mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 08.05.2024 : 16:04:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Fickotova pisma bralcem
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 64   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fickotova pisma bralcem  (Prebrano 156505 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Tinchka
rad pišem
****
Sporočil: 485


« Odgovor #105 : petek, 27.03.2009 : 02:38:14 »

Haha, Ficko, kako si ti mene danes skupi s Tvojo nasmeju  Grin Sam priznaj, da je to samo fora, da se delaš malo bogi. Tudi naša dva tamala se delata, da une ta mehke postle ne obstajajo in gresta rajši v škatlo spat, samo zato, da pritegnejo pozornost.

Al pa si ti mogoče kakšen hrček ali kak drug glodalec preoblečen v mačka?  Shocked Moj Masklin je tako poglodal vse, kar je bilo kartonastega.
Logiran
Ursssa
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 162


WWW
« Odgovor #106 : petek, 27.03.2009 : 03:10:08 »

Ja, jaz imam tudi enega črnega hrčka, mi je ponoči obglodal slovar, ki sem ga plačevala pol leta na obroke  Angry Shocked
Logiran
Tinchka
rad pišem
****
Sporočil: 485


« Odgovor #107 : petek, 27.03.2009 : 12:28:02 »

Ojoj, to je pa šele škodljvec  Shocked Grin
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #108 : petek, 27.03.2009 : 12:43:16 »

Ja, jaz imam tudi enega črnega hrčka, mi je ponoči obglodal slovar, ki sem ga plačevala pol leta na obroke Angry Shocked
presnet mulc  Angry...a je vsaj počakal, da si ga odplačala v celoti? 
A veš, ker drgač, DRGAČ bi se šele lah sekirala: "majke mi, še odplačala ga nisem, pa mi ga je že obglodal...."
 Cheesy Tongue
Logiran
Tinchka
rad pišem
****
Sporočil: 485


« Odgovor #109 : petek, 27.03.2009 : 13:40:05 »

Kakšen slovar pa je bil? A mogoče zdej govori tvoj maček kak tuj jezik, hehe  Tongue
Logiran
Ursssa
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 162


WWW
« Odgovor #110 : petek, 27.03.2009 : 13:44:14 »

Ja, je že odplačan. Oxfordov veliki ang-slo slovar. No, vsaj vsebino je pustil pri miru tale naš hrček, sej platnice niso tolk važne. Sem pa itak sama kriva, kaj pa puščam knjige po tleh. Zapiske s faksa sem ji pa šenkala, saj morajo tud mački dobit malo izobrazbe.
Lekcija?
MamaF in ostali služabniki mačk, hrčkov in vmesnih variant, če imate knjige iz knjižnice, jih dajte nekam, kamor hrčki ne morejo, ker sicer boste šele vidl hudirja Cheesy
Logiran
Tinchka
rad pišem
****
Sporočil: 485


« Odgovor #111 : petek, 27.03.2009 : 13:48:00 »

Ma ja, moji znajo omaro odpret in vzet kaj ven iz nje. Uni dan mi je eden obglodal navodila za čiščenje mačje fontane. In eno skripto sta mi skrila pod omaro, da sem že mislila, da bom mogla si novo nabavit. Hudiči!  Angry Tongue
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #112 : petek, 27.03.2009 : 14:01:04 »

Ej, punce, pojma nimate  Roll Eyes Cela zabava je v tem, da se igrajo s tistim, kar je prepovedano. Zato je pri meni vse na izvolte, celo silim jo, da bi se z knjigami, cdji in tako šaro igrala. Pa beži od tega in ji niti na pamet ne pride. Če pa le vidi, da je kaj takega, da skrivam od nje - konc. Takoj rata zanimivo. Pri Maučiju je bil isti princip uporabljen in se super obnese. Samo prepovedat je treba kakšno reč (recimo, perota) in strogo pogledat, pol pa imaš dve uri mir, ker se bo z njim pretepal do onemoglosti.  Grin Grin

P.S: Knjige iz knjižnice so super edino za vohat. O da.  Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #113 : petek, 03.04.2009 : 14:29:04 »

Drage moje oboževalke, bralke in bralci  Kiss
To, da je na svetu veliko različni vrst mačk in mačkonov, vsi vemo. Poznamo Felikse, Črne Panterje, Sive Tigre, Rjave Tigre,  Dvokolorje, Trikolorje, pa Bele, Sive, Rumene, Opanžne ... in ... Likarje.
To smo mi, oranžni tigri s posebnimi iskricami v očeh in rdečimi mravljami v riti. Smo tanajbolj brihtni, iznajdljivi in po potrebi tudi crtljivi. Vsem iz velike družine "Likar" pa je skupno to, da znnamo svoje ljube služabnike presenetit na najbolj nenavadne načine.

Evo, tole je moj današnji performans - v dveh delih. Za svoj trud sem bil nagrajen (ne ravno z Oskarjem) - s piščančjim filejem. Dober začetek, nimam pripomb  Cheesy Wink

http://www.youtube.com/watch?v=39e6y6m3pIM
http://www.youtube.com/watch?v=PhLqfTbEQDs
 Kiss Kiss vaš "kmalu slavni" igralec - Ficko iz družine Likarjevih
Logiran

Unikatne tablice in portretki
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #114 : petek, 03.04.2009 : 18:42:45 »

A on mogoče zna losa navijat al kaj? Shocked Shocked
Tale Likar bi moral bit dr.Likar, direkt za na univerzo je, dečko pametni!
Logiran
Tinchka
rad pišem
****
Sporočil: 485


« Odgovor #115 : petek, 03.04.2009 : 18:51:35 »

Ja ma res je brihten  Shocked Cel žur!  Cheesy To morem tudi jaz našim kupit.

Najbolj mi je pa fajn, ko se med igro mimogrede po jajčkih umije  Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #116 : petek, 03.04.2009 : 19:43:45 »

Ficko micko, ti boš pa inženir nekega dne, aneda? Grin Grin
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #117 : petek, 03.04.2009 : 22:03:25 »

A on mogoče zna losa navijat al kaj? Shocked Shocked
Tale Likar bi moral bit dr.Likar, direkt za na univerzo je, dečko pametni!

Losaaa navija  Cheesy  Grin

(pa vidim, da je Ficko v fazi, ko so ga sama ušesa  Cheesy  Kiss )
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #118 : sobota, 04.04.2009 : 02:03:39 »

Ficko micko, ti boš pa inženir nekega dne, aneda? Grin Grin

Jaz bom velik inženir in izumitelj in bom izumil eno tako napravo, da bo tvoji ubogi lubici Mili sama vsake dve uri en lep telečji zrezek skoz okno na krožnik spustila ,D ,D
Sebi bom pa kar losovega privoščil -zato zdaj treniram Cheesy Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #119 : sobota, 04.04.2009 : 12:01:37 »

uf Ficko, ti si pa res ena brihta!  Cheesy Kiss Ne dvomim, da ti ne bi uspelo narest onele naprave za Milo, res, ne dvomim N-Č.

Drgač pa (ej pa brez zamere - sam babji firbec, veš Wink) - a te je mamaF oprala pa si se malo razbarval a ji tonerja v kameri zmanjkuje? Wink Grin
Pa še to ji povej, da za takle performans zaslužiš lososa v velikosti losa. Pa ne tega, ka ga navijaš, ampak v naravni velikosti!  Smiley
mušnis brihten... Kiss Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 64   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Fickotova pisma bralcem
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines