mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 10.05.2024 : 12:07:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 766116 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #705 : torek, 06.12.2011 : 11:58:58 »

Joj, krasna tablica je  Smiley jaz pa še razmišljam o napisu... nimam pametnih idej... Tongue enkrat mi bo pa samo kliknilo  Wink čeprav sedaj že razmišljam, če bi dala kar oba na no tablico, Bučka in Piko. Se mi zdi kar prav, da bi ostala skupaj tui na tablici. Hmmm... Smiley ŠE ne vem..
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #706 : torek, 06.12.2011 : 18:26:17 »

Joj, krasna tablica je  Smiley jaz pa še razmišljam o napisu... nimam pametnih idej... Tongue enkrat mi bo pa samo kliknilo  Wink čeprav sedaj že razmišljam, če bi dala kar oba na no tablico, Bučka in Piko. Se mi zdi kar prav, da bi ostala skupaj tui na tablici. Hmmm... Smiley ŠE ne vem..
Izbira napisa je resb zahtevna. Jaz sem za NVMP tablico rabila kar nekaj časa. Mislim pa, da bi Bučko in Pika res morala oba biti na eni tablici.  Smiley


Sicer pa smo se z NVMP danes, preden smo se odpravili na vikend, odpravili še k veterinarju. G. Pes je šel na cepljenje in ker smo bili že tam, smo veterinarju pokazali tudi Samotove zobke in dlesni ter preverili čip NVMP. Čipi delujejo, G. Pes je cepljen, Samo je dobil navodila, da naj še naprej vzdržujemo ustno higieno s stomadinom, občasno pa naj mu dam kos žvečljivega mesa starejše krave, da si z žvečenjem in trganjem spuca zobke.  Smiley Gremo mi torej veselo proti vikendu. Samo kot ponavadi ni navdušen nad vožnjo. Pet minut pred prihodom na vikend bruhne malo sline in po avtu zadiši po svežih mačjih kakcih.  bruham Super!  butnglavc Pridemo torej na vikend, zrihtam Samota in zletam oba psa. Preden se odpravim v trgovino ločim NVMP od Samota in G. Psa. V glavi si naredim plan, kako bom v vaški mesnici naročila en kos žilave govedine. No ja, teorija je eno, praksa pa drugo.  Roll Eyes

"Dober dan, en kos zelo žilave govedine prosim."
"A mislite tako, ki bo zelo sočna po pečenju, gospa?"
"Ne, ne, tako ki se bo zelo težko žvečila, mislim."
Shocked "
"Ja, veste, za mačka jo rabim."
Shocked  Shocked "

No na koncu dobim kos govedine.  Cheesy Pridem domov in me skoraj vršlog, ker me oba psa mahajoč z repki pričakata v istem prostoru.  Vsa živčna preverim, kje je Samo in če sta tako on kot NVMP cela.  Ok, vse ok, samo jaz imam par sivih las več. Lotim se torej kosa govedine. Šment, res je tako žilava, da s prvim vikendaškim nožem niti zarezati ne morem vanjo.  Angry Poskusim z naslednjim. Z veliko muke in truda ter ob nenehnem mijavkanju Samota in poželjivih pogledih vseh treh, mi uspe  bravo in vsakemu kosmatincu dam svoj kos govedine. G. Pes in NVMP pridno prežvekujeta vsak svoj kos, Samo pa ...  Lips Sealed

Potem se končno spravim na mojpes.net  veselje in mi tale naporen dan polepšata mamaF in NVMM  Kiss  ljubezen . Potem pa začnem prenašati dva videoposnetka na youtube, da boste videli kako se Samo (ne) loti kosa govedine in kakšen fajn odnos imata Samo in NVMP.  Smiley In zdaj ga youtube neki sračka.  Angry Mah, bodo filmčki kasneje, če mi uspe.  predaja Veste, Murphy je moj najboljši prijatelj, vedno je z mano!  objem
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #707 : torek, 06.12.2011 : 18:49:19 »

Smo v obdobju retrogradnega merkurja in tehnika taji na celi črti, tako da - mirne živce in ne se sekirat Wink
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #708 : torek, 06.12.2011 : 22:24:12 »



"Dober dan, en kos zelo žilave govedine prosim."
"A mislite tako, ki bo zelo sočna po pečenju, gospa?"
"Ne, ne, tako ki se bo zelo težko žvečila, mislim."


Kaj takega se mu pa ziher še ni zgodilo
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #709 : sreda, 07.12.2011 : 01:02:54 »

hahaha, si ga prav predstavljam Grin Sigurno si je mislil "O, tamlada bo pa Tašči šniclček naredila." Evil Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #710 : sreda, 07.12.2011 : 09:31:25 »

Vaške radosti... sej tudi v Domžalah sem doživela isto, ko sem hotela goveje ledvičke-čimveč njih-za psa....  Grin Roll Eyes
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #711 : sreda, 07.12.2011 : 10:01:54 »

Zato sem pa jaz modro tiho, če že ne gre drugače, da moram osebno stopit pred njegovo mesarsko obličje. Lips Sealed
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #712 : sreda, 07.12.2011 : 23:06:51 »

Končno mi je uspelo naložit še filmčke.  Smiley

Takole zna Samo gristi cele kose govedine.  butnglavc
http://www.youtube.com/watch?v=8TrtElfWftM

Jaz kar ne morem verjeti, da maček lahko tako naglas renči.  Shocked
http://www.youtube.com/watch?v=Omy7iu4GFaQ

Samo in NVMP mislita, da je skleda z vodo aquapark ...  Angry
http://www.youtube.com/watch?v=m7YblAEs5EA
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #713 : sreda, 07.12.2011 : 23:27:15 »

Jao, kakšno imate
 ljubezen
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #714 : sreda, 07.12.2011 : 23:28:05 »

Samo je Milina šola, kar se tiče tečnarjenja, če meso ni narezano na ravno tapravo velikost
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #715 : četrtek, 08.12.2011 : 02:42:08 »

 Na palčke bi ga morala narezat, pa v folijo zavit, pa bi mogoče šlo Tongue Samo je gosposki maček, po moje si z Milo na skriti dopisujeta, kadar mora biti revež sam doma Smiley

Ampak tisto zaskrbljeno zgubano čelo od NVMP je pa ljubezen ljubezen JuuuuuJ Kiss Pa luža v akvaparku
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #716 : četrtek, 08.12.2011 : 10:09:16 »

Manjše koščke....pa pri nas bi to morala bit perjad, ne pa govedina...kje ste pa videli, da mački lovijo govedo?!?!  Roll Eyes trmoglavka Wink
Akvapark pa zmaga!  Grin Grin
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #717 : petek, 09.12.2011 : 12:43:08 »

kje ste pa videli, da mački lovijo govedo?!?!  Roll Eyes trmoglavka Wink
Mhm, mačke lovijo samo mleto govedino ...   Roll Eyes Tongue


Sicer pa, a mi lahko prosim kdo razloži, v čem je fora, da moj pes zunaj poleti leži na žgočem soncu, pozimi pa v senci?!?  trmoglavka
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #718 : petek, 09.12.2011 : 14:08:51 »

Jaz bi šla stavit, da bi naš Meli še kravo v rit ugriznil, da bi le dobil priliko  Evil
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #719 : petek, 09.12.2011 : 20:55:19 »

Samo in NVMP mislita, da je skleda z vodo aquapark ... Angry
http://www.youtube.com/watch?v=m7YblAEs5EA

Vidim, da ni Flip edini, ki stušira tla pod sabo, ko pije vodo 

Samo, Muri bi bil takole  Shocked, če bi mu meso nastavili. Ko se pri nas meso reže on kuje načrt, kako ukrast kaj s pulta. Zadnjič mi je odnesel en majhen puranji zrezek. Mulc obvlada in se izstreli kot puščica in zgasne še hitreje Roll Eyes     
Logiran
Strani: 1 ... 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines