mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 10.05.2024 : 08:38:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 766084 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1260 : četrtek, 22.03.2012 : 17:56:03 »

Ja, če ne bi bili posebni pogoji "obvezna S/K pred prvo gonitvijo" Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1261 : petek, 23.03.2012 : 21:46:10 »

Sporočam vam, da je Moja, odkar se je vrnila s tistega Kraškega Siminarja, vsa čudna in nekaj non stop bluzi o neki baklavi od lune7, pa da ona bi še baklave, pa da zakaj jaz pa g. Pes ne znava take fajn blaklave narest, pa ...  Roll Eyes Angry A mi lahko nekdo prosim pomaga zrihtat to vele baklavo ali pa spisat prijavo zaradi kravžljanja mojih živcev?   Undecided

Zživciran Samo  Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1262 : petek, 23.03.2012 : 23:35:59 »

Sporočam vam, da je Moja, odkar se je vrnila s tistega Kraškega Siminarja, vsa čudna in nekaj non stop bluzi o neki baklavi od lune7, pa da ona bi še baklave, pa da zakaj jaz pa g. Pes ne znava take fajn blaklave narest, pa ...  Roll Eyes Angry A mi lahko nekdo prosim pomaga zrihtat to vele baklavo ali pa spisat prijavo zaradi kravžljanja mojih živcev?   Undecided

Zživciran Samo  Kiss
Lahko pa naredimo tečaj izdelave bakljav in tečaj tistega peciva po občutku-kocka ve Tongue Wink, pa licitacije bi se tudi lahko spet zgodile... Wink
Itak jo bom zamenjala za Žiži gor na hribčku.  Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1263 : sobota, 24.03.2012 : 00:06:21 »

Itak jo bom zamenjala za Žiži gor na hribčku.  Smiley
Čaki, a Samooklicano Šefico boš zamenjala za Žiži?  Shocked A si ziher, da hočeš unim tam na hribčku to nardit? Pa midva z g. Psom jo mava v bistvu čist rada, čeprov se stalno nekaj pritožujeva čez njo, bi jo ziher pogrešala.  Sad A ne bi rajš česa druzga za Žiži zamenjala?

Samo, ki bi rad obdržal Samooklicano Šefico  Kiss

P.S.: Tečaj pa le naredta, pa licitacije tud morajo bit!  Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1264 : sobota, 24.03.2012 : 00:15:08 »

 Grin Grin Bakljav, Samo, bakljav, bo šefl zamenjala tam gori!  Grin Grin Kiss Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1265 : sobota, 24.03.2012 : 00:26:17 »

Aja, no, ok. Smiley Sej veš, sem blond, pa včasih kaj narobe zastopim. Wink

Pomirjeni Samo Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1266 : sobota, 24.03.2012 : 03:40:54 »

Aja ... jaz sem pa že hotla predlagat, da zamenjam pladenj mojih bakljav za Samooklicano, če mate že pri vas en biznis v mislih.
Samo, a pol moram počakat na Licitacije, če čem dobit Tvojo Samooklicano? Zamenjam za Rokota za en teden. A ti bi se strinjal (ti bi trenirall kursink, jaz pa kafetkanje).
Ben, sporoči če si za biznis, te pozdravljam mamaF, baje originalno "temno blont" Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1267 : sobota, 24.03.2012 : 09:28:00 »

Lahko pa naredimo tečaj izdelave bakljav in tečaj tistega peciva po občutku-kocka ve Tongue Wink,
A ti si bila tisti ˝testni˝ obisk
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1268 : sobota, 24.03.2012 : 13:48:39 »

Aja ... jaz sem pa že hotla predlagat, da zamenjam pladenj mojih bakljav za Samooklicano, če mate že pri vas en biznis v mislih.
Samo, a pol moram počakat na Licitacije, če čem dobit Tvojo Samooklicano? Zamenjam za Rokota za en teden. A ti bi se strinjal (ti bi trenirall kursink, jaz pa kafetkanje).
Ben, sporoči če si za biznis, te pozdravljam mamaF, baje originalno "temno blont" Tongue
Hmmm, bom razmislil o tem biznisu.  Cool Zveni prav fino - zame šport, zanjo pa kofe.  Cheesy
Pravi Samooklicana, da je novo idejo za licitacije dobila ob tej tvoji ponudbi za biznis. In sicer licitacije znanja. Nekaj v smislu, da recimo Samooklicana ponudi prevod dveh strani nemškega teksta v slovenščino ali pa šal po želji licitatorja za izklicno ceno x€, pa da bi ti npr. ponudila tablico po želiji licitatoja za izklicno ceno x€, pa kocka pol ure bioresonance za izklicno ceno x€, pa Xena individualno uro za x€, pa ... Kako se vam to sliši?  Azn Se mi zdi, da ima vsak od nas neko znanje, ki ga lahko podari v dobro Horjulčkov.

A ti si bila tisti ˝testni˝ obisk
Napača, ni bila ona tista.  Tongue Luna7 je bila tista, ki sem ji tako zelo hvalila tvoje "Ravno prav" pecivo, da si ga želi sprobat naredit.  Cool
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1269 : sobota, 24.03.2012 : 13:52:11 »

Se mi zdi, da ima vsak od nas neko znanje, ki ga lahko podari v dobro Horjulčkov.
Pa rava učno uro lovljenja prostoživečk, pa luna7 učno uro kako narediti baklavo, pa Cats učno uro Milinih bombolic ali olivnega namaza, pa Fifi1 kako malenkost po želji licitatorja, pa ...
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1270 : sobota, 24.03.2012 : 15:38:20 »

jst pa učno uro zobne higiene Tongue Evil Evil
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1271 : sobota, 24.03.2012 : 17:11:50 »

jst pa učno uro zobne higiene Tongue Evil Evil
Tole pa takoj kupim  Cheesy Cheesy.
A bi kakšna še demonstrirala na naši Xenči, kako se daje tablete?  Evil Evil
Že slutim nove licitacije... na primer: Naredi sam in predstavi se/še drugim? Wink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1272 : sobota, 24.03.2012 : 17:20:47 »

Evo, prvega ponudnika in kupca že imamo!  Smiley V čveku bi verjetno lahko kdo tudi povprašal, če (zmišljujem si) kdo zna popravit ventilator ali p če ima kdo plac in voljo komu oprat avto in tisti, ki bi se v tem videl in bi to znal, bi napisal poudbo za licitacije.  Smiley

Jaz sem na primer danes nujno potrebovala Čohalnika od Cats, ker mi je začela voda tečt iz pomivalnega stroja.  Sta bila Cats in Čohalnik na vrat na nos pri meni in je Čohalnik popravil moj stroj, tako da zdaj ne bo tekla voda dol k sosedom.  veselje

Ful, ful, ful vama obema hvala.  Kiss  objem  ljubezen Res ne vem, kaj bi jaz danes brez vaju. Pri ognju mi je jasno, kaj naredit, vode se pa na smrt bojim, ker ni nobenega učinkovitega sredstva proti poplavam!  sram Undecided
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1273 : sobota, 24.03.2012 : 17:25:42 »

Evo, prvega ponudnika in kupca že imamo!  Smiley V čveku bi verjetno lahko kdo tudi povprašal, če (zmišljujem si) kdo zna popravit ventilator ali p če ima kdo plac in voljo komu oprat avto in tisti, ki bi se v tem videl in bi to znal, bi napisal poudbo za licitacije.  Smiley

Jaz sem na primer danes nujno potrebovala Čohalnika od Cats, ker mi je začela voda tečt iz pomivalnega stroja.  Sta bila Cats in Čohalnik na vrat na nos pri meni in je Čohalnik popravil moj stroj, tako da zdaj ne bo tekla voda dol k sosedom.  veselje

Ful, ful, ful vama obema hvala.  Kiss  objem  ljubezen Res ne vem, kaj bi jaz danes brez vaju. Pri ognju mi je jasno, kaj naredit, vode se pa na smrt bojim, ker ni nobenega učinkovitega sredstva proti poplavam!  sram Undecided
Je je, glavni ventil v hiši.... Grin Grin
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1274 : sobota, 24.03.2012 : 17:28:32 »

Je je, glavni ventil v hiši.... Grin Grin
A to je neki za na kruh namazat?  Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines