mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 08.05.2024 : 18:46:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Fickotova pisma bralcem
Strani: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 64   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fickotova pisma bralcem  (Prebrano 156510 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
pipikus
rad pišem
****
Sporočil: 314


WWW
« Odgovor #540 : sobota, 23.01.2010 : 18:45:37 »

Vse lepo-še velikoooo lepih uric-crkljanja- mejte se srčki Cheesy Wink Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #541 : sobota, 23.01.2010 : 21:37:27 »

Za tale sindikalni izlet se takoj prijavita tudi pasji članici Cockta in Missy, a ne Missy? Wink  Bova izdelali transparente in rdeče kapice, pol jo pa mahnemo na barikade. Evil
Jaaaa, sem bla mal odsotna, pa taka povabila padajo, seveda sem za Cheesy vegi
Fici, ti ga pa veselo šponaj še na mnoga leta, pa vse naj naj ob obletnici Kiss Kiss
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #542 : četrtek, 28.01.2010 : 18:34:39 »

MamaF, se mi zdi da si (vsaj trenutno Roll Eyes) alexxini najljubša oseba na celem svetu!  Kiss

(ps: čisto resno - hvala za darilce...  Kiss in seveda sem cmerala!)  Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #543 : četrtek, 28.01.2010 : 21:41:27 »

Alexx, tud jaz sem se včaraj, ko sem nate in na tiste dni mislila  Kiss Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #544 : petek, 19.02.2010 : 02:27:22 »

Dragi Sindikalni Bratje in Sestre, primer "Slovenska postelja" se nadaljuje. V sosednjih temah občudujeva  Shocked ogromne kavče, na katerih se stiskajo in pretegujejo najini koščeni, trpeči sobratje  Cool, postelje z miljon povštrčki, dekcami, celo prestižne znamke pravih mačjih posteljic  Cheesy se najdejo v nekaterih domovih ... pri nas doma pa ... eh, kaj čva govorit, slike povejo več kot 1000 besed  Evil

Po kvadraturi največja še nezasedena površina v naši hiši, prastara zaprašena Omara:


... na kateri pa zaradi nemarnosti in neodgovornosti Najine ni zadosti prostora za oba. Zato ...


... moramo nekateri najti svojo oazo miru in tišine na PODGANJI kletki! Angry

Pffffff!!!

Seveda sva takoj vložila Protestno noto in Najina je celooo  Shocked Shocked (po parih letih baje) vzela v roke cunje in sesalec in za silo vzpostavila (baje po VURS-u) zadovoljive pogoje za bivanje:




Vsekakor je že na prvi pogled jasno, da tole ni ne Kavč, ne Posteljica, ne DD, kaj šele Rogz. Kljub Njenemu zatrjevanju, da imava zdaj "višinski nadstandardni apartma", je po najinem mnenju to še vedno le - Omara.
Pravno službo Sindikata zato naprošava, da Najini pisno obrazloži kako izgledajo PRAVE počitniške kapacitete za dva trpeča mačka, da se ob izvržbi odločbe o Kazenskem pregonu zaradi zanemajanja in diskriminacije ne bo preveč po glavi čohala  butnglavc
Za enkrat že vnaprej hvala za vso ponujeno pomoč pri sestavljanju Prijave in Lahko noč.

(hvala bogu za šolo, vsaj kakšna postelja se v tej hiši sprazni, ko mularije ni doma  Evil Grin )
F&M
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #545 : petek, 19.02.2010 : 07:56:01 »

Revčka uboga. To pa je res nesramno od vajine Angry.

Pri nas tudi ni postalno  z rožicami. Jaz moram ležat na trdi deski, medtem ko se gospa Vivi šopiri na dvojni blazini.

Ponoči se sicer stihotapim k šefici, samo kaj ko  Evil babji ne zna pri miru spati, potem pa imam občutek, da spim na ladji in se vsa uboga zvlečem pod posteljo v škatlo brez ene same odejice.

sotrpinka Ajša
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #546 : petek, 19.02.2010 : 08:04:39 »

ah vidva talepa - tkoooo zelo hudo pa spet ni, no. Idita vidva malo v temo od uboge Mile pogledat, pa "onega butlna", kot je napisala včeraj-Melija (le-ta je zatiran še s strani svoje sotrpinke  Angry  Sad- vidva sta vsaj skupaj v dobrem in slabem, s povdarkom na slabem, ane, če prav razumem, kaj hočeta povedat....)
Stare omare so zakon!  Cheesy Skoraj tko kot kartonaste škatle!  Cheesy
No - a je že kaj svetlobe na obzorju, če pogledata s tega zornega kota? Je, ane? Wink
 Kiss Kiss
Logiran
Monster
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 219


« Odgovor #547 : petek, 19.02.2010 : 08:55:24 »

Jooooj, ja vi bogi reveži no!!! Evo, v znak sočustvovanja vam rezidenti Hotela Monster pošiljamo dve slikci KOMAJ še zadovoljivih razmer v katerih uboščki bivamo...





Upam da je to dovoljšnja podlaga za pisno pritožbo, ja?
Držte se Sindikalisti, mi smo z vami!
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #548 : petek, 19.02.2010 : 09:05:44 »

Ko bom nekoč imela čas, bomo TUKAJLE zbrali vse dokaze o krutosti in neprimernosti bivalnih pogojev, in pol eno peticijo vžgemo in sveče bomo prižigali in transparente nosili  Angry Angry Angry Angry
Logiran
bvovk
rad pišem
****
Sporočil: 410


« Odgovor #549 : petek, 19.02.2010 : 19:40:24 »

Še en šopek trpečih, zatiranih in predvsem nagužvanih se pridružuje boju za Našo stvar.  SKUPAJ SMO MOČNEJŠI!



cats, mi bomo sigurno prvi podpisali!  Angry Angry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #550 : petek, 19.02.2010 : 20:17:14 »

Hvala za podporo, 1000x, dragi Zatirani bratje in sestre  Kiss Kiss Kiss
Skupaj smo močnejši, pa čeprav vsi skupaj stlačeni v strgano kartonsko škatlo  Evil Grin Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #551 : petek, 19.02.2010 : 20:30:44 »

Zdaj, ko vidim, da nisem v manjšini, da nas je vedno več, sem se odločil tudi sam spregovoriti...
Godi se nam krivica! Nevzdržne so razmere v katerih živimo!

Dajmo spregovorit - več ko nas bo, več bomo dosegli!


Poglejte si moje razmere... pa povejte, če lahko kaj bolj trpim!?




V škafu... v škafu!?  Shocked





Glejte kam me je spravila... je to podobno življenjskemu prostoru!?





In to naj bi bil praskalnik? Saj še rit ne spravim celo gor...



Podpisal bo tudi vaš Škembić Pasha Beg...




Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #552 : petek, 19.02.2010 : 20:40:46 »

Dragi sindikalisti, tudi jaz pošiljam dokaze o mojem trpljenju.  Angry  Jaz sem z vami. Bivša iz MH, vedno zatirana, vaša Miša  Cool



* 1.jpg (18.13 KB, 300x300 - pogledano 197 krat.)
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #553 : petek, 19.02.2010 : 20:56:06 »

Miša, kako imaš huuud pogled na tejle zadnji slikci. Jaz te bom predlagala za podpreCednico, ker sindikat rabi točno take. Upam, da ni mesto podpreCednika že zasedeno in da nisem koga užalila zdaj - v tem primeru se seveda opravičujem. Potem pa za Mišo ostane še upravni odbor sindikata, pa tajništvo, pa public relations npr. Wink Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #554 : petek, 19.02.2010 : 22:02:08 »

Tko je, če imaš pretepača doma. Moraš skoz grdo gledati, da sploh preživiš. Bo kmalu objavljeno, kaj on sme počet in česa jaz ne  Evil  Ziher ne bo smel v sindikat, ko boste tole videli  Roll Eyes  Upam, da me bo boste vsi Fickoti in Micke podprli  Kiss
lp, vaša Miša

ps. se opravičujem Fickotovim za tole trobentanje v njihovi temi, ampak jaz več ne morem biti tiho  Lips Sealed
Logiran
Strani: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 64   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Fickotova pisma bralcem
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines