je najlonski.

lp,
Nina
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #43 : četrtek, 13.04.2006 : 20:54:35 »

Moram malce pobrskati doma, vem, da nekje imam še nagobčnik od prejšnjega psa, ga bom prinesla..lp
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #44 : četrtek, 13.04.2006 : 21:58:36 »

Čestitam za pobudo "za dan odprtih vrat" Upam, da bo veselo in če je kej pravice na tem svetu naj bo tudi lep sončen dan.

Jaz dobim svojo novo kepico 3.5. in morda ne bova ravno za med množico ljudi in pesjanov. Ampak ne obljubim, da me/nas (trije dvonožci in dve štirinožke) ne bo.

Ker ne smem delat reklame bom napisal le tole: P.M. bo prispevalo nekaj majic za srečelov. Pokliči Ireno na 01 510 84 84 in sporoči kam naj pošlje paket - reci, da je Marko rekel naj bodo vsaj tri majice). Probal bom dobit tudi še kakšna druga darila. Če pa bomo tam tudi familia Hrenska - bomo tudi drugače koristni.

Xena, Smetka, ... skratka taglavni iz Horjula oglasite se mi tudi zasebno.

lp

MARKO the HRENSKI
 
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 11   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Dan odprtih vrat
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines