mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 08.05.2024 : 21:44:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Fickotova pisma bralcem
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 64   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fickotova pisma bralcem  (Prebrano 156516 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #285 : nedelja, 06.09.2009 : 10:50:53 »

omg, mamaF - kdo bi ti še lah kaj zameru po takmule iskrenmu kesanju... Grin Grin Tongue Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #286 : nedelja, 06.09.2009 : 11:29:15 »

 Grin Grin
PS. o umivanju: bom kr kosmatima mulcema pustila, da mi noge umijeta pa še mal prešpikata zraven (za pokoro, itak)  Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #287 : nedelja, 06.09.2009 : 23:22:05 »

Odlični so tile dnevniki, mamaF, sem se nakrohotala zdajle do solz! Grin

Nekaj dnevnikov in poročanj na teh straneh je tako dobrih, da bi jih morali objaviti še za širše množice, ali celo tiskati! Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #288 : ponedeljek, 07.09.2009 : 00:50:00 »

 Kiss Vis in nox, hvala lepa za pohvale, bo mamaF vesela!

A veste kaj sem vam zadnjič čist pozabil povedat. Da mamaF Micki po novem pravi " Micka... iiiiiiiiiiiiiiiiii.... ja ti moja Princeska!"
Princeska, ja   Angry A ste vi že kdaj vidli princesko, ki Gospodu Najstarejšemu, Prvemu in Edinemu in Najpridnejšemu najbolj Mrčinskemu v hiši niti spat ne pusti? Pa njegove brikete "za mlade moške" krade?
Itak da niste, jasno, še v pravljicah ni takih Princesk s hudičkastimi učkami  Tongue
Sej nč ne rečem, je prav fajn met spet končno eno zdravo kompanijo v hiši, za neumnosti špičit je super, pa za jo vsaj dan mal zbutat je tud fajn, pa še vsi so mi fauš, ker imam zdej "mlajšo sestrico", ampak ... madonca, reda pa ni več N-Č, odkar sva mamiF "karanteno" uničla!
Ta hudiček princeskast mi skoz visi na repu in še ko se ves zmatran nastavljam MOJI mamiF za čohat in bucat mora stat zraven in prest na glas ko uni moped avtomatik brez auspuha, da ja nimam mira. In ko ji rečem "šššcccc, bejž proč, zdej sem jaz na vrsti," me pogleda s tistimi hudičkastimi, (prosto po mamiF "najlepšimi orientalskimi") učki, da mi pritisk kr na 220 W -al kako se že reče- zraste, pa jo moram na hitro mal zravsat. Pa sem takoj ob pet minut čohanja. Huh
Presnete babe!

In zdej, verjemte al pa ne, zdejle vam bom dokazal, da je tale naša Micka v resnici v Princesko zamaskiran hudiček. Lepo prosim:

kar dobro poglejte, tisti M tam sredi čela je itak logično, da je tam, valjda, sej je Micka a ne  Cheesy ... ampak, kaj se skriva pa pod zelenima puščicama?
No?Huh
A so hudičevi rožički al ne?  Grin Grin

U glavnem, drage moje, še posebej pasja kolegica Missy, kaj je to UŽIVČENOST, zdaj tud jaz prav dobro vem Tongue

Ps. Ampak zaljubljen sem pa še zmeraj  Cheesy tko na hitro se pa tud ne dam  Tongue

 Kiss Kiss Vsem oboževalkam, še zmeraj Vaš Ficko
Logiran

Unikatne tablice in portretki
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #289 : ponedeljek, 07.09.2009 : 06:50:03 »

Ficko, jaz se ti najlepše zahvaljujem za tistile dve zeleni puščici. Bom preverila prec popoldan, če ima tudi moja....btw, prav tako princeska in prav tako  ene take barve in prav tako z Mjem na čelu kot tvoja Micka - rožičke... Lips Sealed Shocked  Wink

MamaF, iz same hvaležnosti na tole opozorilo naročam takoj in nepreklicno extra 9 minut čohanja in bucanja izključno Fickota. Račun pa plz pošlji po pošti,  z valutnim plačilom 15 dni.
 Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #290 : ponedeljek, 07.09.2009 : 16:56:47 »

 Kiss Ojla, kolegice in kolegi, Micka tukaj  Cheesy

Končno se je ratalo še men mal do tegale kompjutorja prtihotapit  Wink in zdej vam bom takoj nekaj pokazala. Tole:

Vesoljski kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiič!!!


No, komu je zdej bolj za verjet, temule mojmu nakladaškemu Big F. Braderju, ki o nekih hudičkih, pa rožičkih, pa princeskah naklada al meni z originalnim, še toplim dokaznim materialom iz pred pol ure  Roll Eyes A ste vidle, ne, kako mu jaz grem "kao" na živce. Japajade  Grin

On bo meni o rožičkih, samo naj se pazi, mulc prevzeten  Tongue. V resnici je pa glih ON tisti, ki skoz za mano caplja, pa vsakih pet minut se umiva, da bi mi bil všeč, pa še s kuhanim piščancem se zadnje cajte baše, da bi mi bil ŠE bolj všeč  Wink
Ampak jaz sem dama, to se ve, zato mu dam zmerej in povsod vedet, da se bo moral vsak dan trudit za moje  Kiss Kiss, hehe.

Bi se pa ob tej enkratni priliki rada zahvalila vsem vam, ki vam je blo hudo, ko sem tam v karanteni čist brez moči ležala in se smilila sama seb in vsem okoli. Ful ste ble prijazne in sem prav zadovoljna, da ste mamiF tolk pomagale, da je mela dost moči, da je  mene spet na noge spravla! Hvala res, super punce ste vse skupej  Kiss Kiss Kiss
Si zaslužite takoj še malo cukra, direkt čez ekran  Cheesy


Lep pozdrav od nove sindikalne kolegice Micke Princeske  Wink
PS.: Glede na to, da s prestradanostjo vsaj jaz pri naši hiši še nimam kej hudih problemov, predlagam, da bi v Sindikatu ustanovili še en oddelk za "Vzgojo moških in fantov na štirih kosmatih nogah"!  Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #291 : ponedeljek, 07.09.2009 : 17:00:32 »

Zlata cukra  Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #292 : ponedeljek, 07.09.2009 : 17:55:20 »

Draga kolegica Mici, na podlagi izkušenj predlagam, da je predlagani oddelek treba preimenovat v ".. ne glede na število nog". Red mora bit, kajpak.  Cool
M.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #293 : ponedeljek, 07.09.2009 : 20:54:41 »

Draga kolegica Mici, na podlagi izkušenj predlagam, da je predlagani oddelek treba preimenovat v ".. ne glede na število nog". Red mora bit, kajpak.  Cool
M.
A to vključuje tudi Čohalnike? Grin Tongue

M.P.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #294 : ponedeljek, 07.09.2009 : 21:06:09 »

Micka, Ficko - tolk sta kičasta, da - ej, bom kar priznala po parvici in resnici - zaviiiiiiiidam mamiF! Cheesy
lupčki moji dragi vsi povrsti, ej si res zaslužte skupi bit! Kiss Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #295 : torek, 08.09.2009 : 23:20:56 »

Spoštovane in spoštovani!
Midva, Ficko Mrcina in Micka Princesa sva se takoj, po objavi Sindikalnega KLICA K VSTAJI, postavila v pozor in NA BARIKADE.
Nocoj sva zavzela NJENO likalno desko (po pravici povedano sva se še zjutraj fajtala, čigava je in bo - ampak višji cilji premagajo vse ovire in ZDRUŽUJEJO Grin Cheesy ):

"Mrrrrrrrrrrr, mrrrrrrrrrrrrr, to je naše ..........."


"pa kaj bi ti mF sploh rada? Saj sva ti že rekla: Tujega nočemo, svojga ne damo!"


"pa dobr, ženska, a res ne boš odnehala ... NE, sva rekla, da NE!!!"


Zdej pa še en borbeni sindikalni pozdrav naši Precednici Mili: naprej zastava slave - v nova jutra z dobrim mačkom Grin Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #296 : sreda, 09.09.2009 : 12:50:28 »

 Cheesy M&F prodakšn Spet predstavlja akcijski film v dveh delih!!!
Naslov današnjega je: Sindikalni boj na barikadah ali kako sekcija "...Spraviti vse moške kosmate štiri, manj in več - nožce V RED" začenja s svojim poslanstvom  Grin
Film je dokumentarec, v bistvu posnet "v živo" z likalne mize, sinoči.
http://www.youtube.com/watch?v=kXMO-YJVSfE
http://www.youtube.com/watch?v=yoU5Gj2_XS0
 Kiss Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #297 : sreda, 09.09.2009 : 13:59:27 »

OMB kakšna cukra!  Grin

Obožujem mačke, ker znajo tako nesebično uživati in dajati  Wink
Čista ekstaza....

Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #298 : sreda, 09.09.2009 : 17:47:25 »

Vesoljsko kičaste fotke!!! Cheesy Kiss Kiss
Od neprestane nege, kuhanja čajev in brisanja nosov za mojo tamalo in tavelko šeflo - popolnoma izmučena, Missy Sad
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #299 : četrtek, 10.09.2009 : 00:12:06 »

 Angry Torej - stvar je taka: tale moja dva mulca sta straženje NA BARIKADAH vzela smrtno resno. Že tadrugi večer je takole:

in takole:


A mi lahko prosim kakšna luba duša pove, kako naj jaz kaj speglam  Shocked ker mi nimamo več kej oblečt  Angry ( tist kar pa je za oblečt, je pa polno dlak - oranžnih in črnih  Shocked )
A moram kšno čokolado obljubit za pravilen odgovor? Miiiiiiiiila? Boš kej rekla al ne ... ker točno vem čigavo maslo so tele Barikade v moji kuhni, da veš  Tongue

NČ kej anonimna razbijačica štrajka mamaF
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 64   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Fickotova pisma bralcem
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines